Opalanie topless

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 19 lip 2005, 10:04

wiecie ostatnio zdarzylo mi sie byc na plazy naturystów z grupka znajomych, chłopacy pewnie sobie mysleli ze sobie popatrza ale niestety raj miały tylko dziewczyny bo wokół byli sami faceci , spotkaliśmy tylko 3 kobiety ale chłopcy i tak nie mogli sie nacieszyc widokiem bo były po 60
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 19 lip 2005, 10:18

często młodsze kobiety szukaja miejsca np. n awydmach, gdzie zbyt ciekawskich ludzi aż tak dużo nie ma

mikaaa pisze:spotkaliśmy tylko 3 kobiety ale chłopcy i tak nie mogli sie nacieszyc widokiem bo były po 60


no ale tez pewnie cieszyli się widokiem m.in. Twoim :-)
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 19 lip 2005, 15:25

ja caly ten sezon opalam sie topless.. zazwyczaj sa to jakies ustronne miejsca ale zdarza sie ze ludzie przechodza ale nie krepuje mnie to.. zdarza sie ze niektorzy sie zagapia i wpadna w drzewo ale wtedy nic tylko smiac sie z takich sytuacji:)
Moj chlopak jak najbardziej jest za takim sposobem opalania :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 20 lip 2005, 07:48

kilka moich znajomych par uważa tak samo, i jeżdzą się opalać w ustronne miejsca ale nie ciśnieniują się jak ktoś przejdzie. Zreszta sam to robie z moją panią i jej tez to nie przeszkadza. Czasami jeździmy grupką i dziewczyny z reguły zdejmują staniczki. I nikt z nas nie robi z tego sensacji. I tak powinno byc
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 20 lip 2005, 11:19

zaqqaz pisze:kilka moich znajomych par uważa tak samo, i jeżdzą się opalać w ustronne miejsca ale nie ciśnieniują się jak ktoś przejdzie. Zreszta sam to robie z moją panią i jej tez to nie przeszkadza. Czasami jeździmy grupką i dziewczyny z reguły zdejmują staniczki. I nikt z nas nie robi z tego sensacji. I tak powinno byc

No pewnie, że tak powinno byc :) Ja osobiście wiem, że raczej nie będę się nago opalać ani topless. Jakoś nie czułąbym się komfortowo siedziac bez niczego. Nie lubie spac nago, nie dlatego, ze sie wstydze tylko po prostu :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 20 lip 2005, 11:28

gosia pisze:Jakoś nie czułąbym się komfortowo siedziac bez niczego


i własnie dlatego niektóre z dziewczyn czasami nie ściągają góry. A i tak jest wszystko ok, bo tu chodzi o to by kazdy sie dobrze czuł
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 20 lip 2005, 21:14

zaqqaz pisze:gosia napisał/a:
Jakoś nie czułąbym się komfortowo siedziac bez niczego


i własnie dlatego niektóre z dziewczyn czasami nie ściągają góry. A i tak jest wszystko ok, bo tu chodzi o to by kazdy sie dobrze czuł


<browar>
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 lip 2005, 17:50

guli pisze:
Andrew pisze:No to dziwne , bo ja bym w zadnym wypadku sie nigdzie nie ruszał , miejsce jest publiczne i kazdy moze gdzie chce sie rozłozyc , a poniewaz jest nas wiecej (rodzina) a ty jestes jednostką , to ty musiałaś by sie raczej przeniesc ! .

Myślę, że chodziło o sytuację, gdy rodzina z wrzeszczącymi *** dopiero przychodzi na plażę. Nie respektowanie tak grzecznej prośby byłoby chamstwem na naszych szerokich plażach. Choć gdybyś chciał na siłę zostać... to też dałoby się obrzydzić Wasz pobyt :)
I właśnie o to chodzi. <browar>
Przeciez nie o sytuację kiedy przychodze w południe na pełną plaże, widze fajne miejsce i mówię jakiejś rodzince żeby się posuneli, bo mnie ich dzieci mierżą. W takiej sytuacji idę szukac miejsca gdzie takich sąsiadów miec nie bedę i to ja sobie idę.
Miki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 16 lut 2007, 14:19
Skąd: Bolesławiec
Płeć:

Postautor: Miki » 24 lut 2007, 01:23

Demokracja w końcu jak ktoś lubi , ma ochotę i nikomu to nie szkodzi to proszę bardzo.
Ja uwielbim nie tylko toples ale i naturyzm <banan>
Grace

Postautor: Grace » 24 lut 2007, 01:27

Kamela12 pisze:Ja osobiście wiem, że raczej nie będę się nago opalać ani topless.

wszystko się widać zmienia :)
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 25 lut 2007, 14:24

topless opalam sie tylko na solarium <banan> a tak na powietrzu to jeszcze nigdy nie opalałam sie topless.Za bardzo bym sie bała że ktos może mnie zobaczyć.Troszke wstydliwa ze mnie dziewczynka <aniolek>
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
jin
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 23 sty 2007, 19:44
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: jin » 25 lut 2007, 14:27

Ahh.. A ja zawsze sie opalam topless ;D
Mielismy plany sie nago poopalac z moja u mnie w ogródku w te wakacje ale sasiad se scial zywoplot..
Zboczeniec :P
"For my entire life, I've chosen to fight for no one but myself. My dedication, and my study of the sword, was for no one but myself. Until now..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 lut 2007, 16:04

madzix:) pisze:a tak na powietrzu to jeszcze nigdy nie opalałam sie topless.Za bardzo bym sie bała że ktos może mnie zobaczyć.Troszke wstydliwa ze mnie dziewczynka <aniolek>
Ze mnie tez, ale trudno sie mowi. Poza zaludniona plaza zwykla opalam sie topless. Najczesciej w jakis laskach polankach itd.
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 25 lut 2007, 17:15

moon pisze:Ze mnie tez, ale trudno sie mowi. Poza zaludniona plaza zwykla opalam sie topless. Najczesciej w jakis laskach polankach itd.

Mnie topless podczas opalania też można spotkać jedynie w "moich" miejscach, gdzie nikt nieproszony nie zagląda :) No i również jestem wielką wstydnis:/ Głupio mi było, kiedy na wakacjach gdzieś za granicą gapiłam się na trzy dziewczyny opalające się bez górnej części kostiumu, by wyczytać ich przepis na brak wstydu. <zawstydzony2>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 25 lut 2007, 17:53

Mnie topless podczas opalania też można spotkać jedynie w "moich" miejscach, gdzie nikt nieproszony nie zagląda :) No i również jestem wielką wstydnis:/ Głupio mi było, kiedy na wakacjach gdzieś za granicą gapiłam się na trzy dziewczyny opalające się bez górnej części kostiumu, by wyczytać ich przepis na brak wstydu. <zawstydzony2>


Wiesz..za granica szczegolnie w krajach gdzie ejst cieplo o to jest normalne nikt na siebie nie patrzy dziwnie,ale u nas jak sie kto rozbierze to zaraz sie gapia jakby to bylo niewiadomo co :)
ja w polsce na plazy nigdy topless sie nie opalalam bo po prostu bym sie wstydzila jakby kazdy na mnie sie gapil,ale za granica to nie ma problemu:) dziwne tam jest jak ktos sie opala w staniku jak wiekszosc bez:) hehe
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 lut 2007, 18:05

Ja bym chętnie się tak poopalała ale jakbym miała warunki czyli jakby nikogo nie było :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 lut 2007, 18:09

Ja się tak nie opalam, ale nie dlatego, że wstydzę się, tylko dlatego, że piersi są troszkę za delikatne aby je na słońce wystawiać... o poparzenia na prawdę nie trudno.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 25 lut 2007, 18:16

na chwilke mozna wystawic zeby kolorku nabraly :)
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 25 lut 2007, 19:01

tak samo panowie tez moga wystawiać na słonce swoje "Wojtusie"aby nabrali kolorku,bo tak smiesznie troche caly czekoladka ,sciaga majtki a tu mąka:)
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 25 lut 2007, 19:18

Candy Killer pisze:Wiesz..za granica szczegolnie w krajach gdzie ejst cieplo o to jest normalne nikt na siebie nie patrzy dziwnie,ale u nas jak sie kto rozbierze to zaraz sie gapia jakby to bylo niewiadomo co :)

Wiem, wiem ;) Ale ja nawet w tak sprzyjających warunkach wstydzę się niemiłosiernie, no i w rezultacie nie ma mowy o zdjęciu stanika ;)
Joasia pisze:Ja bym chętnie się tak poopalała ale jakbym miała warunki czyli jakby nikogo nie było :P

No właśnie, zróbmy zrzutę - wynajmiemy sobie jakąś plażę "tylko dla wstydniś" ;)
Ostatnio zmieniony 25 lut 2007, 19:29 przez jamaicanflower, łącznie zmieniany 1 raz.
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lut 2007, 19:25

Ja zas napisze tak <aniolek> wstyd !! to krasc i z dupy spasc !
Ale pisze to teraz , sam kiedys byłem niesamowicie wstydliwy <hahaha>
Jak to sie ludzie zmienają , a Mysiorek sie ciagle nabija ze mnie , ze u mnie - nic sie nie zmienia <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 25 lut 2007, 19:32

jako mężczyzna wypowiem się tak - bardzo żałuję że na polskich plażach brakuje takich widoków :D <hahaha> mam pytanko do pań i panienek - czy gdyby na olaży były tylko panie też nierozebrałybyście się ??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 25 lut 2007, 19:34

Andrew pisze:Ja zas napisze tak <aniolek> wstyd !! to krasc i z dupy spasc !

Generalnie nie zależy mi na pozbyciu się tego wstydu, bo wolę jak jestem mniej opalona. Opalona jestem cały rok - nawet teraz mam brązowe plecy :D A dwie białe kropki uważam za urocze i według mnie ładniej wygladają przed niż po opaleniu <aniolek>
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 lut 2007, 19:39

Blazej30 pisze:czy gdyby na olaży były tylko panie też nierozebrałybyście się
A byłeś kiedyś na basenia? :-)
Zdziwiłbyś się jakie kobiety są wstydliwe...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lut 2007, 19:39

Blazej30 pisze:jako mężczyzna wypowiem się tak - bardzo żałuję że na polskich plażach brakuje takich widoków :D <hahaha> mam pytanko do pań i panienek - czy gdyby na olaży były tylko panie też nierozebrałybyście się ??


a Ty sie na tej plazy rozbierzesz :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 25 lut 2007, 19:40

Blazej30 pisze:mam pytanko do pań i panienek - czy gdyby na olaży były tylko panie też nierozebrałybyście się ??


mi nie przeszkadza obecnosc facetow ale to ze u nas jest taki dziwny zwyczaj..ze jak kobietka sie rozbierze to sie wszyscy gapia jakby w zyciu piersi nie widzieli..to jest bardziej denerwujace.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lut 2007, 19:40

Jawka pisze:Zdziwiłbyś się jakie kobiety są wstydliwe...


ja wiem ----ja!!! <aniolek> te najładniejsze

[ Dodano: 2007-02-25, 19:41 ]
Candy Killer pisze:mi nie przeszkadza obecnosc facetow ale to ze u nas jest taki dziwny zwyczaj..ze jak kobietka sie rozbierze to sie wszyscy gapia jakby w zyciu piersi nie widzieli..to jest bardziej denerwujace.


odwrotnie jest calkiem podobnie , wiec ? <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 25 lut 2007, 19:44

jamaicanflower pisze:ja nawet w tak sprzyjających warunkach wstydzę się niemiłosiernie, no i w rezultacie nie ma mowy o zdjęciu stanika


Ja to już w ogóle. W zyciu bym się toples nie opalała. W sumie ja sie nie opalam wcale,mam bardzo biała skóre i opalenizna jakoś do mnie nie pasuje no i w słońcu bardzo źle sie czuje,słabo mi,wiec o lezeniu i przypiekaniu sie nie ma mowy. Nawet nad wode jeżdze wieczorami ze względu na słońce.

No i nie lubie sie rozbierać w miejscach publicznych.Raz,że sie wstydze a dwa tatuaży nie chce pokazywać.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lut 2007, 19:46

OneLove pisze: W zyciu bym się toples nie opalała. W.


Gdyby nie to "uczulenie" na słonce idę o zakład , ze mogło by sie to u ciebie zmienic po 30 -tce <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 25 lut 2007, 19:52

odwrotnie jest calkiem podobnie , wiec ? <aniolek>


ja mowie..w polsce nie bo sie gapia jakby w zyciu baby nie widzieli..za granica tak bo tam taka swoboda ze wszyscy nago chodza i dziwnie wyglada czlowiek w stroju ;)
szczerze to raz w zyciu sie opalalam calkiem nago ale to tylko z moim lubym w miejscu nieuczesczanym...a na plazy bede miala okazje w te wakacje w hiszpanii :) tam same golasy wiec dla nich to normalka;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 250 gości