Jak wybarć najlepszą

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

ferbbi
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 gru 2004, 02:03
Płeć:

Jak wybarć najlepszą

Postautor: ferbbi » 14 gru 2004, 01:55

Widzicie bo ja nigdy niewiem i niemoge się zdecydować :) A jak zdługo bede myślał to mi przepadnie :) Czym najlepiej się kierować w wyborze dziewczyny waszym zdaniem tak żeby wszystko się najdłużej układało jak to sprawdzić ?? ( Moge pisać jakieś głupoty bo spiacy jestmen jak coś upomnijcie mnie )
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 gru 2004, 02:02

Bez sensu topik. Tak jakby dziewczyne sie wybieralo jak piwo w supermarkecie.
Proboj, staraj sie jak nie wyjdzie z jedna to z inna i kiedys trafisz. Musisz zdac sie na los...
To tyle.
w ogóle mam ochote topik zamknac, ale zostawie go otwartego w nadziei ze nie rozrosnie sie do niewyobrazalnych rozmiarow, bo jest taki.... no dziwny.
obojetnosc
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 gru 2004, 04:19
Płeć:

Postautor: obojetnosc » 14 gru 2004, 06:13

Jestes zalosny.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 gru 2004, 08:19

Potwierdzam.......
Dziewczyna to nie przedmiot.
Tak żeby było się dobrze układało to musicie do siebie pasować. Ale sam sobie poszukać musisz. Co my mamy Ci mówić co jest "cacy" a co "bee"?Ile Ty masz lat?12?,13?
Współczuję panience, która się zdecyduje z Tobą być, bo Ty nie jesteś jeszcze gotowy na żaden poważniejszy związek...
Awatar użytkownika
yogiber
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2004, 22:19
Skąd: warszafka
Płeć:

Postautor: yogiber » 14 gru 2004, 11:33

hahaha ale te Wasze teksty sa smieszne
myslicie ze sami nei wybieraliscie?
przeciez wybor partnera nie jest taki przypadkowy
gdyby to co mowicie, potwierdzalo sie
moglibysmy wychodzic na ulice i wiazac sie z pierwsza lepsza napotkana osoba
a tak nie jest
nie zapominajcie o doborze naturalnym
bynajmniej ludzie SA zwierzetami!
god hates us all
Księżniczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2004, 11:00
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: Księżniczka » 14 gru 2004, 11:35

o rany! :549: jak tak w ogóle możesz? nie wiem czy Ty również chciałbyś być wybierany na zasadze selekcji - i to do tego na forum ! to jest aż nie ludzkie :554: Widze, że myślisz tylko o sobie.A zastanów się nad uczuciami tych dziewczyn. Pamiętaj, że nie można robić niczego na siłe.Jeżeli nie już teraz nie jesteś pewny co do swojego wyboru to lepiej nie wybieraj w ogole i bądź sam.Przynajmniej nikgo nie zranisz.
....a moje szczeście ma na imię ...
Awatar użytkownika
yogiber
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2004, 22:19
Skąd: warszafka
Płeć:

Postautor: yogiber » 14 gru 2004, 11:45

a czy dziewczyny nie wybieraja?
jasne ze wybieraja!
przeciez nie zyjemy w jakies bajce
wybieramy taka osobe ktora najbardziej nam pasuje
pod wzgledem wygladu jak i charakteru
god hates us all
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 gru 2004, 11:50

No tak, to ze wybieramy to oczywiste. Jednak nadal nie wiem jak mamy mu pomoc w wyborze :565: PRzeciez nie jestesmy nim...
Awatar użytkownika
yogiber
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2004, 22:19
Skąd: warszafka
Płeć:

Postautor: yogiber » 14 gru 2004, 12:04

moze chlopak jest mlody i niedoswiadczony
nie no zgadzam sie ze topic jest troche dziwny
sluchaj ferbbi
umow sie z Ta z ktora sie dobrze dogadujesz i w miare Ci sie podoba pod wzgledem fizycznym
sorry za banal....
god hates us all
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 14 gru 2004, 12:34

Oj maverick to wcale nie jest bezsensowne pytanie... ja mam inny przypadek... podobaja mi sie dwie dziewczyny.... z dwoma mi sie swietnie rozmawia... z dwoma mi sie swietnie przebywa... z dwoma jest mis wietnie w zwiazku...wydaje mi sie ze obydwie kocham... i co teraz ? bardziej sensowne... musze cos wybrac... wydaje sie ze wybor jest obojetny jednak moje uczucie nie pozwala zranic drugiej osoby.... (tzn ja juz wybralem, musialem jedna zranic... a wybralem.............. uwga....... metoda losowania) mozesz to uwazac za glupie, ale na prawde nie moglem inaczej obydwie mialy tyle plusow.. a prawie w ogole minusow..
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 14 gru 2004, 15:10

Każdy przecież jest inny i co innego ceni w partnerze, więc jak tu można powiedzieć wg jakich kategorii wybierać?
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Re: Jak wybarć najlepszą

Postautor: Mysiorek » 14 gru 2004, 15:26

ferbbi pisze:Jak wybarć najlepszą?


