jak pokonać to co przeszkadza ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

sasanka

jak pokonać to co przeszkadza ?

Postautor: sasanka » 30 gru 2003, 23:07

Eloo. Ja i mój chłopak chcemy rozpocząc współżycie. Dużo o tym rozmawialiśmy. Jako zabezpieczenie chcemy uzyc prezerwatywy i globulek dopochwowych... Częśto sie pieścimy i jest cudownie ale oboje chcemy czegoś wiecej problem w tym, że nie moge pokonac tego strachu... rozmowa na temat współżycia była - antykoncepcja ustalona - wiec co jest ze man nie tak, że wciaz mam opory przed stosunkiem?????? Jak pokonać strach????
Jarek

Postautor: Jarek » 31 gru 2003, 06:08

A po ile wy macie latek? Może jeszcze nie dorośliście do tego
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 31 gru 2003, 11:46

tez mysle, ze skoro macie obawy (chyba ze niewielkie) to jeszcze nie czas...! musicie byc pewni ze tego chcecie no i zachowac wielka ostroznosc!

Zycze Wszystkim Szczesliwego Nowego Roku 2004! :-)
Jarek

Postautor: Jarek » 31 gru 2003, 12:13

A może wy zbyt teoretycznie i naukowo podchodzicie do tej sprawy...więcej luzu i fantazji.
Jak będzie spontanicznie, to nawet sami nie będziecie wiedzieć kiedy to się stanie i tego wam życzę
Gość

Postautor: Gość » 31 gru 2003, 13:36

Jeśli chcecie to po prostu to zróbcie, a nie zastanawiajcie się w kółko nad tym, bo tylko sami siebie stresujecie. Natomiast jeśli sytuacja wygląda: "Chciałabym, ale..." to lepiej się wstrzymać. Po co potem żałować.
sasanka

Postautor: sasanka » 31 gru 2003, 14:34

No ja mam 18 a on 23... Może macie racje, może powinniśmy to zrobic a nie ciagle sie nad tym zastanawaic... a moze nie jestesmy gotowi i faktycznie zbyt naukowo do tego podchodzimy... sama juz nie wiem :cry:

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 266 gości