głupie pytanie ale....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

głupie pytanie ale....

Postautor: agata » 26 kwie 2004, 18:05

wiem ze to głupie (no chyba ze jest to mozliwe) a wiec czy mozliwe jest zapłodnienie bez przerwania błony dziewiczej?? tylko sie prosze nie śmiac bo jednak wole sie upewnic,tak sie jakos składa ze w takich sytuacjach to czego uczyli nas o ludzkim organizmie na biologii przestaje miec jakiekolwiek znaczenie ;)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 26 kwie 2004, 18:09

kto pyta nie blądzi
jest to możliwe, błona dziewicza nie zamyka całkowiecie wejscia do pochwy, jest miejsce na przepływ krwi mentsruacyjnej, poza tym jaka dziewczyna taka błona :D

tak czy tak: istanieje taka możliwość
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 26 kwie 2004, 18:09

Jest mozliwe przecież do zapłodnienia jest potrzebny plemniczek i komóreczka jajowa a nie przerwanie błony no np jesli pieścisz sie z chłopakiem i on przeniese sperme na palcach do pochwy może dojść do zapłodnienia.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 26 kwie 2004, 18:10

Kobieto, no pomyśl trochę! Błona dziewicza nie jest super szczelną przyklejoną folią wew. pochwy. Przede wszystkim podczas okresu krew musi się skądś wydostawać, nie? A to dlatego że każda błona ma naturalny otwór czasem jeden, a czasem jest jest podziurawiona jak sito! Jaki wniosek? Masz takie same szanse zajścia w ciąże jak gdybyś nie miała błony.
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 26 kwie 2004, 18:11

No jak coś może poprzez błonę dziewiczą wyjść to tak samo może i wejść :D choć to na pewno trudniejsze..
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 26 kwie 2004, 18:13

a w takim razie jeszcze jedno :) czy facet czuje kiedy ma wytrysk nasienia???
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 26 kwie 2004, 18:20

na 100000 %. A ja mam pytanie do dzieczyn: CZy czujecie jak facet w Was kończy? Bo ja minimalnie
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 26 kwie 2004, 18:29

na 100000 %


czyli jezeli chłopak mówi ze nie było szans aby plemniki dostały sie do organizmu dziewczyny tzn ze nie było wytrysku i zapłodnienie jest niemozliwe?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 kwie 2004, 18:51

a wiec czy mozliwe jest zapłodnienie bez przerwania błony dziewiczej??


Powiem więcej, zresztą była już o tym mowa na tym forum: bywają przypadki rodzenia dzieci przez dziewice (tzn. z nie przebitą lub tylko częściowo błoną).
A co do drugiego pytania, to nie chce mi się wierzyć, że jak chłopak wejdzie w dziewczynę to nie dojdzie do wytrysku, zresztą już sam płyn przedejakuacyjny zawiera plemniki.
A na trzecie pytanie:facet to na pewno czuje kiedy ma wytrysk,ty też o ile nie czujesz lub tylko minimalnie, to zapewne słyszysz lub zauważasz kiedy ma orgazm. A orgazm=wytrysk.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2004, 20:22

Tak jak pisał poprzednik , to ze facet nie miał wytrysku nie oznacza tak do konca iż nasienie sie nie znalazło w pochwie ! czasem w płynie jak pisał powyzej już są plemniki , i choc ta ilosc jest za mała do zapłodnienia , to jednak dzieje sie tak dosc czesto ! Jak sie to mówi i ja juz tu też o tym pisałem , Jedne dziewczyny zachodza cięzko w ciaze a inne wystarczy ze sie pod wiatr wysikają i już są!! ;) :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 26 kwie 2004, 21:44

A co do drugiego pytania, to nie chce mi się wierzyć, że jak chłopak wejdzie w dziewczynę to nie dojdzie do wytrysku,


no jarek ale w tej sytuacji nie doszło do pełnego stosunku,wiec dlatego pytam czy jest mozliwe :)
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 26 kwie 2004, 23:39

Hymm... po pierwsze ilosc nasienia na palcach jest strasznie mala.. wiec prawdopodobienstwo jest szalenie male. Do tego pamietajcie ze na palcach wytraca sie POT - a On zabija chociazby po czesci ow 'zarodniki'. Do tego jak przez blone ktos wsadzi palce ??? Bo nie kumam. A poza tym to musialby byc szalenie dlugie - moze sie myle?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 kwie 2004, 08:01

powiem krótko ----------- Mylisz sie ! a dlaczego to sobie juz doczytaj , w literaturze! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 27 kwie 2004, 08:13

no jarek ale w tej sytuacji nie doszło do pełnego stosunku,wiec dlatego pytam czy jest mozliwe


Mówisz, że nie doszło do PEŁNEGO stosunku, to do jakiego doszło?
...to jak te plemniki miały by się tam dostać? ( bo myślę, że tyle już wiesz, że to jest niezbędne do zapłodnienia).

ps.
A z resztą głupich pytań nie ma, mogą być tylko głupie odpowiedzi
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 27 kwie 2004, 12:27

taka ewentualnosc jest mozliwa... plemniczek zapuka do jajeczka i BACH!!! tylko ze w jaki niby sposob ów "podróżnik" miałby dotrzec do celu??

a tak przy okazji to chciałabym powiedzieć, że współczuję dziewicom w ciąży, nie dość, że nie poznały smaku to jeszcze przyjdzie im za to płacić... dobrze ze takie przypadki zdarzają się raz na milion... a może i rzadziej?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 kwie 2004, 12:43

A gdzie to pisze ze raz na milion ??? to niestety nader czeste przypadki !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 27 kwie 2004, 13:25

krzys pisze:A gdzie to pisze ze raz na milion ??? to niestety nader czeste przypadki !!


Hmm to ze milion nigdzie NIE JEST NAPISANE (przepraszam, zboczenie zawodowe, jestem uczulona na wszelkiego rodzaju poszlem wyszlem pisze itp.) Liczbe wyssalam z palca, jednak nie chcesz powiedziec, ze dziecko bez seksu to czesty przypadek... No chyba zeby wziasc pod uwage bociania dzialalnosc, ale to juz zupelnie inna historia...
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 27 kwie 2004, 14:39

Mówisz, że nie doszło do PEŁNEGO stosunku, to do jakiego doszło?
...to jak te plemniki miały by się tam dostać? ( bo myślę, że tyle już wiesz, że to jest niezbędne do zapłodnienia).



no własnie o to chodzi, z tego co mówisz jest to niemozliwe, ale ja mam jakies dziwne schizy tzn wiesz takie tam "a co by było gdyby". i nie moge sie pozbyc tego paskudnego uczucia ze "coś" mogłoby sie stac.

A z resztą głupich pytań nie ma, mogą być tylko głupie odpowiedzi


dzieki:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 kwie 2004, 23:17

wiem ze to głupie (no chyba ze jest to mozliwe) a wiec czy mozliwe jest zapłodnienie bez przerwania błony dziewiczej?? tylko sie prosze nie śmiac bo jednak wole sie upewnic,tak sie jakos składa ze w takich sytuacjach to czego uczyli nas o ludzkim organizmie na biologii przestaje miec jakiekolwiek znaczenie
No oczywiscie ze jest mozliwe. Trzeba tylko wprowadzic do pochwy nasienie, bo to jest warunek. A ze samo tam nie wskoczy to musialby to zrobic np partner podczas palcoweczki zabrudzonym palcem, a i niekoniecznie wtedy zajdziesz (za pomoca brudnego palca). Jednak mozliwe jest. No chyba ze mialas na mysli pelen stosunek, to wtedy mozesz juz ciuszki dla dziecka kupowac :d
a w takim razie jeszcze jedno czy facet czuje kiedy ma wytrysk nasienia???
No zastanowmy sie. Skoro facet ma wytrysk (zazwyczaj) wtedy kiedy ma orgazm, a orgazmu nie sposob przegapic... to wydaje mi sie drogi Watsonie ze czuje kiedy ma wytrysk :d Jednakowoz przed samym wytryskiem w plynie ejakulacyjnym ktory wydobywa sie z penisika tez sa plemniczki :d
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2004, 02:37 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 28 kwie 2004, 00:23

kurcze, właśnie sobie zdałam sprawę, jak często sie zapomina o tym, że przed wytryskiem w płynie przedejakulacyjnym tez są plemniczki...że czasem jego rączka wędruje do mnie, człowiek jednak w chwili uniesienia nie myśli :569:
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 kwie 2004, 02:35

A ja o tym caly czas pamietam :d
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 28 kwie 2004, 19:28

człowiek jednak w chwili uniesienia nie myśli


noooo własnie a dopiero potem mysli "cholera a co jesli....?" ale na szczescie juz mi mineło i juz wiem ze nic złego sie nie stało :) Mozna szalec dalej ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 29 kwie 2004, 00:01

Mozna szalec dalej

Tak, aż do skutku :571:
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 29 kwie 2004, 14:54

natasza pisze:kurcze, właśnie sobie zdałam sprawę, jak często sie zapomina o tym, że przed wytryskiem w płynie przedejakulacyjnym tez są plemniczki...że czasem jego rączka wędruje do mnie, człowiek jednak w chwili uniesienia nie myśli :569:


Ale jaja :) Mam ten sam problem, czlowiek mysli dopiero jak opadnie podniecenie i emocje :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 01 maja 2004, 18:51

czlowiek mysli dopiero jak opadnie podniecenie i emocje


Zgadzam sie z tym, że w stanie silnego podniecenia trudno o logiczne myślenie, ale powinno to być "żelazną" regułą, a takowe w seksie też obowiązują jeśli się jest choć trochę odpowiedzialnym.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 maja 2004, 19:02

No ja mysle ze kazdy mówi za siebie !! :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 01 maja 2004, 19:10

Jak byłam u ginekolog pierwszy raz to mi opowiadała, że niedawno miała przypadek dziewicy w ciąży. I nawet nie chodziło o palcówkę, on spuścił się na jej brzuch, sperma spłynęła i już.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 maja 2004, 19:13

Ach te ploty ! :D ja bym tam w takie cos nie wierzył , sami sie zastanówcie jak to niby mozliwe , coś zostało pominięte , bo sama tam na pewno nie wpłyneła !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 01 maja 2004, 19:22

Zaznaczam, że kiedy wypowiadam się na forum zawsze mówię za siebie albo powołuję się na cytaty z podaniem źródła (o ile je pamiętam).
Ostatnio zmieniony 01 maja 2004, 22:12 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 maja 2004, 20:57

Jak byłam u ginekolog pierwszy raz to mi opowiadała, że niedawno miała przypadek dziewicy w ciąży. I nawet nie chodziło o palcówkę, on spuścił się na jej brzuch, sperma spłynęła i już.


Niemożliwe. Po prostu bocian nadleciał i już. :D:D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 233 gości