Bujne czy nie wielkie??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 wrz 2006, 20:15

JustMe to gdzie masz te wlosy ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
gosc7
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2007, 14:52
Skąd: kawałek jest
Płeć:

Postautor: gosc7 » 29 cze 2007, 09:22

a ja mam dosyc duze owłosienie mam17 lat ale go tak nie widac bo jestem blondynem na nogas spore na klacie k jeszce nie mam jako takich i na brzuchu mam ,,mysle ze małe owłosienie jest spoko wolałbym miec mniejsze ale nie jest najgozej ,najlepiej to miec srednie ale tego sie nie wybiera
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 29 cze 2007, 09:31

JustMe pisze:Jestem bardzo mlody w porownaniu z Wami mam 14 lat i jestem juz teraz w duzym stopniu owlosiony tzn bardziej niz moi rowniesnicy.. Troche mnie to krepuje i w jakims sensie czyni gorszym w towarzystwie wrecz dyskryminuje. Wyda Wam sie to moze "ach dziecko masz dopiero tyle lat czym sie przemujesz?!" Mozliwe, ale wstydze sie pokazac na plazy, basenie, zdjac koszulke po wf-ie,we wlasnym domu(!), a nawet jak w zartach jakas dziewczyna zrobi jakis ruch wobec mnie to czuje sie jak poparzony.. Naprawde stanowi to dla mnie ogromny problem i nie wiem co o tym mysliec moze ktos ma jakas rade, bo ja nie mam pomyslu.. Wrecz zalamuje sie..

Nie przejmuj się. Dzisiejsza kosmetyka oferuje takim jak Ty szeroki wachlarz zabiegów :)

Do lokalnego gabinetu kosmetycznego przychodził niegdyś pan, który depilował sobie dokumentnie wszystko, od klaty i brzucha zaczynając, poprzez ramiona, na nogach i plecach kończąc ;d

W sumie żyła złota dla właścicielki gabinetu, tylko kosmetyczki narzekały, bo faceci mają mocne włosy i się bidne musiały za każdym razem zdrowo namęczyć z tym gościem.

Ale wychodził gładziudki :) Także głowa do góry. Możesz się depilować. Na początek woskiem, co jakiś czas, a docelowo, jak już zrobisz karierę i będzie Cię stać - za pomocą lasera :)
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Blabladka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2010, 17:33
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Blabladka » 26 mar 2010, 19:05

NIE OWŁOSIONE jest ok.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 271 gości