Powazne zmartwienie :(

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Romek83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2006, 00:23
Skąd: Slask
Płeć:

Powazne zmartwienie :(

Postautor: Romek83 » 14 lut 2006, 01:12

Witajcie, jako ze ja i moja dziewczyna (ma 17 lat) jestesmy osobami niedoswiadczonymi zwracam sie do Was drodzy forumowicze, z takim o to Waznym dla mnie (dla nas) problemem :
Ostatnio razem z moja dziewczyna zaczeslismy sie "zabawiac" masturbujac sie nawzajem, a przez to dopowadzac sie do rozkoszy :) Niestety czasem zdarza mi sie, ze koncze na jej cialku lub co gorsza na jej raczkach. Co prawda ona je pozniej dokladnie szoruje (pod paznokciami rowniez) tak, aby nie doszlo do zaplodnienia, np. podczas mycia lona; a przed kapaniem bierze prysznic by splukac z siebie moje nasienie (aby podczas kapieli nasienie nie dostalo sie do vaginy), ale mnie nadal nurtuje to, ze w kazdej chwili moze dojsc do zaplodnienia :( Co poradzicie? Czy moze powinna zaczac brac tabletki tudziez ja powinienen zakladac prezerwatywe przy wspolnym zabawianiu sie (co jednak obniza jakosc doznan i jest bardzo niekomfortowe :/)? Prosze o szczere i wywazone odpowiedzi
Pozdrawiam Roman :)
Ojczyzna, Honor, Rownosc, Socjalizm
Odchodze na zawsze - skrzywdzony Romek :(
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 lut 2006, 01:16

Co mysle?Mysle ze by nalezało sie do edukowac rewolucyjnie bardzo. Nie ma sznas na dzieciaczka i juz teraz przesadnie reguljecie. Ja bym radziła poczekać z sexem az sie doedukujecie i troche podrośniecie do tego. Bo takie cos co opisales zabija po prostu prawdziwa radosc z obcowania z drugo osoba. :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 14 lut 2006, 01:22

Romek83 pisze:Co poradzicie?

to co moon. edukację <regulamin> :-)

nie, nie będzie z tego dzidziusia. plemniki to NIE terminatory! <zalamka>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lut 2006, 08:36

Romek ! i Ty takiego posta walnołeś <aniolek> normalnie nie wierze ! <zalamka>
Moja odpowiedz to , zabawiajcie sie dalej i naprawde pod paznokciami sie szorowac nie musi , wystarczy , ze sie zwyczajnie uwyje , a nawet wytrze w chusteczkę
powodzenia
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 14 lut 2006, 09:58

lollirot pisze:nie, nie będzie z tego dzidziusia. plemniki to NIE terminatory!

:D podoba mi się to stwierdzenie <brawo>
Romek, tak jak Ci mówili wszyscy- zabawiajcie się dalej i nic się nie bójcie....

moon pisze: i juz teraz przesadnie reguljecie.

Otóż to :D
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 lut 2006, 12:43

Niedługo zaczną brać pigułki, jak będą siedzieć z taką, co współżyje, w jednej ławce w klasie <boje_sie>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 14 lut 2006, 13:06

mrt pisze:Niedługo zaczną brać pigułki, jak będą siedzieć z taką, co współżyje, w jednej ławce w klasie <boje_sie>

I egzorcyzmy odprawiać, bo taka kobieta jest "nieczysta", jak Rosemary <hahaha>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 lut 2006, 14:00

Oj Romku przydałaby się kobieta z doświadczeniem, przydała. Skoro Ty jako mężczyzna nie potrafisz zatroszczyć się o podstawowe rzeczy i się wyedukować. Nie eksperymentuj na biednej, Bogu ducha winnej dziewczynie...

Kiedy planujesz Ją zostawić, skoro jak sam twierdzisz, chcesz innej dziewicy, by Ją wprowadzać w tajniki rozkoszy?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
jaro1150
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 02 lut 2006, 22:53
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: jaro1150 » 14 lut 2006, 14:09

witam ,,,,na takim etapie edukacji jeden koles zabladzil do mojego kolezki /lekarza/ bo polknal prezerwatywe,,,nie przeczytawszy wczesniej instrukcji obslugi,,,,proponuje oblozyc sie podrecznikami a najlepiej lodem doznanie zadne ale za to zaplemniki <hahaha> bede osowiale......,,Romek daruj ale oslupialem,,,,jesli boicie sie i brzydzicie sie a raczej ona twojego nasienia to po kiego robicie to razem ,,,zrobcie to w osobnych lazienkach umyjcie sie i zakomunikujcie po fakcie ,,,JUZ ALE BYLO PIEKNIE I BEZPIECZNIE HIGIENICZNIE.... <zalamka> dosc
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 14 lut 2006, 14:18

jaro1150, piszesz tak koszmarnie, że z trudem Cię zrozumiałem, ale z tym co zrozumiałem w zupełności się zgadzam - osobne łazienki to dla dziwolągów najlepsze wyjscie <diabel>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
jaro1150
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 02 lut 2006, 22:53
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: jaro1150 » 14 lut 2006, 14:27

[quote="ForsakenXL"]jaro1150, piszesz tak koszmarnie, że z trudem Cię zrozumiałem,
dzieki ,,,koszmarnie bo koszmarny problem ,,,,ja zrozumialem wszystko... <banan> i nawet przeczytalem co napisalem ,,,,tobie nie polecam.. <diabel> <browar>
Awatar użytkownika
Romek83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2006, 00:23
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: Romek83 » 14 lut 2006, 14:50

Dziekuje wszystkim za rady, ale jednak z dziewczyna postanowilismy siegnac po srodki antykoncepcyjne. Moja dziewczyna wstydzi sie isc do ginekologa, a zreszta ja i tak bym jej na to nie pozwolil - znacie moze Wy jakies tabletki bez recepty? Slyszalem cos o Postinorze - ale ta cena.... <japa> . Prosze o pomoc
Ostatnio zmieniony 14 lut 2006, 14:53 przez Romek83, łącznie zmieniany 1 raz.
Ojczyzna, Honor, Rownosc, Socjalizm

Odchodze na zawsze - skrzywdzony Romek :(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lut 2006, 14:52

Romek83 pisze:Dziekuje wszystkim za rady, ale jednak z dziewczyna postanowilismy siegnac po srodki antykoncepcyjne. Moja dziewczyna wstydzi sie isc do ginekologa, a zreszta ja i tak bym jej na to nie pozwolil - znacie moze Wy jakies tabletki bez recepty? Slyszalem cos o Postinorze - ale ta cena.... <japa> . Prosze o pomoc

i ten post swiadczy dobitnie o twojej prowokatorskiej naturze :>
jak nic nalezy ci sie ostrzezenie <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 14 lut 2006, 14:54

Romek83 pisze:Moja dziewczyna wstydzi sie isc do ginekologa, a zreszta ja i tak bym jej na to nie pozwolil

O ciężki losie! Spod jakiego kamienia wypełzłeś? <hahaha>

Nie, ja temu gościowi nie wierzę. Ewidentnie robi sobie z nas jaja, więc nie ma sensu traktować go poważnie <zalamka>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Romek83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2006, 00:23
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: Romek83 » 14 lut 2006, 14:55

Andrew pisze:Romek83 napisał/a:
Dziekuje wszystkim za rady, ale jednak z dziewczyna postanowilismy siegnac po srodki antykoncepcyjne. Moja dziewczyna wstydzi sie isc do ginekologa, a zreszta ja i tak bym jej na to nie pozwolil - znacie moze Wy jakies tabletki bez recepty? Slyszalem cos o Postinorze - ale ta cena.... <japa> . Prosze o pomoc

i ten post swiadczy dobitnie o twojej prowokatorskiej naturze
jak nic nalezy ci sie ostrzezenie

Wiesz, moze dla Ciebie to dziwne, ale w tych sprawach naprawde w ogóle sie nie orientuje :( Przykro troche, ze czlowieka proszacego o pomoc straszy sie ostrzerzeniem :/
Ojczyzna, Honor, Rownosc, Socjalizm

Odchodze na zawsze - skrzywdzony Romek :(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lut 2006, 14:56

Teraz sie skapnołeś ?? <mlotek> <aniolek> to do Forsaken XL

Do Ciebie Romku ! kogo chcesz oszukać ? :> jak byś pieknie nie pisal teraz i nie wyrazał skruchy , mnie nie nabierzesz
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 14 lut 2006, 14:59

Andrew pisze:Teraz sie skapnołeś ?? <mlotek> <aniolek>

Od początku wiało mi tu prowokoacją, choć początkowo w nieco innych tematach, ale w zestawieniu z tym jest to już całkiem oczywiste.
Tak w ogóle mam wrażenie, że to drugie konto któregoś z użytkowników, który chce na chwilę odwrócić nieco uwagę od swojej osoby, tworząc jeszcze bardziej kontrowersyjne alter-ego. Mam dwoje podejrzanych :]
Proponowałbym administratorom - tak z przezororności - porównanie jego IP ze stałymi bywalcami forum.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 lut 2006, 15:02

Najpierw czytamy forum potem ewentualnie zadajemy pytania..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Romek83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2006, 00:23
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: Romek83 » 14 lut 2006, 15:04

Pegaz pisze:Najpierw czytamy forum potem ewentualnie zadajemy pytania..

Masz racje - dziekuje :)
Ojczyzna, Honor, Rownosc, Socjalizm

Odchodze na zawsze - skrzywdzony Romek :(
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 lut 2006, 15:30

Z taka wiedza to do ksiazek, a od dziewczyny wara. Zreszta, ona tez musi sie douczyc.
Nie wierze, ze chlopak w moim wieku moze byc az tak zielony :|
A tym Postinorem, to juz w ogole mnie rozwaliles... :D
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 14 lut 2006, 15:43

Ja nie wierze, że chłopak starszy oddemnie może być taki zielony :P

Kuźwa seksu nie uprawiają a chcą, żeby dziewczyna się hormonami szpikowała :-| I tabletki anty bez recepty - normalnie rozbawiłem się do łez :-/

Albo marna prowokacja, albo Romek najpierw postudiuj troche zanim zaczniesz coś robić :-|
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 14 lut 2006, 17:15

Au... ja też nie wierzę, że osoba w wieku 22 lat może nie posiadać podstawowej wiedzy :|
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 14 lut 2006, 17:38

Zgadzam się jest tyle ciekawych książek przeczytaj pomyśl dwa razy nim cosik powiesz , albo po prostu zostań z ukochaną na stopie koleżanka i kolega, wczoraj kolega mi powiedział że został tatusiem , mieli plany wyjazdy praca etc niestety wsio się rypło teraz cieszą się z faktu że będą mieli dzidzi mają swoje lata , wiedzą czego od życia chcą a w waszym przypadku niestety polecam zagrać w warcaby lub szachy ponoć one uspokajają a nie zabierać się do kobiety nie wiedząc co z czym się je pzdr serdecznie
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 14 lut 2006, 22:55

czy jeśli już wiemy, że autor tematu był tworem jednego z użytkowników, to można zamknąć? :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości