seks

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Niunia_16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 28 gru 2005, 22:16
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

seks

Postautor: Niunia_16 » 09 sty 2006, 20:21

Jesteśmy ze sobą 8 miesięcy a współżyjemy od ponad 4 miesięcy. Na poczatku Kochalismy sie sporadycznie jednak teraz przykladowo widzac sie ze soba 4 godzinki odbywamy dwa stosunki. I ja bardzo tego pragne i On tego pragnie... Czy to sie nie znudzi? I silne podniecenia(orgazm) Przezywam przewaznie co drugi stosunek, i nie musi on byc zawsze dlugi <daje serce>
Awatar użytkownika
smokarz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 08 sty 2006, 00:58
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: smokarz » 09 sty 2006, 20:55

no to w czym problem :)

tylko go nie zajedz ;)


Niunia_16 pisze:Czy to sie nie znudzi?


to jzu kwestia tego czy bedizecie sobie to urozmaicac.. i proponuej nie zastanawiaj sie w tej chwili nad tym co bedize kiedys.. bo moim zdaniem zastanawianie sie w trakcie trwania zwiazku czy to sie znudzi to glupota <diabel>
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 09 sty 2006, 21:00

Nie zastanawiaj się i nie martw na zapas. Samosprawdzające się przepowiednie są mało zabawne, zwłaszcza w takich chwilach. Baw się dobrze, staraj się - nie, oboje się starajcie - urozmaicić sobie cokolwiek robicie. Zresztą, trudno znudzić się czymś takim.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 09 sty 2006, 21:03

Cholera, tutaj ludzie przychodzą z różnymi problemami a tej źle bo jest dobrze :) Jeśli oboje macie temperamencik (a z postu wnioksuję, że tak), to na pewno sobie urozmaicicie życie seksualne. Don't worry.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
smokarz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 08 sty 2006, 00:58
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: smokarz » 09 sty 2006, 21:05

no cooo mamy jakies urozmaicenie :D wreszcie wpadl ktos kogo problemem jest brak problemow :D:D

<banan> <banan> <banan>
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 09 sty 2006, 21:17

Świat się kończy.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mistrzo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:07
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Mistrzo » 09 sty 2006, 23:05

Zaskocz go czymś mocnym <banan> Wysmaruj chłopaka bitą śmietaną i zliż z niego wszystko...

albo rozbierz się subtelnie przy nim i powiedz mu żeby Cie cała zjadł... <aniolek2> <banan>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 09 sty 2006, 23:10

Niunia_16 pisze:Czy to sie nie znudzi?

Nikt tego nie wie. Ale róbcie wszystko, by to nie nastąpiło. Wietrzcie pokój swojego uczucia, swojego pożycia intymnego. Jak o wszystko, co ma związek z drugim człowiekiem, trzeba o to dbać, by nie zwiędło.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 sty 2006, 00:04

Spokojna głowa, jak Niunia ze swoim Einsteinem będą niedługo bawić się z zmianę pieluszek i wstawanie o 3 nad ranem do płaczącego potomka to dopiero będą mieli życie urozmaicone. O znudzeniu nie ma mowy.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
sama80
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:13
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: sama80 » 10 sty 2006, 00:21

Niedługo dzieci zaczną seks uprawiać. Co ja mówię - przeciez juz uprawiają! jaka ja niedzisiejsza jestem..
”Oczekuj najlepszego, przygotuj się na najgorsze, bierz to, co przychodzi”
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 sty 2006, 00:22

sama80, tu już nie chodzi nawet o sam seks, a na zdrowie im, ale zobacz to: http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=5607
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
sama80
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:13
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: sama80 » 10 sty 2006, 00:29

no własnie... Jesli ktos jest na tyle dojrzały by uprawiac seks to musi byc równie dojrzały do ponoszenia konsekwencji swych czynów. A czy nastolatki myslą o konsekwencjach? Jak widać nie...
ForsakenXL pozdrawiam :)
”Oczekuj najlepszego, przygotuj się na najgorsze, bierz to, co przychodzi”
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 sty 2006, 00:32

Pomyśli pomyśli, wcześniej niż się tego spodziewa...

<OK> sama80 <OK2>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 10 sty 2006, 00:49

Niunia_16 pisze:I silne podniecenia(orgazm) Przezywam przewaznie co drugi stosunek,

miewasz , ale nie przezywasz :> przezywac zaczniesz jak sie okaze ze wcale tak czesto go nie masz :> wlasnie nauczyc sie przezywac orgazm zajmuje sporo czasu, nie wspomne o ilosci pozycji w naszej i obcej kulturze 8) w Twoim wieku pomyslalabym jak przelamac rutyne ciekawa konwersacja a nie akrobacja lozkowa, bo sie moze okazac ze Twoj partner zostawi Cie za dwa lata, bo czesciej w twoja szparke zagladal niz w oczy i mu sie "przejadlo" :/ Pomysl o priorytetach, najlepiej adekwatnych do wieku
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 sty 2006, 01:33

Niunia_16 pisze:Czy to sie nie znudzi?

A pewnie, ze moze ale wasza w tym głowa zeby nie.
No i fakt co mowi Wstrętna. Nie ograniczajcie tego zwiazku tylko do sexu ciaglego, bo w pewnym momencie sie okaze ze sie dogadac juz jak ludzie nie umiecie...

Mistrzo pisze:Zaskocz go czymś mocnym Banan Wysmaruj chłopaka bitą śmietaną i zliż z niego wszystko...

albo rozbierz się subtelnie przy nim i powiedz mu żeby Cie cała zjadł... Aniolek Banan

No a czyms mocnym?Bo sie nie doczekalam.

sama80 pisze:Niedługo dzieci zaczną seks uprawiać. Co ja mówię - przeciez juz uprawiają! jaka ja niedzisiejsza jestem.

No bez przesady, ale fakt że 25letnie dziewice do normalnych i czestych zjawisk tez juz nie naleza.

sama80 pisze:A czy nastolatki myslą o konsekwencjach? Jak widać nie...

Zmienilabym na to czy ona potrafi?Bo nie o wszystkich tu mowa i nie ma sensu generalizowac. ;)
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 10 sty 2006, 06:26

ja też muszę przyznać że mnie to dziwi i poniekąd martwi...
nie chciałabym żeby moja 16 letnia niedojrzała córka już współżyła i to w dodatku tak "intensywnie" i jeszcze nudy się obawiała <boje_sie>

moon pisze:No bez przesady, ale fakt że 25letnie dziewice do normalnych i czestych zjawisk tez juz nie naleza.

chyba się mylisz
poza tym to zasługuje tylko na podziw i szacunek
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 10 sty 2006, 06:37

nata pisze:nie chciałabym żeby moja 16 letnia niedojrzała córka już współżyła i to w dodatku tak "intensywnie" i jeszcze nudy się obawiała

Nudy to się raczej obawiać nie musi, mimo, że tak wcześnie i intensywnie zaczęła, a że niedojrzała to fakt, bo podniecenia od orgazmu jeszcze nie odróżnia.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2006, 09:16 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 sty 2006, 07:54

Nie wspominając o braku jakiegokolwiek zabezbieczenia i chwalenia się tym... ale OK, już nie przypominam. Mama się na pewno ucieszy jak jej curuś w 17ste urodziny obwieści, że chyba jej brzuszek spuchł <bicz2>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 sty 2006, 08:36

nata pisze:poza tym to zasługuje tylko na podziw i szacunek

Dla mnie tak nie za bardzo, bo co tu podziwiać?


nata pisze:nie chciałabym żeby moja 16 letnia niedojrzała córka już współżyła

Bo tak zakładasz. Ja nie zakładam, że moja bedzie w wieku lat 16stu niedojrzała.

nata pisze:chyba się mylisz

Oj chyba nie.

Mi osobiście chodziło o generalizowanie, bo zaraz ktos sie przyczepi ze sie czepiam 25latek dziewic. Nie czepiam sie. Jak kto chce tak żyje.
Tyle, że tak samo jak generalizujecie ze kazda 16latka taka niedojrzala tak samo i ja moge powiedziec, ze 25letnia dziewica to najwyraźniej taka jakiej nikt nie chciał albo jakas spaczona psychicznie. Ale czy to mile i rozsadne?Co ludź to ludź wiec upraszam o nie generalizowanie.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 sty 2006, 09:59

moon pisze:Tyle, że tak samo jak generalizujecie ze kazda 16latka taka niedojrzala tak samo


fakt, nie każda, ale miażdżąca większość....trudno z tym polemizować, nieprawdaż?? To ma być wiek na rozpoczynanie życia seksualnego - gimnazjalny??? No wybacz,Moon, bez przesady;) w ogóle dojrzałość to ciekawe pojęcie i nie wiązałbym go na tym poziomie z seksem, ale z czymś zupełnie innym....
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 10 sty 2006, 10:44

nata pisze:chyba się mylisz
poza tym to zasługuje tylko na podziw i szacunek

a z jakiej racji szacunek i podziw? bo sadze ze malo jest dziewic z wyboru sa raczej takie ktore albo sa brzydkie i ich nikt nie chce albo nie maja chlopaka bo sa zbyt lewe z charakteru... nieliczny odsetek to te ktore sa piekne i sypmatyczne
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 10 sty 2006, 12:10

sa tez takie kturym daleko do idealu pod kazdym wzgledem i maja bogate (?) zycie seksualne...

ale w tym co muwisz jest cos na zeczy.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 sty 2006, 12:20

TedBundy pisze:To ma być wiek na rozpoczynanie życia seksualnego - gimnazjalny???

Licealny :)

TedBundy pisze:.trudno z tym polemizować, nieprawdaż??

No, ale i tak sie męczę ;P

TedBundy pisze:To ma być wiek na rozpoczynanie życia seksualnego

A jaki jest wobec tego odpowiedni?

Już w drugim topcu pisałam o sexie nielatnich. Nie jest tak naprawde istotny wiek, ale to co ma sie w głowie.
To że miażdżąca większośc ma wsiu bździu nie znaczy,że wszyscy. ;P

krackowiaczek pisze:kturym


krackowiaczek pisze:muwisz


krackowiaczek pisze:zeczy.

Którym, Mówisz, Rzeczy.
Przpraszam, ze sie czepiam ale normalnie nie moglam sie powstrzymac. :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 sty 2006, 15:25

nata pisze:nie chciałabym żeby moja 16 letnia niedojrzała córka już współżyła

a mi nei chodzi o to. Nie chcialabym,zeby moja 16 letnia corka wspolzyla nie zabezpieczajac sie. Bo to szczyt nieodpowiedzialnosci i glupoty.

TedBundy pisze:To ma być wiek na rozpoczynanie życia seksualnego - gimnazjalny???

16 lat to poczatek liceum ;)
sama80
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:13
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: sama80 » 10 sty 2006, 16:50

moon pisze:25letnie dziewice do normalnych i czestych zjawisk tez juz nie naleza

A co nalezy do NORMALNYCH i częstych zjawisk wg pani psycholog? Panna, która w wieku 16 lat jest w ciąży? Czy może taka, która "puszcza" się z kim popadnie? No, w końcu zdobywa doświadczenie.
moon pisze:Ja nie zakładam, że moja bedzie w wieku lat 16stu niedojrzała

Powszechnie zakłada się, że człowiek przed 18 rokiem życia jest DZIECKIEM, a co wynika z samej definicji - nie jest ono (dziecko)w pełni dojrzałe.
moon pisze:25letnia dziewica to najwyraźniej taka jakiej nikt nie chciał albo jakas spaczona psychicznie
co znaczy "spaczona psychicznie"? Teraz Ty generalizujesz.
krzyniu pisze:sadze ze malo jest dziewic z wyboru sa raczej takie ktore albo sa brzydkie i ich nikt nie chce albo nie maja chlopaka bo sa zbyt lewe z charakteru

Uroda - rzecz względna. A co znaczy "lewe z charakteru"? Ciekawych rzeczy sie tu doawiaduję ;)
nata pisze:to zasługuje tylko na podziw i szacunek

Ty jedna nie przeciwko mnie :) dzięki
”Oczekuj najlepszego, przygotuj się na najgorsze, bierz to, co przychodzi”
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 10 sty 2006, 16:57

sama80 pisze:Ty jedna nie przeciwko mnie usmiech dzięki

spoko :) bo ja uważam że jeśli by mi się w życiu potoczyło inaczej i nie poznałabym tych mężczyzn których poznałam, to może sama byłabym dziewicą, nawet w wieku 25 lat
bo nie o wiek ale o odpowiedni czas i o odpowiedniego partnera chodzi
a to że masz wygórowane wymagania to tylko Ci na dobre wyjdzie <browar>

aha no i myślę że 16letnia dziewczynka raczej nie może być dojrzała, bo przecież dojrzałość nabywamy z wiekiem i z wymaganiami jakie przed nami życie stawia
a do pewnych rzeczy naprawdę trzeba dojrzeć a nie tylko BAWIĆ SIĘ w dorosłość
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 10 sty 2006, 17:00

sama80 pisze:owszechnie zakłada się, że człowiek przed 18 rokiem życia jest DZIECKIEM, a co wynika z samej definicji - nie jest ono (dziecko)w pełni dojrzałe.



Przykro mi ale kodeks karny zakłada inaczej.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 sty 2006, 17:04

nata pisze:to że masz wygórowane wymagania to tylko Ci na dobre wyjdzie


Nie zgadzam sie z tym. Znam jedna osobe, tez w wieku 25 lat, ktora takze ma zbyt wygorowane i... ma z tym tylko problemy, bo nie moze nikogo znalezc. A 2 czy 3 miesieczne zwiazki, to nie TO.
sama80
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:13
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: sama80 » 10 sty 2006, 17:10

nata pisze:bo nie o wiek ale o odpowiedni czas i o odpowiedniego partnera chodzi

własnie! choć o to drugie coraz trudniej :(
nata pisze:to że masz wygórowane wymagania to tylko Ci na dobre wyjdzie

raczej nie :(
fish pisze:kodeks karny zakłada inaczej

nie mówię o kodeksie karnym.
”Oczekuj najlepszego, przygotuj się na najgorsze, bierz to, co przychodzi”
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 10 sty 2006, 17:22

A co rozumiesz pod słowem powszechnie? Powszechnie u nas czy na świecie?
Jeśli u nas to można współżyć z osobą powyżej 15 roku życia i jako taką uważa się już za dorosłą to niestety trzeba to uznać za dozwolone i powszechne.
Patrząc ze strony religijności czy etyki - bo o takie coś Cię posądzam - to chyba nie ma tu granic. W Talmudzie jest powiedziane, że wiek 16 - 24 jest odpowiedni do wstępowania w związek małżeński. Jak jest w Biblii nie wiem niestety.
Do tego dochodzą kraje gdzie osoba 13-to letnia wychodzi już za mąż.

U nas też obniżono wiek mężczyzn z 21 do 18-tu. W Stanach natomiast w wielu stanach można zawrzeć związek małżeński za zgodą rodziców od 13-ego roku życia.
Więc proszę się nie bulwersować osobą która w ieku 16-tu lat ma ochotę na seks. Byle robiła to z głową.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości