krępujący i stresujący problem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2010, 22:58

Przede wszystkim raczej male szanse ze to wielce poczujesz ze akurat sciska. To raz. A dwa ze jak juz scisnie naprawde mocno to to opoznia wytrysk co nie zawsze jest wskazane. O ile dizewczyna nie jest wybitnie luzna raczej nie zwiekszy to przyjemnosci z seksu.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 mar 2010, 02:20

domofonik pisze:Wywnioskowałem że dziewczyny mogą ćwiczyć mięśnie kegla, ale czy to tylko zawęży wejście do pochwy czy całą pochwę ?

a w googlech nie mozesz zobaczyc jak wyglada budowa pochwy ? Tylko wejscie do niej .

[ Dodano: 2010-03-04, 02:22 ]
Maverick pisze:Przede wszystkim raczej male szanse ze to wielce poczujesz ze akurat sciska. To raz. A dwa ze jak juz scisnie naprawde mocno to to opoznia wytrysk co nie zawsze jest wskazane.

Jak nie poczuje ? poczuje i to wyraznie , chyba , ze ma mało wycwiczone owe miesnie , a czy to opóznia wytrysk? tu bym też polemizował , ale kazdy jest inny .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 mar 2010, 08:52

Noo jezeli bez sciskania miesni jest bardzo luzna to wowczas poczuje. Ale jak bez tego jest ciasna t roznica moze byc niewielka.
peewe
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2010, 16:01
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: peewe » 05 maja 2010, 18:40

Witajcie [:D]
Mam mały - wielki, krepujący problem który wzbudza we mnie obawy i strach przed stosunkiem - a chodzi o .....bulgotanie w pochwie <evilbat>
Wiadomo że wraz z podnieceniem robi się coraz bardziej wilgotno.... Podczas stosunków szczególnie podczas wyjmowania członka czy podczas pozycji z szeroko rozszerzonymi nogami śluz wydobywa się ze mnie z bardzo nie fajnym dźwiękiem :/ Przyznam że to jest bardzo krępujące :/ Dziewczyny tez tak macie? Jak sobie z tym radzicie??
Ja zablokowałam się do tego stopnia że nie godze sie już na żadną pozycję poza misjonarką.
I Wy panowie?? Jak odbieracie takie "wpadki" ??
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 05 maja 2010, 20:28

Rzeczy naturalne nazywasz wpadką? :?
Ja lubię wszelkie seksu odgłosy. Mlaskania, chlupania czy te przy kontakcie spoconych ciał.

Nie bądź dzieckiem i nie krzywdź swego chłopca. Przy naprawdę zabawnych odgłosach można się co najwyżej pośmiać, a nie ograniczać.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 maja 2010, 21:42

peewe pisze:Dziewczyny tez tak macie? Jak sobie z tym radzicie??

Miewam i nie radzę sobie, olewam, jest odgłos to jest, nie przeszkadza mi to, chyba, ze jakiś śmichowy jest to się śmiejemy

Ja lubię wszelkie seksu odgłosy. Mlaskania, chlupania czy te przy kontakcie spoconych ciał.

Bo seks ma swoje odgłosy, smaki i wonie, to bardzo naturalne, nie powinno to nikogo krępować.

Nemezis pisze:Przy naprawdę zabawnych odgłosach można się co najwyżej pośmiać, a nie ograniczać.

A no można, ostatnio mało z faceta ze śmiechu nie spadłam jak taki jeden odgłos zasłyszałam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 maja 2010, 21:57

PIERDOŁAMI SIE NIE PRZEJMUJĘ
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 maja 2010, 06:36

Wg mnie też to głupota, a nie problem.
Odgłosy są i będą - to normalne.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 maja 2010, 07:49

peewe pisze:Witajcie [:D]
Mam mały - wielki, krepujący problem który wzbudza we mnie obawy i strach przed stosunkiem - a chodzi o .....bulgotanie w pochwie <evilbat>
Wiadomo że wraz z podnieceniem robi się coraz bardziej wilgotno.... Podczas stosunków szczególnie podczas wyjmowania członka czy podczas pozycji z szeroko rozszerzonymi nogami śluz wydobywa się ze mnie z bardzo nie fajnym dźwiękiem :/ Przyznam że to jest bardzo krępujące :/ Dziewczyny tez tak macie? Jak sobie z tym radzicie??
Ja zablokowałam się do tego stopnia że nie godze sie już na żadną pozycję poza misjonarką.
I Wy panowie?? Jak odbieracie takie "wpadki" ??
A tym ze fryzure sobie podczas seksu zniszczysz tez sie martwisz?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości