dlaczego kobiety...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

dlaczego kobiety...

Postautor: mariusz » 13 sie 2004, 20:17

Dlaczego kobiety odmawiaja spotkań??
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 13 sie 2004, 20:19

Bo mają "Cię" (postać abstrakcyjna)w d*** :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 sie 2004, 20:25

Fakt ;p
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 13 sie 2004, 20:30

Moim zdaniem jest wiele powodów - na pewno należy do nich obawa przed tym co pomyśli rodzina, znajomi. Niestety - żyjemy w świecie pewnym konwenansów, obaw, tak naprawdę cała ta "wolność" jest bardzo pozorna :(
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 13 sie 2004, 20:32

Na myśl o tym pytaniu przychodzi mi odpowiedz taka jakiej udzieliła Gracja hehee :D
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 13 sie 2004, 20:40

na pewno należy do nich obawa przed tym co pomyśli rodzina, znajomi. Niestety - żyjemy w świecie pewnym konwenansów, obaw, tak naprawdę cała ta "wolność" jest bardzo pozorna

bzdura, jak sie nie chce umawiac (BO NIE JEST ZAINTERESOWANA) to odmawia spotkania - innych powodów nie znam ;) czyli odp. j.w. :P
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 13 sie 2004, 20:44

Pewnie jako kobieta wiesz lepiej :)
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 13 sie 2004, 21:03

No bo jesli byłaby zainteresowana i nawet miałaby takie obawy to starałaby się za wszelką cene przełamać te konwenanse...
Widocznie jej nie zależy!
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 13 sie 2004, 21:08

W takim razie faceci na próżno robią sobie nadzieje czasem :(
robi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 06 lip 2004, 10:53
Płeć:

Postautor: robi » 13 sie 2004, 21:40

dlatego trzeba sobie odpuścić kompletnie
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 14 sie 2004, 08:34

robi pisze:dlatego trzeba sobie odpuścić kompletnie


a tu sie nie zgodze :!: nie zawsze trzeba sobie odpuscic, ale prawie zawsze dac na wstrzymanie. ona odmawia to ja nic nie robie, nie odzywam sie, nie pisze sms'a, slownie nic czyli "0" ;-) nie wiem jak to jest u innych ale w moim przypadku po jakims czasie probuje jeszcze raz, wtedy nic to sobie daje spokoj. a czasem zdarza sie ze po takim krotkim czasie "braku kontaktu" ona sie odzywa i proponuje spotkanie, bo musimy sobie cos wyjasnic :-) i na spotkaniu dowiaduje sie ze szkoda ze sie nie spotalismy wczesniej ale "...." (wstaw cos co dla mezczyzny nie ma sensu, a dla niej bylo powodem zeby sie nie spotykac wczesniej ;-) )


Ja Ne,

    Gorgon
Ostatnio zmieniony 14 sie 2004, 11:18 przez Mroczny Piskacz, łącznie zmieniany 1 raz.
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 10:11

Gorgon> No proszę... I skąd Ty znasz tak kobiety, co? Czysta, żywa prawda :)
Awatar użytkownika
pstryk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 03 sie 2004, 21:04
Płeć:

Postautor: pstryk » 14 sie 2004, 10:22

Gorgon> No proszę... I skąd Ty znasz tak kobiety, co?


Pewnie na forum cos nie cos sie dowiedzial :564: :564:
_czas_wielkich_zmian_
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 14 sie 2004, 10:25

albo dostał w dupę kilka razy i się wycwanił :564:
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 sie 2004, 10:58

albo (jeśli nie znacie się za dobrze) mogła nie zdażyć powiedzieć ze ma faceta, a wierność jej nie pozwala spotykać się z nieznajomym :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 11:05

albo (jeśli nie znacie się za dobrze) mogła nie zdażyć powiedzieć ze ma faceta, a wierność jej nie pozwala spotykać się z nieznajomym

Eee... Zdążyła odmówić spotkania, a nie zdążyła powiedzieć, że ma faceta? Normalna kobieta pierwsze, co robi, jak ktoś chce się z nią umówić, to właśnie mówi, że ma faceta. Chyba że chce to ukryć, ale dlaczego w takim razie się nie umówi? Nie, to bez sensu.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 sie 2004, 11:14

Normalna kobieta pierwsze, co robi, jak ktoś chce się z nią umówić, to właśnie mówi, że ma faceta.


Nie wszystkie kobiety są normalne :D
Ale wyobraź sobie, że chłopak chce się z dziewczyną po koleżeńsku umówić na kawę, bo np wydała mu się fajna na imprezie, ale nie ma wobec niej od razu "zamiarów", po prostu chce sie z nią spotkać i pogadać. Ona widzi, że nic poważnego, więc nie chce wyskakiwać "ale ja mam chlopaka", bo w ten sposób mówi "nie mogę stworzyć z Tobą zwiazku, bo kogoś mam". Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, ale troszkę to zakrawa na nieskromność, bo wygląda tak jakby ona od razu zakładała że on na nią leci :)
wielu ludzi szczególnie po 20 roku życia spotykają się z różnymi znajomymi innej płci, np na kawę. A ona może tego nie akceptować (przesadnie wierna tak jak ja), ale nie wie jaki on ma stosunek do takich spotkań. Więc odmawia, bez podania przyczyny
łał, ale zamotałam :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 14 sie 2004, 11:19

pstryk pisze:
Gorgon> No proszę... I skąd Ty znasz tak kobiety, co?


Pewnie na forum cos nie cos sie dowiedzial :564: :564:


Emperor pisze:albo dostał w dupę kilka razy i się wycwanił :564:


MRT, Emperor i Pstryk juz odpowiedzieli na to pytanie :D

niestety wiecej racji ma Emperor... :cry: coz, za czlowiek sie uczy na bledach jak to mowia. ja kiedys bylem zbyt "nachalny" (nie do konca, ale to najblizsze temu jaki bylem slowo) ale zauwazylem ze kobieta ktora widzi ze facet traci zainteresowanie nia, sama zaczyna sie nim interesowac :-) bo "jak to tak byc moze ze on sie przestal Mna interesowac :!:" ;-)


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 11:26

chłopak chce się z dziewczyną po koleżeńsku umówić na kawę, bo np wydała mu się fajna na imprezie, ale nie ma wobec niej od razu "zamiarów", po prostu chce sie z nią spotkać i pogadać

Nie ma tak, żeby się chciał na kawę umówić bez zamiarów. Nie wierzę. A że nie "od razu" ma zamiary? Świadczy to o tym, że chce wybadać, więc jakieś tam ma.
wielu ludzi szczególnie po 20 roku życia spotykają się z różnymi znajomymi innej płci, np na kawę. A ona może tego nie akceptować (przesadnie wierna tak jak ja),

Jasne, wielu ludzi sie umawia, ale dotyczy to znajomych, a nie facetów poznanych gdzieś tam, czyli nowych. Nie jesteś przesadnie wierna, tylko wierna normalnie. Jak ktoś jest wierny, to unika okazji do okazji zdrady, a nie samych okazji, bo inaczej może być potem za późno. Dalej to już leci, niestety.
A myślę, że gdybym ja się umówiła na kawę z kimś, kogo właśnie poznałam, to mój facet byłby co najmniej elektryczny. To delikatnie powiedziane - on po prostu by sobie tego nie życzył.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 14 sie 2004, 11:26

Bo ja dostałem w dupę kilka razy. Nie wyssałem tego z palca ot tak. :564: :564:
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 14 sie 2004, 15:37

W takim razie rozumiem ze kobieta ktora jest zainteresowana facetem nigdy nie odmowi spotkania??
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 14 sie 2004, 15:44

A moze jest zainteresowana, tylko jest ztrasznie nieśmiała i boi się wyjść sam na sam by sie nie zbłaźnić ;)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 sie 2004, 15:47

Nie ma tak, żeby się chciał na kawę umówić bez zamiarów. Nie wierzę. A że nie "od razu" ma zamiary? Świadczy to o tym, że chce wybadać, więc jakieś tam ma


nie ma? no ładnie...18 lat w nieświadomości żyłam :D Ale...czesto odzywają sie jacys faceci do mnie na gg. Jakas tam rozmowa, najczęściej 5minutowa i konczy się w momencie kiedy ja powiem zeby mam faceta ;) ale czasem jakiś on jest zainteresowany znajomością a nie poznaniem dziewczyny, powiedzmy rozmawiamy codziennie parę min przez tydzien, chce się spotkać na kawę chociaż wie ze mam faceta. Czy w takim razie wszyscy tacy maja "zamiar" namówić do zdrady? ;)

Nie jesteś przesadnie wierna, tylko wierna normalnie.


czy jeśli znajomemu/koledze nie dam się pocalowac w policzek na pożegnanie, to też jest normalne? wielu się dziwi :)

A myślę, że gdybym ja się umówiła na kawę z kimś, kogo właśnie poznałam, to mój facet byłby co najmniej elektryczny. To delikatnie powiedziane - on po prostu by sobie tego nie życzył


podejżewam że mój nawet bardziej niż "nie życzył" ;) oj wolę nie myśleć co by się działo :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 15:57

nie ma? no ładnie...18 lat w nieświadomości żyłam Ale...czesto odzywają sie jacys faceci do mnie na gg. Jakas tam rozmowa, najczęściej 5minutowa i konczy się w momencie kiedy ja powiem zeby mam faceta ale czasem jakiś on jest zainteresowany znajomością a nie poznaniem dziewczyny, powiedzmy rozmawiamy codziennie parę min przez tydzien, chce się spotkać na kawę chociaż wie ze mam faceta. Czy w takim razie wszyscy tacy maja "zamiar" namówić do zdrady?

No to żyłaś w nieświadomości ;) Myślisz, że kolesiowi z GG Twój facet przeszkadza? A co mu szkodzi spróbować. Tu oczywiście mogę się mylić, ale nie sądzę. Za dobrze znam facetów i za dużo czasu przegadałam z różnymi ich gatunkami. Zresztą wystarczy spytać facetów na forum, czy umawialiby się z dziewczyną z GG, która ma faceta, tak zupełnie bez nadziei na cos bliższego w razie czego (bo to jeszcze nie wiadomo, jak wypadnie spotkanie). No właśnie, w jakim celu byście się tak umówili?
czy jeśli znajomemu/koledze nie dam się pocalowac w policzek na pożegnanie, to też jest normalne? wielu się dziwi

Jak dla mnie to masz z metrową granicę strefy prywatnej i tyle. Też się nie dawałam całować, bo nie lubiłam, jak ktoś mnie w ogóle tykał, choćby najlepsza/-y znajomy/-a. Znaczy normalna jesteś ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 14 sie 2004, 16:30

mrt pisze:. Zresztą wystarczy spytać facetów na forum, czy umawialiby się z dziewczyną z GG, która ma faceta, tak zupełnie bez nadziei na cos bliższego w razie czego (bo to jeszcze nie wiadomo, jak wypadnie spotkanie).


Umowilbym sie chociazby z czystej ciekawosci , zeby zobaczyc co to za kobieta. Kiedys nie raz sie umawialem z dziewczynami ktore maja facetow wlasnie przez gg. Teraz mam dziewczyne ktora bardzo kocham i jakos zwisaja mi spotkania z innymi :)
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 14 sie 2004, 16:41

Student pisze:
mrt pisze:. Zresztą wystarczy spytać facetów na forum, czy umawialiby się z dziewczyną z GG, która ma faceta, tak zupełnie bez nadziei na cos bliższego w razie czego (bo to jeszcze nie wiadomo, jak wypadnie spotkanie).


Umowilbym sie chociazby z czystej ciekawosci , zeby zobaczyc co to za kobieta. Kiedys nie raz sie umawialem z dziewczynami ktore maja facetow wlasnie przez gg. Teraz mam dziewczyne ktora bardzo kocham i jakos zwisaja mi spotkania z innymi :)


powiem tak, jak sie kogos poznalo w internecie i nawet jesli sie z Ta osoba tylko rozmawia, ale te rozmowy sa naprawde interesujace to jest taka ochota "ciekawe jak on/ona wyglada"


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 14 sie 2004, 16:42

Też bym sie umowil z dziewczyna z gg... Również z czystej ciekawości. odam ze niejednokroetnie sie umowilem i przewaznie konczylo sie na jednym spotkaniu. Ale szukanie partnerki przez gg to chyba nienajlepszy pomysł ;) Faceci to wzrokowcy i chyba rozmowa z kims kogo nie widza nie jest najlepszym wyjsciem.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 16:46

Ale szukanie partnerki przez gg to chyba nienajlepszy pomysł Faceci to wzrokowcy i chyba rozmowa z kims kogo nie widza nie jest najlepszym wyjsciem

Ale jest to dobra metoda na zarzucenie wędki. Potem tylko zostaje sprawdzenie, na kogo się zarzuciło. A nuż...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 14 sie 2004, 16:56

a nuz... też tak można.. Jednak z własnego doswiadczenia wiem ze dziwaczni ludzie bywaja na gg... Ale jak sama powiedziałaś a noz... ;p
Awatar użytkownika
pstryk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 03 sie 2004, 21:04
Płeć:

Postautor: pstryk » 14 sie 2004, 17:05

Ale jest to dobra metoda na zarzucenie wędki. Potem tylko zostaje sprawdzenie, na kogo się zarzuciło. A nuż...


A nuż...można się zaręczyć.Tak przynajmniej została złapana moja koleżanka. Oczywiście do bezpośredniej konfrontacji doszło bardzo szybko potem już gg służyło im tylko do umawiania się na następne spotkania.
_czas_wielkich_zmian_

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 485 gości