Mankamenty urody a sex

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

peewe
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2010, 16:01
Skąd: Polska
Płeć:

Mankamenty urody a sex

Postautor: peewe » 05 maja 2010, 19:04

Pytanie do dziewczyn jak i to facetów <banan>
Nikt z nas nie jest idealny, zdarzają się duże pośladki, rozstępy, cellulit....pytanie do dziewczyn które mają problemy tego typu - nie wstydzicie się mimo tego swojej nagości przez mężczyznami?
I pytanie do Was drodzy Panowie....czy zauważacie takie rzeczy podczas stosunku? Czy ma to dla was znaczenie?
Kiedyś przeczytałam gdzieś że facet widząc naga kobietę myśłi już tylko o zbliżeniu i nie dostrzega wad urody <zakochany> czy to prawa? panowie?
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 maja 2010, 20:44

peewe pisze:Nikt z nas nie jest idealny
Ale ja jestem cholernie blisko.

peewe pisze:I pytanie do Was drodzy Panowie....czy zauważacie takie rzeczy podczas stosunku?
Tylko w okularach i na trzeźwo. Dlatego dużo piję i często zapominam.

peewe pisze:Kiedyś przeczytałam gdzieś że facet widząc naga kobietę myśłi już tylko o zbliżeniu i nie dostrzega wad urody czy to prawa? panowie?
Odpuść sobie porady Bravo dla sfrustrowanych XXL. Ja ostatnio widząc nagą kobietę myślałem o tym, jak fascynująco światło świec opatula jej perfekcyjne, jędrne ciało. Chcesz być szczuplejsza - ćwicz. Nie chcesz być szczuplejsza - zaakceptuj siebie jaką jesteś i ćwicz.

A na marginesie, najseksowniejsza kobieta to taka mądrze nie do końca rozebrana.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 05 maja 2010, 20:46

Zakładam, że młodziutka jesteś :>
Wyżej wymienionych mankamentów nie posiadam, ale ze swoich przeszłościowych problemów wymienić mogę małe piersi. Od kiedy przestało mi to przeszkadzać, zaczęłam ze zbliżeń czerpać większą przyjemność. I po raz kolejny odnośnie Twojego postu napiszę - to tylko niepotrzebne ograniczenia wprowadza.
peewe
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2010, 16:01
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: peewe » 05 maja 2010, 20:56

Taaa jestem młodziutka :D mam 22 lata:D
A propo wypowiedzi powyżej....nie czytam takich szmir dla nastolatków.
Zadalam pytanie z ciekawosci, ja niestety mam wady na urodzie i to nie chodzi drogi kolego o sprawy szczuplej sylwetki.
Podobnie jak kolezanka mam male piersi ale niestety mam tez rozstępy na pośladkach ktore sa pozostaloscia z przeszlosci i niestety nic nie moge z tym zrobic, Chcialam poznac kobiety ktora maja podobne problemy i jak sobie z tym radza
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 maja 2010, 21:36

peewe pisze:cellulit....pytanie do dziewczyn które mają problemy tego typu - nie wstydzicie się mimo tego swojej nagości przez mężczyznami?

Większość kobiet ma cellulit, ja tez mam trochę, trudno ot tak nie zniknie więc zaakceptowałam

shaman pisze:Chcesz być szczuplejsza - ćwicz. Nie chcesz być szczuplejsza - zaakceptuj siebie jaką jesteś i ćwicz
.

Cudna rada, tak jeszcze mi nie przeszło podniecenie fitnessem :D

Nemezis pisze:Wyżej wymienionych mankamentów nie posiadam, ale ze swoich przeszłościowych problemów wymienić mogę małe piersi.

Ale u Ciebie to nie jest jakis wielki mankament czy cos, Ty ponoć z tych wyższych i szczupłych, taki długas jesteś, chyba, ze cos pomyliłam

peewe pisze:Kiedyś przeczytałam gdzieś że facet widząc naga kobietę myśłi już tylko o zbliżeniu i nie dostrzega wad urody <zakochany> czy to prawa? panowie?

Coś w tym jest. Mało jest facetów, którzy w kacie desperacji przeleca kogokolwiek byle miał otwór, ale takich to widać i się ich skreśla. Jeśli facet chce intymności z Toba to przyjemniej akceptuje Twój wygląd ( najczęściej), w chwili silnego podniecenia nieco inaczej ocenia to co widzi, na twoja korzyść, no chyba, ze nie zachowujesz sie jak kobieta pewna siebie, pełna seksu, a taka która by tylko uda zakryła, tyłek schowała. Takim sposobem pokazujesz na co ma patrzeć i jak oceniać, przez pryzmat Twojej oceny. Jak masz gorsze uda, ale niezłe cycki to zachowuj sie tak jakbyś była z piersi dumna, ubierz/rozbierz sie tak by je apetycznie pokazać by facet wgryźć sie w nie chciała, a nie w głowie mu będzie ocenianie ud.
Tylko, że skóra jędrna, zadbana, nawilżona zawsze wygląda lepiej
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 maja 2010, 21:57

Nie bierz tego do siebie, czytaj między wierszami.

A jeśli o rozstępy konkretnie chodzi - wielu facetów nie wie nawet co to jest.

Wszystko co uznajemy za wadę trzeba po pierwsze przemyśleć, po drugie spróbować usunąć, po trzecie racjonalnie potraktować. Ja np jestem szczupły, więc nie noszę się w hiphopolo bluzach.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 maja 2010, 22:13

Wstyd w kwesti swej nagosci - ciekaw jestem skąd sie to bierze ? Dlaczego kobiety majac małe piersi sie tego wstydza, a nawet uwazają sie za gorsze od innych w kwesti urody ? dlaczego kobieta majace wargi sromowe mniejsze wystajace (motylek) tez uwaza sie za gorsza , albo sie tego wstydzi ? Lista pytan jest tu długa!
Oczywiscie sa tez kobiety które mysla inaczej . Odpowiedz jest jedna - tak mi sie wydaje - to media są temu winne. Mamy w Tv , czasopismach kobiety zrobione , makijaże , swiatło , retusz itd. Tak naprawde takich kobiet jakie widzimy nie ma , są takie jakie widzimy w realu , oczywiscie są mniej urodziwe i wiecej urodziwe .Kobieta jednak jest jak ciastko, te najładniej wygladajace nie jest tak do konca najsmaczniejsze i odwrotnie. Wiec czym sie martwisz ? wszak z pieknej ale pustej miski sie nie najesz , a i nawet jak ta piekna miska zawiera ładna i wiele strawy - to jeszcze musi to wykwintnie smakować .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 05 maja 2010, 22:33

shaman pisze:A jeśli o rozstępy konkretnie chodzi - wielu facetów nie wie nawet co to jest.
Ale to nie powoduje, że ich nie widzą.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 maja 2010, 22:36

Do kobiet !! WY TO SIE ZBYT WIELE SWYM WYGLADEM PZREJMUJECIE !! jeszcze raz wychodzi wasza próżność <zalamka>
autorko... spraw lepiej , by nie był w stanie zobaczyc i przyjzec sie dokładnie twemu ciału. Ale penie nie wiesz co mam na mysli - tak wlasnie myslałem <diabel>
Ostatnio zmieniony 05 maja 2010, 22:37 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 06 maja 2010, 00:08

Andrew pisze:Dlaczego kobiety majac małe piersi sie tego wstydza

Bo duże fajniej dyndają :D

Andrew pisze:dlaczego kobieta majace wargi sromowe mniejsze wystajace (motylek) tez uwaza sie za gorsza

Bo nie-motylki wyglądają bardziej estetycznie.

Andrew, a dlaczego kobiety się malują? Każda dąży do polepszania swej wizualnej strony i się nią przejmuje bez względu na to, jakie oficjalnie przyjmuje stanowisko. Grunt to zdrowo do sprawy podejść.

Dzindzer pisze:Ty ponoć z tych wyższych i szczupłych, taki długas jesteś, chyba, ze cos pomyliłam

Nie wiem czy pomyliłaś, w końcu widziałaś. I phi, raptem 1.7m i już długas <foch>

Zaq pisze:shaman napisał/a:
A jeśli o rozstępy konkretnie chodzi - wielu facetów nie wie nawet co to jest.
Ale to nie powoduje, że ich nie widzą.

Owszem, jednakże w sytuacji, gdy dziewczyna widzi, że jej facet patrzy na nią ze zwierzęcą chcicą, to czy te mankamenty mają wtedy jakiekolwiek znaczenie?

Dzindzer ma rację - spróbuj zwrócić uwagę na inne rzeczy.
On i tak zobaczy Twoje rozstępy, bo nie można się ich pozbyć, ale już Twoja w tym głowa, żeby bliski kontakt z Tobą kojarzył mu się z gładką i delikatną skórą czy przyjemnymi zapachami. Wiecznym zakrywaniem siebie albo dobieraniem takich pozycji 'byle tylko na to nie patrzył' pogłębisz w sobie kompleksy i obniżysz jakość Waszego życia intymnego.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 02:38 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 maja 2010, 02:07

Ja tam wole duze motylki [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 maja 2010, 02:18

Księżycowka się jeszcze nie pojawiła, to napiszę to, co ona zwykła pisać o rozstępach, a z czym ja się akurat zgadzam - lubię swoje rozstępy!

Co do kompleksów, najlepiej je sobie zracjonalizować albo w ogóle o nich zapomnieć. Jak coś Ci przeszkadza, to postaraj się dążyć do zmian, ale jeśli przeszkadza Ci coś, co nie jest od Ciebie w żadnym stopniu zależne i nie da się tego zmienić, to zaakceptuj siebie. Podkreślaj to, co uważasz za ładne w swoim ciele i bądź z tego dumna.

Ja generalnie nie należę do wstydliwych, ale pamiętam jak, raz jedyny, facet kompletnie onieśmielił mnie w łożku. Mimo tego, że spodziewałam się, że jak wreszcie zobaczę go nago, to będzie miał przerażająco piękne ciało, to bardzo mnie tym zawstydził. Taki rodzaj zawstydzenia się najbardziej pamiętam.

Andrew pisze:szak z pieknej ale pustej miski sie nie najesz

a z brzydkiej miski nie chce Ci się jeść ;) Andrew, Ty i Twoje maksymy życiowe, miseczki, cukiereczki, ciasteczka :)
Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 02:25 przez Mijka, łącznie zmieniany 2 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 maja 2010, 02:29

a kto tu jest brzydki ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 maja 2010, 06:54

Ja powiem tak - jakbym miała pozbyć się swoich rozstępów bym wydała XX tys. zł chyba i nie wiem z czego by mi skórę zamieniali. Jest to coś czego wiem, że nie zmienię więc luz. Polubiłam je i dociera do mnie, że jeśli kiedyś dziecko sobie zrobię to kolejne do kolekcji dojdą. Nie rusza mnie to.

Generalnie jeśli coś nam w nas samych nie pasuje to należy to zmieniać i pracować nad tym. Zaś jeśli się nie da - zaakceptować.

Dzin cellulit można zwalczyć.

Andrew pisze:a kto tu jest brzydki ?
Tu nie wiem. Ale na ulicy jak idę dopiero co 5-6 kobieta na ulicy jest choćby ładna. Przewraca mi się w żołądku jak widzę rozmiary duże, nieproporcjonalne sylwetki, źle ubrane osoby, krzywe twarze itd. itd. . Strach mnie teraz łapie, że to nie dość, że brzydkie w ciuchach to jeszcze takie rzeczy pod spodem może mieć. <bojesie> Ja po prostu lubię to co w moim odczuciu jest ładne, a stanowczo nie każda osoba jest.

Co do tego, że facet przed stosunkiem nie zauważa - może i być tak podniecony na dobrą sprawę. Jednak są rzeczy, od których niemal każdemu się zachce zwracać bez względu na podniecenie. I tak - możesz trafić na takiego co ma tak na rozstępy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 maja 2010, 07:42

Ble. Nie lubie motylkow <belt>

Ja generalnie dla wlasnej przyjemnosci staram sie zauwazac i koncentrowac a tym co ladne i seksowne u kobiety, a nie odwrotnie. Nie zmienia to faktu ze tych rzeczy musi byc wiecej niz tych brzydkich i sa tez takie ktorych nie zaakceptuje u kobiety i nic na to nie poradze. No moze przy jednorazowej akcji jeszcze tak, choc sa takie rzeczy ktore nawet jednorazowki absolutnie wykluczaja. Jest jeszcze kolejna kategoria kobiet o nazwie "tyle to ja nie wypije" lub "nawet jak wypije to i tak juz nie bede mogl".
Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 07:46 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 maja 2010, 08:05

Nie wiem czy pomyliłaś, w końcu widziałaś. I phi, raptem 1.7m i już długas <foch>

Ja tak miło chciałam powiedzieć, no bo na mnie króciak czasami mówią

Nemezis pisze:Bo nie-motylki wyglądają bardziej estetycznie.

yhm :)

Andrew pisze:Ja tam wole duze motylki [:D]

Maverick pisze:Ble. Nie lubie motylkow <belt>

Gusta jak widze bardzo podzielone :)

Dzin cellulit można zwalczyć.

Wiem, robię to. Nie sądzę bym mogła się go zupełnie pozbyć. Gdybym nic nie robiła miałabym większy :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 maja 2010, 16:53

Maverick pisze:Ble. Nie lubie motylkow <belt>

.

Takie pisanie generuje wlasnie kompleksy u kobiet , wystarczyło by napisac ze wolisz inne .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 maja 2010, 20:49

A iech sobie maja kompleksy. Maja jasny przyklad tego ze jeden uwielbia drugi nie znosi. Wiec jak tu w kompleks popasc?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 maja 2010, 21:18

Andrew pisze:Takie pisanie generuje wlasnie kompleksy u kobiet , wystarczyło by napisac ze wolisz inne .

Dlaczego niby? Jak słyszę od faceta, że nie lubi jak kobieta ma krótkie włosy to mnie to nie wzrusza. Kompleksy? Bez przesady.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 06 maja 2010, 21:50

Znaczenie to ma przed stosunkiem, w trakcie to już jest lekko za późno na ucieczkę, trzeba inaczej kombinować ...
Oczywiście sa tacy co mają wypaczone gusta i będa się bardziej podniecać taką "przy kości" niż normalną-szczupłą, ale to dla mnie dewiacja jak każda inna.

Dla mnie zawsze kobieta w sensie fizycznym jest piękna ( pomijając oczywiście twarz) jeśli detale tworzące całość w danym egzemplarzu występują, czyli np. widoczne kości biodrowe i pomiędzy nimi płaski brzuch, jędrne, niezwisające piersi, widoczna talia i proporcjonalna budowa - większość kobiet ma za krótkie nogi w stosunku do tułowia ( pomijam że za grube ) i za wielkie tyłki ... jakieś dołeczki na dole pleców, czy tzw solniczki czyli zagłębienia po obu stronach szyi w kierunku ramion, to są te drobiazgi i detale które mogą kręcić ...

Oczywiście ideałów nie ma, ale powinno się znać swój gust i według niego dobierać ...

A widząc nagą kobietę, jakąkolwiek to tylko bardzo wyposzczony onanista nie zwracając uwagi na wady jest w stanie się naprawdę podniecić ...

Generalnie to szczupłe nie mają cellulitu, tak samo jak rozstępów czy innych "mankamentów".
Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 21:51 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 06 maja 2010, 23:11

Mijka pisze:Dlaczego niby?

Dlatego, że w 'nieładny' sposób wyraża się o rzeczy niezależnej od dziewczyny?
Na fryzurę niech sobie rzyga, w końcu jest do zmiany. I to bez ingerencji chirurgicznej.

eng pisze:np. widoczne kości biodrowe i pomiędzy nimi płaski brzuch, jędrne, niezwisające piersi, widoczna talia i proporcjonalna budowa - większość kobiet ma za krótkie nogi w stosunku do tułowia ( pomijam że za grube ) i za wielkie tyłki ... jakieś dołeczki na dole pleców, czy tzw solniczki czyli zagłębienia po obu stronach szyi w kierunku ramion, to są te drobiazgi i detale które mogą kręcić ...

Cała ja 8)

eng pisze:Generalnie to szczupłe nie mają cellulitu, tak samo jak rozstępów czy innych "mankamentów".

Że co? <hahaha>
Akurat to nie ma związku, chociaż fakt - u grubszych jest tego więcej. Widywałam szczuplutkie z brzydkim cellulitem np. na w-f w LO, a ostatnio szczęka mi opadła na widok nóg mojej szczupłej sąsiadeczki w wieku gimnazjalnym. Z kolei znam też nieco okrąglejszą dziewczynę bez śladu pomarańczowej skórki. Zebyś się kiedyś eng nie zaskoczył jak będziesz się dobierał do młodej szczupłej laseczki :D
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 maja 2010, 23:17

Dlatego, że w 'nieładny' sposób wyraża się o rzeczy niezależnej od dziewczyny?

I wyrażenie jednej takiej opinii ma wpędzać w kompleksy? Nie dajmy sie zwariować :>

Nemezis pisze:eng napisał/a:
Generalnie to szczupłe nie mają cellulitu, tak samo jak rozstępów czy innych "mankamentów".

Wychodzi jak dużo wiesz o kobietach :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 maja 2010, 23:21

Nemezis pisze:Akurat to nie ma związku, chociaż fakt - u grubszych jest tego więcej. Widywałam szczuplutkie z brzydkim cellulitem np. na w-f w LO, a ostatnio szczęka mi opadła na widok nóg mojej szczupłej sąsiadeczki w wieku gimnazjalnym. Z kolei znam też nieco okrąglejszą dziewczynę bez śladu pomarańczowej skórki.

Zgadza się większość kobiet to ma, te szczupłe też, te dbające i ćwiczące maja mniej. Az sobie poobserwowałam dzisiaj w szatni
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 06 maja 2010, 23:28

Mijka pisze:I wyrażenie jednej takiej opinii ma wpędzać w kompleksy? Nie dajmy sie zwariować :>

No oczywiście, to nie powód.
Zauważyć jedynie należy, że jest to opinia dot. kwestii, w których bądź co bądź człowiek poszukuje akceptacji - cielesność, nagość, intymność. Stąd ten temat i wiele jemu podobnych.

Mijka pisze:Wychodzi jak dużo wiesz o kobietach :)
Dzindzer pisze:Zgadza się większość kobiet to ma, te szczupłe też, te dbające i ćwiczące maja mniej.

Oj weźcie, bo zburzycie jego swiatopogląd!
Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 23:31 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 maja 2010, 23:36

Nemezis pisze:Oj weźcie, bo zburzycie jego swiatopogląd!

Dziewczyny to co eng pisze jest optymistyczne. To znaczy, ze samcowie faktycznie nie widza cellulitu w początkowej fazie, takiego co to trzeba cisnąć fałd skórzasty by dostrzec
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 maja 2010, 01:22

Ja nawet nie wiem co to jest cellulit.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 01:43

Nemezis pisze:Cała ja

Jasne, a ja jestem wysoką młodą blondynką z dużym biustem ...
Nemezis pisze:Akurat to nie ma związku, chociaż fakt - u grubszych jest tego więcej.
osoby szczupłe z zasady nie mają skąd mieć cellulitu, bo to u ludzi szczupłych nie występuje, jak można mieć wady tkanki tłuszczowej jak jej się nie posiada ?
Nemezis pisze:Zebyś się kiedyś eng nie zaskoczył jak będziesz się dobierał do młodej szczupłej laseczki
Wyobraź sobie że przyglądam się kobietom z bardzo bliska i to całkiem sporej ilości ... rozstępy mają te co chudły mocno i tyły, albo matki-polki, takie rzeczy nie biorą się znikąd ... na wygląd trzeba sobie po prostu zapracować.
Mijka pisze:Wychodzi jak dużo wiesz o kobietach

Dobre ... rozbawiłaś mnie.
Dzindzer pisze:Zgadza się większość kobiet to ma, te szczupłe też, te dbające i ćwiczące maja mniej. Az sobie poobserwowałam dzisiaj w szatni

Szczupłe nie musza dbać ani ćwiczyć, po prostu są takie i już. Mogą jeść jak facet i nic, nie muszą liczyć kalorii ani niczego sobie odmawiać, po prostu ogranizm spala od zawsze wszystko co dostanie i nic się nie odkłada...
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 01:48 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 07 maja 2010, 01:49

O, kolejne JedyniePrawdziwe teorie.

albo matki-polki

Zapytam się małżonka, skąd ma rozstępy na plecach, może ma jakieś dzieci, o których nic mi nie wiadomo 8)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 01:52

pani_minister pisze:O, kolejne JedyniePrawdziwe teorie.

Jedyne i prawdziwe to masz ty, ja mam jedynie swoje zdanie...
Nie moja wina że obowiązujący tu standard to 165 wzrostu i 80kg wagi ;)
pani_minister pisze:Zapytam się małżonka, skąd ma rozstępy na plecach, może ma jakieś dzieci, o których nic mi nie wiadomo

To zależy jakiej narodowości jest i jaki ma kolor skóry ...
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 01:53 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 maja 2010, 02:39

Mijka pisze:
Andrew pisze:Takie pisanie generuje wlasnie kompleksy u kobiet , wystarczyło by napisac ze wolisz inne .

Dlaczego niby? Jak słyszę od faceta, że nie lubi jak kobieta ma krótkie włosy to mnie to nie wzrusza. Kompleksy? Bez przesady.

Wybacz , ale nie spotkałem kobiety ktora miałaby kompleks na punkcie wlosów , ani faceta który jedne lub drugie (krótkie długie ) powiedział by <belt>
nie pij tak mocnych drinków <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości