Brak wzwodu u partnera

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jasmine
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:24
Skąd: z domu
Płeć:

Brak wzwodu u partnera

Postautor: Jasmine » 04 maja 2004, 12:45

Proszę o radę. Mój partner ma problemy ze wzwodem. Jest delikatny, wrażliwy, nie chcę go urazić, ale nie wiem jak mu dać do zrozumienia, żeby się nie martwił, skoro nie rozmawiamy o tym. Wiem, że to drażliwy temat dla mężczyzny, więc boję się podjąć rozmowę. Chcę mu pomóc, ale nie wiem jak. Myślę, że mówienie o seksie jeszcze bardziej go odstrasza. Jak mu pomóc? Zrobiłabym wszystko, żeby mu pomóc. Proszę o wypowiedzi zarówno Panów jak i Panie.
Awatar użytkownika
croner
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 kwie 2004, 02:48
Skąd: Koszalin
Płeć:

Postautor: croner » 04 maja 2004, 12:59

http://impotencja.w.interia.pl/

o tym trzeba rozmawiac, musisz wykazac duzo cierpliwosci.
croner
---------------------------
zmyslilem i napisalem
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 maja 2004, 13:04

Myślę, że mówienie o seksie jeszcze bardziej go odstrasza. Jak mu pomóc? Zrobiłabym wszystko, żeby mu pomóc. Proszę o wypowiedzi zarówno Panów jak i Panie.


o seksie się nie mówi, tylko się po prostu go uprawia.
To był żart oczywiście,a poważnie:może go nie podniecasz tzn. nie oddziaływujesz na niego seksualnie.Czy na Twój widok w stanie rozebranym też mu nie staje? Czy reaguje na pieszczoty?Czy miał już kiedyś (nie koniecznie z tobą) udany stosunek? Wydaje mi się, że podałaś zbyt mał szczegółów by móc coś doradzić.Sama rozmowa nie wiele może tu pomóć a obawiam się czy nawet nie zaszkodzi, bo chłopak nabawi się kompleksów
Ostatnio zmieniony 04 maja 2004, 14:01 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 maja 2004, 13:20

Sama rozmowa nie wiele może tu pomóć a obawiam się czy nawet nie zaszkodzi, bo chłopak nabawi się kompleksów


Chłopak na pewno doskonale zdaje sobie sprawę z tego i jeśli by miał mieć kompleksy to by je miał. Rozmowa jest jak najbardziej na miejscu, niech wie, że pomimo tego problemu chcesz być z nim oraz jakoś temu zaradzić. Chowanie głowy w piasek nic nie da... Z drugiej strony trzeba mieć dobre wyczucie i odpowiednio rozmawiać, żeby nie urazić.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 maja 2004, 13:31

Chłopak na pewno doskonale zdaje sobie sprawę z tego i jeśli by miał mieć kompleksy to by je miał.

...a może już je ma i dlatego unika seksu. więc nic innego jak tylko do dzieła i pieszczotami próbowac doprowadzic do wzwodu (myślę, że to nie będzie jeszcze gwałt, ale coś w tym stylu), ale wtedy się przekonasz, czy to aby nie choroba zwana impotencją, bo wtedy to już pozostaje mu tylko rozmowa ale z lekarzem.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2004, 15:51 przez Jarek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 maja 2004, 14:09

Rozmawiaj i jeszcze raz rozmawiaj , nie daj mu sie wymigiwac od odpowiedzi ! niech bedzie urazony ! ale niech na wszystkie pytania odpowiada i z tobą rozmawia ! rzecz lezy na pewno w jego psychice , a nie w tresci fizycznej (tak mysle)
reszte masz na priv! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 06 maja 2004, 16:12

sadze ze przejdzie to z wiekiem. ale warto tak jak krzysiu powiedzial porozmawiac.
mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: mruczus11 » 28 lip 2005, 15:20

Jezeli jestescie jeszcze krotko ze soba to mozliwym powodem jest jego stres przed nowa partnerka.Ja zazwyczaj tak samo mam.Najszybciej ten problem mija jesli partnerka pokazuje jak bardzo jej na partnerze zalezy i ze problem ze wzwodem jest to problem wspolny i zacznij pokazywac w sposob delikatny ze ci bardzo na nim zalezy ze jest kochany i ze pomimo tego ze ta sfera intymna za bardzo wam nie wychodzi to bardzo go kochasz i zrobisz wszytko zeby bylo cudownie.Jesli problem lezy wlasnie w jego strefie emocjonalnej to zobaczysz ze jak znim porozmawiasz i okazesz serduszko w tej sprawie jego ptaszek z dnia na dzien bedzie mial wiecej sily i wigoru.powodzenia
Awatar użytkownika
aniak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 27 lip 2005, 21:06
Skąd: z domu ;-)
Płeć:

Postautor: aniak » 28 lip 2005, 15:28

facet ma kompleks i stracha o wielkich oczach <boje_sie> ktory potwierdził się w rzeczywistości <boje_sie> <boje_sie> <boje_sie> (nic dziwnego) i bez rozmowy będzie coraz gorzej więc moja rada to porozmawiaj z min - powiedz że i tak Cie kręci i nie przeszkadzają Ci te jego porazki by sienie martwił itp. i może namów go "tylko" na same pieszczoty, petting, niby że bez zwykłego stosunku - wtedy się rozluźni i do dzieła <OK2> <Ok>
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 28 lip 2005, 15:28

ales dowalil mruczus
patrzyles na date ?
pomijajac ze autorka nie zaglada tu od 2004-05-22
to po takim czasie juz na pewno sie niezle stuka ze swoim menem
postaraj sie dawac rady na aktualne tematy ktore faktycznie komus pomoga ;)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 28 lip 2005, 15:37

to po takim czasie juz na pewno sie niezle stuka ze swoim menem


albo z innym :]
Awatar użytkownika
aniak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 27 lip 2005, 21:06
Skąd: z domu ;-)
Płeć:

Postautor: aniak » 28 lip 2005, 15:40

o faktikos - a ja zerknełam że coś nowego dopisanego i nie zobaczyłam że to stary post - ale czapa <zawstydzony>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 246 gości