różnica wieku

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 16 cze 2005, 23:30

cubasa pisze:
hehe Boże czy wszyscy myślą że doświadczenie życiowe=inteligencji


Nie koniecznie o to mi chodzilo...taka kobietka ma o wiele wieksze doswiadczenie zyciowe przez co na wiele spraw patrzy nieco z innej strony. O inteligencji to ja tutakj nie mowie, bo to wiadomo, rzecz wrodzona, albo sie ja ma albo sie nie ma :D <browar>


Takiej kobiecie to potrzebny doświadczony facet albo nie doświadczony którego by wszystkiego nauczyła <aniolek2> ...a poza tym faceci po 30 maja jakiś urok niestety kobieta musi być zadbana żeby koło 40 była atrakcyjna...
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 cze 2005, 23:35

anitka24 pisze:Takiej kobiecie to potrzebny doświadczony facet albo nie doświadczony którego by wszystkiego nauczyła


hehe czyli wychodzi na to że może wiek jest nieważny :P albo ważny w zależności od potrzeb ;)


anitka24 pisze:a poza tym faceci po 30 maja jakiś urok


oj mają urok, mają... <pijak>


anitka24 pisze:niestety kobieta musi być zadbana żeby koło 40 była atrakcyjna..


ja jak bede dochodzić do 40tki to zafunduje sobie jakąś operacje plastyczną heh :P
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 17 cze 2005, 00:10

unlucky_sink pisze:anitka24 napisał/a:
a poza tym faceci po 30 maja jakiś urok

oj mają urok, mają...

Heh... niezłe teksty pociskacie :P
Gdzie Ci faceci <aniolek2>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 cze 2005, 00:12

Mysiorku czyżbyś się z nami nie zgadzał ? :> hihi
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 17 cze 2005, 00:13

Gdzie Ci faceci


Idź do lustra, ja tez idę <aniolek2> <browar>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 17 cze 2005, 00:14

Mysiorek pisze:
unlucky_sink pisze:anitka24 napisał/a:
a poza tym faceci po 30 maja jakiś urok

oj mają urok, mają...

Heh... niezłe teksty pociskacie :P
Gdzie Ci faceci <aniolek2>


faceci uciekli albo o tej porze robią inne przyjemniejsze rzeczy <aniolek2>
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 cze 2005, 00:15

anitka24 pisze:przyjemniejsze rzeczy Aniolek


jakie np?? :>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 17 cze 2005, 00:18

unlucky_sink pisze:
jakie np??


Np. wyrywaja młodsze panienki ;P
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 cze 2005, 00:19

cubasa pisze:Np. wyrywaja młodsze panienki Jeeeezor


hehe młodsze panienki teraz w domku siedzą, siedzą albo już śpią ;P
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 17 cze 2005, 00:21

albo czytają Forum...u Agnieszki ;P
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 cze 2005, 00:28

cubasa pisze:albo czytają Forum...u Agnieszki Jeeeezor


albo pisza posty, bo cierpią na "bezsenność" :P
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 17 cze 2005, 00:33

unlucky_sink pisze:Mysiorku czyżbyś się z nami nie zgadzał ?

Hahaha... no nie wypada mi sobie kadzić <aniolek2>
cubasa pisze:Idź do lustra, ja tez idę

Spox. Zakochałem się właśnie w sobie :P

A tak na poważnie... musi być symbioza i tyle. Wiek nie ma znaczenia (przy mądrości obydwojga partnerów).
KOCHAJ...i rób co chcesz!
22 latek

Postautor: 22 latek » 17 cze 2005, 01:15

Bylem z 30 latka jakieś 3.5 miesiąca i dobrze było. Dużo mnie nauczyła :P Okazała sie niestety kłamczuchą i musieliśmy sie rozstać :565:
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 cze 2005, 01:41

Mysiorek pisze:Hahaha... no nie wypada mi sobie kadzić Aniolek


Mysiorku jesteś w okolicach 30tki ? :DDD
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 17 cze 2005, 08:48

unlucky_sink pisze:
anitka24 pisze:przyjemniejsze rzeczy Aniolek


jakie np?? :>


To co tygryski lubią najbardziej ...czyli byli gdzieś ...to juz zależy od gustów...ze swoimi tygrysicami...pewnie młodzymi bo faceci lubią młodsze.... <aniolek2>
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
bik79
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 17 cze 2005, 09:37
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: bik79 » 17 cze 2005, 10:07

Witam
Między mną a moją dziewczyną jest 6 lat różnicy - (ja 26, ona 20), nie za dużo ale zaczynaliśmy jak ona miała 16. Pamiętam jak mając 18 lat pierwszy raz kochałem sie z dziewczyną w pracy która miała 25 i dla mnie wtedy była to spora różnica wieku. Wręcz byłem z tego dumny że miałem taką okazję :). Moja dziewczyna miała szefową która jest z gosciem co ma 62 (ona 33) ale to chyba sie nie liczy bo poleciała na kase (on ma fabryke)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 17 cze 2005, 10:16

Ja znam parę co była różnica wieku około 30 lat facet był jej wykładowcą na uczelni, wolny dodam i postanowił że ona pasuje na jego przyszłą żonę.... oblał ją na egzaminie i tak od słowa do słowa zostali ze soba ...wyszła za niego za mąż i wszystko było oki aż jej zaczęło brakować towarzystwa w jej wieku ... i niestetty związek nie wytrzymał różnicy aż takiej dużej...po prostu on chciał innego domu niż ona...i się rozeszli...to oczywiście nie reguła o różnie bywa bo są różne związki ...ale to chyba za duża różnica i obie osoby pochodzą jednak z innego pokolenia :(
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 17 cze 2005, 13:12

A ja mam chyba jakąś barierę. Jak słyszę o związku "młodszy ze starszą" to coś mnie kłuje. Mój facet miał przede mną kilka starszych panienek... I od czasu, kiedy mi opowiedział kilka szczegółów mam jakieś dziwne przeświadczenie. Takie, że starsza = lepsza. Bo bardziej doświadczona, pociągająca, itd. itp. Wiem, nie można generalizować. To nie jest do końca od wieku zależne. Ale we mnie to już się jakoś zakorzeniło i za każdym razem, jak słyszę o takim właśnie związku, w którym partner jest młodszy o parę lat, to mi się kreuje obraz mojego chłopaka z którąś ze swoich byłych. I cały czas mam lęk, że one były w jakiś sposób lepsze. Wiem, to absurdalne, bo z nimi już dawno nie jest, a ze mną... już prawie 1,5 roku. Chyba muszę popracować nad pewnością siebie :(
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
rrq
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:30
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: rrq » 20 cze 2005, 14:49

Obudziłem się dziś obok mojej dziewczyny starszej odemnie o wasze magiczne 6 lat, bez skrepowania patrzyłem na jej ciało, widząc jego doskonałość połaczoną z delikatnym dotknięciem czasu. To nie ciało nastolatki z kompleksami z brakiem ukształtowanego Ja. To ciało kobiety które mówi bardzo wiele.
Budzi sie patrzy na mnie widze jej żywe oczy kiedy wypowiada 1 słowo wiem że jestem z kobietą z partnerem. Czy wiek jest znaczacy czy moja czy jej figura cokolwiek zmienia? Kiedy dla tych pierwszych słów i wszystkich kolejnych zostął bym z nią, nie szedł do pracy, nie wracał do obowiazków.
O niczym nie decyduje wiek, wygląd tylko te słowa które rozumiemy lub nie. Życie miarą doświadczenia... Możesz mieć 30-40 lat i żyć z rodzicami opiorą Cie codziennie dostaniesz śniadanie, zapłacą za twoje mieszkanie.. i co z tego wieku wnika??? NIC
Jeśli zmierzyłeś sie z życiem w równym stopniu jak twoja druga połowa dogadacie sie i nie bedzie przeszkód.
Bo sex bedzie cudowny, rozmowa wspólne śniadanie, spacer. Wszystko to daje radość jeżeli wyzbywasz sie uprzedzeń przekonan a zostawiasz miejsce na uczucie, które jest teraz, nie kiedyś nie za 10 a moze 100 lat.

Pozdrawiam
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 20 cze 2005, 15:15

rrq, zechciej napisać ile masz lat :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
rrq
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:30
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: rrq » 20 cze 2005, 16:52

cubasa pisze:rrq, zechciej napisać ile masz lat :)


24 wiosny mi pekły

od 20 roku jestem samodzielny :-D (tak na marginesie)
adi

Postautor: adi » 20 cze 2005, 19:39

powiem tak, że niektóry kobiety wolą młodszych, tak jak młodsze wolą starszych. To samo dotyczy facetów, są różne charaktery i upodobania. Ja np wolałbym mieć kobiete starszą conajmniej o 5lat, która wiedziałąby czego chce!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 cze 2005, 20:02

Adi ! ...nic nie zrozumiałeś z tego co napisał ...rrq! <browar> <browar> <browar>
a dla rrq.... <brawo1>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Catherina
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 cze 2005, 21:01
Skąd: centrum Polski
Płeć:

Postautor: Catherina » 20 cze 2005, 21:19

Zbytnio się nad tym nie zastanawiałam. Mój mężczyzna jest ode mnie o 3 lata starszy i jest dobrze. :):)

Ale seks z 5 lat młodszym chłopcem, albo 15 lat starszym facetem u mnie by nie przeszedł.... :)
"Piękna jest tylko prawda i tylko ona jest godna miłości"
***
"Nie ma drogi do pokoju, to pokój jest drogą"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 20 cze 2005, 21:57

Catherina pisze:Ale seks z 5 lat młodszym chłopcem, albo 15 lat starszym facetem u mnie by nie przeszedł....

Bo masz 18 latek dopiero :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Catherina
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 cze 2005, 21:01
Skąd: centrum Polski
Płeć:

Postautor: Catherina » 20 cze 2005, 22:15

Mysiorek pisze:Bo masz 18 latek dopiero


"dopiero" albo "aż" zalezy jak na to spojrzec :)
"Piękna jest tylko prawda i tylko ona jest godna miłości"

***

"Nie ma drogi do pokoju, to pokój jest drogą"
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 20 cze 2005, 23:48

albo 15 lat starszym facetem u mnie by nie przeszedł.... usmiech


a u mnie by "przeszedł" :] <aniolek2>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 20 cze 2005, 23:54

Ale seks z 5 lat młodszym chłopcem, albo 15 lat starszym facetem u mnie by nie przeszedł....

Z młodszym to może nie, ale u mnie On jest o 12 lat starszy. I co? Czytać tu Rrq, któremu niniejszym przyklaskuję. <brawo1> <browar>
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 21 cze 2005, 00:10

Koko pisze:Czytać tu Rrq, któremu niniejszym przyklaskuję


oj czytałam-ładnie napisał:DDD
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Agusia

Postautor: Agusia » 21 cze 2005, 01:02

Ja mam jakies ogolne "szczescie" do starszych facetow...Moj pierwszy facet tak na powaznie byl naprawde duzzzo starszy(dodam,ze mial corke ,ktora miala wiecej lat niz ja)...Pisalam juz w innym temacie o tym zwiazku...Z jednej strony podeszlam negatywnie, nie tyle co do swojego bylego zwiazku,co do moich wtedy 15 lat....Brak mi wtedy bylo tej dojrzalosci emocjonalniej,ktora niestety skonczyla sie blokada psychiczna....Mowie otwarcie,ze z tym facetem czulam sie naprawde dobrze.....W ciagu tych lat bywalo roznie z moimi zwiazkami,ale zawsze facet byl starszy niz ja...Dwa lata taemu podobal mi sie facet,ktory mial lat 30- dla mnie do dzisiaj mezczyzni,ktorzy maja lat 28-32 sa bardzo atrakcyjni i roznica wieku jest dla mnie zupelnie do przyjecia...W tym czasie kiedy mi sie podobal (bez wazjemnosci) 30 latek zakochal sie we mnie (tez bez wzajemnosci) 40 latek, naprawde super czlowiek,ale na przyajzni(z mojej strony) tylko pozostalo....
W mojej rodzinie starsze 2 pokolenia tzn.. prababcia i babcia tez preferowaly starszych mezczyzn- mezow o 8 lat starszych od siebie....W mojej rodzince max. roznica wieku pomiedzy malzonkami jest ok 16 lat.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości