Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 30 paź 2006, 18:20

Ręcznik może załatwić sprawę, ale jeśli możesz wyprać to nie ma powodów do obaw.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: creativ » 30 paź 2006, 18:32

no tak czy fakt ręcznik też bym musiał prać, a prześcieradło można zaprać, woda utleniona idelanie zmywa krew, wiem bo kiedyś po pewnej bujce na disco pod czas której zakrwawiony koleś poleciał na mnie miałem rękaw we krwi i zaraz zmyłem wodą utlenioną, mówię Wam śladu nie było:)A co do krwi z mojej ukochanej to wiecie mam w sercu taką cichą nadzieję ze nie bedzie jej, nie bedzie dużó bólu!A nadal nie odpowiedzieliście mi co zrobić jak by wystąpiły te kompliakcje lecz gorąco wierzę że ich nie bedzie
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 30 paź 2006, 18:49

Creativ - nie przejmuj się na zapas, jak narazie. A pieściłeś swoją lubą palcem? Bo, choć to uzależnione od rodzaju błony i paru innych czynników, to jednak częściowo może złagodzić sprawę, gdyż błona może zostać naderwana, a i krwi nieco ubędzie, heh.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: creativ » 30 paź 2006, 19:03

hmm nie nie pieściłem, tylko dotykałem ją w miejscach intymnych co sprawiało i mi i jej(tak mi się wydaje) przyjemność!Oj Ciekawski tak Ci łatwo mówić nie przejmuj sie:P jak by nie było stres to dla mnie jest:/

tak dodam jeszcze na marginesie że Kwiatuszek mój tamponów używa:)Ma to jakiś wpływ?
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 30 paź 2006, 19:17

mi tez latwo sie powie, ze masz sie nie przejmowac, wiem z doswiadczenia :)
ból nie zawsze wystepuje tak samo jak krew. A ona kiedy bedzie juz gotowa na 100% odstawi czesc obaw kawalek od siebie. Na pewno bedzie sie bala, jak chyba wiekszosc kobiet, ale bedzie latwiej. Jak na razie kiedy nie jest gotowa starajacie sie o tym rozmawiac chociaz(tylko nie rob tego zbyt czesto, zeby nie pomyslala ze jestes z nia tylko dla seksu).
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 30 paź 2006, 19:39

Ciekawski pisze:
co w tym czasie powiedzieć?

Kochanie, nadchodzę! <hahaha>

No, albo "Yatta De!" (kto Yattamana za danwych czasow ogladal, ten wie 8) )

Nie wiem, jak ja zaczynalem tez mialem obawy, oczywiscie byla cala rozmowa i w ogole, ale bez takiego dociekania co i jak. Postanowlismy ze jak sie stanie to sie stanie i tyle. O czym tu dywagowac
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: creativ » 30 paź 2006, 20:17

hehe wydaje mi się ze jej obawy są już mniejsze zreszta sama mi delikatnie nadmieniła że dużo o tym myśli ze przy mnie obawy są mniejsze itp.A co do rozmawiania oczywiście wychodzę z założenia co za dużo to nie zdrowo.Ale z tekstem to dalej nie wiem, chyba powiem prosto i jasno:Czas na prezerwatywę albo coś innego, sam już nie wiem:)Jedno jest pewne Durex bananek <banan> uszykowany:)Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 30 paź 2006, 21:11

Daj spokoj z tymi krwotokami, bo Ci predzej z nosa pojdzie, na sama mysl o tym, ze masz w nia wejsc - i Ty sie wykrwawisz ; nie ona. To takie samo ryzyko, jak to , ze idac do sklepu wpadniesz pod samochod, albo jedzac kurczaka zadlawisz sie koscia. Wypadki sie zdarzaja, ale to nie znaczy, ze mamy sie zamknac w klatce. Wyluzuj a gume naloz , kiedy bedziesz uwazal za stosowne.
Nie krepujecie sie gmerac w jajach w miejscu publicznym i spluwac na chodnik, ale macie obawy przed tym kiedy i jak sobie prezerwatywe zalozyc <zalamka>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
idea
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2006, 23:13
Skąd: świat
Płeć:

Postautor: idea » 30 paź 2006, 23:58

Lina pisze:Pierwszy raz niestety na ogół nie jest zbyt przyjemny


No co Wam, normalnie któryś raz to słyszę i w ogóle się z tym nie zgadzam. Mój pierwszy był super, dodam że stres wielki też był bo rodzice byli piętro niżej <diabel>

Lina pisze:dobrze też po nim odczekać z 10 dni na następny raz


Czemu aż 10dni?? Fakt jak ona będzie się źle czuła to ok. mała przerwa się przyda, ale 10dni??

I jedna uwaga, mnie też na to ktoś uczulił-nie wyrzucać gumki do wc-hehe może się coś zatkać, szczególnie w domkach <hahaha>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 31 paź 2006, 01:01

idea moze sie zabawialas juz czyms przed straceniem dziewictwa i dlatego tak gladko poszlo ? np. jakies wibratorki itd.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: creativ » 31 paź 2006, 05:53

Witam serdecznie z rana!
Otóż nikt nie powiedział mi czy wpływ może mieć to ze moja dziewczyna używa tamponów?
aniołek88
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 30 wrz 2006, 13:21
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: aniołek88 » 31 paź 2006, 13:37

Nie ma zadnego wplywu uzywanie tamponow , wiec nie przejmuj sie az tak:p kazdy ma musi miec za soba ten 1 raz kiedys:p wiec poddaj sie chwili i wszytsko jakos ci pojdzie wporzadku:) zapewniam :0
pozdrawiam
Miłość jest najbardziej dzwieczna ze wszystkich harmonii:)
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 31 paź 2006, 20:39

idea pisze:Lina napisał/a:
Pierwszy raz niestety na ogół nie jest zbyt przyjemny


No co Wam, normalnie któryś raz to słyszę i w ogóle się z tym nie zgadzam. Mój pierwszy był super, dodam że stres wielki też był bo rodzice byli piętro niżej <diabel>


piszę z własnego doświadczenia...bolało w cholerę i łóżko zalane. nie chodzi o stres, bo byłam na to gotowa i bardzo tego chciałam. chodzi o doznania czysto fizyczne. następny też był średni bo trochę za wcześnie. później już super... ale wiadoma.każda ma inaczej
co do 10 dni to tyle czasu potrzeba żeby się wszystko podgoiło jak trzeba. lepiej poczekać tę pare dni niż potem mieć nieprzyjemności bo w rankę może się wdać stan zapalny. ..
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
_Wiktor_
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2006, 19:18
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: _Wiktor_ » 31 paź 2006, 21:01

czesc mam 16 lat i planuje rozpoczac wspolzycie z dziewczyna niedlugo. Chcialbym wiedziec jakie pozycje beda do tego najlepsze (do 1 razu dla dziewczyny) mam dosc duzego penisa (17.5 cm dlugosc 4.3 srednica) dlatego nei chcialbym jej sprawidz bólu. Powiedzcie mi jaka pozycja bedzie najlepsza ?
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: creativ » 31 paź 2006, 21:07

Hmmm Lina, chyba masz rację, użyję ręcznika, jednak wg Ciebie łóżko zalane to dużo tej krwi?
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 31 paź 2006, 21:13

sporo. prześcieradło do wyrzucenia ogólnie i łożko też brudne...ale nie martw się na zapas. może Twoja kobieta przejdzie przez to zupełnie inaczej...bezboleśnie nawet bo i takie znam dziewczyny...zadbaj przede wszystkim o to by czuła się pewnie...niech zapamięta atmosferę. ja dobrze wspominam Ten Dzień jako całość. a że bolało? trudno. ważniejsze od tych czysto fizycznych doznań jest poczucie bezpieczeństwa i akceptacji...a to zależy od ciebie
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 lis 2006, 03:56

Ta, jasne. Cala masa krwi. Radze uszykowac ze 2 litry zeby jej zapodac po stosunku w kroplowce bo moze sie odkrwinic. ehhh, zazwyczaj nie ma krwi za wiele. A poza tym krew latwo schodzi... w zimnej wodzie.

Poza tym tez macie problemy. Zabierasz sie do tego jka pies do jeza. to sie robi a nie o tym gada. Jeszcze sie nie dowiedziales o tym ze laski to taki narod co chce ale sie boi?
creativ pisze:-a jak zajdę w ciąze( KOchanie jest antykoncepcja-prezerwatywy)
Znajdz mi metode antykoncepcyjna ktora daje 100% gwarancji na nie zajscie w ciaze to masz u mnie piwo :)
creativ pisze:-myślę że jestem nie gotowa (na Ciebie moge czekać)
Indyk myslal o niedzieli...
creativ pisze:a jak potem bedą komplikacje( i tu naprawde nie wiedziałem co powiedzieć)
To nie operacja. tu nie ma komplikacji. Moze dluzej krwawic. To wszystko. No chyba ze laska ma problemy z krzepliwoscia krwi... to moze byc zonk :)
creativ pisze:No i jak tak rozmawiamy ja czuję z Ona jest blizej tej decyzji, wiadomo rozmowa wiele daje.Często pytam sie jej czy ma jeszcze jakieś obawy itp
Ta, wieel daje. Tyle ze jej sie ona juz nudzi i da Ci zebys sie odczepil <pijak>
creativ pisze:moze ktoś mi poradzi jak pozbawić się tej obawy?
3 piwa proponuje
creativ pisze:Co zrobić a by ten pierwszy raz był przyjemny?
Dla Ciebie czy dla niej? Na to czy dla niej bedzie nie masz az takiego wplywu. Zwlaszcza jako osoba niedoswiadczona.
creativ pisze:I jeszcze jedno jak założyć prezerwatywę w którym momencie, co w tym czasie powiedzieć?
Przeczytaj instrukcje obslugi prezerwatywy. Dowiesz sie ze zaklada sie ja przed stosunkiem. Ale nie tak ak w "Chlopaki nie placza" tylko bezposrednio przed. A co powiedziec? A po co cos mowic? PRzeciez wszystko widac.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 01 lis 2006, 05:24

Maverick- ja jedna znam,wiec stawiasz browara.
Szklanka wody.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 lis 2006, 11:14

Taaa, tylko ze to nie metoda antykoncepcyjna <pijak>
Oki, koniec off topiku.
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 01 lis 2006, 12:38

Maverick pisze:
creativ pisze:Co zrobić a by ten pierwszy raz był przyjemny?

Dla Ciebie czy dla niej? Na to czy dla niej bedzie nie masz az takiego wplywu. Zwlaszcza jako osoba niedoswiadczona.


A ja się nie zgadzam! Nawet jako osoba niedoświadczona może mieć bardzo wielki wpływ - może nie tyle na sam ból, co na jego odczuwanie!!! Wystarczy by zadbał o odpowiednią atmosferę, komfort i żeby nic nie robił na szybko, a sam ból będzie wtedy zupełnie inaczej odebrany... A bardziej doświadczeni potrafią zrobić dużo, dużo więcej i może się okazać że pierwszy raz jest naprawdę przyjemny!
Brutalna prawda jest taka że od dziewicy sexu się nie nauczy :( I największą rolę grają tutaj pewne zahamowania psychiczne.
Awatar użytkownika
Little-insane
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:31
Skąd: z domu :)
Płeć:

Postautor: Little-insane » 01 lis 2006, 14:20

Nie widzę sensu w przerwyaniu stosunku i powracaniu do niego za kilka godzin. zaboli chwilke przy przebiciu pozniej juz bedzie ok :) jednak pozniej warto poczekac kilka dni az wszystko się zagoi jak juz ktos wczesniej wspomniał ;) <plemnik2>
"...Niepokorna i zła bram nieba nie sięgnę..."
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 01 lis 2006, 15:37

Mnie bolalo przerwanie blony oraz kontynuacja seksu - nie przerwalam, ale dlugo to nie trwalo. Nastepnego dnia nie bylo mowy o kochaniu sie ponownie-wszystko bolalo. Drugi raz tez bolal. Popraktykowalam i bol ustapil.
To Ty masz zdecydowac o tym, czy chcesz przerwac a nie my. Jesli bol bedzie nie do zniesienia , to bedziesz z uporem maniaka dazyla do odbycia stosunku , tylko dlatego ze wiekszosc forumowiczow wyrazila taka a nie inna opinie ?
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
toya

Postautor: toya » 01 lis 2006, 17:09

a ja blony chyba nie mialam <aniolek> poczułam ból, ale krwawienia nie bylo, kochalismy sie dalej, nie dlugo <banan>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lis 2006, 16:27

Wstreciucha pisze:Mnie bolalo przerwanie blony oraz kontynuacja seksu - nie przerwalam, ale dlugo to nie trwalo.
I piekne i bajkowe nie bylo.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 lis 2006, 16:57

toya pisze:a ja blony chyba nie mialam <aniolek>

miałas
toya pisze:poczułam ból, ale krwawienia nie bylo, kochalismy sie dalej, nie dlugo <banan>

zdaza sie bez krawwienia, zreszta nie zawsze błona peka, czasami sie bardzo rozciaga
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 12 lis 2006, 18:23

z moją dziewczyną kochaliśmy się po paru godzinach, bo dosyć mocno ją bolało, ale wieczorem już nie wytrzymała :) troszkę ją bolało jeszcze, później zrobiliśmy tydzień przerwy i było już w porządku!
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 29 lis 2006, 07:00

a u mnie dziwnie... używam tamponów, czasem rozmiar "super" i nie boli. A jak doszło do pierwszego razu - brrr..po pierwsze mój chłopak stwierdził, że jestem bardzo ciasna i spuścił się zanim wszedł do końca. A mnie to i tak bolało.. Teraz się zastanawiam kiedy powinniśmy spróbować znowu? I czy będzie ponownie bolało? To było takie uczucie rozrywania przy każdym głębszym pchnięciu... Miał ktoś tak kiedyś?
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 29 lis 2006, 09:42

no z tydzień przerwy powinien być, żeby wszystkie pęknięcia itp mogły sie wygoić spokojnie,
ból może byc jeszcze później jakiś czas, zanim się pochwa przyzwyczai do obecności "ciała obcego" ale raczej już nie taki
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 29 lis 2006, 16:37

on skończył przedwcześnie, zanim wszedł do końca, więc chyba mi nie przerwał błony..
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lis 2006, 17:23

Maggot pisze:raz się zastanawiam kiedy powinniśmy spróbować znowu?
A nie chcesz? :?
Maggot pisze:I czy będzie ponownie bolało?
Pewnie ze tak. I pare nastepnych pewnie tez.
Miał ktoś tak kiedyś?
Mysle ze jakies 90% dziewczyn na tym swiecie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 237 gości