Jak wytlumaczyc/zrozumiec zachowanie pewnego faceta

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nikita
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 20 paź 2005, 15:25
Skąd: podkarpacie
Płeć:

Jak wytlumaczyc/zrozumiec zachowanie pewnego faceta

Postautor: Nikita » 20 sie 2006, 08:00

Sytuacja jest taka :
Jest sobie facet.... od pewnego czasu sie czasami sie spotykamy. Gdy sie widzimy jest super jest bardzo mily i w ogóle, gdy sie zegnamy przytuli powie do ozbaczenia niedlugo. Pozniej jakies smsy na gg tez sysko super.....pozniej sam proponuje spotkanie ale caly czas go odwleka bo mu cos wypada. No to ok on tak ja olewka. No ale np ostannio napisał mi smsa ze juz w sobote bedzie wolny i ze sie spotkamy dogadamy sie jak ze zdjeciami. Dodam ze kiedys bardzo dawno mu to zapropponowalam, nie naciskalam go i wkoncu sie namyslil i sie zgodzil. No i sobota minela ani smsa ani wiad na gg(a byl bo sie mu opis zmienil) ani go widac ani slychac. Wiem ze moze niektorym wyda sie to bla(c)he ;):P ale nie potrafie zrozumiec takiego zachowania o co mu chodzi , moze Wy macie jakies pomysły pozdrawiam:*
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 sie 2006, 08:26

Nikita pisze:Wiem ze moze niektorym wyda sie to bla(c)he

Błache to jest na pewno dla niego. Ile lat ma ten facet? :]
Nikita pisze:ale nie potrafie zrozumiec takiego zachowania o co mu chodzi

Chodzi jemu dokładnie o nic. Moja rada: nie zwracaj uwagi na kolesia, któremu chodzi o nic, a do tego lekceważy ludzi.
Powodzenia <browar>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 20 sie 2006, 08:33

1. Naprawdę nie ma czasu.

2. Ma taki sposób bycia w stosunku do wszystkich dziewczyn - że przytula, że jest miły itd.

3. Jest wolny i szuka dziewczyny, mając kilka na widoku i do urobienia. Która będzie szybsza, na tą padnie.

4. Spotkać to może i by się spotkał, ale zdjęć nie chce (nie wiem, o co lata, bo tak napisałaś, że nie jestem w stanie zrozumieć) i dlatego omija temat.

Wybierz sobie. Na moje oko nr 3. Ale to tylko intuicja mi tak podpowiada, więc nie traktuj tego bardzo poważnie.

Ja bym zadzwoniła i powiedziała, że pal sześć te zdjęcia, ale chcę iść z nim na kawę, tak po prostu. (Może być tak, że w związku z tymi zdjęciami spotkanie z Tobą wymaga od niego wykonania jakiejś czynności, której wykonać mu się najnormalniej w świecie nie chce; jeśli Ci na kimś zależy, to nie angażuj go od razu w robienie czegoś, tylko spotkaj się niezobowiązująco).
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 sie 2006, 09:05

mrt pisze:1. Naprawdę nie ma czasu.

Jak nie ma się czasu, to zazwyczaj pisze się o tym, choć parę słów, a tymbardziej, że oni umówili się już na spotkanie. Jak dla mnie, to facet jest ignorantem.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 20 sie 2006, 09:15

Mona pisze:Jak nie ma się czasu, to zazwyczaj pisze się o tym, choć parę słów, a tymbardziej, że oni umówili się już na spotkanie.
Wstępnie się umówili. Oczywiście, że to niekulturalne, ale wiesz, jak to z czasem jest - jak człowiek zalatany, to i tak bywa ;)
Awatar użytkownika
Nikita
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 20 paź 2005, 15:25
Skąd: podkarpacie
Płeć:

Postautor: Nikita » 20 sie 2006, 09:20

On ma 19 lat hmm no wlasne on chcial te fotki i chcial sie dogadac co do stylizaji w sumie , gdzie co i jak droga mrt, wybacz chodzi o sesje zdjeciowa w której miał byc modelem. hmm....
Mona pisze:Jak nie ma się czasu, to zazwyczaj pisze się o tym, choć parę słów
dokladnie.... wiec ehmm.... nio niewiem coz moge jeszcze napisac.... czasami to jest poprstu troche przykre ze tu sie umawia itd a pozniej to odwleka albo sie w ogóle nie odzywa
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 20 sie 2006, 09:35

Nikita pisze:chodzi o sesje zdjeciowa w której miał byc modelem. hmm....


Niech zgadnę: metrosexualista, 19lat, nieco bogatszy, rozpiesczony, przytula wszystkie laski, bo lubi sobie podnosić ego, tym, że ma multum kolezanek i ze "móglbym miec każdą" - generalnie uposledzony uczuciowo, w wieku 19 lat spi z mama w lozku, bo jest jej ukochanym synkiem i zeby mu zimno nie bylo, cale zycie ma z gorki, bo mamusia (syndrom edypa), kupila mu dobra szkolke a teraz zalatwi mu studia na jakims fajnym prestoizowym uniwerku, gdzieco sesje bedzie musiala placic w lape, aby przeszedl dalej... Uwielbia chwalic się ze zna tego, czy tamtego aktora - co w samo w sobie jest oznaka pustki intelektualnej i uczuciowej - w skrocie nudny, ropieszczony gnojek, ubierajacy sie jak gej, ktory mysli, ze jest kims, a jest nic nie wartym glupkiem - RADA: jesli jestes wrazliwa, mila, inteligentna UCIEKAJ od niego jak najdalej.

Pozdrawiam.

PS: Wybaczcie literowki, ale jestem po całonocnym piciu i nie bardzo trafiam w klawiature...
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
Nikita
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 20 paź 2005, 15:25
Skąd: podkarpacie
Płeć:

Postautor: Nikita » 20 sie 2006, 09:41

Nie jest metrosexualista:P co do studiow to mimo dobrze zdanej maturki sie nie dostał, a mamusia jest konserwatywna dosc wiec sponsorawc prywatnej uczelni nie bedzie nie no Black007_pl, troszke sie pomyliles w tym ale hmm... moze pewnych reczy nie widze bo nie chce widziec .... chyba zgodze sie z jednym..
Black007_pl pisze: RADA: jesli jestes wrazliwa, mila, inteligentna UCIEKAJ od niego jak najdalej.
Pozdrawiam .... tylko zastanawia mnie jedno czy nie lepiej byloby powiedziec cos wprost niz tak postepowac??
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 20 sie 2006, 09:47

Nikita pisze:
Black007_pl pisze: RADA: jesli jestes wrazliwa, mila, inteligentna UCIEKAJ od niego jak najdalej.
Pozdrawiam .... tylko zastanawia mnie jedno czy nie lepiej byloby powiedziec cos wprost niz tak postepowac??


Prośba do modów: nie kasujecie tego:

Moja Rada: Powiedz mu :
"Daj się wypałować głupi palancie" i odwrócć sie na piecie.

Znajdź kogoś normalnego dziewczyno, nie warto sobie psuc smaku takimi gnojkami.
Zakładam, że to jest twoja pierwsza sympatia jakaś poważniejsza.. naprawde uwazam, ze mozesz znalezc kogos normalnego i KULTURALNEGO - bo nawet ja, jak nie mam czasu gdzies isc, a ostatnio mam go malo, to staram sie dzwonic/pisac-gg/maila a jak nie to są jescze gołebie pocztowe/sygnaly dymne, oraz wytrenowane psy do przesylania wiadomosci...
A uważam, że jestem chamem :)

Pozdrawiam.
"I save all the bullets from ignorant minds

Your insults get stuck in my teeth as they grind

Way past good taste, on our way to bad omens

I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
Nikita
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 20 paź 2005, 15:25
Skąd: podkarpacie
Płeć:

Postautor: Nikita » 20 sie 2006, 09:56

Black007_pl, nie nie nie mylisz to nie jest sympatia a tym bardziej nie pierwsza <mlotek> :P heh powiedzmy jakby sie wydawalo dobry kolega , nie traktuje go w kategorich przyszly facet bardzo go lubie i tyle ale masz racje ze chyba trzeba go olac bo takie traktowanie nie jest na miesjcu i w ogóle hmm ale zastanawia mnie to ze z jednej strony dobrze ulozony, kulturalny mily , a tutaj takie zachowanie ehmm ja poprstu tego nie czaje hmm... to nie jest typ maczomena Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 20 sie 2006, 10:01

Nikita pisze:dobrze ulozony, kulturalny mily , a tutaj takie zachowanie ehmm ja poprstu tego nie czaje hmm... to nie jest typ maczomena


Widocznie nie jest do końca dobrze ułożony...
Wiesz, to, że ktoś pochodzi z dobrej rodziny naprzykład, nie oznacza, że jest dobrze wychowany - wśród ludzi z "dobrych domów" też są mordercy.

Nawet, jeśli nie myślisz o nim w kategoriach faceta, to olej go, szanuj siebie.
Stare (buddyjskie??) przysłowie mówi:

"Cóż będzie znaczyć twoje nie, jeśli cały czas mówisz tak?"

Innymi słowy pokaż koledze, że musi sie zaczac troche starac, nastepnym razem ty go olej, albo powiedz, ze nie masz czasu, niech dojdzie do niego, ze nie jest pempkiem swiata.

Pozdrawiam.
"I save all the bullets from ignorant minds

Your insults get stuck in my teeth as they grind

Way past good taste, on our way to bad omens

I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
Nikita
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 20 paź 2005, 15:25
Skąd: podkarpacie
Płeć:

Postautor: Nikita » 20 sie 2006, 10:03

Innymi słowy pokaż koledze, że musi sie zaczac troche starac, nastepnym razem ty go olej, albo powiedz, ze nie masz czasu, niech dojdzie do niego, ze nie jest pempkiem swiata.
dokaldnie masz racje dzisiaj sie pewnie odezwie z wyjanieniami albo zebysmy dzis sie dogadali .....nio i sie rozczaruje bo ja juz mam dosc czegos takiego ehmm.... cemu ja zawsze trafiam powalonych facetów( z moim eks na czele)
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 20 sie 2006, 10:14

Nikita pisze:cemu ja zawsze trafiam powalonych facetów( z moim eks na czele)


Bywa... zdobywasz doświadczenie... Pamiętaj, Co Cie nie zabije, to Cie wzmocni.

Pozdrawiam i powodzenia.
"I save all the bullets from ignorant minds

Your insults get stuck in my teeth as they grind

Way past good taste, on our way to bad omens

I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 sie 2006, 12:34

Byłam w podobnym związku. Spotkać się z tym facetem graniczyło niemal z wielką łaską z Jego strony. Nie wytrzymałam napięcia.

[ Dodano: 2006-08-20, 12:36 ]
cemu ja zawsze trafiam powalonych facetów( z moim eks na czele)

Dziewczyno, masz dopiero 17 lat. I pewnie na jeszcze wielu takich trafisz. Poza tym żaden facet nie jest do końca normalny. Tylko trzeba wybrać takiego najmniej pokręconego i z Nim żyć. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 sie 2006, 15:19

Nikita pisze:cemu ja zawsze trafiam powalonych facetów

Z całym szacunkiem, bo takich przyciągasz.
Piszesz nam o gościu, który jest tylko Twoim znajomym i nawet nie myślisz o nim w kategorii "przyszły facet", a zobacz, jak Ty się nim przejmujesz :) Szkoda czasu dla człowieka, który nie szanuje ludzi. Zacznij myśleć też o sobie, zastanów się nad swoją wartością i zrób wszystko, aby ta wartość była jak najwyższa.
Powodzenia
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 sie 2006, 15:23

Nikita pisze:cemu ja zawsze trafiam powalonych facetów


Tak jak Mona mowi, takich przyciagasz, a tak naprawde podswiadomie takich lubisz, a tylko tak marudzisz i narzekasz, bo wiele kobiet tak robi ;DD co innego lubia a co innego im "sie wydaje".
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Nikita
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 20 paź 2005, 15:25
Skąd: podkarpacie
Płeć:

Postautor: Nikita » 20 sie 2006, 20:33

heh no bo ja ju taka jestem ze sie zaduzo przejmuje a co do wieku to za dwa miesiace tzn w pazdzierniku juz 18:P heh dziekuje za wszytskie rady pozdrawiam serdecznie:)
Awatar użytkownika
Piotrek GRUBY
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2006, 03:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Piotrek GRUBY » 21 sie 2006, 01:13

Nikita pisze: tylko zastanawia mnie jedno czy nie lepiej byloby powiedziec cos wprost niz tak postepowac??


Tutaj pojawia się RÓŻNICA POMIĘDZY MĘŻCZYZNĄ A PIPĄ...
Pan Doktor przyjmie ...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 333 gości