Ona chce i ja tez ale...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Leon
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2006, 14:11
Skąd: Przemyśl
Płeć:

Ona chce i ja tez ale...

Postautor: Leon » 21 lip 2006, 22:15

Mam problem... chyba. Od pewnego czasu obudwoje z moja dziewczyna odczuwamy chec aby sie zaczac kochac i ze peting juz nam tak jakby nie wystarcza :) z tym ze ja nie chce tego robic w kondomie :/ a ona nie chce kupic plastrow :/ jak ja naklonic?
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 21 lip 2006, 22:18

Leon - nie dojrzałeś do związku, o seksie nie wspominając. Czytaj swój post, dopóki nie zrozumiesz, gdzie popełniasz błąd. Egoista.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Michal23
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 10 mar 2006, 17:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Michal23 » 21 lip 2006, 22:18

Ale dlaczego nie chcesz? Nie bo nie? Czy moze masz uczulenie albo obawiasz sie ze to niewystarczający środek antykoncepcyjny? Poza tym ile macie lat? Moze ona bardziej boi sie pierwszej wizyty u ginekologa niż samych plastrów i wtedy problem leży gdzie indziej :P
Vilemo_88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2006, 14:46
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: Vilemo_88 » 22 lip 2006, 00:04

czemu odrazu egoista? kiedy ja zaczynalam wspozycie moj partner tez mowil ze nie chce uzywac prezerwatyw. zgodzialm sie z nim bo oboje uwazmy ze jest to nie wygodne. o wiele bezpioeczniej jest z plastrem czy z tabletka...
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 22 lip 2006, 00:23

Vilemo_88 pisze:czemu odrazu egoista? kiedy ja zaczynalam wspozycie moj partner tez mowil ze nie chce uzywac prezerwatyw. zgodzialm sie z nim bo oboje uwazmy ze jest to nie wygodne. o wiele bezpioeczniej jest z plastrem czy z tabletka...

Bo bezpieczeństwo to jedna sprawa, a zdrowie to druga. Tabletki czy plastry to hormony i nie pozostają bez wpływu na organizm, a on dziewczynie nie daje wyboru, bo nie chce prezerwatywy - bo co? Takie ma widzimisię?
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 lip 2006, 00:29

Vilemo_88 pisze:czemu odrazu egoista? kiedy ja zaczynalam wspozycie moj partner tez mowil ze nie chce uzywac prezerwatyw. zgodzialm sie z nim bo oboje uwazmy ze jest to nie wygodne


ale zanim sie zorientowalas ze to niewygodne to on ci to narzucil i jestem pewien ze nie chodzilo mu o twoje bezpieczenstwo tylko o wlasna przyjemnosc :]
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 22 lip 2006, 00:38

Leon napisz dlaczego nie chcesz założyć gumki na swojego członka??? To jakaś ujma dla Ciebie???? Dziewczyna nie chce się truć i daj jej spokój !
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 22 lip 2006, 00:59

To nie zakladaj, a ona tez niech sobie plastry odpusci.
Po co sie meczyc?
Tak naprawde jest bardzo znikoma szansa ze wpadniecie, wiec nie peniajcie ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 lip 2006, 01:11

Tak naprawde jest bardzo znikoma szansa ze wpadniecie, wiec nie peniajcie
Nie podpuszczaj chłopaka... <diabel>
Leon, założę się, że nie chcesz zakładać prezerwatywy, gdyż Wasz pierwszy raz chciałbyś przeżyć bez niej, bo bardziej się do niej(Partnerki :D ) zbliżysz, itp. zgadza się?? Spotkałem się z takim czymś, więc pytam... ;DD
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 22 lip 2006, 02:09

sadi pisze:To nie zakladaj, a ona tez niech sobie plastry odpusci.
Po co sie meczyc?
Tak naprawde jest bardzo znikoma szansa ze wpadniecie, wiec nie peniajcie

I wszyscy bedziecie zadowoleni <hahaha>
"Serca przepełnione miłością
nigdy daleko od siebie nie odejdą"
Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 22 lip 2006, 07:04

Dziewczyna się naszprycuje hormonami, potem się roztyje, albo w ogóle straci ochote na sex i dopiero będziesz miał problem...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 22 lip 2006, 08:23

Leon, w pełni zgadzam się z Ciekawskim. Jesteś egoistą, chyba że masz uczulenie na latex to zwróciłbym honor. Acz i w tym wypadku możesz Durex Avanti założyć, gumki nielateksowe :] Twojemu zdrowiu nic nie szkodzi, a jej może szkodzić. To Ona Tobie daje coś z siebie a nie Ty Jej <diabel> Więc mógłbyś coś dla Niej zrobić i chociaż zgodzić się na tę formę antykoncepcji którą ona preferuje. Jak nie to bryndzluj frendzla w słoninie między żeberkami kaloryfera <diabel>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 22 lip 2006, 13:30

Co wy tutaj gadacie !!
Pigulki strasznie zle wplywaja na kobiece zdrowie i powoduja nieplodnosc.
Prezerwatywy u 96% mezczyzn powoduja trwale uczulenie, co w praktyce zmnienia sie w dlugoletnia niemoznosc ich stosowania.

Taka prawda - sex to nie zabwa, wiec poki co odpusccie sobie oboje ;DD



Post czytamy ze zrozumieniem... : D
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 22 lip 2006, 14:47

Vilemo_88 pisze:czemu odrazu egoista?

Dlaczego?
Bo pisze:
Leon pisze:jak ja naklonic?

Nie myśli o niej tylko o swojej wygodzie. Jak juz napisali wczesniej, z hormonami zabawy nie ma i pozostawiaja jakis ślad w organizmie. Wiec...
sadi pisze:Tak naprawde jest bardzo znikoma szansa ze wpadniecie, wiec nie peniajcie

;)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 lip 2006, 00:51

Leon pisze:jak ja naklonic?
A jak Ciebie? <hahaha>
Egoista. <foch>
Ja na jej miejscu bym powiedizla po Twoim "nie chce gumek" "a co mnie to obchodzi ja chce sexu a sie truc hormonami nie bede i juz" i z gumka w zebach sie rzucila. Proste. Jak ja bym sie mojego kazdym "nie" przejmowala... <niewiem>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lip 2006, 01:18

Pitolicie, Panie i Panowie.
Tak, chciałby przeżyć to soute. Czemu nie? <browar>

Poczekajcie do końca okresu i zróbcie to. Każde się "poświęci" i po problemie. Zaczną być parą świadomą. Wezmą to znikome ryzyko, ale wezmą je wspólnie. Bez ograniczeń ze stron!
A potem przetestują wszystko na sobie i w sobie ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 24 lip 2006, 01:55

Ja bym proponował wsadzic franka 3 razy bez gumy <lodzik> , koles sie podjara , Suupperr mój pierwszy raz bez kondona <hahaha> a potem załozył i zrobił swoje <pijak>

A tak w ogóle to smieszne to jest bo jest moze i przyjemnosc inna troche z a bez gumy, ale pomysł tez o niej i uszanuj to.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 24 lip 2006, 09:36

tiaaa tabletki niezdrowe bo hormonalne, a ja np. czytałem nie tak dawno w jakimś mądrym piśmie, że z najnowszych badań wynika, że długotrwałe stosowanie gumek-lateksowych zwiększa ryzyko zachorowania na raka!!!!
i co, pozostaje kalendażyk, bo jest natura;lny??? ta bzdura, też nie bo mało skuteczny i można nabawic się nerwicy i jakiejś psychozy ze stresu. - może abstynencja:)
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 24 lip 2006, 10:08

oj u mnie tabletki tak cholernie libido obnizyly, ze szkoda gadac :/. facet, ty jednak choc sprobuj w gumce.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 24 lip 2006, 10:13

po pierwsze nie nakłądniaj, bo w ogóle się zniechęci i będzie dupa a nie sex... ;) po drugie dlaczego nie chcesz tego robić w kondomie? masz jakeis złe doświadczenia? a nóż ten sposób będzie Ci odpowiadał i jej też! Plasty są dośc dorgie, i jak dla mnie jeszcze zbyt malo sprawdzonym środkiem , jakoś temu nie ufam... ale czy to jedyne metody antykoncepcji!? przeicerz są tez cudwone pigułki, glubułki, wkłądki do maciczne itd itp.... a najlepij to ją namów, ale na wizytę u ginekologa! to on doradzi wam najlepsze roziwazanie... w końcu mozna sporóbowac wszytskiego... ;) buziaczki :*
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 24 lip 2006, 11:12

zielony kot pisze:facet, ty jednak choc sprobuj w gumce


Gumki nie gryza <diabel> . Sproboj to sie przekonasz.
"Serca przepełnione miłością

nigdy daleko od siebie nie odejdą"

Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 24 lip 2006, 11:51

vkajot pisze:a ja np. czytałem nie tak dawno w jakimś mądrym piśmie, że z najnowszych badań wynika, że długotrwałe stosowanie gumek-lateksowych zwiększa ryzyko zachorowania na raka!!!!

No patrz, a ja przeczytałam niedawno w niegłupim piśmie, że używanie prezerwatyw może ochronić kobietę przed wirusem wywołującym raka macicy :D (czy coś takiego)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 lip 2006, 11:54

vkajot pisze:tiaaa tabletki niezdrowe bo hormonalne, a ja np. czytałem nie tak dawno w jakimś mądrym piśmie, że z najnowszych badań wynika, że długotrwałe stosowanie gumek-lateksowych zwiększa ryzyko zachorowania na raka!!!!

nie z takich najnowszych. faktycznie była taka teoria, ale bardzo szybciutko została obalona :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 24 lip 2006, 12:23

no może faktycznie została obalona...
ale chodzi o to, że każdy poleci coś innego. Producent gumek powie że są najlepsze i nieszkodliwe, producent tabletek powie, że to tabletki są najlepsze a gumki złe.
lekarz poleci pewnie to za co mu zapłaciła firma farmaceutyczna, chyba że będzie uczciwy...

a jak widać wyniki badań o wspaniałości i szkodliwości wszystkich metod są niepewne i co chwila się zmieniają.

Komu wierzyć??
może szkoda aż tak bardzo się przejmować, bo prędzej czy później i tak umrzemy na jekieś chorubsko, powiedzą że to od fastfoodów albo od zanieczyszczonego powietrza, albo że od tabletek... a tak naprawde to na 100% nigdy nie bedzie wiadomo jak co na nas działa i jakie są skutki długotrwałego uzywania, bo wszystko dziś jest rako- i chorobo-twórcze
szkoda się przejmować, bo to tylko niepotrzebny stres

najlepiej wysłuchać wszystkich i nie sugerować się nikim tylko samemmu podjąć decyzję

zastanawia mnie czemu jeżeli sam się na coś nie godzisz to czemu chcesz żeby zgodziła się twoja kobieta na coś co jej nie odpowiada??
jest coś takiego jak KOMPROMIS, warto przetestować, bo zamiast radości z seksu będziecie mieli tylko niepotrzebne problemy i sprzeczki
zawsze jest jakieś rozwiązanie
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 24 lip 2006, 12:42

Mamy teraz znów spór o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą...

Leon, jeżeli jesteście młodzi i zależy Tobie na niej, to nie gadaj, że nie chcesz w gumce... tabletki/plastry są dla dziewczyn dojrzałych już i poniżej 19-20 roku życia nie warto po prostu ingerować w nieuregulowaną jeszcze gospodarkę hormonalną dziewczyny. Jeżeli Twoja dziewczyna nie chce plastrów a do tego ma 16-17 lat, to zdecydowanie jestem za jej zdaniem (wie po prostu co robi). Jak już absolutnie nie masz ochoty na zabawę w gumce, to poczekajcie do dni niepłodnych po owulacji (wskazówki na temat obserwacji śluzu masz w innych tematach) a przed miesiączką, albo kochajcie się (jak zasugerował Mysiorek) tuż po miesiączce... ale, cholera, nie wal tematów "jak mam namówić?" skoro sam nie dajesz się namówić na co innego (gumki).
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 365 gości