Opalanie topless

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

tom23
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 16 gru 2004, 16:30
Płeć:

Opalanie topless

Postautor: tom23 » 25 cze 2005, 03:15

Zbliza sie lato,plaze itp.Jak zareagowalibyscie jakby wasza dziewczyna chciala sie na plazy opalac topless?A wy dziewczyny co o tym sadzicie?
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 25 cze 2005, 03:35

to zalezy na jakiej plazy,jesli chodzi o te polskie na ktorych zbieraja sie tlumy ludzi to chyba woel opalac sie w staniku od stroju..nasz kraj niestety jest malo tolerancyjny i jest tu ogromny kult ciala.natomisat jesli chodzi ote malo uczeszczane w Polsce to owszem,a zagranica n akazdej opalam sie topless:)
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!
Asica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2005, 13:21
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Asica » 25 cze 2005, 04:04

Ja uwielbiam sie za granica opalac topless.Lubie swobode i widziec jak moje piersi dzialaja na facetow.A wy dziewczyny tez lubicie jak faceci kieruja wzrok w to miejsce?Czy was to denerwuje?A co wy na to faceci jak inni mezczyzni gapia sie na piersi nawet zakryte waszej dziewcz?Bo moj jeden chlopak cieszyl sie ze tak na innych dzialam a drugiego szlag trafial.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 25 cze 2005, 10:35

Asica pisze:A wy dziewczyny tez lubicie jak faceci kieruja wzrok w to miejsce?

wole nie ogladac sliniacych i gapiacych sie facetow. zadne radocha.
lubie opalac sie topless ale szkoda ze u nas w kraju wywoluje to poruszenie.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

tom23
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 16 gru 2004, 16:30
Płeć:

Postautor: tom23 » 25 cze 2005, 11:23

Na piersi mojej dziewczyny non stop sie gapia faceci.Obojetne czy sie opala topless czy ma koszulke.Ma sliczne piersi b a chodzi bez stanika.Poczatkowo mnie draznilo ze kazdy facet sie ogladal.Ale od momentu jak jeden tak sie zapatrzyl ze potknal sie i wywalil na polke w markecie zaczyna mnie to troche bawic.Oni tylko moga na nie patrzec a ja mam je do zabawy na co dzien:)
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 25 cze 2005, 11:31

tom23 pisze:Na piersi mojej dziewczyny non stop sie gapia faceci.Obojetne czy sie opala topless czy ma koszulke.Ma sliczne piersi b a chodzi bez stanika.Poczatkowo mnie draznilo ze kazdy facet sie ogladal.Ale od momentu jak jeden tak sie zapatrzyl ze potknal sie i wywalil na polke w markecie zaczyna mnie to troche bawic.Oni tylko moga na nie patrzec a ja mam je do zabawy na co dzien:)

Super podejście naprawdę :)) i tak powinno być <brawo1>

Ja bym wolała, żeby faceci się nie gapili na moje nagie piersi, one są zarezerwowane tylko dla jednego chłopaka i tak ma pozostać. Ja tak na to patrzę.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 25 cze 2005, 11:50

W pelni zgadzam sie z Foxy Lady...nierozumiem poruszenia jakie wywoluja nagie piesi na plazy...nie lubie sie opalac w staniczku, wkurzaja mnie te biale paski i trojkaciki widoczne po opalaniu...lubie gdy moje piersi sa opalone
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!
Glatz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:56
Płeć:

Postautor: Glatz » 25 cze 2005, 12:41

off topic
Ostatnio zmieniony 25 cze 2005, 13:36 przez Glatz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 cze 2005, 13:03

Glatz pisze:I pytanie do panów : czy lubicie pokazywać się z Waszą kobiętą w miejscach publicznych gdy ona jest ubrana w minówkę i bluzeczkę z dekoltem ??

To ja zaapeluje by na nie nie odpowiadac gdzy zrodzi sie off-topik. A temat topicu jest przecie przyjemny wiec po co go psuc.

Ja osobiscie lubie ppatrzec sobie na panienki w toplesie na plazy. No chyba ze to stary pofaldowany kaszalot ktorego cyce maja powierzchnie zblizona do 60 calowgo telewizora.

A czy bym chcial aby moja dziewczyna sie tak opalala? Niewiem. Pewnie nie. Wolalbym aby inni jej nie widzieli bez ubrania. I na szczescie ona msli w tej kwestii tak samo jak ja :)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 25 cze 2005, 16:04

Maverick pisze:Ja osobiscie lubie ppatrzec sobie na panienki w toplesie na plazy.

Patrzeć powinieneś na piersi swojej kobiety.
Jak ja nie cierpię facetów za to ich "lubienie". <silacz>
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 cze 2005, 20:47

tom23 pisze:A wy dziewczyny co o tym sadzicie?

Coś normalnego :) Ale żadko to robię ponieważ mam za delikatną skórę, która zawsze musze popażyć na słońcu.
Na plaży raczej nie, bo nie odpowiada mi jak tłum tłumoków się na mnie gapi.
Ale nie tylko na plaży się opalam.
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 25 cze 2005, 23:35

eeee tam,mężczyźni wcale tak bardzo sie nie patrza. Coraz więcej kobiet opala sie tylko w majteczkach, i nie zauwazyłam jakiegoś nie zdrowego zainteresowania. Proponowałabym dla pań, które tak bardzo denerwuje zainteresowanie innych facetów, zjechać krytycznym wzrokiem po całej sylwetce delikwenta. Nic nie działa bardziej odstraszająco:) :>
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 cze 2005, 02:02

A ja nie mam co robić tylko tych delikwentów zjeżdżac wzrokiem? <silacz>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 cze 2005, 11:07

O co macie pretensje? Wychodzac na plaze trzeba sie z tym liczyc! Zwlaszcza jak si jest ladnym, bo zapewniam ze na cyce kaszalotow spojzec sie boje...
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 26 cze 2005, 11:09

hehe! zdrowko moon <browar> mozna wpasc jakas manie zjezdzania wzrokiem kazdego faceta ktory spojrzy sie dluzej niz 2sekundy
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 26 cze 2005, 18:38

Maverick pisze:O co macie pretensje? Wychodzac na plaze trzeba sie z tym liczyc! Zwlaszcza jak si jest ladnym, bo zapewniam ze na cyce kaszalotow spojzec sie boje...

Heh a ja sie z nim zgadzam <browar> Patrzeć rzecz ludzka, ajak dziewczyna wychodzi w mniejsce publiczne z nagim biustem to musi sie liczyc z tym, tak samo my się gapimy na facetów, a jakby zdjeli kąpielówki to już w ogóle :) Heh, nie rozumiem oburzenia. Mav <browar>
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 26 cze 2005, 20:51

a ja bym sie nie opalala toples, no chyba ze na prywatnej dzialce z moim facetem.
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 26 cze 2005, 20:55

Wiecie co? gdy opalałam sie topless zauważyłam jedną ciekawą rzecz... bardziej niż mężczyzn, przyciągałam uwagę pań. to one bez skrępowania potrafiły się przyglądać, podczas gdy mężczyźni zerkneli raz drugi- i koniec. Nie traktujmy ich jak bezmózgie wcielenie popędu seksualnego, bo tak nie jest. Mam jeszcze pytanko do opalających sie: jaka jest średnia wieku, tych przypatrujących sie wam tłumów tłumoków?
Obrazek
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 26 cze 2005, 21:04

Opalalam sie ale tylko we Włoszech. U nas ludzie strasznie dziwnie na to reagują. Choc na wakacjach jak pojde gdzies w odludne miejsce na plazy to tez sie rozbiore.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 cze 2005, 23:45

A zdazylo sie Wam ze podczas opalania bez stanika ktos zaczal fotki pstrykac?
Najlepsze jest to ze formalnie ma on do tego pelne prawo :) Wjsc na plaze naturystow z kamera (inna sprawa ze pewnie by nie wyszedl :) )
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 cze 2005, 00:59

fifi pisze:Mam jeszcze pytanko do opalających sie: jaka jest średnia wieku, tych przypatrujących sie wam tłumów tłumoków?

Task dokłądnie to Ci średniej nie oblicze. Na oko 20-24 lata.
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 27 cze 2005, 01:26

Ja może jestem jakiś inny albo coś, ale jeśli moja dziewczyna chciałaby opalać się w topless to w zupełności by mi to nie przeszkadzało, że inni ją widzą, o ile byłbym z nią na plaży.

Tak samo mojej dziewczynie nie przeszkadzałoby to że inni widzą jej nagie piersi, o ile byliby to zupełnie obcy ludzie, a nie znajomi, czy też tym bardziej rodzinka :)

a co do natrętów...

To zmierzenie wzrokiem, może być rzeczywiście skuteczne, a do tego towarzystwo chłopaka / męża powinno załatwić sprawe.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 cze 2005, 07:21

Asiula pisze:a ja bym sie nie opalala toples, no chyba ze na prywatnej dzialce z moim facetem.

Ja chyba tez. Tutaj w Polsce na pewno nie. Za granica juz predzej.
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 28 cze 2005, 23:16

Asica pisze:Lubie swobode i widziec jak moje piersi dzialaja na facetow.


Oprócz ładnych piersi trzeba mieć jeszcze trochę szacunku dla siebie i swojego ciała. Bo facet nie tylko patrzy na piersi czy na ciało. No chyba że chodzi mu tylko o sex.
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 29 cze 2005, 07:07

Yasmine pisze:
Asiula pisze:a ja bym sie nie opalala toples, no chyba ze na prywatnej dzialce z moim facetem.

Ja chyba tez. Tutaj w Polsce na pewno nie. Za granica juz predzej.

Egoistka innym za granicą to pokaże typowa Polka
Awatar użytkownika
susanne
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2005, 14:55
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: susanne » 29 cze 2005, 08:08

Dla mnie to chyba mimo wszystko nie robi większej różnicy. Jednak jak koleżanki rozebrałabym się raczej za granicą pod warunkiem że nie tylko ja. U nas w Polsce mało kto się decyduje na topless, a sama nie chciałabym być pkt obserwacji <aniolek2>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 29 cze 2005, 11:02

Krystian pisze:Oprócz ładnych piersi trzeba mieć jeszcze trochę szacunku dla siebie i swojego ciała. Bo facet nie tylko patrzy na piersi czy na ciało. No chyba że chodzi mu tylko o seks.


nie powiesz mi, ze zeby lezec z cyckami na plazy trzeba miec jeszcze wysokie iq: ) na ladne piersi przyjemnie jest patrzec i tyle, nie udawaj takiego swietoszka, a jesli taki naprawde jestes to szczerze wspolczuje, sam sobie odbierasz radosc zycia. cholera, kiedy sie opalam topless to po to zeby nie miec bialych piersi, nie po to zeby spotkac milosc mojego zycia! [zwlaszcza ze spotkalam heheh]

[ Dodano: 2005-06-29, 11:04 ]
i jaki seks?? ja tez sobie lubie popatrzec i nie chodzi mi o seks tylko wrazenia estetyczne O_O
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 29 cze 2005, 11:11

Krystian, Po prosu się wstydzi patrzeć na nagość boi się reakcji swojego cuiała a co by było gdyby znalazł się na plaży naturystów gdzie ludzie chodzą całkiem nago !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 29 cze 2005, 11:12

I masz dobre podejście Lollirot do takiego opalania... W Polsce niestety jest brak kultury wsród ludzi widzących dziewczyny opalające się topless. Ludzie powinni mieć więcej szacunku wobec takich dziewczyn i nie robić sensacji z tego że mają nagie piersi.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 cze 2005, 11:22

Swego czasu byłem nad adriatykiem i tam włoszki się opalały bez ubrań i co bardzo charakterystycznie nikt nie zwracał na nie uwagi za wyjątkiem..grupy polaków którzy mieli oczy mniej więcej wielkości piłeczek do tenisa 8) oczywiście nie można uogólniać ale coś w tym jest
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 236 gości