Problem z pierwszym razem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

optiv
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:33
Skąd: polska
Płeć:

Problem z pierwszym razem

Postautor: optiv » 01 wrz 2006, 23:08

Czesc Mam problem Jestem ze swoja dziewczyna juz 4 miechy Ja jeszcze nie uprawiałem sexu a ona tak Do tej pory wszystko było ok Duzo pieszczot i zabaw NIedawno zdecydowalismy sie spróbowac i tu pojawił sie mój pierwszy problem. Była gra wstepna wszystko szło ok az do momentu kiedy miałem załorzyć gumke tak sie zestresowałem ze mój mały sie rozmyslił :) Chciałbym zadowolić swoja dziewczyne i z tego powodu nieco sie denerwuje Rozmawiałem z nia na ten temat i mówiła zebym sie tak nie przejmował ze jak dojde zaszybko to bedziemy sie kochac jeszcze raz i wkoncu sie dopasujemy. Kilka dni później próbujemy znowu i znowu wpadka. Tak mnie podnieciła ze wystrzeliłem na samym starcie nawet gumki nie załorzyłem :( Czytałem na necie ze takie problemy moga byc spowodowane nieumiejetna masturbacja co powoduje złe nawyki Tylko ze ja sie tak duzo nie masturbuje ?? Co jest grane Czy powinienem sie z tym zgłosic do specjalisty czy po prostu zapomniec o tych wpadkach i dalej próbować Co mam robic Prosze o opinie i pomocne rady Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 01 wrz 2006, 23:24

Probuj dalej. Jesli strzelasz za szybko to przed zwal sobie. Jesli flaczeje przed stosunkiem to powinienes sobie zgolic wlosy na jajkach.
Awatar użytkownika
Piotrek GRUBY
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2006, 03:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Piotrek GRUBY » 01 wrz 2006, 23:29

Najlepiej strzel sobie sam przed randką. Potem jak się będziecie pieścić to niech ona dotyka Twój sprzęt żeby się "oswoił" i za drugim razem wszystko będzie OK.
Pan Doktor przyjmie ...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 01 wrz 2006, 23:32

optiv, ten temat wałkujemy na okrągło, więc pewnie dostaniesz bana.
optiv pisze: Rozmawiałem z nia na ten temat i mówiła zebym sie tak nie przejmował ze jak dojde zaszybko to bedziemy sie kochac jeszcze raz i wkoncu sie dopasujemy.
masz mądrą kobietę <aniolek>
optiv pisze: Czytałem na necie ze takie problemy moga byc spowodowane nieumiejetna masturbacja co powoduje złe nawyki
tylko nie czytaj tych wypocin kleryków chcących doostać w ten sposób zaliczenie od dziekana. We włosy rosnące na dłoniach też nie wierz.
Haro pisze:Probuj dalej.
no właśnie.
Haro pisze: Jesli flaczeje przed stosunkiem to powinienes sobie zgolic wlosy na jajkach.
prowokacja
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 01 wrz 2006, 23:40

Blazej30 pisze:prowokacja

A co? Ch*j sie buntuje to na miekkim lezec nie bedzie! <pijak>
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 02 wrz 2006, 01:13

Haro pisze:A co? Ch*j sie buntuje to na miekkim lezec nie bedzie!


hehe Ty to czlowieka w nocy po polnocy rozbawisz niekiedy :D

a co do tematu to po prostu probujcie dalej i sie nie stresuj jak strzelisz za szybko bo to na poczatku zazwyczaj normalne. Z tego co piszesz masz madra kobiete wiec probujcie dalej;) jesli strzelisz - nie zalamujesz sie tylko dzialasz dalej ;) nie ma sie co stresowac ;)
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 02 wrz 2006, 07:14

optiv pisze:Była gra wstepna wszystko szło ok az do momentu kiedy miałem załorzyć gumke tak sie zestresowałem ze mój mały sie rozmyslił


Chlopie nie masz się czym martwić, a wręcz powinieneś się cieszyć, że masz taką wyrozumiałą partnerkę. Ona, jako bardziej doświadczona w "tych" sprawach wie, że na początku to normalne i powinieneś zastosować się do jej rad a wszystko będzie OK.
Kochać i być kochanym
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 02 wrz 2006, 09:27

Nie daz do celu, nie mysl o wlozeniu, moze najpierw Ty sam oswoj sie z jej cialem to nie bedziesz tak szybko konczyc, ot popiesc ja poprzytulaj, pogadajcie, jak czujesz ze nic z tego u Ciebie nie bedzie to nie doluj sie bo to dodatkowo poglebia twoje rozgoryczenie i wzmacnia stres, zajmij sie nia, oral pieszczoty i te sprawy ;)
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 02 wrz 2006, 10:49

Dokładnie. Najważniejszym to czuć się w swoim towarzystwie swobodnie. Seks to nie wyścigi. Powoli, do celu, a ani się obejrzysz a zostaniesz rozprawiczony. To elegancko brzmi napisane, a życie - jak wiadomo - pisze swój scenariusz. Łatwiejszego sposobu jednak nie ma. Oswójcie się ze sobą na tyle, aby przestać się stresować, bo stres jest pogromcą erekcji.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 02 wrz 2006, 18:24

optiv pisze:Czytałem na necie ze takie problemy moga byc spowodowane nieumiejetna masturbacja co powoduje złe nawyki Tylko ze ja sie tak duzo nie masturbuje

Czytałeś dobrze. Tylko takie problemy może także sprawiać brak masturbacji. Wszystko trzeba robić z głową i z sensem :)
soul of a woman was created below

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 257 gości