Depilacja... u facetów!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 30 lip 2008, 18:23

TedBundy pisze:Po jakiego?
Czy to, że kobieta tak lubi jest wystarczającym powodem?
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 30 lip 2008, 20:49

Adaś38 pisze:No nie wiem kogo masz na myśli... nie spotkałem jeszcze nikogo kto by biegał na codzień z karabinem (a na dodatek był wydepilowany )

Słuchaj, zacznijmy od tego, że w Iraku jest wojna...

tank girl pisze:Yyyyy... WIDAĆ, że jestem facetem?

Widać. Zniewieściałym, zakolczykowanym dwuipółmetrowym dupkiem z bliskiego wschodu :D

Włosy są samcze, charakter moze być męski. Pozbywanie się samczych przymiotów nie pozbawia mężczyzny męskości.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 30 lip 2008, 21:47

Zaq pisze:Czy to, że kobieta tak lubi jest wystarczającym powodem


nie,nie jest. Bo to egoizm "ja lubię, tak ma być". Sam/a zechciej, z własnej woli, nie, bo druga strona chce. Kompromis
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 30 lip 2008, 22:39

Tutaj w 100% zgadzam się z Tedem. Facet musi być owłosiony, wydepilowany jakoś dziwnie dla mnie wygląda. Jeszcze przeboleć mogę jakby te włosy pod pachami i w gatkach przycinał ale nie na zero.
Obrazek
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 30 lip 2008, 23:08

My tutaj chyba tylko mówimy o depilacji zawartości gacioszków i pod pachami.
A nie o nogach, klacie czy czymkolwiek innym.
A to wcale nie jest niemęskie, gejowskie...
Przecież to indywidualna sprawa zresztą. I kobieta też ma niemały wpływ. Mój Piękny też się wzdrygał na pierwsze słowo o depilacji, a teraz jakoś sobie nie wyobraża mieć TAM buszu.

Po drugie, przecież nie powiemy: "Mężczyźni, depilujcie się i koniec". Każdy facet sam wie, co powinien robić i czy ma na to ochotę.

A kobieta jest wystarczającym powodem! Jak najbardziej! I to nie jest z jej strony żaden egoizm, ze chce mieć faceta bez owłosionego krocza, cholipka!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 lip 2008, 23:25

Joasia pisze:Jeszcze przeboleć mogę jakby te włosy pod pachami i w gatkach przycinał ale nie na zero.

ja bym przebolała jakby mi te włosy nawet wygolił (i tak by musiał zapuścić :P ), ale jak sobie pomyślę, że nogi by wydepilował to mi niedobrze ;DD
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 31 lip 2008, 00:06

TedBundy pisze:Zaq napisał/a:
Czy to, że kobieta tak lubi jest wystarczającym powodem


nie,nie jest. Bo to egoizm "ja lubię, tak ma być".


zaraz zaraz, i to mówi ktoś, kto 1000 razy powtarzał tutaj, że kobieta to musi być wygolona, bo tak i już? :D czyli jeśli facet goli się dla przyjemności kobiety to ta kobieta jest egoistka , ale jak kobieta goli łono na życzenie Teda, to to nie jest egoizm, tylko po prostu Ted tak lubi i tyle <diabel>
a co do kwestii owłosienia u facetów, to wolę chyba tych bardziej wydepilowanych, no ale jak facet nie ma ochoty się golić, to ok, nie przeszkadza mi to. panom owłosionym jak niedźwiedź mówię zdecydowanie nie.

ale nogi oczywiście mają zostawić w spokoju :D
Ostatnio zmieniony 31 lip 2008, 00:14 przez Nola, łącznie zmieniany 3 razy.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 lip 2008, 00:24

TedBundy pisze:Może sobie klatę i plecy mam golić jeszcze?

włosy na plecach <belt>

po co pozbywać się naturalnych atutów faceta? :)

jajowe włosy wchodzące do buzi przy czynności wiadomej czy włosy pod pachami to takie wielkie atuty ??
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 31 lip 2008, 00:26

TedBundy pisze:naturalny, konserwatywny, przeciw pedalskiej modzie. Pachy i łono goli kobieta. Facet goli twarz. Tak się przyjęło i IMO niech tak zostanie


Kiedys facet golil tylko twarz. A kobiety lataly z Tarzanem w majtkach i Bin Ladenem pod pachami. Czasy sie zmieniaja Ted, Twoje myslenie tez powinno.

Pedalstwo to nie nasladowanie kobiet, to nie Tinky-Winky z rozowa torebka, to nie chodzenie jak Kate Moss na wybiegu. Bycie homoseksualista to milosc, jakiej wielu hetero nigdy w swoim zyciu nie bedzie miala okazji doswiadczyc, a nazywanie tego pedalstwem mi, powiem, nie lezy.

Naturalny? Polataj tydzien bez dezodorantow, badz naturalny. Pozniej sztachnij sie pod pacha i daj znac na jaki adres wyslac wieniec pogrzebowy.

Higiena - o to w tym wszystkim chodzi! Jesli dla Ciebie bycie konserwatywnym naturalista to smrod szczochow na wlosach lonowych, to ja nie mam pytan.

A ja? Oczywiscie, ze sie gole. Morde, okolice lonowe, pod pachami. Problem nieprzyjemnego zapachu zniknal, a w moich oczach wyglada to duzo lepiej, niz czarny koltun wystajacy na wszystkie strony kiedy podniose reke do gory.

[ Dodano: 2008-07-31, 00:28 ]
Dzindzer pisze:jajowe włosy wchodzące do buzi przy czynności wiadomej czy włosy pod pachami to takie wielkie atuty

Przeciez nie ma nic przyjemniejszego niz kudly miedzy zebami, Dzin.

Ted, masz kota. Wez szczote i go uczesz. A pozniej ja obliz. Efekt podobny, tylko ze dla dopelnienia musialbys sobie jeszcze dupe pod nos podstawic.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 31 lip 2008, 00:29

Haro pisze:a w moich oczach wyglada to duzo lepiej, niz czarny koltun wystajacy na wszystkie strony kiedy podniose reke do gory.

Popieram. <cisza>
Dzindzer pisze:włosy na plecach

<szczerbaty>
Haro pisze:Higiena - o to w tym wszystkim chodzi!

Amen.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 31 lip 2008, 00:31

Tak swoja droga przypomnial mi sie dowcip.

Wiecie jak smakuje niewydepilowana cipka?
- Jak landrynka spod szafy.

Przemysl to Ted, bo dziala to w obie strony.
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 31 lip 2008, 00:31

Haro, idealna wypowiedz, zgadzam się 100 procentowo :)
No ale jeśli niektórzy nie lubią nowatorskich aspektów, chociaż nie wiem, czy do takich można zaliczyć banalne golenie sie, to trudno.
Dobrze, ze przynajmniej większość idzie naturalnie do przodu, a nie trzyma się jakichs przestarzałych konserwatywnych upodobań.

:)
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 31 lip 2008, 00:38

Haro widzę że nie rozumiesz jeszcze różnicy między dziewczynkami a chłopczykami.
Niech ktoś inny ci wytłumaczy bo ja nie mam siły
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 31 lip 2008, 01:08

Jestem fetyszystką męskiego owłosienia <aniolek>
Ostatnio zmieniony 31 lip 2008, 01:08 przez lollirot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 31 lip 2008, 01:14

No to raczej nie będziemy sobie wchodzić w drogę :D
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 31 lip 2008, 02:16

Adaś38 pisze:Haro widzę że nie rozumiesz jeszcze różnicy między dziewczynkami a chłopczykami.

dziewczynki mają cipkę, a chłopcy penisa

podstawowe zasady higieny obowiązują i tu i tu moim skromnym zdaniem :)
Ostatnio zmieniony 31 lip 2008, 02:16 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 lip 2008, 08:22

lollirot pisze:Jestem fetyszystką męskiego owłosienia <aniolek>

no ja też. Się czuje tutaj jak Yeti :D
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 31 lip 2008, 09:30

Mati pisze:podstawowe zasady higieny obowiązują i tu i tu moim skromnym zdaniem :)

Pszeciesz nie mówię że nie obowiązują. ALe proszę mi nie wciskać że jak facet musi się golić czy depilować żeby być higienicznym! Mi osobiście wystarczy że się myję
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 lip 2008, 09:39

a ja i to i to - w niektórych miejscach [:D]
ale ... wlosy wystajace z nosa wygladają obrzydliwie i trzeba cos z tym zrobic - to podstawa higienicznego wygladu , tak samo pachy , jak pisal Charli przycinać , a i owszem , ale nosic wystajace klaki ? nie dla mnie mnie to obrzydza - taki Typ / [:D]
Ostatnio zmieniony 31 lip 2008, 09:41 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 lip 2008, 10:14

lollirot pisze:Jestem fetyszystką męskiego owłosienia


jedna normalna :] przynajmniej w tym aspekcie <diabel>

co mają włosy do loda? Nie wiem. Na nim przecież nic nie rośnie ;DD Litości.
Nieśmiało pragnę zauważyć, że ogolenie pach często zwiększa potliwość :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 31 lip 2008, 10:51

TedBundy pisze:co mają włosy do loda? Nie wiem. Na nim przecież nic nie rośnie Litości.
Nieśmiało pragnę zauważyć, że ogolenie pach często zwiększa potliwość

Mylisz sie. Gruczoly potowe reaguja na bodzce niezaleznie od tego czy masz pachy wygolone czy nie. Roznica polega na tym, ze w przypadku spocenia sie w tym miejscu, przy wygolonych bedziesz miec mokra skore, w przypadku kudlow wszystko zostaje na wlosach. Sam odpowiedz sobie co gorsze.
Adaś38 pisze:Pszeciesz nie mówię że nie obowiązują
Koledze proponuje lekture slownika, dopiero pozniej szukania roznic u chlopcow i dziewczynek.

Swoja droga rozbawilo mnie to :) Roznica miedzy chlopcem i dziewczynka wedlug pana "mole opie*olily mi slownik" polega na tym, ze dziewczynki sie gola "tam", a chlopcy nie. :P Radze byc czujnym na dyskotece, w dzisiejszych czasach chlopcy "tam" sie tez golic potrafia, moglaby Cie - kolego - spotkac dosyc przykra niespodzianka :P
Adaś38 pisze:ALe proszę mi nie wciskać że jak facet musi się golić czy depilować żeby być higienicznym! Mi osobiście wystarczy że się myję
Dla mnie mozesz latac jak Sasquatch i pienic wlosy na plecach mydelkiem Fa. W moich oczach facet owlosiony w miejscach narazonych na nadmierne wydzielanie potu zwyczajnie smierdzi, i robienie tutaj gowna w lesie w niczym nie pomoze. Tak przy okazji musi to pieknie wygladac, kiedy mezczyzna oblewa sobie owlosienie lonowe szamponem Head&Shoulders i namietnie je pieni :)
TedBundy pisze:co mają włosy do loda? Nie wiem. Na nim przecież nic nie rośnie Litości.
Albo nigdy nikt Ci nie robil, albo masz slabe owlosienie lonowe. Jak raz zobaczylem, jak narzeczona wydlubuje z zebow wlosy co chwile, to sam zdecydowalem sie na golonko.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 31 lip 2008, 11:03

TedBundy pisze:co mają włosy do loda?

Sporo :)
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 lip 2008, 11:05

co mają włosy do loda? Nie wiem. Na nim przecież nic nie rośnie ;DD Litości.

Yyyyy ( pierwsza reakcja).
Przy lodzie nie ograniczam się tylko do penisa, ale rozumiem, że mogłeś na to nie wpaść, Twoja kobieta może przecież robić inaczej ;)

lollirot pisze:Jestem fetyszystką męskiego owłosienia <aniolek>

W niektórych miejscach ja też <diabel>

TedBundy pisze:Nieśmiało pragnę zauważyć, że ogolenie pach często zwiększa potliwość :]

a ja nieśmiało pragnę zauważyć, że są środki radzące sobie z tym.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 lip 2008, 11:43

to też brałem pod uwagę. Nikt się nie musi ograniczać i na szczęście tego nie robi :) Dalej nie widzę problemu, tam nie ma metrowego gąszczu :> <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 31 lip 2008, 12:52

Ted, przestan swirowac. Doskonale wiesz jak sprawa wyglada z wlosami, wieczne nie sa. Rowniez wiesz, jak wyglada sprawa z napletkiem i ewentualnym dostawaniem sie pod niego takich kudlow. Moze masz tak dlugiego, ze problem Ciebie nie dotyczy, dla mnie kudly na jajacach i na lonie sa obrzydliwe. Chcac niechcac wchlaniaja zapach z tych okolic, i chcac niechcac smierdzi tam nawet jak sie wyszorujesz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 lip 2008, 13:07

mnie nie smierdzi , a wygolenie jak powoduje u mnie odparzenia na nogach w ich okolicach , tak ze wlosy w tych okolicach musze miec i jakos nikomu nie przeszkadzały, to samo sie tyczy kobiet, wygolona cipka dla mnie - DLA MNIE ! wyglada okropnie i niesmacznie ! i w zyciu nie wygolona mi w niczym nie przeszkadzała !!
Ale rozumiem iż inni mają inaczej i nie mam zamiaru przekladać swoich upodoban nad upodobania innych .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kliktorator
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 09 lip 2008, 13:11
Skąd: Wwa
Płeć:

Postautor: kliktorator » 31 lip 2008, 18:50

Andrew pisze:wygolona cipka dla mnie - DLA MNIE ! wyglada okropnie i niesmacznie ! i w zyciu nie wygolona mi w niczym nie przeszkadzała !!

Dla mnie długie kudły na kobiecym łonie to koszmar. Wolę strzyżoną - na 5mm max centymetr. To niemal fetysz. [:D] i w zęby nie włazi <;)>

A moje kudły - strzygę, bo mi z tym wygodnie - pałkę i pachy strzygę maszynką, na 3mm, bo golić się nie lubię. Ryj golę brzytwą, bo mam gęsty zarost i wilkinsony nie dają rady <;)> , a do klejnotów z brzytwą -- thanx, but no, thanx... <boje_sie>
Kłamstwo nie różni się niczym od prawdy, prócz tego, że nią nie jest.
— Stanisław Jerzy Lec

Nawet gdy przyjaciel działa wbrew tobie, wciąż jest twoim przyjacielem.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 31 lip 2008, 20:55

Golenie pach to co najwyzej zabieg estetyczny, nie higieniczny. Wygolone pachy poca sie jeszcze bardziej, a raczej tyle samo potu, tylko ze bardziej splywa.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 lip 2008, 21:28

Co Ty powiesz - naprawdę , a mnie nic nie spływa !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 01 sie 2008, 00:28

Wracajac jeszcze na chwile do dyskusji. Jesli juz golic, to tylko na 5mm lub 1cm. Wygolone jak na meskiej twarzy nie sa niczym przyjemnych w kontaktach damsko-meskich. Minetka uskuteczniana na full ogolonej pochwie sprawia, ze moje usta i okolice warg wygladaja tak, jakbym przez godzine namietnie calowal sie z Pumexem.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości