pamienia a seks oralny

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

pamienia a seks oralny

Postautor: sarah » 02 lip 2004, 18:52

od 1,5 tygodnia zazywam juz tabletki antykoncepcyjne (Cilest) i zauwazylam ze dzisiaj np wystapilo u mnie niewielkie plamienie. I tu pojawia sie moje pytanie: Czy ta wydzielina w jakis sposob psuje "moj smak" i czy jest to nieprzyjemne dla chlopaka przy seksie oralnym.
Bylbym wdzieczna za wypowiedzi facetow, ktorych dziewczyny rowniez mialy plamienia przy pierwszym opakowaniu piglulek i którzy probowali takowych pieszczot.

P.S. a tak troszke abstrachując od tematu czy ktos wie skad sa te plamienia? chodzi mi bardziej o fizjologie ich powstawania i co wchodzi w ich sklad - to juz jako ciekawostka bo nie mialam jeszcze okazji zapytac ginekologa ;)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 02 lip 2004, 19:13

Moja dziewczyna miała przez pierwszy miesiąc zazywania Harmonetu plamienia. Jednak mi to nie przeszkadzało. Czuć, że jest inaczej. Smak jest wtedy taki bardziej "metaliczny". Zresztą przekłuj się igłą i spróbuj krwi - mniej więcej taki smak jest. Smak się nie psuje, inny jest po prostu. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: pamienia a seks oralny

Postautor: Andrew » 02 lip 2004, 19:53

sarah pisze:od 1,5 tygodnia zazywam juz tabletki antykoncepcyjne (Cilest) i zauwazylam ze dzisiaj np wystapilo u mnie niewielkie plamienie. I tu pojawia sie moje pytanie: Czy ta wydzielina w jakis sposob psuje "moj smak" i czy jest to nieprzyjemne dla chlopaka przy seksie oralnym.
Bylbym wdzieczna za wypowiedzi facetow, ktorych dziewczyny rowniez mialy plamienia przy pierwszym opakowaniu piglulek i którzy probowali takowych pieszczot.

P.S. a tak troszke abstrachując od tematu czy ktos wie skad sa te plamienia? chodzi mi bardziej o fizjologie ich powstawania i co wchodzi w ich sklad - to juz jako ciekawostka bo nie mialam jeszcze okazji zapytac ginekologa ;)


Dokładnie jest6 tak jak piszesz , ale to minie !!!!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 02 lip 2004, 21:03

Emperor pisze:. Smak jest wtedy taki bardziej "metaliczny".


O wlasnie tego slowa szukalem ... Metaliczny a moze nawet bym powiedzial kwaskowaty ale to sa moje odczucia . Lecz w sumie nie przeszkadzalo mi to :))
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2004, 12:47

Metaliczny a moze nawet bym powiedzial kwaskowaty ale to sa moje odczucia . Lecz w sumie nie przeszkadzalo mi to

Jeśli się kocha swoją partnerkę i to lubi, to nic nie jest w stanie przeszkodzić.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 04 lip 2004, 18:09

Jarek ma racje. Jeżeli bardzo ciebie kocha to te drobne plamienia nie będą przeszkadzały. Choć sama nie wiem po sobie to nie martw się.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 lip 2004, 20:57

Mi nie przeszkadzały... Chociaż potem się robiłem lekko głodny :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 05 lip 2004, 11:47

Dla mnie tez jest to troche krępujące podczas pieszczot, kiedy podczas ostatnich dni okresu nie ma juz samej miesiączki tylko takie wlasnie plamienia!!Bardzo często mam właśnie wtedy największą ochote :D , jednak czuje sie troche dyskomfortowo. Najlepsza na to chyba jest rozmowa, po prostu dowiedzieć sie czy chłopakowi to nie przeszkadza ale :)
Jeśli się kocha swoją partnerkę i to lubi, to nic nie jest w stanie przeszkodzić.
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 05 lip 2004, 13:38

Najlepsza na to chyba jest rozmowa, po prostu dowiedzieć sie czy chłopakowi to nie przeszkadza

Co racja to racja. Jednak szczera rozmowa i wtedy już będzie wiadomo czy mu przeszkadza czy nie. Jeżeli nie (a tak pewnie będzie) to wtedy przynajmniej nie będziesz się denerwowała i zamartwiała.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 05 lip 2004, 13:47

zalozylam ten temat dlatego ze zauwazylam ze odkad zazywam tabletki i moj chlopak wie o plamieniach to owszem seks uprawiamy ale oralny jeszcze sie nie zdarzylo.
No nic po prostu sie spytam czy to jest przyczyna czy to po prostu zbieg okolicznosci.
dzieki za wszytskie wypowiedzi :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 06 lip 2004, 08:53

No nic po prostu sie spytam czy to jest przyczyna czy to po prostu zbieg okolicznosci

Myślę, że to nie tylko zwykły zbieg okolicznośći. W jednym z postów pisałaś, że zazdrościsz facetom,że zawsze mają orgazm, ale musisz pamiętać, że orgazm orgazmowi nie równy. Dla mnie np. ten, osiągany podczas normalnego stosunku, a na dodatek bez prezerwatywy i kiedy mogę skończyć w środku, jest przyjemniejszy i o wiele silniejszy. A wy dziewczyny nie czujecie różnicy? Jeśli lubisz pieścić chłopaka ustami i Tobie też to sprawia przyjemność, to możesz potraktować to jako część gry wstępnej, a sam finał-w wyniku normalnego stosunku (i tak w obie strony).
Zdaję sobie sprawę, że na początku dziewczyna może nie dochodzić w wyniku penetracji, a chłopak jak nie może tego sprawić, to zawsze może "poprawić" paluszkiem i języczkiem, ale cierpliwośći... to z czasem będzie zbyteczne (Tylko się nie stresować i nie robić sobie na wzajem zarzutów-początki takie bywają).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 06 lip 2004, 13:25

A wy dziewczyny nie czujecie różnicy?

Ja czuje różnice pomiędzy orgazmem uzyskanym po seksie oralnym a zwykłym seksie. Choć po zwykłyk seksie udało mi się go uzyskać tylko pare razy to jest on zdecydowanie lepszy niż po seksie oralnym.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości