PODRYW...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

PODRYW...

Postautor: Asia » 13 sie 2004, 21:24

Chodzi o podanie najbardziej dzikich patentów na podryw :D:D
Może jakieś ciekawe opowieści jak to było z Wami...?!
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
robi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 06 lip 2004, 10:53
Płeć:

Postautor: robi » 13 sie 2004, 21:34

byc sobą
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 sie 2004, 11:07

dzikich patentów nigdy nie używałam niestety, "obiektem" też nie byłam. Myślę że wielu ludziom w moim wieku brakuje fantazji, jeśli chodzi o podryw.
A ja zostałam po prostu poderwana na "zatańczysz?" :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 11:17

Wątpię, żeby były jakieś patenty na podryw. Najskuteczniejszym jest własna osobowość uwypuklona do granic możliwości, żeby mu się na zmysły rzuciło. Plus wygląd (tu już rzecz gustu i tego sie nie przeskoczy, choćby osobowość zwalała z nóg - no tu już musi komuś leżeć, nie ma mocnych). I wtedy żadne inne patenty nie są potrzebne.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 14 sie 2004, 12:14

Myślę że wielu ludziom w moim wieku brakuje fantazji, jeśli chodzi o podryw.

Z tym się zgadzam. Teraz wielu osób po prostu nie chce się wymyślać takich "dzikich" pomysłów.

Taki najbardziej dziki pomysł jaki mój ukochany wymyślił to było jeszcze zanim zostaliśmy parą. Byliśmy znajomymi, fajnie mi się z nim gadało, było mi z nim miło ale nie myślałam o nim jak o chłopaku (może z racji wieku, wkońcu jest starszy o 5 lat). No i kiedyś sobie rozmawialiśmy o szalonych rzeczach które chcielibyśmy zrobić. No i ja powiedziałam, że zawsze mnie ciekawiła przejażdżka na motorze z takim ubranym w skóre motocyklistą. No i po tygodniu w sobote (bądź niedziele bo dokładnie nie pamiętam) przyjechał po mnie motorem ubrany w czarny kask i czarną skórzaną kurtke i zabral mnie na przejażdżke po mieście. Było naprawde ekstra, byłam bardzo zadowlona, że potrafił się zdobyć na coś takiego. I myślę, że właśnie wtedy coś zaskoczyło między nami. Potem wypytawałam się o szczegóły tego, to śmiejemy się, że on przez cały tydzień uczył się jeździć na motorze (pożyczył go od kolegi) bo wcześniej nigdy nie jeździł na nim.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 14 sie 2004, 12:17

(...) on przez cały tydzień uczył się jeździć na motorze (pożyczył go od kolegi) bo wcześniej nigdy nie jeździł na nim.


I to jest właśnie misterny plan połączony ze spontanicznością. :564: dla takich facetów.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 14 sie 2004, 14:12

Najlepiej podrywa sie chyba na dyskotekach i na imprezach. Kiedys jak nie mialem jeszcze kobiety to wlasnie dyskoteka to bylo moje ulubione miejsce na podrywanie dziewczyn. Jak czlowiek sobie troche wypije to staje sie smielszy i nie ma wtedy zadnych oporow! Co dyskoteke mozna wychaczac nowa dupeczke. Ale panowie pamietajcie : Na dyskotece nie poznacie nigdy kobiet z ktora mozna zostac do konca zycia :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 14:16

Najlepiej podrywa sie chyba na dyskotekach i na imprezach. Kiedys jak nie mialem jeszcze kobiety to wlasnie dyskoteka to bylo moje ulubione miejsce na podrywanie dziewczyn. Jak czlowiek sobie troche wypije to staje sie smielszy i nie ma wtedy zadnych oporow! Co dyskoteke mozna wychaczac nowa dupeczke. Ale panowie pamietajcie : Na dyskotece nie poznacie nigdy kobiet z ktora mozna zostac do konca zycia

My tu o normalnych podrywach, a nie na dopingu. Na dopingu i na dyskotece to każdy wie, jak się robi, i rad nie potrzeba. No chyba że się mylę, ale nie sądzę ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 14 sie 2004, 14:21

mrt pisze:My tu o normalnych podrywach, a nie na dopingu. Na dopingu i na dyskotece to każdy wie, jak się robi, i rad nie potrzeba. No chyba że się mylę, ale nie sądzę ;)


Dla bardzo szerokiej grupy ludzi jest to chyba jedyny sposob na poderwanie kogos. Jedynym problemem jest niesmialosc i strach przed tym ze podrywana osoba w ogole nie zainteresuje sie. Na rauszu wszytko nam zwisa. Mnie zawsze zastanawialo jak to robia niektorzy faceci ze po prostu podchodza na miescie do dziewczyny ktora im sie spodoba i ot tak sobie zagaduja ja. Naleze do smialych osob ale jakos pod tym wzgledem nigdy nie moglem sie przelamac :)

Ale znam jeden patent ktory dziala na wszystkie kobiety. Kupic sobie slodkiego szczeniaczka i ruszyc z nim do parku. Zainteresowanie murowane :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 14:26

Ale znam jeden patent ktory dziala na wszystkie kobiety. Kupic sobie slodkiego szczeniaczka i ruszyc z nim do parku. Zainteresowanie murowane

Powiem więcej: mój wujek wszystkie panienki, które miał, wyrywał na cudownego boksera. Działa! :564:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 14 sie 2004, 15:41

Kiedys pewna dziewczyna powiedziała, ze ja osaczam :| Tak skończył sie moj podryw na niej ;p
Awatar użytkownika
J-dub
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 14 sie 2004, 15:35
Skąd: NyggaHood
Płeć:

Postautor: J-dub » 14 sie 2004, 15:48

dzikie patenty ,moze i czasem skutkuja ale to chyba na krotka mete
na starcie mysle ze szczerosc i bycie soba jest najwazniejsze ,a pozniej
przyjdzie czas na cos szalonego
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 15:48

Kiedys pewna dziewczyna powiedziała, ze ja osaczam Tak skończył sie moj podryw na niej

Bo to się wędkę zarzuca i chowa w krzakach, a nie lata z podrywką (jak widać od wędkarstwa do miłości niedaleko, nawet w nazewnictwie) ;)
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 14 sie 2004, 16:17

mrt pisze:
Kiedys pewna dziewczyna powiedziała, ze ja osaczam Tak skończył sie moj podryw na niej

Bo to się wędkę zarzuca i chowa w krzakach, a nie lata z podrywką (jak widać od wędkarstwa do miłości niedaleko, nawet w nazewnictwie) ;)


heheheeh :D co do podrywu mysle kazde miejsce jest dobre na podryw ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 16:20

co do podrywu mysle kazde miejsce jest dobre na podryw

Ty masz, Dreadman, sprawę ułatwioną, więc się nie odzywaj ;) W Twoim wieku 3/4 panienek na dready poleci ;) Pzdr :564:
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 14 sie 2004, 16:23

heheheheh very funny wlosy to nie wszystko liczy sie dusza ;)
:564:
pozdro :D
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 16:25

Podryw to pierwszy etap. Na początek dready wystarczą, a co dalej, to już od reszty zależy. Tak czy owak, start masz niezły :)
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 14 sie 2004, 16:27

start niezly to moze pojade na olimpiade heheheh to oczywiscie zart :D :D ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 16:30

Olimpiada? Ja to bym radziła na pomarańczowo i do ligi holenderskiej :)
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 14 sie 2004, 16:32

mrt pisze:My tu o normalnych podrywach, a nie na dopingu. Na dopingu i na dyskotece to każdy wie, jak się robi, i rad nie potrzeba. No chyba że się mylę, ale nie sądzę ;)


nie prawda :!: ja nigdy tak nie robilem i nie wiem :-) wiec tu sie nie zgodze :-)

mariusz pisze:Kiedys pewna dziewczyna powiedziała, ze ja osaczam :| Tak skończył sie moj podryw na niej ;p


mialem wlasnie kiedys podobnie, ale ja bylem "nachalny" wobec niej (tak powiedziala).
mimo iz tylko spytalem czy moge sie przysiac i porozmawiac...


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 14 sie 2004, 16:32

jak chcesz to do tej ligi mozemy sie razem zapisac :564: :D ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2004, 16:34

Ja to prędzej do oldboyów ;)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 14 sie 2004, 16:38

mrt pisze: Bo to się wędkę zarzuca i chowa w krzakach, a nie lata z podrywką (jak widać od wędkarstwa do miłości niedaleko, nawet w nazewnictwie) ;)


No wiesz... Na pewno nie latałem z podrywką. Najwidoczniej dziewczyna chyba nie widziała czego chce, lub sie wystraszyła... :|
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 sie 2004, 23:28

Triniti...pogratuluj ode mnie facetowi genialnego sposobu :D no ale on ma z tego co wiem 24 latka...a mi o rowieśników chodziło...
a zreszta...o nic mi nie chodzi bo ja już poderwana :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 15 sie 2004, 16:46

Dziękuje za niego :). No i poprawka ma już 25 lat ;). Ale Taka_jedna kto wie czy jeszcze (nawet może przez twojego obecnego) nie zostaniesz "bardziej" poderwana w taki "nietypowy" sposób.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 16 sie 2004, 10:14

Na impreazach nie ma z tym problemu. Tu tylko zależy czy chodzi nam o podryw na jeden raz czy o bardziej trwały związek. Jeśli ta druga okoliczność to człowiek wtedy postępuje trochę bardziej ostrożnie.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2004, 10:15

tutaj fish masz wielka racje
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 17 sie 2004, 18:28

Wydaje mi się,że jeżeli ma się w sobie trochę spontaniczności i fantazji..., to przy "sprzyjających okolicznościach przyrody" wymyśla się coś na poczekaniu. Z resztą nie ma sensu rozpatrywać pomysłów, bez uwzględnienia sytuacji. No, ale swoją drogą, to coraza mniej ludzi z charyzmą po świecie stąpa... A szkoda.
Awatar użytkownika
Dj_Gumczas_19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2004, 23:30
Skąd: Koło Łodzi
Płeć:

Postautor: Dj_Gumczas_19 » 18 sie 2004, 11:10

Ja na 18-scte poderwałęm laske.Sobie siedziałą samotnie.Podbilem do niej postawiłęm kieliszka i siup.Potem to tylko pamiętam ze sie non stop całowaliśmy.Myslałem że wtedy ostatni raz ją widze.Ale nie!!!! wręcz odwrotnie ciagle powtarzała swój numer telefonu :-)
I teraz czekam do piątku i znowu kochanie moje na kolanach usiądzie hmm... :P
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 19 sie 2004, 11:35

wyrwales laske na kieliszka niezle ;) :564:
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 587 gości