Fryzura na łonie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 09 cze 2007, 16:21

on-czyli-kto pisze:czy sprawdzaja sie w depilacji "myszek"?
Widzę że jedyna jestem odważna bo wypróbowałam <aniolek>
Niestety nie polecam, chyba że osoba która to będzie robiła potrafi tego używać. Ja robiłam to pierwszy raz w życiu i ostatni, bo:
1. boli jak sukin***.
2. jak nie umie się tego robić to po zerwaniu plastra, część włosów zostaje i trzeba przyłożyć jeszcze raz...
3. Wosk z plastrów lepi się i przy ukazji jest się całym w tym badziewiu.
Przeżyłam, wylewu nie miałam, efekt był całkiem całkiem ale nie warto dla takiego bólu. Lepiej już iść na wosk do kosmetyczki - przynajmniej zrobi profesjonalnie.
Obrazek
tajemnicza6767
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2007, 22:45
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: tajemnicza6767 » 10 cze 2007, 01:55

a ja mam pytanie bo... nie to, że mi wrastają, ale nie da sie u mnie wydepilować na "gładko" bo widać czarne włosy ... ;/ no i mam problem, bo sprobowalam niby niewiele zaryzykowalam.., ale u lekarza, albo przy chłopaku nie chciałabym sie tak pokazać... mam jakieś wyjście ? nie to, że mam wrośnięte, ale sie nie da... help! ;(
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 10 cze 2007, 19:45

z autopsji (golenia raczej górnych partii ciała ;-) powiem, że chyba powinnaś golić w drugą stronę. (pod włos). Tniesz wtedy więcej, ale uwaga! Nie wiem jak to tam będzie ww tak wrażliwym miejscu. Na ryju to tam pół biedy. Zedre troche skóry i jest cacy...
Hmm.
Polecam kąpiel dość długą, następnie piankę, czy tam żel do golenia, odczekać minutkę-dwie i heja powolutku, delikatnie, ostrą maszynką pod włos. Myślę, że efekt końcowy będzie zadowalający.
I później już trzeba to chyba robić dość regularnie, bo ,kurczę, spotkałem się z tak brzydko, niedokładnie ogolonymi, że aż było głupio dotykać. Jak niektóre kobiety robią to ja nie wiem... Nie chodzi mi o same włosy, że niedokładnie zgolone, tylko o jakieś wypryski, zacięcia. Wygląda to fatalnie i już bym wolał naturalny zarost. Nie wiecie czy chodzi tu o jakość golenia (ostrze, pianka, szybkość itp, czy raczej nieregularne golenie?)

Ja lubię owosiony, lekko wyprofilowany wzgórek (duży trójkącik) i wygolone wargi. Wygląda naturalnie i świetnie. Oczywiście te na wzgórku muszą być także skrócone.
Lubię włoski na dzień dobry ;)
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 cze 2007, 20:32

Lies pisze:tylko o jakieś wypryski, zacięcia.
Znaczy ze ktos sobie nie radzi zbytnio z tym, albo go bardzo to podraznia.
Lies pisze:chyba powinnaś golić w drugą stronę. (pod włos).
Zawsze sie goli pod wlos chyba ze sie bujny zarost gesty i mocny i za duzo jest podraznien. Ja gdzies z rok temu dopiero sie dowiedzialam zew ogole Panowie gola sie zwlosem anie pod wlos. Ja cale zycie sie gole pod wlos :D
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 10 cze 2007, 20:37

moon pisze:Ja cale zycie sie gole pod wlos :D

też. to taki naturalny kierunek ;-)

a mnie fryzura tutaj zwisa, może być z włosami, może być bez - zarówno u facetów jak i kobiet. na zdjęciach, filmach etc. kobiety ogolone bardziej mi się podobają, ale tam one wszystko mają idealne zazwyczaj. no a w życiu niestety nie zawsze tak bywa, więc co mi tam włosy...
naamah

Postautor: naamah » 10 cze 2007, 20:40

Lies pisze:Jak niektóre kobiety robią to ja nie wiem... Nie chodzi mi o same włosy, że niedokładnie zgolone, tylko o jakieś wypryski, zacięcia. Wygląda to fatalnie i już bym wolał naturalny zarost.
Jak? Wyobraz sobie, ze niektore maja cholernie delikatna skore i naprawde niewiele trzeba... A jeszcze jak dochodza do tego uczulenia - bywa, ze prawie na wszystko to jest juz tragedia :/ I nie wiem, czy w kazdym przypadku wolalbys naturalny zarost - a jak bylby bujny? :P :D To smacznego? :P
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 10 cze 2007, 21:09

ja osobiscie to lonowe przy myciu wyrywam (tzn te, ktore sa slabe), zeby pozniej mi nie lataly gdzie nie trzeba.
Mysle, ze dobrym rozwiazaniem jest skrocenie po całości.

A co do golenia to ja też zawsze pod włos, ale ostatnio próbuję jednak z włosem... Wychodzę naprzeciw trendom ;)

naamah pisze:Jak? Wyobraz sobie, ze niektore maja cholernie delikatna skore i naprawde niewiele trzeba... A jeszcze jak dochodza do tego uczulenia - bywa, ze prawie na wszystko to jest juz tragedia


Szkoda mi takich kobiet.
Serio.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Mała
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2007, 21:38
Skąd: bp
Płeć:

Postautor: Mała » 11 cze 2007, 19:03

Ja należe do takich kobiet, chyba jestem przypadkiem ekstremalnym. Próbowałam już chyba wszystkiego i zawsze kiedy golę sie maszynka mam paskudne podażnienia. Mozę to robić tylko kremem do depilacji, ale do tego muszę odczekać kilka dni. Koszmar.
Może ktoś zna cudowny sposób? Hydrocortizon, golenie pod/z włosem, żele i pianki do golenia, balsamy po depilacji itd już dawno wypróbowane i określone jako nieskuteczne.
Awatar użytkownika
FreeUrMind
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 13 sie 2006, 18:04
Skąd: pl
Płeć:

Postautor: FreeUrMind » 18 cze 2007, 14:23

Ja :

Przystrzyzony na króciutko

- higienicznie i wygodne
- estetycznie dla partnerki
- jak nie jest w lesie to wyglada na wiekszego :D
- lepiej sie czuje bez nadmiernej ilosci wlosow tam ,czuje sie jak monkey jak jest tam juz za gesto

Moja Dziewczyna

Gładziutka lub cienki paseczek
Gładziutka super sie liże :D przynajmniej ja lubie taka lizac ,higienicznie to podstawa ,
lubie widzieć calutka muszelke i najwazniejsze włosy nie zostaja w zębach :D
paseczek to te same argumenty tylko tak dla urozmaicenia fryzurki :D jak dalmnie obie fryzurki wypasik :D ;)
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 18 cze 2007, 15:44

FreeUrMind pisze:higienicznie to podstawa

Dlaczego utarło się, że golenie jest higieniczne?
Przecież włosy łonowe mają na celu zatrzymywać wszelkie bakterie na sobie, nie dopuszczając ich do wewnątrz. Z tym, że wtedy trzeba często myć myszke.
Ja też lubie przystrzyżone i na wargach ogolone, ale w życiu bym nie powiedział że jest to higieniczne.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 18 cze 2007, 16:00

Lies pisze:Dlaczego utarło się, że golenie jest higieniczne?
Przecież włosy łonowe mają na celu zatrzymywać wszelkie bakterie na sobie.

No właśnie, i nosisz to wszystko na tych włosach. Poza tym, łatwiej jest utrzymać higienę, kiedy jest się tam przystrzyżonym, albo gładkim :)
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 18 cze 2007, 16:58

Łatwiej utrzymać czystość, ale łatwiej też o wszelkie tryple i inne zarazy ;-)
Tzn hcodzi mi o bakterie, który mają ułatwiony dostyęp do pochwy.
Jeżeli osiadaja na włosach - od tego jest woda i mydło.
Nie zmierzam do tego, aby kobiety się nie goliły, tylko do poprawy trefnego określenia "tak jest bardziej higienicznie".
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 cze 2007, 17:11

Lies pisze:Nie zmierzam do tego, aby kobiety się nie goliły, tylko do poprawy trefnego określenia "tak jest bardziej higienicznie".

tak jest bardziej higienicznie dla liżącego :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 cze 2007, 17:19

Mówicie, że z włosami trzeba często myć myszkę. Ale często tzn. jak? czy 2 x dziennie (rano i wieczorem) zimą i latem to wystarczy?

tank girl pisze:i nosisz to wszystko na tych włosach

Już lepiej chyba na włosach (po to m.in. one tam są) niż w środku.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2007, 17:51 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
FreeUrMind
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 13 sie 2006, 18:04
Skąd: pl
Płeć:

Postautor: FreeUrMind » 18 cze 2007, 17:20

Lies pisze:Dlaczego utarło się, że golenie jest higieniczne?


bo jest :P przez włosy sie pocisz ,a pot nie dosc ze wydziela nieprzyjemny zapach a co dalej małe zyjatka moga tam powstawac nie ?? :P a po drugie łatwiej sie te czesci ciała myje bo nie musisz przedzierac sie przez włosy ;)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 18 cze 2007, 17:26

Są plusy i minusy golenia :]

Ale i tak wolę golić facetowi jego busz, żeby przy oralu nie zepsuć chwili i nie puścić <belt>
I to jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 cze 2007, 17:46

FreeUrMind pisze:a po drugie łatwiej sie te czesci ciała myje bo nie musisz przedzierac sie przez włosy

Jak są przystrzyżone, też się łatwo myje (nikt nie wspominał o buszu).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 18 cze 2007, 19:09

FreeUrMind pisze:przez włosy sie pocisz ,a pot nie dosc ze wydziela nieprzyjemny zapach a co dalej małe zyjatka moga tam powstawac nie ?? :P a po drugie łatwiej sie te czesci ciała myje bo nie musisz przedzierac sie przez włosy ;)

1-nie pocisz sie PRZEZ włosy, tylko zawsze.
2- pot nie wydziela nieprzyjemnego zapachu - zauwaz nawet podczas seksu, gdy ciala są spocone to smierdza? nie! dlaczego? bo pot sam w sobie nie zawiera czegos, co mogłoby smeirdziec, jednak jest świetnym polem do popisu dla bakterii, dzięki którym śmierdzieć zaczyna.
3-czy łatwiej - no jasne, że łątwiej, ale włosy jest z czego myć.

Jarek pisze:Już lepiej chyba na włosach (po to m.in. one tam są) niż w środku.

O O o o o oooooteż właśnie.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
FreeUrMind
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 13 sie 2006, 18:04
Skąd: pl
Płeć:

Postautor: FreeUrMind » 18 cze 2007, 19:34

Lies pisze:nie pocisz sie PRZEZ włosy, tylko zawsze.


ale z włosami bardziej :P przynajmniej tak mi sie wydaje :P
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 18 cze 2007, 19:50

No właśnie. Dodatkowo, włosy wzmacniają i utrwalają naturalny zapach tamtych okolic. Jeśli ktoś się nie goli, jego intymny zapach jest mocniejszy.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
[zaniepokojony]
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 10 cze 2007, 14:50
Skąd: z forum
Płeć:

Postautor: [zaniepokojony] » 18 cze 2007, 22:41

tank girl pisze:No właśnie. Dodatkowo, włosy wzmacniają i utrwalają naturalny zapach tamtych okolic. Jeśli ktoś się nie goli, jego intymny zapach jest mocniejszy.


zgadzam sie! wlosy zostaja przepocone i nawet po umyciu (bo przeciez czesciej sie nie myje niz myje) przykry zapach wraca bardzo szybko a po nie dokladnym umyciu nawet nie znika... poza tym nawet po calkowitym wygoleniu (nie mowie o wosku itp bo tego to naprawde nie wiem tylko maszynka-jednorazowka) jakies tam wloski zostaja... wiec dlaczgo one nie mialy by przejac roli buszu? a nie da sie ukryc ze w buszu sie bardziej pocimy co sprzyja wiekszemu przyrostowi bakteri i innych zarazkow... to sa tylko moje przemyslenia i moge sie mylic...
Awatar użytkownika
anioł stróż
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 30 gru 2005, 01:02
Skąd: z nieba
Płeć:

Postautor: anioł stróż » 25 cze 2007, 14:48

Ja lubię ogolone całkowicie fajny widoczek ale jesli ma paseczek jakis szerszy czy weższy też fajnie wygląda:))))
"gdy śpiew ptaków uroczo gawędzi,
gdy z nieba pada śnieg,
gdy cisza jest taka, że słychać bicie serc,
gdy spojrzę w daleki brzeg,
gdy spogladnę na zdjęcie Twe
czuje radość i siłę ze poznałem Cie"(lolo)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 315 gości