nagrywanie na kamerze

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

Postautor: Kinia*** » 25 sie 2004, 01:03

Nigdy nie chciałam, bałam się, nie lubię siebie nago i nie chcę później na to patrzeć akceptuje swoje ciało ale nie czuje potrzeby nagrywania go i fotografowania...Jednak wyjechalam na długo, tęskniłam jak cholera wróciłam rzuciłam się w wir namiętności kamera i aparat same wpadły w ręce mojego chłopaka bo od dawna o tym marzył i teraz kilka krótkich filmów chowa sie na jakiejś płytce...To było parę tygodni temu a dzisiaj znowu zostałam sfilmowana..Tak wyszło i kurna strasznie mnie to kręci :) pozdrawiam !
Awatar użytkownika
Raffek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 22 sie 2004, 15:11
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: Raffek » 25 sie 2004, 16:57

Nagrywanie na kamerze... To jest kwestia przedyskutowania między sobą. Różnie na to patrzą...
"...Lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy nie dokończyć..."
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 26 sie 2004, 14:23

No to Kinia bardzo mnie twoj post podbudował. Licze, że u mnie też tak będzie. :564:
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 26 sie 2004, 23:04

a ja nie iwem...w sumie ja bym chcial taka ero sesje uzadzic ale zawsze ta druga stronaa tez musi sie zgodzic...chociaz jakbym ponamawial troche sadze ze nie bylo by problemu, no a potem zostaje tylko kamera...bylo by jak z kinia :)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 26 sie 2004, 23:23

ja bym chciała, myślę że on też, mamy zdjęcia, barrdzo miło być "obiektem fotografowanym", tylko nie mamy kamery. Może kiedys... ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
michał_mks
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2004, 15:29
Płeć:

Postautor: michał_mks » 27 sie 2004, 09:33

bardzo fajnie potem jest ogladanie sosunku na kamerze z zonka nagrywalismy sie 2 razy i bylo bardzo milo potem!!
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 27 sie 2004, 16:23

Nagranie się na kamerze po części mnie kręci bo fajnie byłoby móc obejrzeć siebie niejako z boku tej sytuacji. Fajnie byłoby zobaczyć swoje i partnera przeróżne relacje "na sucho". Ale niestety mam lęk co do tego, że mogłaby ona wpaść w niepowołane ręce. I głównie dlatego nie zdecydowałam się ani na zdjęcia ani na nagrywanie. Choć może kiedyś lęk mój się zmniejszy i przełamie się.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 30 sie 2004, 10:23

Myśle, że nie ma się co przejmować. Jeśli ktoś by to zobaczył - powiedzmy rodzice - to myślisz, że komu będzie bardziej głupio???? Tobie czy im???? :)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 30 sie 2004, 15:14

No jeżeli rodzice to nie problem ale jeżeli wpadłyby w niepowołane ręce to już gorzej. Chociaż powoli, powoli się do zdjęć narazie przekonuje ;).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 30 sie 2004, 15:22

A ja mam takie pytanie do tych co sobie robili takie zdjecia. Gdzie wy je pozniej wywolujecie :)??
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 30 sie 2004, 15:31

normalnie u fotografa w studiu
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 30 sie 2004, 15:32

:569: No właśnie w dobie cyfrówek nie trzeba nigdzie wywoływać. Przecież bym takich zdjęć nie zaniósł do wywołania. Tam by sobie pewnie wzięli kilka na pamiątke... :)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 30 sie 2004, 15:35

lord dream pisze::569: No właśnie w dobie cyfrówek nie trzeba nigdzie wywoływać. Przecież bym takich zdjęć nie zaniósł do wywołania. Tam by sobie pewnie wzięli kilka na pamiątke... :)


No ja tez slyszalem ze biora sa w wielu punktach zdjecia na pamiatke takowe :) Foxy jak zanosisz normalnie do studia to juz pewnie fotograf ma juz nie jedna galerie z Toba w roli glownej :)
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 30 sie 2004, 15:39

Foxy gdzie zanosisz swoje zdjęcia?? Może wiszą jakieś na gablotce?? ;)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 30 sie 2004, 16:39

ghe ghe nie powiem Wam :D
Zreszta to było raz, reszta jest na cyfrówce lub kompie
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 31 sie 2004, 08:46

a co myslicie o ciemni??? w dzisiejszych czasach mozna sobie na to pozwolic na alegro mozna cale wyposazenie kupic za jakies 100 zlotych do tego pare odczynnikow i wszystko mozna samemu:) tyle ze strachze wpadna w niepowolane rece jest nadal...tyle ze mniejszy:) :564:
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 31 sie 2004, 08:57

Za taką samą cenę można kupić aparat cyfrowy i po problemie. Zapisać nawet na dyskietkę jako pliki ukryte lub zabezpieczyć hasłem i głęboko schować, albo ją nosić przy sobie.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 sie 2004, 11:50

Dokladnie, cyfrowka + dobra drukarka + dobry papier i nie ozbaczycie roznicy! No chyba ze bedziecie chcieli z tego a3 zrobic to wtedy tak...
U fotografa wywoluje maszyna, ale oni zawsze ogladaja zdjecia chyba, zeby zobaczyc czy sie udaly. Jakbym byl fotografem to po zobaczeniu takich bym sobie odbitke negatywu (nie jestem pewien czy idzie, ale powinno sie da) a jesli nie to to kilka odbitek :D Kiedys to fotografowie mieli dobrze... ;)
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 06 wrz 2004, 14:57

Prosto z aparatu wrzucamy na komputer, a raczej na dyskietkę, hasłujemy i chowamy głęboko do szuflady


Sue jak haslujecie ?? jakims programem?? win zipem moze ?? jak mozesz to odpowiedz
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 06 wrz 2004, 23:24

nie no jest pare opcji mozna win rarem win zipem ale jak sie ktos uprze to rozszyfruje z tym ze nie dzieci:)

WinOnCD 6.0 PE, jest dobrym programem bo przy nagrywaniu plytki zakladamy na nia haslo microsoft sstem szyfrowania ozekl jako sredni ale to bardz odobrze jeden z lepszych programow do haslowanai samej plyty

jest jeszcze pgp disc i to juz typowy program ktory rozgryzc nie jest latwo :)

ale sadze ze jakies 8 literpowe haslo w rarze starczy w zupelnosci gdzies jest mala duza litera jakis znak i zeby nie bylo to nic konkretnego

najlepiej bez znaczenia pare znakow
Awatar użytkownika
Personal Jesus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 08 wrz 2004, 16:18
Płeć:

Postautor: Personal Jesus » 08 wrz 2004, 23:46

Dziewczyna opowiadała mi jak to jej koleżanka nagrała sobie jeden taki filmik ze swoim chłopakiem...potem ten jej niezbyt rozgarnięty gościu chwalił sie tym przed kumplami a ci mu tą kasetę ukradli,dograli muzyczkę i do internetu...dla jednych ubaw po pachy był, dla drugich płacz i zgrzytanie zębów...
..."You never talk
We never smile
I scream
You're nothing
I don't need you any more
You're nothing"...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 wrz 2004, 00:02

Glupich nie sieja...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 14 wrz 2004, 15:38

sophie pisze:Owszem, wiem ze jak ktos sie uprze, to wystarczy wpisac w google kilka slow i ma sie lamacz kodow, ale ja np mam fotki na wlasnym laptopie i nikt nie ma do niego dostepu, a stacjonarny jest dobrych rekach - mojego faceta :D


nie ma szans...te lamacze dzialaja tak ze trzeba je naprowadzic na jakies slowa...trwa to tez dlugo...mozna tez przeszukiwac wszystki mozliwosci ale przy uzyciu jednego komputera to nie jest to mozliwe musialby byc bardzo ale naprawde to bardzo dluygo wlaczony...wiec wystarczy kilu literowe haslo powiedzmy osmio i nie ma szans, najmniejszych zeby to jakis amator zlamal...he wiec mozesz to nawet w necie umiescic a i tak nikt nie rozszyfruje:)))))
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 wrz 2004, 17:14

krzyniu pisze:wiec mozesz to nawet w necie umiescic a i tak nikt nie rozszyfruje:)))))


To dobrze, ale za opublikowanie zdjec gdziekolwiek, bardzo dziekuje... :p
No way :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 wrz 2004, 18:43

sophie pisze:To dobrze, ale za opublikowanie zdjec gdziekolwiek, bardzo dziekuje... :p
No way :)

Gdzieś tam, wcześniej, dużo osób się wypowiedziało, że takie zdjęcia to nic złego :D
A tu szyfrowanie... haha ;)
Ja Cię rozumiem Zośka :P , ale nie wiem czy inni też szyfrują, bo tacy jacyś odważni byli w pokazywaniu ciał.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 wrz 2004, 20:14

Mysiorek pisze:A tu szyfrowanie... haha ;)
Ja Cię rozumiem Zośka :P , ale nie wiem czy inni też szyfrują, bo tacy jacyś odważni byli w pokazywaniu ciał.


Wiesz, wole dmuchac na zimne... :)
Za to jedna moja kumpela pokazywala kiedys takie fotki na imprezie jak sie nawalila... :p
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 wrz 2004, 20:52

O jakim szyfrowaniu mowicie? Za pomoca programu archiwizujacego typu RAR lub ZIP? Jesli tak to musze Was zasmucic ze wyjecie hasla z takowego zajmuje tyle co klikniecie myszka i to bez wzgledu na ordzaj hasla.
Jesli o lamanie hasel chodzi to haslo nie moze skladac sie z wyrazu ktory jest powszechnie uzywany, bo zostanie zlamane za pomoca metody o nazwie dictionary attack. Powinno miec przynajmniej 8 liter i cyfry, niekoniecznie tylko na koncu, ale i w srodku. Potem to juz zalezy od procesora. Tylko pamietajcie, ze jak kto dobry haker to i tak zlemie, ale szansa ze na takiego traficie...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 wrz 2004, 21:16

Maverick pisze:Tylko pamietajcie, ze jak kto dobry haker to i tak zlemie, ale szansa ze na takiego traficie...


Moj facet sie interesuje bardzo ta tematyka i dzialal nieco w tym zakrecie. No ale haslo zna, w koncu to nasze wspolne fotki :p
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 wrz 2004, 21:22

Ja tam wszystkie nasze filmy mam przy sobie. To znaczy, tylko ja sprawuję nad nimi pieczę.
Niestety, są na vhs i własnie dojrzewam do zgrania ich na CD. Coś wymyślę.
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości