Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 20 cze 2004, 16:17

z resztą mam do dziś na pamiątkę z datą i imieniem parterki


To jest nie do pobicia. Nie znam nikogo, kto by coś podobnego miał u siebie :D

A Ty Krzys, ha no coz... nie ma jak doswiadczenie, hehe :-)
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 20 cze 2004, 17:05

Mój pierwszy raz był wspaniały. Najpierw romantyczna kolacja (co prawda pizza odgrzewana w mikrofalówce ale i tak było smaczna :) ) potem było troche tańczenia no i na koniec czułe pocałunki, seks oralny no i to. Co prawda troche bolało, miałam no takie większe niż średnie krwawienie ale mimo wszystko wspominam dobrze swój pierwszy raz. Ale do końca życia nie zapomne tego pierwszego uczucia jak był we mnie. Jak czuje się to pierwszy raz jest to wprost nie do opisania. Przecudne uczucie.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 20 cze 2004, 22:10

Ja jeszcze nie przezylam swojego pierwszego razu, ale chcialabym zeby bylo milo czule i romantycznie :).Marzy mi sie pyszna kolacja przy swiecach troszeczke tanca przy spokojnej muzyczce i wspolna kapiel w wannie pelnej piany z porozsypywanymi obok platkami róż oraz blaskiem zapachowych swiec zakonczona spelnionym stosunkiem :D Wiem ze zycie bywa jednak nieobliczalne i rownie dobrze moze stac sie to na wspolnym spacerku :D
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 21 cze 2004, 16:41

Asia mimo wszystko raczej 1 raz na wspólnym spacerku jest mało prawdopodobny. Swoją drogą jak to napisałaś to przypomniały mi się moje takie marzenia na ten temat i były prawie identyczne jak twoje :D.
Miło, czule i romantycznie na pewno będzie. Zobaczysz :)
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 23 cze 2004, 15:34

krzys pisze:Słowem było ciulato ! nie wiedziałem jak , co , gdzie , wiecej strachu i wstydu połączonego z nieumiejętnosciami i obawami , nizli samej przyjemnosci , pewnie gdybym miał partnerke wtedy doswiadczoną , było by inaczej , a tak ...... ? było jak było spotkały sie dwie klipy , co to sie chciały pobawic no i pobawiały sie ! :570: :564:


HEHEH! Ja mialem podobnie bylem tak zestrachany i skupiony zeby trawic ze nic z tego nie wyszl. A dwa ze robilem to z dziewczyna do ktorej nic nie czulem.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 23 cze 2004, 17:03

a u mnie??jeszcze nie było ale juz prawie jest ten pierwszy raz :) rozmawialismy na ten temat i wiemy ze to sie niemal zaraz wydarzy, jestesmy na etapie pieszczot ale za to jakich ... :) juz teraz jest super a co to bedzie jak juz bedziemy ze soba po raz pierwszy :)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 23 cze 2004, 17:23

mój pierwszy raz był przed kominkiem, na kocu na materacu na podłodze. Siostra spała na górze i dosyć bolało, ale jego mina gdy kończył i potem cała noc w objęciach....mmmhmmm....
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 cze 2004, 18:37

Heh, mój piertwszy raz był totalnie spontaniczny i nieco przypadkowy... Już dawno temu. Ale jak teraz na to patrze, to był tylko i wyłącznie fizyczny, a dopiero nastepny, z moim obecnym facetem był prawdziwy... Tj. nie tylko seks ale i uczucia.
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 23 cze 2004, 20:14

racja uczucia sa bardzo wazne w tym wszystkim
:565:
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 24 cze 2004, 09:31

Dawno temu :) Troche strachu i obaw ale jednak wspaniale. Byliśmy potem ze sobą jeszcze 12 lat.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 24 cze 2004, 16:34

Byliśmy potem ze sobą jeszcze 12 lat.


wow własnie sie zaczełam zastanawiac jak to jest gdy jest sie z kim 12 lat!!
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 24 cze 2004, 17:21

Ja narazie nie mam TEGO za soba i wcale mi sie jakos nie spieszy choc jestem ciekaw jak to jest (chyba normalne, czyz nie ;) ) a moj obecny zwiazek trwa narazie ponad 2 miesiace i jest to pierwszy taki prawdziwy zwiazek. Wszystkiego sie trzeba uczyc powoli i dokladnie... chyba najwazniejsze to sie nie spieszyc, a wyczuc odpowiedni moment....
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 24 cze 2004, 22:17

hehehe normalnie :565: :565:
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 25 cze 2004, 00:25

Bardzo romantycznie, choć bolało i na dobrą sprawę udało się dopiero za trzecim razem. Za bardzo się bałam i za każdym razem rezygnowałam w ostatniej chwili.

Jak teraz o tym myślę, musiałam Go tym nieźle drażnic (całe 3 dni), ale nie dawał po sobie poznać. Jestem z najukochańszym, najcierpliwszym, najcudowniejszym człowiekiem na ziemi :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 25 cze 2004, 10:03

wow własnie sie zaczełam zastanawiac jak to jest gdy jest sie z kim 12 lat!!


Doskonale dopóki drugiej osobie nie odwali :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 25 cze 2004, 10:42

fish pisze:
wow własnie sie zaczełam zastanawiac jak to jest gdy jest sie z kim 12 lat!!


Doskonale dopóki drugiej osobie nie odwali :)


A wydajesz sie byc taki spokojny i opanowany... :509:
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 25 cze 2004, 10:57

A wydajesz sie byc taki spokojny i opanowany...


Raczej jestem :) To nie mi odwaliło :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 25 cze 2004, 18:04

na dobrą sprawę udało się dopiero za trzecim razem. Za bardzo się bałam


mnie równiez ogarnał lek,ale juz sie go pozbyłam :) :) :) co jak widac baardzo mnie cieszy!!! teraz gdy jestem go bardzo pewna i wiem ze nam oboju zalezy na tym by byc razem nie mysle juz o pierwszym razie jako o czyms strasznym i choc nie wiem czy tez nie bede rezygnowac kilkakrotnie ;) to i tak predzej czy póżniej zrobimy TO :)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 lut 2005, 03:59

Sarah mam prośbe odpowiedz na swoje 3 pytania. Naprawdę tego potrzebuję.
Pozdrowionka....I do jutra
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 06 lut 2005, 11:31

Krzych zakładam ze o te pytania Ci chodziło bo nie uscisliles:
czy krwawienie jakie wystepuje w zwiazku z przebiciem błony jest silne?
u mnie nie bylo silne. Ciezko to w ogóle nazwac krwawieniem. Byly to male slady krwi jedynie na prezerwatywie. Nawet nie bylo czerwonego przescieradla zeby bylo co wywiesic na sznurku przed domem ;)
czy w waszym przypadku podczas tego pierwszego razu doszlo jedynie do przebicia blony bo dziewczyne za bardzo bolało by cokolwiek kontynuowac i wrociliscie do tego jak sie wsyztsko zagoiło?
Bol byl ale nie na tyle zeby nie mozna bylo kontynuowac. Trzeba tylko dobrac pozycje w kroej najmniej boli. Bol w zestawieniu z uczuciem euforii jakie nas ogarnelo byl niezauwazalny.
czy chlopak powinien wchodzic raczej powoli czy bardziej gwałtownie?

jak sie dowiedzialam tutaj na forum nie gwałtownie ani nie powoli tylko zdecydowanie lecz z wyczuciem. Bo jak bedziesz pomalu napieral na blone to tylko poglebi to bol. Trzeba raz a dobrze. Zdecydowanie to najlepsze okreslenie.

Wez na to poprawke co pisze bo kazdy organizm jest inny. Ja pisze jak bylo u mnie.
Pozdrawiam i zycze powodzenia :)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 lut 2005, 11:41

Dzięki serdeczne :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 06 lut 2005, 16:30

witam:) to ja chyba jestem tu wyjątkiem, bo ja swój pierwszy raz przeżyłam bez krwawień i bólu:) więc to chyba nie jest reguła.Tylko myślę, że partnerzy powinni najpierw dobrze poznać swoje ciała i nauczyc się z nimi obchodzić i wtedy wszystko jest idealne:) pozdrawiam :564:
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 lut 2005, 22:00

To ze Cie nie bolalo wcale nie jest zasluga tego ze partner dobrze poznal Twoje cialo...
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 06 lut 2005, 23:14

a ja jestem pewna ze to wlasnie zasługa tego ze moj partner poznal dobrze moje cialo!! i nie badz smieszny!! czego to ma byc niby zasluga - odpowiedniej konstelacji gwiazd?! :566: przepraszam jesli kogos tym obraze, ale jesli dziewczyna pcha sie z chlopakiem do łozka a wczesniej nie mieli zadnych kontaktow cielesnych to niech sie nie dziwi ze ja bedzie bolec. jak dla mnie jest to zaleznosc prosta i jasna - jak ludzie nie znaja swoich cial to nie wiedza jak bedzie ono reagowac na rozne bodzce i jak sobie z tymi reakcjami radzic! pozdrawiam. i nie mam pojecia o co ci chodziło Mav :565:
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 06 lut 2005, 23:23

Zapewne o to ze gdybys miala bardzo gruba blone i np siateczkowa to chocbym nie wiem jak facet znał Ciebie i Twoje ciało to i tak by Cie bolało.
Jedym słowem glownym czynnkimiem jest tutaj Twoja budowa i to czy np masz dobra krzepliwosc krwi plus Twoje spiecie i zdenerwowanie i technika partnera, czy zrobi to odpowiednio. Jedym slowem sklada sie na to naprawde wiele czynnikow ale na pewno nie tylko znajomosc ciala partnerki.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 lut 2005, 23:24

Chyba się nie dowiesz :D Ale swoją drogą to troszkę w tym prawdy jest.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
castrolek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2005, 10:59
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: castrolek » 06 lut 2005, 23:26

hehe nio to nie jestes jedyna gosiu mnie też nic nie bolało ani nie krwawiłam:P hihi:) było całkiem pozytywnie choć tak napradę spełniona byłam hmm jak by to powiedzieć w moim drugim "pierwszym razie" z innym facetem z którym jestem obecnie... a co do zasłóg czemu mnie to nie bolało czy jakoś tak.. to uważam.. że po części i ty gosiu i ty mav macie racje bo jeśli parnter pozna ciało swojej kobiety to może sprawić ze będzie ją to mnie bolało a z drugiej strony to uważam że to też zależy od indywidualnej budyowy ciała każdej z nas czy to będzie boleć czy nie będzie
-= Nothing`s Gonna Change My Love Fore YOU! :* =-
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 lut 2005, 23:29

gosia wygralas konkurs na najbardziej bzdurny post. Przebilas nawet HC ktory napisal ze w komunizmie wszyscy mieli po rowno.

Technika faceta niewiele ma do tego jak kobiete bedzie bolec. Jedyne co, to zeby kobiete rozgrzal, podniecil aby byla wilgotna. Potem juz niewiele.
To czy bedzie bolec nawet nie zalezy tez od budowy blony. Zalezy od tego jak kobieta jest zbudowana, jaka ma pochwe. Jedna ciasniejsza druga szersza. Co Ty myslisz, ze kazda ma taka sama?
A dzieki temu ze dobrze pozna Twoje cialo to latwiej mu bedzie sprawic Ci przyjemnosc, ale jezeli jestes ciasna, a on bedzie mial wielkiego penisa to chocby byl nie wiem jak technicnzie doskonaly bedize Cie bolec i tyle.

EDIT:
Castrolek:
co ma poznanie ciala kobiety do tego czy ja bedzie bolalo? No kurde to ze znam wszystkie erogenne punkty na jej ciele nie sprawi ze bedzie ja mniej bolec! Pochwa a reszta ciala to co innego przeciez! Tak samo jak technika niewiele tu da. Trzeba wlozyc i tyle.
Awatar użytkownika
castrolek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2005, 10:59
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: castrolek » 07 lut 2005, 00:12

nio dobra mav :) masz racje :) przyznaje się do błędu... ale w sumie jakoś tak mi się wydawało ze choć w małym stopniu poznanie kobiecego ciała przez faceta i jego podejście do kobiety, może lepiej psychicznie nastawić kobiete i ją to będzie miej bloało.. (od psychiki to będzie zależeć.. ) a nie będzie to zależało od znalezienia jej erogennych punktów

ps. czy ktoś mnie tu jarzy?? bo coś motam:/ idę juz spać bo chyba bzdury gadam...
-= Nothing`s Gonna Change My Love Fore YOU! :* =-
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 lut 2005, 00:22

Ja Cie rozumiem. Ale to chodzi o poznanie kobiety, o to ze zaufa, a nie o poznanie jej ciala.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości