Gładki facet

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 16 sie 2004, 09:37

Fish napisał:
Ja jak sobie ogoliłem gębę to sie do mnie najpierw nie odzywała a później parę dni płakała ze śmiechu dopóki nie odrosło

Fishu zrobiłeś to na trzeźwo???
Ja bez bródki z domu bym chyba nie wyszedł :566:
ps - a co do tematu, to podgalam sobie klejnoty (całości nie), bo jakoś tak dziwnie zarastają, a i tylko maszynką elektr z funkcją do przycinania baczków - nie można się skaleczyć ;)
Ostatnio zmieniony 16 sie 2004, 09:44 przez lorenzen, łącznie zmieniany 1 raz.
;)...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 16 sie 2004, 09:38

Niestety na trzeźwo. Za bardzo sie podgoliłem i juz nie było innego wyjścia :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 16 sie 2004, 11:50

No na pewno człowiek pochodzi od małpy :). A podobno człowiek też zaczął chodzić wyprostowany przez jakaś chorobę.

PS- Krzysiu i ty zmieniłeś avatar ?
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2004, 11:55

Wkleje se za niedługo nowy , ale to potem , niech najpierw inni sie odsłonia i tak Mav i ja ty bylismy najdłuzej na pokaz ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 16 sie 2004, 11:57

Krzyś ale zmień go może. Jak ja nienawidzę takich cukierkowych facetów ! Brrrrrrr.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 16 sie 2004, 20:45

Jejciu nie moge się przyzwyczaić do nowego Avatra Krzysia. Jakoś wydaje mi się, że to ktoś inny. Więc Krzysiu szybko dawaj swoją fotke :).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 17 sie 2004, 13:37

Krzysiu ale fotta jak jakiś recydywista :D:D
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 17 sie 2004, 13:39

mi tez sie wydaje ktos inny cholercia zmienil sie chlopak
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 17 sie 2004, 22:43

Witam Wszystkich !!

Właśnie wróciłem z wakacji nad morzem. W Mielnie przez 2 dni była kiepska pogoda ale przez blisko 3 tygodnie super klara!!!!! Żonka z małą została jeszce tydzień ( jest nauczycielka i ma wakacje)
Nawiązując do nieowłosionych torsów u facetów. na pewno nie wygładam jak ten pan na zdjeciu ale ......

Na plaży zauważyliśmy z żonka, że dużo młodych facetów jest bez włosów na nogach , torsie.
Stąd nasze pytanie do młodszych uczestników forum: czy to już kolejny etap ewolucji faceta, czy po prostu oni sobbie usuwaja te włosy?????????
dezerter
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 kwie 2004, 22:16
Płeć:

Postautor: dezerter » 18 sie 2004, 00:49

Ja myśle, że u facetów to troche dziwne się tam golić...bo np. do którego momentu golić się na udach?:) U kobiet wszystko w porządku bo golą też nogi. Jak kiedyś dla żartu spytałem moją dziewczyne czy chce żebym się tam ogolił to powiedziała, że chyba mnie w czoło kopnie...:)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 18 sie 2004, 10:31

Na plaży zauważyliśmy z żonka, że dużo młodych facetów jest bez włosów na nogach

nie nie nie !! włosy na nogach faceta moim zdaniem wyglądaja zajebiscie :D a moze to tylko moj ma takie sexi nogi ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 18 sie 2004, 10:47

osobiście się spotkałem z jednym gościem który goli włosy na nogach,argumentuje to tym że szybciej jeździ...rowerze :557:

ja nie ogole za żadne skarby!
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.
Owidiusz
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 18 sie 2004, 16:21

fakt szosowcy golą sobie nogi, wyobrazcie sobie sytuacje... wchodze do kumpli do pokuju pozyczyc klucz do roweru a tam widze jeden siedzi na fotelu z pianka na nogach a drugi zasuwa golrarka gora dol.... :551: :546: jak zobaczylem, zyczylem dobrej zabawy i pospiesznie sie wycofalem :556:
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 18 sie 2004, 16:24

ja nie gole a niech rosnie :D przypomnial mi sie wisniewski
A niech gadaja :D ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 18 sie 2004, 16:54

Facet bez włosów na nogach - fuj. Miałabym skojarzenia z homoseksualistą (wiem wiem, że to nietolerancyjne :( ). Mimo wszystko fajnie jest poczuć, że czymś się różnimy (ja mam gładziutkie nogi a mój ukochany we włoskach). Tak jest zdecydowanie najlepiej.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
greg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2004, 17:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: greg » 18 sie 2004, 17:08

Golenie w miejscach intymnych ma ten jeden minus, że jak raz się to zrobi, to już włosy nigdy nie będą tam takie same (prostują się). Dlatego moja Pani mnie przed tym powstrzymała. Strzyżenie tak, ale nie golenie na zero. Jedyną częścią tzw. męskiego owłosienia, którą golę na 0 to pachy.
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 18 sie 2004, 22:26

greg pisze:Strzyżenie tak, ale nie golenie na zero. Jedyną częścią tzw. męskiego owłosienia, którą golę na 0 to pachy.


pod pachami na zero? :551: mnie by gryzło,wole tam lekko przyciąć ale jajeczka na zeeero :D
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.

Owidiusz
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 18 sie 2004, 23:01

greg pisze:Jedyną częścią tzw. męskiego owłosienia, którą golę na 0 to pachy.


To akurat wszyscy powinni robić, bez wyjątków. A już na pewno kobiety - pod groźbą kary śmierci ;) Obrzydliwe są te, którym kłaki włosów wychodzą spod pach... :563:
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 19 sie 2004, 08:11

Osobiście uważam że jedynymi częściami ciała które facet powinien golić są: twarz i jądra.Nie podobają mi się faceci którzy golą się w miejscach intymnych, na nogach lub pod pachami. Chociaż teraz nastaje taka moda wśród facetów- metroseksualny. Jednak jak bym zobaczyła takiego gościa z wygolonymi pachami lub nogami to pierwsze skojarzeniet o że jest to gej. Nie mam nic do gejów, ale z tego co wiem heteroseksualni faceci nienawidzą jak się ich tak nazywa.
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 19 sie 2004, 09:28

nie no pod pachami chyba lepiej niech się golą
rzadko ale po prostu dla samej higieny
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 19 sie 2004, 09:35

Futro ma swoje plusy, ale zdecydowanie więcej minusów.
Klejnoty golę obowiązkowo, a nawet, choć może nie widać, twarz. Jestem zarośnięty jak małpka, choć na szczęście nie tak, jak facet przedstawiony przez Mysiorka.
Mam przez to pewne problemy ale z drugiej strony moje Kochanie cały czas powtarza, że uwielbia pluszaki i futrzaki :D
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 19 sie 2004, 18:55

Moze i fakt higieniczne jest golenie pod pachami ale to chyba zadanie tylko dla kobiet. Nie wyobrazam sobie ze mialbym sie golic pod pachami! :) Wstyd mi bylo by na plazy reke do gory podniesc. A jaderka mozna golic. Nikt tego nie zobaczy procz partnerki :)

A co do sportowcow to niektorzy gola sie wszedzie. Np. plywacy gola cale nogi klaty i inne miejsca aby smiejszyc opor. Tak samo jest z kolarzami chyba :)
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 19 sie 2004, 19:25

a ja jak widze faceta z futrem pod pachami to po prostu mam odruch... :563: a jeszcze jak jest upal... futro pod pachami u mojego faceta na pewno by nie przeszly... Ale co kto lubi ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 20 sie 2004, 07:09

Gdy facet ma ogolone pachy, to od razu gej? Ale jak sobie ogoli jądra, to macho? :570:
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 sie 2004, 07:18

Wiecie co, martwi mnie to, że faceci coraz bardziej upodabniają się do kobiet (albo chcą się upodobnić- golenie miejsc intymnych, kolczyki itp...)A gdzie nasz duma z "silniejszej płci"? Jak tak dalej pójdzie, to niedługo trudno będzie nas odróżnić od "płci słabszej" i to jest smutne...
Ostatnio zmieniony 20 sie 2004, 07:40 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 20 sie 2004, 07:30

Nie przesadzaj... nie ma tak tragicznie. Niektórzy faceci chcą się upiększać, bo wydaje im się, że tak lepiej wyglądają. A jeśli dobrze się z tym czują, to dlaczego nie? Należy pamiętać, że wszystko jest dla ludzi :) Nigdzie nie jest napisane, że golenie miejsc intymnych, to czynności zarezerwowane tylko i wyłącznie dla kobiet. Poza tym - niektóre kobiety lubią, gdy facet jest tam ogolony lub ma kolczyk w uchu. To kwestia gustu. Nie ma ludzi, którzy podobaliby się wszystkim - to jest niemożliwe.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 sie 2004, 10:05

Nigdzie nie jest napisane, że golenie miejsc intymnych, to czynności zarezerwowane tylko i wyłącznie dla kobiet.


Nikt nie twierdzi, że to jest zarezerwowane, ale one miewają swoje "trudne dni" i dlatego jest to bardziej logicznie uzasadnione (choćby dla utrzymania higieny, bo na oralu świat się nie kończy). Z dwojga złego wolę nie miewać tych dni i pozostać przy swojej męskości. A tak na marginesie to: u chłopaka kolczyk w uchu czy w nosie, ma go upiększyć?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 sie 2004, 10:19

NIE WYOBRAZAM SOBIE BYM CHODZIŁ Z NIEWYGOLONYMI WŁOSAMI POD PACHAMI , JAK I NIE WYOBRAZAM SOIEBIE TEŻ W TEJ SYTUACJI DZIEWCZYNY , TO po prostu OBRZYDLIWY WIDOK ! I WIECEJ LUDZI SADZI TAK JAK JA , NIŻ TAK JAK AGA ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 20 sie 2004, 11:17

nie bardzo rozumiem co ma utrzymanie higieny podczas "trudnych dni" do owłosienia łonowego :550:

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 483 gości