kogo byscie wybraly?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

drg
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2004, 16:57
Płeć:

kogo byscie wybraly?

Postautor: drg » 13 maja 2004, 17:19

przystojnego faceta z 10 cm penisem czy przecietnego z 20 cm penisem?kogo i dlaczego?
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 13 maja 2004, 19:42

Oj widze ze masz chyba jakieś kompleksy. twoje tematy mnie denerwują bo w jednym piszesz o kobiecym zakłamaniu którego moim zdanim nie ma a teraz to prymitywne pytanie. No sorrry jesteś na pożądnym forum gdzie dziewczyny z pewnością nie wybierają facetów ze względu na ich wygląd, a co dopiero na wielkośc penisa. Gdybym miałą wybrać faceta ze względu na wielkość penisa to musiałbym z nim iśc do łóżka już na 1 spotkaniu-----troche głupio nie?? Oj chłopcze jak znajdziesz jakąś dziewczyne która Cie pokocha i Ty ją również to naprawde to czy masz sredniego czy dużego nie bedziem miało znaczenia wazne bedzie to ze jest Twój !!!!!!!
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 13 maja 2004, 19:53

oczywiscie ze tego przecietnego.
O ile facet przecietny jest zadbany i nie odrazajacy to od tego przystojnego rozni sie tylko tyle ze przystojniaka milo sobie poogladac a z drugiej strony ma on czesto pstro w glowie i mysli co to nie on, a w przyszlosci wieksze prawdopodobienstwo ze wystartuje do niego jakas seksbomba. A te 10 cm wiecej na pewno mi nie bedzie przeszkadzac a wrecz przeciwnie, mily dodatek.
A jezeli bys zadała pytanie, ktorego wybiore: wesołego, rozrywkowego, milego z malym czy ponurego buca z wielkoludem (zakladajac ze obaj mnie b. kochaja) to na pewno wybralabym tego pierwszego.
Tak ze jak widzisz dla mnie wymiernikiem na pewno nie bylaby wielkosc penisa
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 13 maja 2004, 21:41

Po pierwsze wątpie zeby jakiś gość ma az tak małego fiuta(10cm)
a po drugie nie liczy sie długośc tylko jakosć ;) :P
$GrEgOrY$
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 maja 2004, 22:06

Gregory pisze:Po pierwsze wątpie zeby jakiś gość ma az tak małego fiuta(10cm)
a po drugie nie liczy sie długośc tylko jakosć ;) :P


Mylisz sie sa i tacy panowie a i bywają jeszcze mniejsze !
W drugim wątku też sie mylisz ! wszystko sie liczy i tak jak teraz wydaje sie wam miłe panie ze wielkosc a raczej grubosc sie nie liczy to jednak z wiekiem to sie zmieni , sek w tym by był w sam raz !! a nawet troche ponad w sam raz :D
Dlatego bardzo wazne jest dobranie sie odpowiednie fizyczne ! tak jak u nas wystepuja róznice tak samo u Pań !
Zadna też z Pan nie bedzie sie zastanawiac jak by to było z małym ? ( a po sprubowaniu stwiedza jednak ze to nie to ) Natomiast prawie kazda sie bedzie zastanawiać jak by to było z wiekszym ! byle wszystko w granicach rozsądku bo za duzy to też tragedia ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 13 maja 2004, 22:55

sorry ale jakos tak dziwnie bo jezeli miałabym wybierac to przepraszam musiałabym sie chyba pytac na samym początku "czy mozesz mi powiedziec jakie rozmiary ma twój członek?" przeciez to nienormalne!!! poza tym jezeli juz kogos "wybieramy" to urzeka nas w tej osobie to co widac na pierwszy rzut oka(oczywiscie tak jest na początku znajomosci) potem poznajemy jego charakter a fizycznosc jest później :) a co jesli zakocham sie w kims lecz jak sie potem okaze on ma np mały członek co mi nie odpowiada i wtedy ja mówie "sorry koles kocham cie ale masz tak małego ze nie moge byc z toba" ;)
wydaje mi sie ze inne sa kryteria przy wyborze partnera!
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 13 maja 2004, 23:11

tego , który jest ogólnie bardziej interesujacy
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 13 maja 2004, 23:51

Ja bym wybrała... mojego męża po raz drugi! :D I wierzcie mi lub nie, zanim go "poraziłam swą strzałą Amora" i wiedziałam, że jest mi przeznaczony, nic a nic nie miałam do czynienia z jego penisem :D :P
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 14 maja 2004, 09:10

SueEllen pisze:zanim go "poraziłam swą strzałą Amora" i wiedziałam, że jest mi przeznaczony

tez tak chce :567:
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 maja 2004, 10:19

na takiej zasadzie można by zadać pytanie facetom - czy wybralibyście ładniejszą dziewczynę która by była trochę "za szeroka" jak na waszego penisa, czy mniej ładną która by byla taka w sam raz? :)
tylko to jeszcze trudniej sprawdzić od razu :D
a właściwie - co ma do tego wszystkiego dlugość? Chyba tylko żeby było więcej do pieszczenia językiem :) Moim zdaniem to głównie o grubość chodzi bo z tego co wiem pochwa kobiety (większosci) ma 8cm długości (nie mierzyłam:D )
A od tego są rózne pozycje żeby to ewentualne "niedopasowanie" zniwelować. Na pewno nie wybierałabym faceta według tego kryterium :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 14 maja 2004, 12:05

U mnie z wyborem osoby to jest narazie tak ze ja jej powiedzialem ze chce zeby byla szczesliwa i czy moge cos w tym celu zrobic a w odpowiedzi uslyszalem "bądź ze mną i tyle" i mi to wystarcza... a nie tam cala reszta... na reszte przyjdzie czas ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 14 maja 2004, 12:27

właśnie, co do postu Takiej Jednej
jakie wymiary ma pochwa?
8 cm, tak?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 maja 2004, 15:21

Według mnie dobieranie się się partnerów wegług wymiarów członka/pochwy to paranoja, jak by nie było innych kryteriów. A ten/ta co zadaje takie pytanie to chyba ma jakieś kompleksy albo myśli, że całe zycie zależy lub polega tylko na seksie. Nie chcę przez to umniejszyć roli seksu w życiu we dwoje, ale nie uważam tego za najwazniejsze, a tym bardziej, żeby miały o tym decydować wymiary.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2004, 07:34 przez Jarek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 14 maja 2004, 15:26

właśnie, co do postu Takiej Jednej
jakie wymiary ma pochwa?
8 cm, tak?

juz kiedys poruszałam ten temat na forum ale dziewczyny nie zabraly glosu.
moja ma ok 11 ;)
ale mysle ze jest to sprawa indywidualna tak jak dlugosc czlonka. Jaki jest rekord - nie mam pojecia :P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 maja 2004, 19:17

Moi panstwo ! Ta dyskusja nie ma sensu , albowiem toczy sie w bardzo młodym gronie , i tak jak wiekszosc sadzi iż facet ma jakieś problemy to i ja tez tak uwazam !ale ...
wszystko sie zmienia !! i daje głowe iz 60 % Pan w wieku 35-40 lat tych Pan co to maja duzy temperament !! a na dzien dzisiejszy dobrali sie tak jak sie dobrali ze swym partnerem a niech i bedzie ze sie dobrze dobrali , to jednak beda miały pokusy jak by to było z wiekszym ;) I nie ma sie co tu rzucać , faceci maja to samo ! nie zeby to było obsesyjne dazenie do tego , ale .... ?
Tu sie niby bronicie ze wielkosc nie ma znaczenia , a jak sie podsłucha wasze rozmowy to sie słyszy rózne rzeczy na temat wielkosci członków , a to tekst ten to miał w gaciach ! :) itp. wiec po co ta rozmowa , skoro podejscie do tego tematu i tak sie zmieni !mam tylko nadzieje ze mnie dobrze rozumiecie ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 14 maja 2004, 21:46

skoro podejscie do tego tematu i tak sie zmieni


krzys gdyby tak myslec to wiekszosc tematów na tym forum mozna by było konczyc juz na poczatku bo pewnie w wielu sprawach tu poruszanych zmienimi jeszcze zdanie,ale to jest forum teraźniejsze a nie umieszczone i dotyczące naszej dalekiej przyszłosci :)
osobiscie uwazam ze rozmowa na ten temat jest bez sensu ale tylko dlatego ze nie kocha sie drugiego człowieka za to "co ma w gaciach"
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 14 maja 2004, 22:36

moze... ale moim zdaniem sa takie co to kochaja za to "co ma w gaciach" albo czestszy portzypadek za to "ile ma w portwelu i co w garazu"... nie ulega dyskusji ze kobiety takie juz sa... oczywiscie nie wszystkie, a moze nawet mniejszosc ale np w mlodym wieku to kazda chce zeby facet ja kochal i starczy... potem zeby mial samochod, potem zeby mial duzy samochod i duzo kasy itd itp.... to co ma w gaciach gdzies miedzy te punkty mozna wsadzic ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 maja 2004, 23:08

Cóz zrobić, na starość zmieniaja się nie tylko gusta..., dlatego uważam, że należy korzystać z młodości dokąd się da i ile się da. I dobrze, że młodym jeszcze w głowach się nie powywracało. Bo nie wierzę, żeby długość była ważniejsza niż wszystko inne.
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 14 maja 2004, 23:25

nie chodzi o to, że ktoś kocha kogoś za to co " ma w gaciach".. Owszem ta kwestia jest ważna, może nawet bardzo.. ale nie pod tym względem na pewno wybiera się osobę, z którą się jest. Ty Krzysiu chyba też nie wziąłeś swojej żony tylko dlatego, że niezła z niej d*** , świetnie się rusza, jest ciaśniutka, ma ogromny temperament etc.. ale dlatego, że jest wspaniałą kobietą..
Owszem wielkość ma znaczenie.. ale liczą się także umiejętności bo po co facetowi pała skoro nie potrafi jej obsłużyć i właściwie wykorzystać :-) Poza tym liczy się CZŁOWIEK.. a osobiście wolę średniaka z 20 :-) haha
"to co ma w gaciach gdzies miedzy te punkty mozna wsadzic " tak między K(?) i G :-)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 maja 2004, 07:25

Owszem wielkość ma znaczenie.. ale liczą się także umiejętności bo po co facetowi pała skoro nie potrafi jej obsłużyć i właściwie wykorzystać Poza tym liczy się CZŁOWIEK.. a osobiście wolę średniaka z 20 haha

haha, mój kolega ma takie zabawne (ale prawdziwe) powiedzonko, że nie długość przyrodzenia lecz technika pier....nia daje maksimum zadowolenia :570:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 maja 2004, 22:04

:D :D Własnie ze wziołem ją bo nie zła z niej dupa ! :D i taką jest do dziś !! :D człowiek młody inaczej mysli . Ale mnie tam z nia dobrze ,jednak czy jej ze mną ?????? hm to by trzeba było ją zapytać !! kobiety sie zmieniaja , a szczegulnie Koziorozce !
A poza Tym mój tesciu zawsze mówił , ze do cudzej cipki diabeł dwie łyżki miodu zawsze wiecej dodaje : :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 16 maja 2004, 11:03

powiedzonko, że nie długość przyrodzenia lecz technika pier....nia daje maksimum zadowolenia
hmmm to powiedzonko często uzywa także mój kolega, czyzbysmy mieli wspólnego kolegę? :D a co do powiedzonka to ja się podpisuję pod nim obiema rękami :)
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 17 maja 2004, 21:57

a ja znam takie: NIE LICZY SIĘ WIELKOŚĆ CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI, ALE JEJ MAGICZNA MOC :-) no i oczywiście zdolności czarodzieja..
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 maja 2004, 22:51

a ja znam takie: NIE LICZY SIĘ WIELKOŚĆ CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI, ALE JEJ MAGICZNA MOC no i oczywiście zdolności czarodzieja..

Na jedno wychodzi i do tego samego się sprowadza.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 18 maja 2004, 18:43

nie twierdze, ze nie :-) ale jest bardziej subtelne :)
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 19 maja 2004, 23:33

Uwaga Jarek gustuje w mezczyznach z 20 centymetrowymi ;))))))))))))))))))))))

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 347 gości