Poradnik miłości i seksu wyuzdanego...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 paź 2004, 12:08

Utrzymywac nie !!..........ale 50% by go utrzymać to nadal sex ! i to dobry !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 15 paź 2004, 12:57

Student pisze:Wiecie co zauwazylem... Ze jak kobieta nie dlugo nie jest pozadnie zerznieta , tak konkretnie ze az wiury leca to zle funkcjonuje. Robi sie upierdliwa , marudna , czesto niemila. A jak tak sie porzadnie jej dupe przetrzepie to chodzi jak w zegarku i robi sie kochaniutki anioleczek:) Macie tez takie spostrzezenia panowie??


Oj tak :D moze za to dostanę po łbie ale to prawda ...
A co opierania związku na sexie to już gdzieś napisałem, że dla mnie w zwiazku 50-60% sukcesu to bardzo udane życie sexualne ... 'materac', 'cnotka niewyd***a' i 'sopel lodu' mnie nie interesuje. :P
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 15 paź 2004, 13:05

'materac', 'cnotka niewyd***a' i 'sopel lodu' mnie nie interesuje. :P


Nikogo chyba nie interesuje :)
Ale my na tym forum to jesteśmy wyjątki :) :) ;)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 17 paź 2004, 13:24

Student pisze:Wiecie co zauwazylem... Ze jak kobieta nie dlugo nie jest pozadnie zerznieta , tak konkretnie ze az wiury leca to zle funkcjonuje. Robi sie upierdliwa , marudna , czesto niemila. A jak tak sie porzadnie jej dupe przetrzepie to chodzi jak w zegarku i robi sie kochaniutki anioleczek:) Macie tez takie spostrzezenia panowie??

No to teraz już wiem czemu taka marudna jestem :).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 17 paź 2004, 13:30

Hmmm... aha. Pewne rzeczy mi się rozjaśniły.

No mi się dopiero rozjaśniają :562:
;)...
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 18 paź 2004, 00:49

Także rżnąc porządnie chłopaki ile wlezie i można potem spokojnie mecz oglądnac i jeszcze Ci kobieta chipsy i piwo przyniesie , nie ma marudzenia typu NO CHODZMY NA SPACER!! NO WEZ TO PRZEŁĄCZ!! IDZ SIE OGOL W KOŃCU itp... itd... :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 18 paź 2004, 07:24

Albo w trakcie meczu będzie przeszkadzać. Ja raz tak miałem. Skutecznie przeszkodziła. Ale też nasi przegrywali wtedy więc nie chciało mi się za bardzo oglądać. :D
Tylko wiesz... One tak mają, że im apetyt rośnie w miarę (dobrego) jedzenia. Więc na jednym razie się zapewne nie skończy. :P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 18 paź 2004, 11:05

Kobiety jak już wszysycy wpólnie ustaliliśmy lubią wyuzdany skes. Mnie kotka ostatnio zdradziła ze chciałaby zebym ją przywiązał i wtedy sie za nią zabrał.... dwa razy nie musiała mi tego powtarzać. Akurat mialem pasek pod reką i sprawnyhc ruchem związłąme supełek na jej nadastkach... fajnie było.
U mnie w związku jest tak ze widac jak Ona chce ostrzejszy seks. Spojrzenie mowi wszystko. A czasami sama powie ze ma ochote na szybki numerek bez rozbierania :556: :564: I za to ją kocham !! Nawet nie wiecie jak bardzo, :D
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 18 paź 2004, 22:04

Mi dala do zrozumienia kupujac kajdanki :) Dostalem w prezencie kajdanki takie ladne obszyte futerkiem :) :)
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 18 paź 2004, 22:09

Gratuluję Student przemyślnej Pani - taki sygnał, to nawet ja bym zrozumiał.
:564:
;)...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 18 paź 2004, 22:10

Heh, kurcze, moze kupie druga pare... Zeby byly zawsze pod reka - niezaleznie czy u mnie, czy u niego :p
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 21 paź 2004, 00:26

Emperor pisze:Albo w trakcie meczu będzie przeszkadzać. Ja raz tak miałem. Skutecznie przeszkodziła. Ale też nasi przegrywali wtedy więc nie chciało mi się za bardzo oglądać. :D
Tylko wiesz... One tak mają, że im apetyt rośnie w miarę (dobrego) jedzenia. Więc na jednym razie się zapewne nie skończy. :P


Wracajac do kobiet poczas meczu
Zauwarzylem pewna p[rawidlowosc podczas ostatnich meczy naszej reprezentacji kochanej
Ano jak gralismy w Austria pewny braku umiejetnosci zajolem sie swoja kobieta i co slysze gol dla naszych :D skonczylem jak trzeba i patrze na mecz oczywiscie nic no to zaczynam jeszcze raz w tym czasie znowu gol :D Dokladnie tak sama sytulacja z Walia pozbawiony przy wyniku 0-1 pozbawiony nadzieji zowu zaczolem i co no i 3 gole chyba mam recepte na sukcesy naszych kopaczy :D:D:D:D:D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 21 paź 2004, 00:57

saint pisze:Wracajac do kobiet poczas meczu
Zauwarzylem pewna p[rawidlowosc podczas ostatnich meczy naszej reprezentacji kochanej
Ano jak gralismy w Austria pewny braku umiejetnosci zajolem sie swoja kobieta i co slysze gol dla naszych skonczylem jak trzeba i patrze na mecz oczywiscie nic no to zaczynam jeszcze raz w tym czasie znowu gol Dokladnie tak sama sytulacja z Walia pozbawiony przy wyniku 0-1 pozbawiony nadzieji zowu zaczolem i co no i 3 gole chyba mam recepte na sukcesy naszych kopaczy
Wniosek, polacy podczas meczu potrzebują dopingu - nieważne jakiego ale widać każdy im pomaga :D
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 237 gości