Fryzura na łonie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 08 cze 2006, 23:21

Wiecie co wam powiem - ten temat jest glupi... Nie spodziewałam się - ile można rozmawiać o cipce?
Jak można w ogóle myśleć nad tym, żeby sobie coś tam przekłuwać - to jest w ogóle niemoralne i obrzydliwe...
Niech każdy ma taką jaką chce... Dla mnie w ogóle rozmawianie na ten temat i opowiadanie sobie na forum jaką się tam ma fryzurę jest glupie...
Ten świat chyba schodzi na psy....
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 08 cze 2006, 23:53

Lady18 pisze:To ja będę orginalna.

raczej mocno sie starasz . Kobieta w wieku 18 lat, ktora stracila cnote rok temu a w zainteresowaniach ma wspiane : sex, narkotyki, wladza i pieniadze - to ja mysle ze ma raczej chora wyobraznie niz dragony na cipce ;)
moze jakies foto ? :]
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 cze 2006, 23:56

anita pisze:fryzurka na cipce jest po to by ją zmieniac
Dokladnie. A takiego tatuazu si enie zmieni przeca ;P
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 09 cze 2006, 00:35

ale mi sie strasznie nie podoba...

bo to nie jest od podobania się, tylko od przyjemności ;P
Wstreciucha pisze:w zainteresowaniach ma wspiane : sex, narkotyki, wladza i pieniadze

nie bierz tego do końca poważnie, wstręciuszko ;-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 09 cze 2006, 00:37

lollirot pisze:nie bierz tego do końca poważnie, wstręciuszko ;-)

no ja powaznie nie wizielam, ale mysle ze przy tej pani to ma robic powazne wrazenie ;) to tak na pierwszy rzut oka, ale ja sie nie znam, analiza tej dziewczyny to trzy sekundy
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 cze 2006, 06:55

Wstreciucha pisze:sex, narkotyki, wladza i pieniadze


też zajrzałem :D - - - - <hahaha> <hahaha>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
on-czyli-kto
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 29 cze 2006, 00:43
Skąd: Zdechlina
Płeć:

Postautor: on-czyli-kto » 29 cze 2006, 00:56

ja sobie zawsze przejade maszynka do wlosow bez podkladki [oczywiscie specjalna, nie ta co gole glowe
moze troche kluje ale idzie sie przyzwyczaic - i jakie estetyczne


pozdro
Moolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:27
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Moolin » 29 cze 2006, 16:34

u facetow cenie sobie nature...:) w zyciu nie chcialabym miec do czynienia z facetem ktory goli sobie nie tylko jaja ale takze klate czy cos.....!!!!!!!!!! ble uwazam to za obrzydliwe <belt>

facet ktory sie goli to wyglada jak KEN....ktora z kobiet chce takiego faceta?!na pewno nei ja.....:/

kobiety fakt powinny sie golic tu i owdzie...

FACECI ABSOLUTNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie chcialabym faceta ktory ma wlosy na klacie ale gdyby je mial to nie pozwolilabym za chiolere ich golic!!!!!!

pamietajcie faceci :) kobiety lubia naturalizm :) przynajmniej ich wiekszosc <aniolek>
"Chcę uciec stąd....poszybować gdzieś...."
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 29 cze 2006, 16:55

Moolin pisze:u facetow cenie sobie nature...:) w zyciu nie chcialabym miec do czynienia z facetem ktory goli sobie nie tylko jaja ale takze klate czy cos.....!!!!!!!!!! ble uwazam to za obrzydliwe <belt>

facet ktory sie goli to wyglada jak KEN....ktora z kobiet chce takiego faceta?!na pewno nei ja.....:/


To co- mam mieć jeża wystającego na kilka centymetrów spod pach a do tego długie warkoczyki prosto z nozdrzy? Nie moja wina, że odkąd pamiętam rośnie mi gęsto "to tu to tam"... atawistyczny przeżytek.
No i mam się pocić jak cholera w gaciach, bo ktoś mi zabrania przystrzyc sobie tą dolną "grzywkę"?

Moolin pisze:pamietajcie faceci :) kobiety lubia naturalizm


Ja tam surrealizm i abstrakcjonizm w malarstwie wolę... naturalizm nudą pachnie :P

"kobiety wolą naturalizm" <hahaha>
a moja babcia uwielbia "telenowelizm"
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Ed Kemper
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 09 cze 2006, 13:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ed Kemper » 29 cze 2006, 17:08

Moolin znaczy sie ze wlosow na glowie tez mamy nie obcinac ani nie myc ani nie obcinac paznkokci ? to w koncu jest ten caly naturalizm.
Kiedy mierzy się około dwóch metrów wzrostu, trudno jest sprawiać wrażenie przeciętniaka
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 cze 2006, 17:13

Moolin pisze:kobiety fakt powinny sie golic tu i owdzie...

FACECI ABSOLUTNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wreszcie rozsądna kobieta to ujęła w doskonały sposób :D Facet powinien się golić - jasne. Owłosienie z twarzy. I wystarczy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Moolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:27
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Moolin » 29 cze 2006, 17:15

nie chodzi mi o to ze faceci nie maja byc niezadbani...te wlosy maja eksponowac a nie wygladac jak niemyjace i smierdzace cos.....zle interpretujecie moje slowa....

a jesli chodzi o te warkoczyki....pod pachami...czemu nie mialoby tych wlosow miec tyle? jesli tylko ich tyke masz to ok....moglbys byc caly owlosiony i tak wolalabym to niz bys sie golil...:>

Do KUBY--->

jesli Ci z tym niedobrze ze masz tyle wlosow to ich nie obcinaj..nikt Ci nie zabrania ich obcinac...po prostu wypowidam sie za paredziesiat kobiet ktore popieraja moje zdanie....3


buzka :) :*

[ Dodano: 2006-06-29, 17:18 ]
"wreszcie rozsądna kobieta to ujęła w doskonały sposób :D Facet powinien się golić - jasne. Owłosienie z twarzy. I wystarczy.[/quote]"


podobasz mi sie TED BUNDY :]
"Chcę uciec stąd....poszybować gdzieś...."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 29 cze 2006, 17:19

Takie zapuszcze pachy są po prostu obleśne i nie ma różnicy czy facet czy babka <belt>
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 29 cze 2006, 18:12

Kubek pisze:mam mieć jeża wystającego na kilka centymetrów spod pach
mnie dziewczyna namawia do ogolenia pach..ale kur to takie juz przesadnie niemeskie :/ .... jajka spoko ale nie pachy censored
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Moolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:27
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Moolin » 29 cze 2006, 18:18

saker33 pisze:
Kubek pisze:mam mieć jeża wystającego na kilka centymetrów spod pach
mnie dziewczyna namawia do ogolenia pach..ale kur to takie juz przesadnie niemeskie :/ .... jajka spoko ale nie pachy censored


ja nawet jajek nie preferuje golic :).....a ta kobieta to co jej..:/ chce z Ciebie lalusia zrobic?:/
"Chcę uciec stąd....poszybować gdzieś...."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 29 cze 2006, 18:21

saker33 pisze:
Kubek pisze:mam mieć jeża wystającego na kilka centymetrów spod pach
mnie dziewczyna namawia do ogolenia pach..ale kur to takie juz przesadnie niemeskie :/ .... jajka spoko ale nie pachy censored

Mi się wydaje że jest zupełnie na odwrót. Gołe paszki nie są pedalskie a gołe jajca jak najbardziej!
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 29 cze 2006, 18:24

Moolin pisze:ja nawet jajek nie preferuje golic

...powiedziała kobieca Moolin* :|

*w sensie: Moolin, która podobno jest kobietą i jako taka jajek nie powinna posiadać, a tym bardziej golić :D
Ostatnio zmieniony 30 cze 2006, 14:51 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 29 cze 2006, 18:30

A ja właśnie jaj nie golę, tylko fryzurkę nad "prosiaczkiem Kubusia" robię, żeby mu chłodniej, wygodniej... i bez obleśności obficie wylewającej się poza kąpielówki było.

A co do pach, to przy mojej potliwości jedyne wyjście- jak nie ogolę, to po godzinie w taki upał śmierdzę. Jasne, że nie golę codziennie, ale na lato "busz" znika bo jest: primo- nieestetyczny, gdy wygląda z krótkiej koszulki, secundo- niehigieniczny, bo nie dość że się poważnie pocę tam wtedy, to jeszcze smród nieziemski jest już po godzinie, jakby conajmniej jakieś zwierzątko tam mi dokonało żywota i rozkładać się zaczęło.

A za pedalskie to można moim zdaniem uznać ogolone nogi, tyłek czy klatę...

EDIT:
Moolin pisze: jesli Ci z tym niedobrze ze masz tyle wlosow to ich nie obcinaj..nikt Ci nie zabrania ich obcinac


Circulum vitiosum in demonstrando :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
przystojny
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2006, 18:37
Skąd: poludnie
Płeć:

Postautor: przystojny » 29 cze 2006, 18:46

ja z jaj foszta gole od czasu do czasu po prostu strasznie sie w tym miejscu poce a wlosy odrosna robie to w lecie a pozatym to oblesne jak taki busz wystaje z pod kapielowek
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 29 cze 2006, 19:28

hhe, a od kiedy męskość leży w posiadanu włosów na klacie czy tam niżej. Pachy mi nie przeszkadzają zarośnięte, byle nie za bardzo ale jakby mój chciał golić to tez by było dobrze.
Nie wypowiadajmy się nigdy 'za większość' bo to głupota :].
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 29 cze 2006, 19:58

niezbyt lubie jak facet jest owlosiony ale jesli tak woli i nie chce golic to Ok rozumiem jego wybor i nic nie bede mu narzucala w koncu to jego cialo i najwazniejsze zeby dobrze sie z tym czul. nie widze satysfakcji z tego zeby moj facet na moja prozbe ogolil sie tu i owdzie jakby mialo mu to przeszkadzac.
to co powiecie jak niektorzy sportowcy musza golic cale cialo np cyklisci gola nogi
mialam kiedys faceta plywaka i tez golil nogi na wazniejsze zawody a pachy zawsze i w ogóle mi to nie przeszkadzalo
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 29 cze 2006, 20:00

megane pisze:hhe, a od kiedy męskość leży w posiadanu włosów na klacie czy tam niżej.


Ja nie lubie owlosionych <chory>
larena pisze:jesli tak woli i nie chce golic to Ok rozumiem jego wybor


Tu sie zgadzam..te zbym nie chciala zeby ktos mi np kazal sie obciac na lyso :D
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 29 cze 2006, 20:06

silence pisze:Ja nie lubie owlosionych

Ja też nie lubię, choć to pewnie dlatego głównie, że nie mam skali porównawczej (tzn. nie byłam nigdy z owłosionym :P). Mój jest gładki i bardzo mi się to podoba.

larena pisze:mialam kiedys faceta plywaka i tez golil nogi na wazniejsze zawody a pachy zawsze i w ogóle mi to nie przeszkadzalo

Bo czemu by miało przeszkadzać... To estetyczne, higieniczne itp. Kwestia przyzwyczajenia ;).
A sport to już w ogóle ma wymagania, golenie włosów na nogach to nie największe możliwe 'wyrzeczenie' :]
Moolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:27
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Moolin » 29 cze 2006, 20:58

...powiedziała kobieca Moolin :|[/quote]


hallooooooo a kto tu mowi o kobiecosci?! to nie temat dzisiejszego odcinka!halooooo
"Chcę uciec stąd....poszybować gdzieś...."
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 29 cze 2006, 21:09

Kobieto, zajmij się lepiej tymi jajkami Twoimi...

A dzisiejszy odcinek sponsoruje literka "Ł" jak "łono"... niewiele jest rzeczy bardziej kobiecych Moolin :]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 cze 2006, 21:18

silence pisze:Ja nie lubie owlosionych
Lubie umierkowanych. Na widok "małpy" zygam <belt> A gladszych ode mnie rowniez nie trawie.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 29 cze 2006, 23:15

Moolin pisze:facet ktory sie goli to wyglada jak KEN....ktora z kobiet chce takiego faceta?!na pewno nei ja.....:/

nie posuwalabym sie tak z Twoja opinia, jakis czas temu juz zaczeli produkowac lalki z wlosami lonowymi :]
Moolin pisze:obiety lubia naturalizm :) przynajmniej ich wiekszosc <aniolek>

na temat "naturalizmu" akuratnie nie wypowiadalabym sie nawet za wiekszosc ;)

saker33 pisze:ale kur to takie juz przesadnie niemeskie :/

Hardcore pisze:Gołe paszki nie są pedalskie a gołe jajca jak najbardziej!

zaskakujace jak faceci oceniaja meskie i niemeskie askpekty swojej osoby :/ ostatnio moglismy wyczytac tu ze noszenie tzw "klapek japonek " przez faceta jest niemeskie - a ja sie pytam czy upalnym latem , na plaze i pod prysznic po to by wygladac po mesku -facet ma zapylac w zolnierskich butach ? . Fajnie by bylo jakby sie czasem faceci wychylili poza wlasna kulture i normy narzucone przez zamieszkiwanie na danej szerokosci geograficznej . Czy naprawde by poczuc sie mesko to trzeba miec kutasa 25 cm , wszedzie wlosy i omijac z dala solarium i kosmetyczke ? Kazdemu z WAS wiedza z antropologii kultury by sie przydala, moze wowczas uczynilibysie meskosc z noszenia czerwonych korali na szyi ;P
Juz widze jak facet ktory preferuje tylko lyse cipki, zakochuje sie w jakiejs pannicy bez pamieci , i po kilkunastu tygodniach przy odkrywaniu jej kobiecych zakamarkow , w namietnej bardzo atmosfeirze , trafia na wlosy -haaaaaaaaaaaaaa masakra - i ucieka w podskokach :/ litosci <zalamka>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 cze 2006, 23:17

Wstreciucha pisze:Juz widze jak facet ktory preferuje tylko lyse cipki, zakochuje sie w jakiejs pannicy bez pamieci , i po kilkunastu tygodniach przy odkrywaniu jej kobiecych zakamarkow , w namietnej bardzo atmosfeirze , trafia na wlosy -haaaaaaaaaaaaaa masakra - i ucieka w podskokach :/ litosci


nie śmiej się, Beatko, znam takiego, kto tak zrobił <diabel> <diabel> Ale to odpał był :D

Wstreciucha pisze:Czy naprawde by poczuc sie mesko to trzeba miec kutasa 25 cm , wszedzie wlosy i omijac z dala solarium i kosmetyczke ?


yeah! :D <evilbat> <hahaha>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 29 cze 2006, 23:18

moon pisze:silence napisał/a:
Ja nie lubie owlosionych
Lubie umierkowanych. Na widok "małpy" zygam <belt> A gladszych ode mnie rowniez nie trawie.


No tak..takie "malpy" wlasnie mialam na mysli :D
Wstreciucha pisze:ostatnio moglismy wyczytac tu ze noszenie tzw "klapek japonek " przez faceta jest niemeskie - a ja sie pytam czy upalnym latem , na plaze i pod prysznic po to by wygladac po mesku -facet ma zapylac w zolnierskich butach ?


Jasne,ze nie..tylko mi sie japonki u facetow zle kojarza...jest masa innych meskich letnich butow :)

[ Dodano: 2006-06-29, 23:19 ]
Wstreciucha pisze:Czy naprawde by poczuc sie mesko to trzeba miec kutasa 25 cm , wszedzie wlosy i omijac z dala solarium i kosmetyczke ?


Matko... :D
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 29 cze 2006, 23:20

silence pisze:tylko mi sie japonki u facetow zle kojarza

mialas koszmar o atakujacych Cie krwiozerczych klapkach ? :>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 260 gości