Zachowania,gesty ze strony partnera\ki....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 19 cze 2006, 00:20

megane pisze:Mnie moje kochanie rozwala zawsze, kiedy np. biorę prysznic w łazience a on przyjdzie, stanie w drzwiach i patrzy..

przynajmniej nie masz ciasno w kabinie, mój zawsze włazi :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 cze 2006, 00:20

megane pisze:Mnie moje kochanie rozwala zawsze, kiedy np. biorę prysznic w łazience a on przyjdzie, stanie w drzwiach i patrzy... A ja nie wiem co mam robić, płukać włosy, kończyć z zębami, wycierać się czy od razu do niego podejść... Oczywiście nawet najprostsza czynność mi się wtedy nie udaje i wszystko z rąk leci. Na co on się uśmiecha a ja się robię cała czerwona (nie ze złości akurat :P ).
A ja mojego wkurzam okropnie bo ja nie chce sama sie kapac wiec bierze krzeslo wstawia do lazienki i siedzimy i gadamy. Czasem soboe fotki cyka. :)
Awatar użytkownika
Rama
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 15 cze 2006, 13:45
Skąd: Radom
Płeć:

Postautor: Rama » 19 cze 2006, 00:28

jest jeszcze jeden gest ze strony mojej samiczki, który po prostu gotuje moją krew w żyłach - jej spojrzenie. Mmmmm, to jej spojrzenie, takie całkowicie wyjątkowe, wyzywające, mówiące "no, pokaż na co cię stać". Kiedy tak prowokacyjnie patrzy mi prosto w oczy, mam wtedy ochote wbić ją w łóżko <diabel>
A ja osiągam ciekawe efekty patrząc się kobiecie którą właśnie spotkałem prosto w oczy i myśląc "mmmm ciekawe jaką masz na sobie teraz bieliznę". Hehe 100% skuteczności - rumieniec gwarantowany :)
Czy jesteś już gotowa zrobić to, na co masz naprawdę ochotę...?
Obrazek
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 19 cze 2006, 08:07

lollirot, pozwol ze sprostuje wypowiedz....WYSYLA EROTYCZNE ALBO PERWERSYJNE. <fuckoff>
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
ane

Postautor: ane » 19 cze 2006, 09:50

uwielbian to jak ciacho moje podchodzi od tyłu i tak przywiera do mnie i całuje po szyjce a mi wtedy rączki sie trzęsą i nie moge sie skupić i się tak błogo robi <diabel>
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 19 cze 2006, 20:05

lollirot pisze:przynajmniej nie masz ciasno w kabinie, mój zawsze włazi

Jak włazi to przynajmniej wiem co robić, a tak to jestem zupełnie zdezorientowana :P
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 20 cze 2006, 18:18

lollirot pisze:
saker33 pisze:przypomnialy mi sie zboczone smsy z nienacka w nocy

zboczone? znaczy, że na przykład ma fantazje ze zwierzętami?
ja jak już, wysyłam erotyczne albo perwersyjne :>

A czym się wg Ciebie różni zboczenie od perwersji? :?
Awatar użytkownika
Wojtek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Wojtek » 22 cze 2006, 12:53

A ja uwielbiam jak moje Kochanie podejdzie do mnie od tyłu gdy robię nam jedzonko i się we mnie wtuli z całej siły...
Też bardzo lubię gdy leżymy i ona sięcałą we mnie wtula i mówi, że nigdy mnie nie puści :)
Jeśli dokłada się drewna, to ogień nigdy nie zgaśnie =)
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 22 cze 2006, 21:08

A mi się nic nie podoba ostatnio.....ale smutne...:(
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 22 cze 2006, 23:57

a ja dzisiaj zostalem swietnie zaskoczony za plecami...w sekunde bylem goly lezac na lozku i po ok 30 minutach dotknalem chmur :D
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
mathilda
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2006, 20:47
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: mathilda » 27 cze 2006, 17:54

Mój "Przystijniaczek" kiedys wysłał mi bukiet róż do pracy!!zaskoczył mnie,serio!!Ja wole go zaskakiwac w nieco inny sosób: rano,kiedy widzę,ze spi w najlepsze nie mam po prostu litości i nurkuję pod kołdrą i w pewien.. hmmm.. jego no i mój tez ulubiony sposób budzę go do pracy...to tak zamiast wspólny śniadań;))
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 27 cze 2006, 18:31

jestes jedynym przyjemnym budzikiem na tym swiecie powiadasz ;) ?
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Moolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:27
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Moolin » 27 cze 2006, 20:15

Madzia pisze:A mi się nic nie podoba ostatnio.....ale smutne...:(



mam ten sam problem...;/ moze nastepnym razem bedzie lepiej....ale nie jestem ostatnio zbyt zadowolona ze seksu i pieszczot ;(
"Chcę uciec stąd....poszybować gdzieś...."
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 27 cze 2006, 20:38

a moja jak siedzielismy razem w parku na ławce pochyliła się nade mną(myślałem ze chce mi coś powiedzieć na ucho:)) a ona potraktowała moje lewe ucho swoim języczkiem:)...aż mi ciarki po ciele przeszły <banan> <aniolek>
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 27 cze 2006, 21:18

hyhy, to sobie wyobrax, że ja tak mam bardzo często z moim :) (a może już nie moim...)
mathilda
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2006, 20:47
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: mathilda » 27 cze 2006, 21:38

A najbardziej lubię obmacywanie po "strategicznych"miejscach mojego lubego kiedy jestesmy w kinie:)))))))On raczej też;))))

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości