pytanie do kobiet

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

pytanie do kobiet

Postautor: vraiment » 29 gru 2005, 13:03

Co tu dużo mówić - mam trzydzieści lat i nie dość, że nie mam zaliczonego żadnego związku, nie porwałem też żadnej kobiety do łóżka.

Jestem przystojnym facetem (i to nie brak skromności lecz zgodna opinia znajmych i mniej znajomych kobiet) i choć mogłem mieć już naprawdę wiele kobiet jednak wciąż wierzyłem że gdzieś tam jest ta jedna, której nie mogę przegapić ani iść na kompromis z inną. Oczywiście epilog możecie dopisać same - już mam dość, byłem i jestem sam. I chociaż nie jestem żadnym tam lalusiem ani mamisynkiem, czasem jak każdy - człowiek zatrzymuje się na moment i zastanawia, co jest u kaduka, większość kobiet już zajęta, nawet sieroty się poparzyły a ty nawet nie pocałowałeś nikogo bardziej konkretnie.

Powiedzcie mi proszę, czy przeszkadzałby wam (możecie to wyczuć jak podejrzewam) brak doświadczenia u faceta i czy jest to kryterium dla którego jesteście gotowe go odrzucić? Czy wolałybyście wiedzieć to na początku czy nie?
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 29 gru 2005, 13:09

W tym wieku raczej kobiety potrzebują stabilizacji, doświadczenia itp., choć z drugiej strony dla niektórych może być dużym plusem. Lepiej powiedz od razu bo nie każdemu to pasuje ale na 100 % każda spyta co było tego przyczyną.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 29 gru 2005, 13:16

Albo miales w zyciu wyjatkowego pecha, albo jestes niesmialy, ale nawet jakbys byl niesmialy to skoro mowisz zes taki przystojny to one same powinny za toba latac, przeciez pelno jest kobiet "zdobywczyn".

[ Dodano: 2005-12-29, 13:18 ]
vraiment pisze: i choć mogłem mieć już naprawdę wiele kobiet jednak wciąż wierzyłem że gdzieś tam jest ta jedna


hmm nie doczytalem, zmienpodejscie do zycia, dobrze Ci radze :/
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
cajmer

Postautor: cajmer » 29 gru 2005, 13:38

Jeśli nie wiesz jak smakują ciastka to jak znajdziesz to najlepsze ? : P

Musisz coś zmienić w swoim życiu, najlepiej nastawienie do kobiet...: ) zdobywaj doświadczenie byś w końcu znalazł i nie pozwolił odejść tej jedynej : )
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 29 gru 2005, 13:39

vraiment pisze:mam trzydzieści lat i nie dość, że nie mam zaliczonego żadnego związku, nie porwałem też żadnej kobiety do łóżka.


Ale to byl twoj wybor....czekales nie wiadomo na co ....
vraiment pisze:i choć mogłem mieć już naprawdę wiele kobiet jednak wciąż wierzyłem że gdzieś tam jest ta jedna, której nie mogę przegapić

skoro jako nastolatek nie "uzywales" zycia, to chociaz teraz zmien swoje podejscie.....umawiaj sie na randki, poznawaj kobiety, a wsrod nich jakas moze Ci przypadnie do gustu...
vraiment pisze:Powiedzcie mi proszę, czy przeszkadzałby wam (możecie to wyczuć jak podejrzewam) brak doświadczenia u faceta i czy jest to kryterium dla którego jesteście gotowe go odrzucić? Czy wolałybyście wiedzieć to na początku czy nie?

Ja lubie facetów ktorzy wiedza czego w zyciu chca...lubie doswiadczonych mezczyzn, bo nie chce mi sie nikogo uczyc.....jednak jakbym sie zakochala, to kto wie, pewnie by mi nie przeszkadzalo to ze facet jest prawiczkiem, powiem wiecej nawet by mi moze imponowalo ze czekal wlasnie na mnie....ciezko mi powiedziec, nigdy nie bylam w takiej sytuacji!!
Ja bym nie chciala dowiedziec sie tego na pierwszej randce :) to zepsuloby mi caly wieczor....jakby mi facet przy kolacji powiedzial, wiesz jestes pierwsza dziewczyna ktora sie np. ze mna umowila, to bym sie wystraszyla i zaczela zastanawiac!!
zachowuj sie normalnie w stosunku do kobiet, umawiaj sie z nimi ale nie mow na pierwszym spotkaniu ze jestes prawiczkeim!! Takie rewelacje zostaw na jakis inny czas gdy bedziecie juz po kilku potkaniach i zobaczysz ze dziewczyna daje Ci wyrazne sygnaly ze chcialby cos wiecej.... <browar>
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 29 gru 2005, 13:41

Ja polecam poczytać te tematy:
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=4035
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=1433
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=3780

fish pisze:na 100 % każda spyta co było tego przyczyną.

No wlasnie. Juz pisalem w ktoryms z topikow: jak masz 100 kobiet to źle - bo cos musi byc w Tobie ze kobiety sie Ciebie nie trzymają; jak nie masz zadnej to tez źle, bo nic ich do Ciebie nie przyciąga. I tak źle i tak niedobrze.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 29 gru 2005, 13:44

kina pisze:Ja lubie facetów ktorzy wiedza czego w zyciu chca...lubie doswiadczonych mezczyzn, bo nie chce mi sie nikogo uczyc.....


Pamietaj o tym, ze Ciebie tez ktos kiedys musial uczyc :) Bo to troche egoistyczne, ze nas ktos wprowadzil w zycie, a mi juz sie nie chce, kazdy mial swoje poczatki.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 29 gru 2005, 13:51

TFA pisze:Pamietaj o tym, ze Ciebie tez ktos kiedys musial uczyc


ja sie sama nauczylam :D
Troszke zle sie wyrazilam, wole facetow doswiadczonych, takich ktorzy wiedza co do czego, co i jak :) Kochanie sie z facetem i tlumaczenie mu np. kochanie troche wyzej, troche nizej ,troche w prawo jest dla mnie takie jakies malo romantyczne !!
Pewnie gdybym trafila na faceta prawiczka to pewnie bym mu wszystko ze szczegolami wytlumaczyla :D
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 29 gru 2005, 14:01

kina pisze:ja sie sama nauczylam


Ja tez :D nikt mna nie kierowal, w prawo w lewo itd. Zreszta nie musialem sie niczego uczyc, to ma sie we krwi :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 29 gru 2005, 14:09

Może sprostuję coś zanim mnie podreślicie :D

Nie jestem nieśmiały.

I w moim życiu przewinęło się sporo kobiet, byłem na setkach randek, imprez itp. itd. Pisząc o związkach miałem na myśli poważniejsze znajomości, wspólne plany na dłużej niż przyszły weekend. Przelotnych znajomości było sporo, aczkolwiek nigdy jakoś nie skończyły się one happy endem, a że do wspólnego łóżka nie trafiliśmy - widać zeza mam rozbieżnego. :P

Nie mówię o zwierzaniu się na pierwszej randce (bardziej debilny pomysł to już chyba tylko opowiadanie o eksach).

Kina - doskonale wiem, czego chcę od życia. Gdyby tak nie było, już dawno dałbym się wyhaczyć jakiejś pannie na dzieciaka. Cóż, TFA, jak to kiedyś zostałem podkreślony (przez osobę która mnie całkiem dobrze zna) - mam pecha szukać kobiety, która będzie mi imponować inteligencją. :D

Czekałem kiedyś na taką osobę dwa lata (aż wróci ze Szwecji) po czym oznajmiła mi że tak naprawdę to mnie tylko lubi i co najwyżej możemy być kumplami.

I specjalny p.s. do kiny - może i tak, ale przeczytałem na temat seksu więcej niż podejrzewam niejeden doświadczony w ciągu życia w ogóle. A na naukę zawsze przyjdzie czas. ;)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 gru 2005, 14:16

A jednak jesteś stydliwy chociaż albo sobie nie zdajesz z tego sprawy albo po prostu nie chcesz wiedzieć..to żaden wstyd być wstydliwym..jak bys sie postarał to bys już dawno w łóżku z jakąś panną wylądował :) czego ci życze :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 29 gru 2005, 14:18

vraiment pisze:A na naukę zawsze przyjdzie czas


na to nigdy nie jest za pozno :D
jezeli jestes zawsze tak otwarty w stosunku do ludzi jak tu na forum, to ja sie dziwei ze nie spotkales jeszcze takiej z ktora znajomosc zakonczyla sie w łóżku :D
Z Twoich postów winika ze jestes osoba otwarta na nowe znajomosci i absolutnie nie jestes niesmialy :) To good, ale zeby az dwa lata czekac :)??!! Ja bym rady nie dala....
Wiem ze Ci sie uda i spotkasz w koncu ta z ktora bedziesz mogl robic plany na przyszlosc, ktora pokochasz i ktora pokocha Ciebie, jezeli jestes w porzadku do kobiet to niedlugo pewnie w kolejce do ciebie sie ustawia....
Ja tez jestem z Poznania, szkoda ze juz zajeta :D <browar>
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2005, 14:25

Kobiety nie lubią MAKOWYCH PAMIENEK a Ty takowa być musisz , inaczej dawn by cie jakas złowiła ! nie ma siły ! <browar>
powiem tak jeszcze gdybym nagle został sam , to na pewno nie szukał bym swej partnerki posród starych Panien , jak sie to zwie ! takie na samym poczatku bym odrzucał , choć wybadał najpierw <aniolek2> nie chce jakiejs której nikt nie chciał , albo dla której zadnen ni był dosc dobry ! wolał bym rozwódke , wdowe , nawet z dziecmi niż taka kobiete ! ale to ja ! a takich jak ja jest wielu , jak kobiet , tak mezczyzn , tylko podobna Tobie sie Tobą zainteresuje , choć ......? wszystko jest mozliwe ! <browar>
i mysle ze wszyscy wiedza dlaczego takie opcje jak napisałem są lepsze niż stara panna !
pomijam wyjatki , to niezmiernie zadkie ...marginalne , a i to za duzo , jednak są ! :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 29 gru 2005, 14:31

Pegaz - nie chodzi o wstydliwość tylko o kręgosłup moralny, który ma się taki lub inny, czasem w ogóle. Jeśli ciągnie mnie do łóżka kobieta, na której mi zupełnie nie zależy to jej grzecznie daję do zrozumienia że nic z tego nie będzie, chociaż jak podejrzewam nie jest to pogląd popularny. A że ekshibicjonistą nie jestem to mowa o rzeczach bardzo intymnych budzi faktycznie odruch obronny.

Kina - staram się być w porządku wobec każdego, tak naprawdę nie zmienia to niczego poza tym że jest trudniej. A czekałem na tą kobietę dwa lata, i co pewnie śmieszniejsze - wcześniej widzieliśmy się tylko raz (oczywiście kontaktowaliśmy się po tym spotkaniu na odległość). Ale ani jednego złego słowa o niej nie powiem, była wspaniałą osobą i nie dałbym sobie wykreślić tego czasu, po prostu na nią nie zasłużyłem.

No dobra, koniec tego pamiętnika na razie, czas wziąć się do pracy. :)
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 29 gru 2005, 14:31

vraiment pisze:Jestem przystojnym facetem (i to nie brak skromności lecz zgodna opinia znajmych i mniej znajomych kobiet)

a co mają Ci powiedzieć że brzydki jesteś?

[ Dodano: 2005-12-29, 14:33 ]
vraiment pisze: mam pecha szukać kobiety, która będzie mi imponować inteligencją

jak przyjdzie co do czego to będziesz sie czuł za głupi dla niej i też będzie źle. Mój znajomyy jest starszy od Ciebie. Powiedział mi że przez całe życie szukał pieknej, ineligentnej księżniczki a teraz nawet nie ma mu kto zrobic herbaty jak jest chory. Obniz poszeczkę, szukaj , ale nic na siłę.
PRZYTULAK
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:02
Skąd: Skads
Płeć:

Postautor: PRZYTULAK » 29 gru 2005, 14:33

Kazdy w oczach innej osoby jest inny, jedni widza kogos jako wymarzonego a inni ujdzie w tłumie.
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 29 gru 2005, 14:45

MAKOWYCH PAMIENEK?

Nie znam cię chłopie to i nie będę cię oceniał ale z łaski swojej utemperuj się ze swoimi poglądami bo mi aż sztucer w szafie podskoczył jak zobaczyłem twój post. To że fajfusa nie wkładam gdzie popadnie nie znaczy że jestem zniewieściały bynajmniej. Mam wymagania co do kobiet i uważam to za słuszne, a tobie polecam słownik ortograficzny wziąć w łapę i się czegoś naumieć, wyjdzie ci na zdrowie a może i na "na pewno" którąś poderwiesz. :P

ps. do fajna82 - masz rację, lecz nie pytałem osób do których nie mam zaufania. Oczywiście pewnie niebezpieczeństwo dalej istnieje, więc chodzę dla waszego bezpieczeństwa w masce przeciwgazowej. Jak takiego spotkasz - to ja! :D
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 29 gru 2005, 14:48

Nie denerwuj się ale taki jest fakt,że osoby bliskie nie chcac zrobić przykrości ściemniają.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 29 gru 2005, 14:53

Hmm ja powiem tak, jesli facet sie pyta kobiety czy np. jest przystojny, dobry w lozku itd., to kobieta nigdy nie odpowie mu negatywnie NEVER EVER :D i nie ma co sie sugerowac tym, ze mowi jaki to jestes dobry, skoro sam sie jej o to pytales :) (mowie ogolnie w pierwszej osobie, nie na przykladzie autora postu) Natomiast jesli kobieta sama z wlasnej inicjatywy Ci to powie, bez twojego pytania, to wtedy mozesz cieszyc sie i rosnac w skrzydelka :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 29 gru 2005, 14:59

Jezeli pominiemy te perfidne kłamliwe suki. To jest fakt.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 29 gru 2005, 15:00

Doda jeszcze, ze jesli kobieta nie jest z ciebie zbyt zadowolona, to dopoki sam sie nie zapytasz wprost, to po prostu nic nie bedzie mowila, a jak sie zapytasz, to powie ze jest zajebiscie :D a jesli o nic nie pytasz a ona sama ci mowi ze jest dobrze, to wtedy mowi prawde, chyba sie powtarzam :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 29 gru 2005, 15:00

Do TFA: no to mam szanse 50/50 :D

Połowa to z własnej inicjatywy kobiece opinie. :D

Ale, ale! Jeszcze chwila a jakaś pieśń o mnie powstanie. :P

Dajcie spokój bo się dowartościuję. :D

Buhaha, takim egoistą nie bywam. ;)

No dobra, jakimś narcyzem to może. :P

Jak to było? Makową panienką. :P

Swoją drogą "c'est la vie" panie makowy chłopczyku. Warto się czasem pouczyć języków obcych. :D
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 29 gru 2005, 15:02

vraiment pisze: makowy


lepiej niz moherowy :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Ines

Postautor: Ines » 29 gru 2005, 15:35

Może rzeczywiście postawiłeś sobie zbyt wysoko poprzeczkę?
Jeśli szukasz kobiety idealnej, daję sobie rękę uciąć że takowej nie znajdziesz.
Pozdrawiam.
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 29 gru 2005, 15:45

Ines?

Dajesz mi swą rękę???

Ty się lepiej zastanów! :D

Taki desperat jak ja... wezmę w ciemno! :D

Buhaha :D

[ Dodano: 2005-12-29, 15:46 ]
btw poprzeczki - póki co się o nią ciągle potykam więc chyba nie jest jeszcze za wysko ;)
Kiler
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2005, 15:48
Skąd: picze kłaki
Płeć:

Postautor: Kiler » 29 gru 2005, 16:00

Długo czekasz- godne podziwu, no i ta wytrwałość.
Ale według mnie nigdy niebedziesz do końca wiedział czy to ta...
Ja bym tyle nieczekał. Podczas 1-go razu nie zawsze wszystko
wychodzi tak jak chcemy i to może byc dla Ciebie problem.
Bo załużmy mały ci odmówi posłuszeństwa, albo szybko wybuchnie...
Co wtedy możesz sie tylko i wyłącznie zrazić...No nie wiem kwestia
charakteru.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 29 gru 2005, 16:03

Juz nie chodzi o to, ale przeciez zeby znalezc to trzeba szukac i probowac, przeciez zeby stwierdzic ze to ta jedyna to trzeba najpierw ja blizej poznac, miesiacami, a nawet latami, a nie ze zobaczy laske na ulicy i stwierdzi "O! ta wlasnie ona, ta jedyna".
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 gru 2005, 16:11

vraiment pisze:jak to kiedyś zostałem podkreślony (przez osobę która mnie całkiem dobrze zna) - mam pecha szukać kobiety, która będzie mi imponować inteligencją.


vraiment pisze:nie chodzi o wstydliwość tylko o kręgosłup moralny, który ma się taki lub inny


Witaj na forum <browar> Powiem Ci tak: swoistego rodzaju idealiści czy ludzie z dobrze wykształconym kręgosłupem moralnym często mają pod górkę;) Broń Boże nigdy nie traktuj swoich cech jako wadę, wg mnie bardzo pozytywnie in plus wyróżniasz się w powodzi przeciętności, chorych układów i braku zasad. Poszukiwania długo rozciągnięte w czasie również mają urok - bo jeżeli już trafisz na taką, która reprezentuje podobne, odpowiedzialne, mądre i NORMALNE podejście do życia, jakie sam prezentujesz, wszystkie doznania będziesz konsumował z dziesięciokrotną siłą:) I powiesz sobie - warto było...warto było czekać...Po prostu w chorych czasach żyjemy, nie z Tobą coś jest nie w porządku, ale ze światem, w którym prawdziwe ponadczasowe zasady i wartości zostały wywrócone do góry nogami i spłynęły dla wielu do kloaki... <zly1> Tak to niestety jest...w morzu bagna ciężko wyłowić prawdziwe perełki, ale gdy poszukiwania zakończą się wielkim sukcesem, będziesz z siebie naprawdę dumny. Bo wartościowa kobieta z pewnością doceni Ciebie, Twe zasady, ideały i podejście do życia. Pozdrawiam i tak trzymaj! <browar>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2005, 16:18

Tedi ! banały wypisujesz , za 7 lat bedziesz mial 30, i dalej bedziesz sam ! <aniolek2>
Ty sie uwazasz za perełkę ? <hiphop> prosze cie ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 gru 2005, 17:36

Andrew pisze:Ty sie uwazasz za perełkę ?


czytaj ze zrozumieniem moje posty:/ chyba wiesz, że chodziło mi o "w morzu bagna ciężko trafić żeńską perełkę"...... :>

[ Dodano: 2005-12-29, 17:36 ]
Andrew pisze:za 7 lat bedziesz mial 30, i dalej bedziesz sam !


taki jesteś tego pewny?? :>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości