Magiczna niemoc zaraz po (jej)orgazmie...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 30 gru 2006, 22:36

Ej yo gt10.. Moze daj sobie spokoj z forum i skoncentruj sie na tym czego chcesz.. Czego chce twoja Pani..

Noz sie wam dobrze pouklada a jakas zazdrosna kumpela wygrzebie ten temat z forum i znowu bedziesz mial lipe..

Pisze tak bo mi by bylo przykro gdyby moja Kochana musiala sobie radzic z 'naszymi' problemami na forum...
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 30 gru 2006, 23:04

problem tkwi w tym, że Gt10 niby chce pomocy, ale ciągle znajduje wytłumaczenie dla czynów swojej dziewczyny... może po prostu potrzeba jemu kogoś, kto powie, że jest ok, że tak też można żyć? (tylko jak długo? do usranej śmierci?) a założył topic by się pożalić... ludzie są róźni... widać jest zapatrzony w swoją królewnę pseudo altruistkę, ale cóż... pantoflarze tak po prostu mają... :P
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 30 gru 2006, 23:12

Gt10 pisze:wydaje mi sie po prostu powoli zaczac jej ograniczac orgazmy i to jest tedy droga, nie moge jej po prostu od tak nagle zabrac tego wszystkiego

Jak widać, ona nie ma z tym problemów. :]
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 30 gru 2006, 23:31

dobra, dzisiaj juz sie przekonalem jak ta sytuacja wyglada, zaczynam dzialac, nie ma juz wytlumaczenia zadnego na jej zachowanie...

dzisiaj:
swietne humory obydwoje mamy, beztrosko spedzamy caly dzien... kiedy przychodzimy do niej do domu, to po jakims czasie "misiu? pomasujesz mnie? widze, ze masz dobry humor..." to ja sie tak wykrecilem, jakimis glupotami, ze ona zaczela mnie masowac... dobra dobra, kaze mi obrocic sie na plecy... nozki, brzuszek, raczki...ale chwile, chwile! czegos tu brak... powiedziala, ze koniec, a ja zapytalem czy oby na pewno(ciagle z radoscia na twarzy) a ona powiedziala, ze nie.. i pomasowala mi skron i skonczyla... wzialem jej reke i pokierowalem, gdzie trzeba... no raz przejechala po kroczu.. drugi raz.. i olala sprawe, zaczela sie przytulac i pozniej poszla do kompa... ;/ we mnie cos sie juz zagotowalo...
chwile pozniej przyszla i powiedziala, ze mowilem, ze ja wymasuje, za wszystkie czasy...
a ja? zaczalem kopiowac jej zachowania... przytulilem sie mocno do niej... widac, ze byla troche zdziwiona... pozniej ponowila pytanie, odparlem, ze zaraz... i tutaj juz pojawil sie maly foch, najpierw poczulem sie dziwnie w tej sytuacji a po chwili zaczalem czerpac z niej satysfakcje:D byly prosby, blagania... mowila mi jak bardzo to uwielbia... wiec "masnąłem" ja tak dwa razy od gory do dolu na plecach i zaczalem robic co innego, nagle odwrocila sie, skulila i widac bylo smutek na jej twarzy (kij wie czy prawdziwy) po jakims czasie zapytala czemu nie chce jej masowac.. powiedzialem jej, ze pomasuje ja jutro... a ona foch:D po jakims czasie prawie zaczela plakac i pytac sie mnie czy ma szorstkie plecy i czy lubie jej cialo i cala mase takich pytan... pytala tak parenascie razy...
no i to by bylo na tyle, spedzam jutro u niej cala noc, nie zamierzam jej tknac bynajmniej... ten incydent wczoraj to byl ten o jeden raz za duzo..

na koniec zaskoczyla mnie jedna rzecz.. jak sie mnie pytala czy lubie ja dotykac odparlem rzecz jasna tak samo jak i ona: "uwielbiam kochanie" a ona odrzekla: 'no to nie mam sie czym martwic" i jakby jej sie humor poprawil...

[ Dodano: 2006-12-30, 23:36 ]
qra: gdyby to bylo takie proste to nie byloby takich for jak to...
czego chce moja Pani? orgazmow... ale tylko swoich, dostawala je 3 miechy za frajer, koniec z tym
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 30 gru 2006, 23:38

No to mamy obrot sytuacji..
Nie daj sie jej jutro :p

Dziwi mnie to ze ona chce tylko tych orgazmow ;/
niepokojace..
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 30 gru 2006, 23:45

qra: no tak nie do konca, po prostu jej orgazm jest obowiazkowy.. a moj nie...
Obrazek
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 30 gru 2006, 23:46

To jej powiedz czemu jej orgaz jest obowiazkowy a Twoj nie..
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 30 gru 2006, 23:49

no to uslysze odpowiedz, ze przeciez to (ogolnie kontakt fizyczny) nie jest najwazniejsze... i ewentulanie jeszcze dorzuci, ze to ja jestem taki fantastyczny, bo tak na nia dzialam...

wiem, ze gdybym teraz po dzisiejszym dniu zapytal sie jej jakie to jest uczucie, to obrazilaby sie, ze tylko dlatego nie chcialem jej masowac..
Obrazek
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 30 gru 2006, 23:53

To jej powiedz ze jej nie masowales bo ona Cie nie masowala..
Czemu masz sie sam potem masowac :P
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 30 gru 2006, 23:57

Gt10 pisze:spedzam jutro u niej cala noc, nie zamierzam jej tknac bynajmniej...

obyś się chłopie nie złamał, bo będziesz miał znowu to samo... a ona zapewne liczy na kolejny orgazm, pewnie z racji sylwestra czy nowego roku i takie tam... ale ty się nie daj jej tak łatwo... albo wcale, albo niech ona się gimniastykuje i niech dokończy dzieła... a jak nie, to się nie odwdzięczaj...
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 30 gru 2006, 23:57

w tym konkretnym wypadku chodzilo o najzwyklejszy w swiecie masaz, a ona mnie akurat dzisiaj wymasowala... wiec chyba nie bylo mowy o powiedzeniu czegos takiego, co nie?? :>
Obrazek
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 30 gru 2006, 23:58

A moze byscie sie tak ten teges.. W koncu sylwester :)
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 30 gru 2006, 23:59

ooo wlasnie dostalem smsa...
"wiesz, ze mocno Cie kocham? ukarales mnie, a myslalem ze mam niezadbane cialo i nie przyjemnie byloby byloby go dotykac i dlatego nie chcesz mnie juz masowac..wstydzilam sie samej siebie.. swojego wygladu, mis! kocham CIE!!!"
Obrazek
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 30 gru 2006, 23:59

Qra pisze:A moze byscie sie tak ten teges.. W koncu sylwester

to, że jest sylwester, nie oznacza zaraz, że mają iść na całość... bo i po co?przecież to jest jeszcze dziecko... wyrośnięte, ale dziecko...
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 31 gru 2006, 00:01

Naprawde lepiej niech ten topic kiedys ukryja..
Racja nie musza isc na calosc..
W koncu ja sam dzieciak jestem, nie robie a doradzam ;p

A co do sms.. Co ona ma z tym cialem ?/
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 00:03

ja czuje sie w pelni gotowy, ale rowniez odpowiadam za partnerke, dopoki nie jest gotowa, dopoki to widze nie posune sie dalej, a problem nie zniknie gdy zaczniemy uprawiac seks, boje sie nawet pomyslec co by bylo, gdybym za ktoryms razem skonczyl wczesniej, przed nia...
Obrazek
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 31 gru 2006, 00:04

Qra pisze:Co ona ma z tym cialem ?/

czytanie ze zrozumieniem jest ci obce ?? on chciał jej pokazać, jak to fajnie poczuć się tak, jak on, a ona myślała, że on nie chce jej masować, bo coś nie tak ma ze skórą... jasne ?? :>
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 00:05

nie martw sie o ten topic juz... nawet niech se czyta, niech wie jakie we mnie emocje i odczucia wzbudza.. przynajmniej bedzie miala szczery poglad na sprawe
Obrazek
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 31 gru 2006, 00:06

Gt10 pisze:gdybym za ktoryms razem skonczyl wczesniej, przed nia...

człowieku, możesz o tym zapomnieć, że od razu przy seksie będzie przeżywała orgazmy... tego nie da się mieć od razu... i nie raz byś kończył, zanim ona by poczuła, że się zbliża orgazm...
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 31 gru 2006, 00:06

Nie.. Jak dla mnie to ona mysli ze jej cialo to karta przetargowa w jej zwiazku..
Skoro nie chcial jej masowac to musiala sie poczuc niepewnie, dlatego wyslala smsa
i napisala 'czy wie jak bardzo go kocha'..

Wytlumacz jej ze cialo ma w porzadku tylko w centrali sie cos poprzestawialo ;p
Ostatnio zmieniony 31 gru 2006, 00:07 przez Qra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 00:06

sluchajcie, co jej teraz napisac w tym smsie, zeby znow nie poczula sie zbyt pewna siebie...
Obrazek
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 31 gru 2006, 00:09

Ze nadal Cie kreci i chcesz sie z nia bawic.. Ale wspolnie.. Najlepiej zeby w tym samym czasie ona robila tobie a ty jej :)
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 00:12

nosz cholera:/ umiesz czytac? co z tego, ze mi potrzepie przez chwilke?, z czego i tak jak robimy wspolnie to ona zwykle zapomina o mnie.. tlumaczac sie suuuper przyjemnoscia... co z tego, ze ja zaspokoje , gdy ona natychmiast po wszystkim przestaje odczuwac calkowicie chec na jakiekolwiek pieszczoty?
Obrazek
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 31 gru 2006, 00:13

o właśnie... nie możecie zrobić tego jednocześnie? 69... :P ale z drugiej strony to w momencie gdy będzie jej dobrze, przestanie robić cokolwiek tobie... więc tu chyba też nie tędy droga... a w ogóle rozmawiałeś z nią o tym? czy robisz jej na złość, ale ona nie domyśla się dlaczego jesteś złośliwy?
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 31 gru 2006, 00:14

Umiem czytac ale topic dlugi:]
To jest naprawde patowa sytuacja ;/

Moze nie dorosla do tego, a uzaleznila sie od orgazmu i tyle..
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 31 gru 2006, 00:15

sluchajcie, co jej teraz napisac w tym smsie, zeby znow nie poczula sie zbyt pewna siebie...


Qra pisze:Ze nadal Cie kreci i chcesz sie z nia bawic.. Ale wspolnie.. Najlepiej zeby w tym samym czasie ona robila tobie a ty jej


Ja bym takich rzeczy nie pisał. Ona tego oczekuje. Żeby chociaz jej napisał. Na razie nie. Wprawdzie ona mu mówi, że go kocha, chce go pieścić, tylko coś jej wiecznie przeszkadza. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 31 gru 2006, 00:17

Cos ja gryzie..
Ma do tego prawo, jest mloda przeciez..
Tylko uzaleznila sie od tego cudownego w rzeczy samej uczucia..
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 00:17

69 bylo, owszem zapominala o mnie... ale pominawszy ten fakt, to lekko powiedziawszy ona ma male doswiadczenie w tych sprawach... ale skadze ma ona je zdobyc? samo jej nie przyleci... a moze ona po prostu wstydzi sie tego, ze nie umie? i z tego to wszystko wynika? paralizuje ja strach...?
Obrazek
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 31 gru 2006, 00:19

Oooo.. Dobrze myslisz bardzo dobrze..
O tym musisz z nia porozmawiac..
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 31 gru 2006, 00:21

napisala mi ze czasami ma tak, ze chce sie tylko poprzytulac... shit:/ ale gdybym ja wszedl do akcji to tylko by nogi rozlozyla... poprosila zebysmy nie robili sobie przykrosci.. napisalem, ze trzymam ja za slowo.. ze sobie nie bedziemy robic przykrosci

ciekaw jestem jej reakcji, jesli to nie pomoze, to za tydzien sprobuje od nowa...
cos szybciutko to poszlo, zaczela sie domyslac co jest grane, ale bede trzymac stanowczosc w tej calej potyczce, nie bede juz jej ulegac, dzis to byl ten o jeden raz za duzo...

[ Dodano: 2006-12-31, 00:22 ]
qra: owszem, moge porozmawiac, tylko wytlumacz mi czemu jej nie paralizuje, a wrecz odwrotnie, kiedy ja ja pieszcze? <pijak>
Obrazek

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 284 gości