Orgazm

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Fionka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2006, 17:48
Skąd: Wrocław
Płeć:

Orgazm

Postautor: Fionka » 12 sie 2006, 21:50

Cześć Wam:) Nie wiem czy ten temat pojawił się na forum, ale mam takie pytanie. Mianowicie jak przeżywacie orgazm?? Moglibyście się tym podzielić:D co wtedy czujecie:D Ja np. nie wiem czy to normalne, ale w czasie orgazmu płacze <aniolek> Mój chłopak zastanawia się, czy ze mna wszystko ok:) na pewno tak <banan> Czy niektórzy z Was tez tak to przeżywaja?? :>
Diabełek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2006, 18:31
Skąd: mielec
Płeć:

Postautor: Diabełek » 12 sie 2006, 22:29

mi sie zdarzyło raz czy dwa popłakać :D a co do przezywania orgazmu..tego sie chyba nie da opisać..
rób swoje ryzyko jest twoje:P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 sie 2006, 22:40

Da się ! ...jak se wbijesz wielką dratrwę w dupsko to odwrotnosc bolu jaki nastapi , bedzie wyznacznikiem orgazmu , jego przyjemnosci odczówania jako zjawiska . <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 12 sie 2006, 22:44

Jak uda Ci sie dojechac Andrewa tak zeby odlecial w kosmos to bedziesz miala przy nastepnym seksie 3 razy lepszy orgazm :D <brawo>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 12 sie 2006, 22:50

jedno jest pewnie, keidyś miaął inny znacyz gorszy... ;) kidy robie to sama to trzema palcami tracam łechatczkę (mój chłopak porównuje todo grania na gitarze... :D ) akeidy on mi to robi jezyczkiem...to musi troche czasu an to pośeicić bo dość czeto czuje ze za chwiel zaczne szczytować ale lubie odwlekać ten moment i całkowice nad nim panuje... a kiedy już sobie pozwole na te przyjemność... to jak by wspinam sie po górze coraz wyzej i wyżej cąły czas dochdoze, aż w koncu mieśnie wybuchają raz i zaczynajasię kurczyć pare razy aż wreszcie przestana... tych mocnych uderzeń jest czasem wiecej czasem mnie przeważnie 2 najwiecej 5 najmnije jedno... ;) nie wime czy można to nazwac wielekrotnym, alemi jedne takei wysarcza w zuepłności... :D eh coś pięknego... :]
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 13 sie 2006, 09:00

raz kiedy warunki byly idealne, przy zwyklym pettingu, dostalem skurczu brzucha:D tak ze pozniej ciezko mi bylo sie wyprostowac bo miesnie bolaly
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 13 sie 2006, 12:54

Kurcze tak czytam te wasze wypowiedzi,odnosnie orgazmu i normalnie doluję sie przy tym:(....ja nigdy czegos takiego nie przezywałam i nie wiem jak to jest,a przeciez juz tak dlugo jestem z moim chlopakiem,peeting jest u nas na porządku dziennym,a jednak....Wiem,ze każda kobieta orgazm przezywa bardzo indywidualnie,ale ja tak nie potrafię...myśle ze wynika to z lęku przed tym ze ktoś wejdzie do pokoju,że ktoś coś usłyszy,nakryje nas...pewnie brak wyluzowania stanowi tu największy problem...
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 13 sie 2006, 19:02

Fiance pisze:Kurcze tak czytam te wasze wypowiedzi,odnosnie orgazmu i normalnie doluję sie przy tym:(....ja nigdy czegos takiego nie przezywałam i nie wiem jak to jest,a przeciez juz tak dlugo jestem z moim chlopakiem,peeting jest u nas na porządku dziennym,a jednak....Wiem,ze każda kobieta orgazm przezywa bardzo indywidualnie,ale ja tak nie potrafię...myśle ze wynika to z lęku przed tym ze ktoś wejdzie do pokoju,że ktoś coś usłyszy,nakryje nas...pewnie brak wyluzowania stanowi tu największy problem...


To moze spróbujcie sobie stworzyć bardziej komfortowe waruki...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 13 sie 2006, 19:10

paula19 pisze:To moze spróbujcie sobie stworzyć bardziej komfortowe waruki...


I to jest problem...ja mam duzą rodzine,obok w pokoju siostra,na dole rodzice,nie mowie juz o jego domu,tam tez byloby ciezko....mamy po 19 lat wiec do slubu jeszcze troche nam brakuje,o wlasnym mieszkaniu nie ma co marzyc...ech...zeby byc w takiej sytuacji po 2 latach bycia razem <zalamka>
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sie 2006, 20:07

Fiance pisze:I to jest problem...ja mam duzą rodzine,obok w pokoju siostra,na dole rodzice,nie mowie juz o jego domu,tam tez byloby ciezko....mamy po 19 lat wiec do slubu jeszcze troche nam brakuje,o wlasnym mieszkaniu nie ma co marzyc...ech...zeby byc w takiej sytuacji po 2 latach bycia razem <zalamka>

a przepraszam , pleneru to nie ma ? jakis kocyk , ustronne miejsce .... rozumiem tez sie nie rozluznisz , wiec proponuje troche razem poskładac sie i złozyć z 70 zł na pokój hotelowy wejsc do niego razem i szalec .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Fionka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2006, 17:48
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Fionka » 13 sie 2006, 22:03

hehe...j ateż nie zawsze mam komfortowe warunki:P ale jakoś daje rade:D On to by chciał non stop, ale jakoś go chamuje :) Jednak nie zawsze mam orgazm. Ja potrzebue więcej czasu niz on :D Raz jak miałam orgazm to dostałam wielkiego tak jakby skurczu, całe nogi mi zdrętwiały i usta w dodatku, nie mogłam aż wytzymać. <banan> ale było swietnie :) :) :)
BartasTje
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 14 sie 2006, 08:11
Skąd: PZN
Płeć:

Postautor: BartasTje » 14 sie 2006, 19:54

Andrew pisze:
Fiance pisze:I to jest problem...ja mam duzą rodzine,obok w pokoju siostra,na dole rodzice,nie mowie juz o jego domu,tam tez byloby ciezko....mamy po 19 lat wiec do slubu jeszcze troche nam brakuje,o wlasnym mieszkaniu nie ma co marzyc...ech...zeby byc w takiej sytuacji po 2 latach bycia razem <zalamka>

a przepraszam , pleneru to nie ma ? jakis kocyk , ustronne miejsce .... rozumiem tez sie nie rozluznisz , wiec proponuje troche razem poskładac sie i złozyć z 70 zł na pokój hotelowy wejsc do niego razem i szalec .


Andrew heheh nie no moja historia jest mocna wzielismy apartament z panna i oczywiscie spokoj 21 wieczorem. Na dworze padalo wiec spacerek wykluczony no to... wzielismy sie za zabawe po 20 minutach jak juz lekko sie wlaczalismy pukala babka do drzwi ze chce wymienic klucze od drzwi glownych hehehe :) dobrze ze nie posciel :P
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 14 sie 2006, 23:08

Wiem że stękam i chwytam się czegoś rękoma (łóżka albo jego głowy :P) a kiedy już szczytuję to chyba z lekka krzyczę :P Słyszę że tak mruczę ale nie potrafię zapanować nad tym by przestać :)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 15 sie 2006, 00:31

Fiance pisze:I to jest problem...ja mam duzą rodzine,obok w pokoju siostra,na dole rodzice,nie mowie juz o jego domu,tam tez byloby ciezko....mamy po 19 lat wiec do slubu jeszcze troche nam brakuje,o wlasnym mieszkaniu nie ma co marzyc...ech...zeby byc w takiej sytuacji po 2 latach bycia razem

Dzialka i akcja w altance to nie laska? Jak u mnie jest ktos w domu to atakujemy wlasnie tam. Mozna rownez isc na basen do jakuzzi, bable wszystko zaslaniaja i nikt nic nie widzi. Troche wyobrazni. Zreszta tu widze problem jest wiekszy, bo moja nawet jak ktos za sciana jest to dostaje. Moze nie masz az tak unerwionej lechtaczki lub Twoj chlopak w ogóle sie lechtaczka nie zajmuje?
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sky » 16 sie 2006, 02:27

mam ochote wtedy krzyczec...ale niestety nie moge bo w pokoju obok sa jego rodzice :( (zawsze to robimy u niego :P -Nikt nie wchodzi :) przynajmniej tak bylo do tej pory :) ) ...czuje ze chce mi sie siku :P
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 17 sie 2006, 10:24

U mnie wszystko widać w oczach, raczej do głośnych nie należe. Nie wiem dlaczego, na końcu opadam z sił, tak jakbym przebiegła maraton, jedyne na co mam ochote to uśmiechać się do fantastycznego Mężczyzna i jakies dobre jedzonko....
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 17 sie 2006, 19:04

Ja wykonuję "Upiora w operze" tupiąc na trzy ;)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 sie 2006, 20:05

a ja piszę posta na forum u Agnieszki <diabel>
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 18 sie 2006, 03:13

Posty: 467

23 Kwi 2006

<boje_sie> Straszna :)

Ja np. podczas orgazmu mam takie dziwaczne uczucie. Mam takie trzy mocne szarpniecia calym cialem, zaczyna mi latac jedna noga jak kroliczkowi w Bambi i pozniej wystrzeliwuje <hahaha>
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 18 sie 2006, 15:23

A ja to się szczerze śmieję... :D
Awatar użytkownika
owaca0101
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 09 lip 2006, 09:08
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: owaca0101 » 18 sie 2006, 18:05

Sky pisze:...czuje ze chce mi sie siku :P


mi też dlaczego tak sie dzieje ?
...:::Wszystko jest kwestą odpowiedniego spojrzenia:::...
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sky » 18 sie 2006, 19:49

Dlatego ze podczas stosunku czy zwyklej palcówki pewna część ciala (penis czy tez palce)ocieraja sie o cewke moczową ...to jest zupełnie normalne i można nad tym panować ;)
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
Awatar użytkownika
Piotrek GRUBY
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2006, 03:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Piotrek GRUBY » 18 sie 2006, 23:50

A ja "na ten przykład" po prostu strzelam.... ale co do orgazmów kobiet, z którymi miałem przyjemność to przeważnie były to skurcze pochwy - cudowne uczucie, mmmm...... Były też jęki i sapania, ale to raczej "standard". To co chciałbym przeżyć to "squirt".............
Pan Doktor przyjmie ...
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 19 sie 2006, 01:23

Piotrek GRUBY pisze:A ja "na ten przykład" po prostu strzelam
<brawo>

Tylko... czy to nie jest normalne? <cisza>
Awatar użytkownika
Piotrek GRUBY
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2006, 03:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Piotrek GRUBY » 19 sie 2006, 16:23

Jest. Mialo byc z '';-)''
Pan Doktor przyjmie ...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 sie 2006, 16:37

A ja nigdy nie czulem skurczu pochwy w czasie stosunku, tylko odglosy, sapanie i drgawki calego ciala, moze udawaly ?? :|
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Piotrek GRUBY
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2006, 03:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Piotrek GRUBY » 19 sie 2006, 16:40

Nie wszystkie (przynajmniej te, z ktorymi sypialem) kobiety maja skurcze podczas orgazmu.
Pan Doktor przyjmie ...
Green Aplle
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 sie 2006, 07:05
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: Green Aplle » 19 sie 2006, 23:14

Mój orgazm łechtaczkowy wyglada tak, ze spina mi wszystkie mięśnie, trwa chwilę. Czy tak samo bedzie wyglądął ten pochwowy, czy one się różnią??
lady.26

Postautor: lady.26 » 20 sie 2006, 10:07

Ja czuje, ze moje całe ciało drży, w ogóle całkowicie odlatuje, zazwyczaj tuż przed orgazmem chce mi sie płakać. Okazuje sie , ze tracęcałkiemad soba kontrole, bo nie pamiętam jak sie zachowywałam.Póżniej mój facet z zachwytem opowiada mi jak było.
Noemi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2006, 23:52
Skąd: Z nieba
Płeć:

Postautor: Noemi » 21 sie 2006, 00:20

Green Aplle pisze:Mój orgazm łechtaczkowy wyglada tak, ze spina mi wszystkie mięśnie, trwa chwilę. Czy tak samo bedzie wyglądął ten pochwowy, czy one się różnią??

Ja osobiście orgazm łechtaczkowy odczuwam bardzo intensywnie. Czasami trwa bardzo długo, a czasami krótko ale powtarza się ciągle, czasem nawet do 10 razy. Nie potrafie tego opisać, wiem, że wtedy robi mi się strasznie gorąco, To nadchodzi, gorąc mija a On trwa :) Orgazm pochwowy jest również bardzo intensywny. Wystarczy pieścić odpowiednio punkt G, a kobieta szaleje i dostaje wytrysku- to co jest najfajniejsze :)
Na początku moich stosunków również miałam uczucie jakby chciało mi się siku. Niektóre kobiety aby dojść do orgazmu pochwowego prą jakby chciały urodzić, myślę że od tego właśnie jest uczucie jakby chciało się siku.
Pozdrawiam!
Daleko jesteś, daleko,
Tak bardzo jak byłeś blisko,
I nie popłynął już nigdy,
Łzy upojenia w uścisku.

KC :*

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 255 gości