Zajrzyj w paszczę, aby sprawdzić uzębienie.
Looknij też pod spódnicę.
:D :D :D

Sorki, ale nie mogłem :564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Re: Jak wybarć najlepszą

Postautor: Mona » 14 gru 2004, 16:10

Mysiorek pisze:
ferbbi pisze:Jak wybarć najlepszą?


Zajrzyj w paszczę, aby sprawdzić uzębienie.
Looknij też pod spódnicę.
:D :D :D

Sorki, ale nie mogłem :564:


Mysiorku,a konto w banku?! :564:

:711:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 18 paź 2004, 10:01
Skąd: Poznan :)
Płeć:

Postautor: Bartek22 » 14 gru 2004, 16:13

Maverick pisze:Bez sensu topik. Tak jakby dziewczyne sie wybieralo jak piwo w supermarkecie.
Proboj, staraj sie jak nie wyjdzie z jedna to z inna i kiedys trafisz. Musisz zdac sie na los...


Zgadzam sie w 100%. Dziewczyna to nie rzecz...Nie wiem jak możesz tak traktowac kobiety...
"Każda sekunda to szansa na to by zmienić coś w swoim życiu" - Vanilla Sky
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 14 gru 2004, 16:22

Faktyczne topik jest bez sensu...
do tematu: najlepiej będzie jak wyczytasz to z kart tarota :D buahahaha
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 gru 2004, 16:26

No dobra,bo chłopak się załamie.


Ferrbi,jak ją poznasz,ale właśnie JĄ,to na pewno będziesz wiedział,że to ONA.

Jak przegadzasz z NIĄ całą noc i jeszcze kilka ,to pewnie będzie ONA :564:

No i jeszcze sex,ale niewiemy ile masz latek ;) ,bo to też musi być TO! :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 14 gru 2004, 16:32

Czym najlepiej się kierować w wyborze dziewczyny

Tym jak na nią reagujesz. Co z tego ze jdna jest piękna, zgrabna i ilteligentna, jak przy drugiej miękną ci kolana? A jesli nie miękną Ci przy żadnej i wybierasz sobie z dwóch kolezanek, które tlyko lubisz, to nie bądź lepiej z żadną!!
Gość

Postautor: Gość » 14 gru 2004, 17:17

Eee jak planujesz w najblizszym czasie zauroczyc jakas dziewczyne :) to proponuje na poczatek przestac traktowac je tak przedmiotowo... :)
ferbbi
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 gru 2004, 02:03
Płeć:

Przprosinki

Postautor: ferbbi » 14 gru 2004, 17:29

Sorki wszystkich pisząc tego posta miałem złe przeczucie :( Szczegolnie PRZEPROSINY DLA PAŃ. Pisząc tego posta wiedziałem żę będzie z nim coś nie tak ale juz zmęczony byłem po 3 h nauki chemi tragedia chciałem na siłe cos napisac niewyszło sorki juz wiecej tak niebede robił i wiem że mnie to nie nieusprawiedliwa. Jeszcze jedno mam prośbe do Admina niech nalepiej usunie ten temat. SORKI Wszystkich moge wam to jakoś wynagradzić ??
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Re: Jak wybarć najlepszą

Postautor: Mysiorek » 14 gru 2004, 18:56

Mona Lisa pisze:Mysiorku,a konto w banku?!


Piniundze to niefszystko ! :D :D :D

Spoko ferbbi... trzymaj fason! :564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Re: Przprosinki

Postautor: Mona » 14 gru 2004, 19:44

ferbbi pisze:Sorki wszystkich pisząc tego posta miałem złe przeczucie :( Szczegolnie PRZEPROSINY DLA PAŃ. Pisząc tego posta wiedziałem żę będzie z nim coś nie tak ale juz zmęczony byłem po 3 h nauki chemi tragedia chciałem na siłe cos napisac niewyszło sorki juz wiecej tak niebede robił i wiem że mnie to nie nieusprawiedliwa. Jeszcze jedno mam prośbe do Admina niech nalepiej usunie ten temat. SORKI Wszystkich moge wam to jakoś wynagradzić ??


Wiesz........,wiadro kwiatów,kilka piwek,jakiś drink,pogadamy i będzie ok.Tylko,że nas tu sporo jest :P :P :P :P :P

:564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
alternati

Postautor: alternati » 14 gru 2004, 23:19

Wiem że zaraz posypią się gromy pod moim adresem, ale kilka słów na zimno.
Życie to jest giełda genów, każdy z nas jest tego dowodem. Kazdy geny ma i chce je wymienić. Pytanie tylko "z kim?".
Od tego co napiszęm są wyjątki, ale tylko potwierdzają regułę:
Na początku jest chemia, kiedy ona się kończy to co wydawało ci sie jest bez znaczenia, jakieś róznice charakterów, swiatopoglądów, planów na życie zaczną ci naprawdę przeszkadzać i lepiej będzie jak szlag wszystko trafi, zanim się np. hajtniecie, rozdziewiczysz ją (tak, jeszcze dziewice istnieją, widziano stadko w Białowieży).
Jeśli nie jesteś superpiekny i "nieprzystosowany ekonomicznie" to pamiętaj, że nie masz szans u dziewczyny która jest boginią sexu i jeszcze z bogatego domu. Uważaj jak lokujesz uczucia.
Ona nie sprzeda się tanio na giełdzie genów.

Co ma być to będzie, zyczę ci powodzenia.
p.s.
taka cichutka sympatyczna myszka, na którą nikt nie zwracał uwagi w momencie jak poczuję się pewnie przy np Tobie *może* stać sie kolejną wredną suką jakich wiele chodzi po tym świecie z nosem wyoooko do góry.

A na ch*** ci panienka? No fakt, na to się nadają. Ale jak już, to szukaj takiej bardziej uniwersalnej.
canon
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 15 lis 2004, 11:35
Płeć:

Postautor: canon » 15 gru 2004, 17:59

wybierz ta druga,mowie ci bedzie super :D zawsze lubilem parzyste liczby bo sie fajnie dziela :p
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 19 gru 2004, 19:28

rzuc moneta:) a gawarantuje ze i tak wybierzesz ta , na ktora los nie wskazal..
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
misiaczek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2004, 02:15
Płeć:

Postautor: misiaczek » 20 gru 2004, 00:05

mysle ze kolega zle sie wypowiedzial i przez to zle zrozumielismy jego intencje..
mam wrazenie ze koledze chodzil o porady typu: co my cenimy w kobietach i na co zwracamy uwage.. widocznie kolega jest niedoswiadczony i nie wie od czego ma zaczac, a to forum jest po to, aby koledze pomoc w tak trudnych dla niego chwilach jakim jest wchodzenie w zycie z płcią przeciwna :) (jesli kolege urazilem-sorry, nie chcialem..)
nie nasmiewam sie tu z nikogo bron boze, tylko probuje go wytlumaczyc. mysle tez ze kobiety zle zrozumialy go myslac iz traktuje kobiety jak przedmiot. badzmy szczerzy- kazdy na cos zwraca uwage.. doswiadczeni ludzie wiedzaj bardziej na co zwrocic szczegolna uwage, na co polozyc wiekszy nacisk zeby jak najlepiej bylo pozniej..
ja naprzyklad nauczylem sie teraz, ze kobiete trzeba poznac zanim sie z nia bedzie.. niech to bedzie najlepsza Twoja przyjaciolka (bo nie wierze w przyjazn miedzy facetem a kobieta- taka przyjazn z biegiem czasu nabiera innego znaczenia i przeradza sie w cos zupelnie innego niz przyjazn) przyklad?
mysle ze jestem idealnym przykladem.. nigdy nie wierzylem w przyjazn dwoch przeciwnych plci i tym razem sie nie zawiodlem.. poznalem kobiete..bylismy bardzo dobrymi przyjaciolmi.. po poltora roku zaczelismy ze soba byc. Kochamy sie najbardziej na swiecie, spedzamy ze soba kazda wolna chwile.. jestesmy najlepszymi przyjaciolmi, kochankami i idealnie dopasowanymi dwoma polwkami.. gdybym Jej wczesniej nie znal, nie zaprzyjaznil sie z nia (poczatkowo) to nie wiedzialbym o niej wczesniej tyle ile wiedzialem.
ja naprzyklad zwracam uwage u kobiet przede wszystkim na szczerosc, czulosc, opiekunczosc i oddanie.. dopoki nie upewnilem sie ze moja przyszla kobieta spelnia te "wymogi" (troche dziwnie to slowo zabrzmialo) to nic nie probowalem z nia "krecic".. jak sie okazalo ze faktycznie znalazlem tą, ktora jest w 100% szczera, opiekuncza czula i oddana wtedy zlapalem za reke, splotłem palce.. i wiecie :)
wiec sumujac moja wypowiedz- moim zdaniem kazdy ma jakies wymogi co do drugiej osoby i na cos zwraca szczegolna uwage a kolega chcial znac nasza opinie na ten temat..

Pozdrawiam :)
Czyż to nie wielka rzecz znaczyc dla kogos wszystko?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości