Drogie Panie!!!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Drogie Panie!!!!

Postautor: lord dream » 11 sie 2004, 12:53

Żeby nie być egoistą prosze którąs z was (albo może wspolnymi siłami) o zrobienie czegoś na wzór listy z postu : "TYLKO SIE NIE ROZMARZCIE". Chetnie bym się czymś takim wsparł. I prosze o nie prawienie morałów, żebym troche ruszył glową bo raczej mam sporo pomysłów na udane życie erotyczne. Chodzi raczej o dobrą zabawe tu na tym forum... Bo mam wrażenie, że niektórzy zbyt poważnie niektóre sprawy traktują. ;) A jeśli ktoś z tego skrzysta to tylko cieszyć się trzeba.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2004, 13:44 przez lord dream, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 11 sie 2004, 13:34

całkiem dobry pomysł
:)

1.wylizanie kazdego (!) centymetra ciałka
2.ja spie, a partner zaczyna mnie dotykac, piescic i kochac mnie.. az zaczynam sie budzic;-)
3.kochanie sie + paluszek w pupci

inne dopisze pozniej ;)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 11 sie 2004, 14:19

* posypanie całego łóżka płatkami roż i na tych płatkach.... ;)
* calowanie (milsze dla mnie od wylizywania) każdego cm ciała :)
* odrobina stanowczosci i dominacji, niespodziewany długi pocałunek, przycisnąć do ściany, rzucić na łóżko... i dalej wiesz co :)
* "nie, kochanie, nie mam ochoty żebyś pieściła mnie ustami, wolę się kochać" :P
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 11 sie 2004, 14:22

Kobiety przestańcie ! :D
Jak można takie rzeczy w pracy czytać :D ?
Biurko do góry się podnosi :) :)
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 11 sie 2004, 14:56

Cicho fish bo cie wyłączą. Nie przeszkadzaj... :564:
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 11 sie 2004, 15:59

* Przygotować lubemu/lubej pyszną kolację własnoręcznie a póżniej wziąć relaksującą kąpiel pełną piany, przy blasku świec z winkiem w ręku...mmm

* ostatnio baaardzo podnieca mnie zbliżenie na łonie natury... i ten dreszczyk emocji...czy ktoś nas zobaczy...?!

* z doświadczeń miło wspominam...zrobienie tego w nocy/nad ranem :D na plaży w Międzyzdrojach :D
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
robi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 06 lip 2004, 10:53
Płeć:

Postautor: robi » 11 sie 2004, 16:13

-na szczycie wiezowca np 170metrów
-na srodku jeziora przy pelny blasku ksiezyca
-a moze wstanie nieważkosci?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 sie 2004, 16:46

dobre , czekam na dlaej !
:564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 sie 2004, 18:37

Najgorsze w seksie to korzystać z obcych wzorców, nie ma to jak spontan.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 11 sie 2004, 20:03

Jarek - wziąłeś to na zbyt poważnie właśnie :)
Wyluzuj :564:
Pomysł przedni, podoba mi się. Kilka "marzeń" miałem sam napisać ale juz mnie uprzedzono.

- po wycieczce do lasu, oglądanie siebie nawzajem, DOKŁADNE, każdy zakamarek ciała może "mieć w sobie kleszcza" :D:D:D połączone z okazyjnymi pieszczotami i masażem
- wypłynięcie na jezioro ale w jakieś ustronne miejsce i tam kochać się w łódce.
- towarzyszenie podczas czynności związanych z miejscami intymnymi (wizyta w ubikacji, itp.

PS
Kurde, to było dla pań TYLKO I WYŁĄCZNIE, czy panowie też mogli się wypowiedzieć? ;)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 11 sie 2004, 20:24

Zresztą, powiedziałem akurat o czymś, co się mojej Pani bardzo spodobało, więc jakbym się za nią wypowiedział ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 11 sie 2004, 21:17

- Jedzenie z nagiego ciała parnera a potem wspaniały całonocne zabawy.
- Przez jeden dzień bycie panią dla partnera, cały dzień spędzilibyśmy w domu i kiedy tylko miałabym ochote na pieszczoty on bez żadnego pomruknięcia wykonuje moje rozkazy.
- Zabawy z rysowaniem po ciele partnera zmywalną farbą.
- Jeden dzień kiedy ja byłabym pieszczona oralnie a potem facet chce się kochać bez rewanżu z mojej strony.

PS- Mieszkam nad morzem a nigdy nie zrobiłam tego na plaży :). Trzeba się będzie kiedy poprawić.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
sHoPeN
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 05 sie 2004, 21:55
Płeć:

Postautor: sHoPeN » 11 sie 2004, 21:41

natasza pisze:3.kochanie sie + paluszek w pupci


a moze mały quiz na zasadzie zgadywania ktory to paluszek?? :D

Udawanie ze sie widzi pierwszy raz... flirt, niesmiale pocalunki, delikatny seks

Seks przez telefon (chocaz ja i tak wole na zywo... ale tez moze byc ciekawie)

Granie z partnerka w impke (www.impka.com)

Fajnie by bylo jak dojdziemy do jakiejs okraglej cyfry na spisanie tego do kupy w punktach... pewnie nie jednamu sie to przyda... szczegolnie tym co nie maja bogatej fantazji a chcieli by sprobawac cos nowego :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 11 sie 2004, 22:52

Eee... To ja tez :)
1. zaczepianie w nocy, najlepiej szybko, mocno i od tylu (to akurat wykonalne - moj ma taka chorobe, ze robi przez sen takie rzeczy i guzik co rano pamieta)
2. przywiazanie do lozka i robienie ze mna, czego tylko chce
3. e, juz nie napiszę, bo to normalne nie jest ;)
I kazda kolacja przy swiecach wysiada :)
sHoPeN
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 05 sie 2004, 21:55
Płeć:

Postautor: sHoPeN » 11 sie 2004, 22:57

mrt pisze:3. e, juz nie napiszę, bo to normalne nie jest ;)
I kazda kolacja przy swiecach wysiada :)


mrt zaciekawilas mnie bardzo... jesli nie chcesz napisac to moze chociaz napisz mi na priva?? :D
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 11 sie 2004, 23:02

Jasne... Ja napiszę na privie, a potem będziesz mi wywlekał mimo woli ;) Tym bardziej, że niektóre rzeczy już przerabiałam. No i facet by mi dał, jak tu wpadnie, że obcym takie rzeczy... ;)
Zaznaczam, że mam 28 lat, więc trochę inne podejście do seksu niż jak miałam 18. Mało co mnie odrzuca, naprawdę niewiele. No ale dopóki człowiek nie spróbuje, to nie wie, co traci.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 sie 2004, 23:09

A mówiłem młodym iz wszystko sie zmienia ! :564: i to co teraz nie mozliwe bedzie za jakis czas normalne ! :547:. Teraz MRT to potwierdza! :D ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
sHoPeN
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 05 sie 2004, 21:55
Płeć:

Postautor: sHoPeN » 11 sie 2004, 23:11

mrt pisze:Jasne... Ja napiszę na privie, a potem będziesz mi wywlekał mimo woli ;) Tym bardziej, że niektóre rzeczy już przerabiałam. No i facet by mi dał, jak tu wpadnie, że obcym takie rzeczy... ;)
Zaznaczam, że mam 28 lat, więc trochę inne podejście do seksu niż jak miałam 18. Mało co mnie odrzuca, naprawdę niewiele. No ale dopóki człowiek nie spróbuje, to nie wie, co traci.


ja tez nie mam 18 :P i ze mna jeszcze nic nie przerabialas... :P

pozatym milo mi Marcin jestem.... czyli juz nie jestem az taki obcy... :D

A twoj facet chyba az taki by zly by nie byl no ale coz skoro nie chcesz to pozostaje mi uszanowac twoja decyzje choc pewnie teraz nie zasne i bede sie zastanawial nad tym :\

krzys pisze:A mówiłem młodym iz wszystko sie zmienia ! :564: i to co teraz nie mozliwe bedzie za jakis czas normalne ! :547:. Teraz MRT to potwierdza! :D ;)


no ja co nieco o tym wiem strach sie bac co to bedzie ze mna za te kilka lat pewnie to samo co z wami ;) :D
Ostatnio zmieniony 11 sie 2004, 23:15 przez sHoPeN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 11 sie 2004, 23:12

Wszystko pięknie ładnie Mrto ale tak się nie robi - tzn wiem, ale nie powiem :564:
Przymierzasz się do politykowania czy jak??? ;)
;)...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 11 sie 2004, 23:17

Shopen> To jeszcze na koniec tylko napiszę coś, za co mnie tu może zjedzą, ale co mi tam! Otóż seks ma swoje granice, do których w pewnym momencie się dochodzi. Okazuje się, że właściwie za dużo to się w tym temacie wymyślić nie da. Można zmienić partnera, ale chyba lepiej wrócić do przekonania, że nie jest ważne co, ale z kim. I najlepiej z tym jednym. Owszem, czasem kusi jak cholera skok w bok, ale miłość zwycięża.
Także i seks może mieć granice w wynalazkach. Nie wspomniawszy o tym, że po maratonie można się pohaftować ;) Z powodu czystej fizjologii.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 sie 2004, 23:23

Dobrze mówi !! nie cheliscie słuchać mnie to słuchajcie jej ! nie wszystko w sexie jest fajne , dla jednych to dla innych tamto , kazdy ma swe ulubione rzeczy i mało która nowo odkryta jest w stanie go zadowolic ! przyzwyczajenie.......?
mówie tu o osobach starszych , które juz praktycznie wszystkiego próbowały ! co chiały ! :D
Ostatnio zmieniony 11 sie 2004, 23:24 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 11 sie 2004, 23:23

Zrobiło się poważniej, co wykorzystam niecnie do zakłócenia beztroski topiku - bo to jest właśnie tak jak pisze Mrt, gdy seks nie jest oparty na duchowym zbliżeniu, zafscynowaniu, pożądaniu, zainteresowaniu... - itd. strony by nie starczyło by wymienić. W tym aspekcie bowiem nie ma granic.

Przepraszam jeszcze raz za ten wtręt w niezmiernie ciekawym topiku i już milknę :555:
;)...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 11 sie 2004, 23:27

Lorenzen> Gadaj! Lubię, jak gadasz i chyba nie tylko ja :)
A seks bez uczucia jest fajny, jak to seks. Tylko że chodzi o coś innego. O to, że nawet z najbardziej wyuzdaną osobą w końcu się skończy odkrywanie. I w związku dochodzą uczucia, a tu już nie. Wtedy seks się nudzi. Zresztą o to samo nam pewnie chodziło...
sHoPeN
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 05 sie 2004, 21:55
Płeć:

Postautor: sHoPeN » 11 sie 2004, 23:27

mrt widze ze podobnie myslimy....

Co do tego typu rzeczy zawsze mozna zaprosic do lozka jakiegos widza(osoby lub pare) i kochac sie na jego oczach ale wtedy to tylko krok do czegos wiecej.... nie kazdy wytrzyma widzac pare uprawiajaca seks i nie kazda para bedaca w trakcie uniesienia powstrzyma sie od tego zeby nie zaszalec...

Pozatym o trojkatach itp byl inny temat...

btw slyszeslicie moze cos o impce (www.impka.com) a moze juz cos probowaliscie???

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 265 gości