dziewice....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

myszkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2006, 00:12
Skąd: slask
Płeć:

dziewice....

Postautor: myszkaa » 13 sty 2006, 00:27

Chlopaki, co sadzicie o dziewicach? Czy wolelibyscie miec dziewczyne, ktora z nimik przed wami jeszcze nie byla? czy taka, ktora skakal z kwiatka na kwiatek? bzzz.... :)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 13 sty 2006, 00:35

off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Re: dziewice....

Postautor: vraiment » 13 sty 2006, 00:40

myszkaa pisze:Chlopaki, co sadzicie o dziewicach? Czy wolelibyscie miec dziewczyne, ktora z nimik przed wami jeszcze nie byla? czy taka, ktora skakal z kwiatka na kwiatek? bzzz.... :)


:)

co za temat :)

odpowiedź brzmi: tak, chciałbym mieć jak najmniej doświadczoną partnerkę (kto mnie choć trochę lepiej zna tego moja wypowiedź nie dziwi), choć zdaję sobie sprawę że prośba o dziewicę to w moim wieku żądanie trochę na wyrost. <aniolek>

w każdym razie *nie* chciałbym kobiety, której musiałbym co rano odkręcać licznik do tyłu by jako tako wyglądało... :|
myszkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2006, 00:12
Skąd: slask
Płeć:

sedno sprawy

Postautor: myszkaa » 13 sty 2006, 00:47

CichyPL pisze:Wg mnie jest to jak najbardziej atrakcyjne. Fajnie jest byc tym pierwszym, nie martwic sie, jak bylo z poprzednim, czy nie byl lepszy itd. To chyba daje duzo spokoju.
No i podobno pierwszy raz pamieta sie do konca zycia, wiec fajnie wiedziec, ze ma sie miejsce w czyjes glowie na zawsze :)
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Re: dziewice....

Postautor: Ciekawski » 13 sty 2006, 01:31

vraiment pisze:w każdym razie *nie* chciałbym kobiety, której musiałbym co rano odkręcać licznik do tyłu by jako tako wyglądało... :|

Hahahahaha :)
Wiadomo, że dziewictwo ma swój urok, bardzo wielki zresztą. Nie ma nic wspanialszego niż bycie dla danej kobiety "tym pierwszym" (najlepiej jedynym, ale życie płata figle, ech... :( ). Ogółem reszta jest w podanych linkach.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 13 sty 2006, 01:56

Odsylam do tematow, ktore podala złotooka, a ten zamykam. Dopisujcie się tam :]

Ps. Złotooka, dzięki <browar>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 144 gości