dziwne zacgownia penisa po orgazmie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

edwin
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2006, 16:59
Skąd: ??
Płeć:

dziwne zacgownia penisa po orgazmie

Postautor: edwin » 20 paź 2006, 15:31

siema
mam taki problemik, podczas stosunku moj penis nieraz odmawia posluszenstwa i przestaje byc sztywny i zmniejsza sie ze niemoge go z powrotem wlozyc , dzieje sie tak czesto po drugim orgazmie , po pierwszym wystepuje to raczej zadziej. czy to jest normalne ???? i co robić zeby tak sie niedziało ??
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 20 paź 2006, 15:33

Tak, to normalne i wiele z tym nie zrobisz (pomijając treningi tantryczne ale to wyższa szkoła jazdy i jak na dzień dzisiejszy nieosiągalna dla kogoś, kto nie zna zachowań swojego własnego ciała na podstawowym poziomie). Jedyne, co możesz zrobić to poczekać chwilę :) i zapamiętaj - czekanie nie znaczy leżenia obok partnerki.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
edwin
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2006, 16:59
Skąd: ??
Płeć:

Postautor: edwin » 20 paź 2006, 15:40

a co to za treningi ??
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 20 paź 2006, 15:43

Wpisz w googlach "tantra" i zacznij szukać, to zbyt obszerny temat aby wyjaśniać go na łamach forum, Edwin. Raczej pogódź się z faktem, że mężczyźni po prostu tak mają i postaraj sie wykorzystać chwilę przerwy pomiędzy stosunkami w jakiś twórczy sposób. Na pewno źle na tym nie wyjdziesz.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 paź 2006, 15:47

Normalka, ze zaraz po orgazmie troche klapnie, ale po paru minutach znowu robi sie max sztywny.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 20 paź 2006, 18:33

człowieku proset: wyćwiczyć! z czasem na pewno dojdziesz do wprawy....;) i przestanie sie tak dzieć... póki co... po pierwszym stosunku dajcie mu troche dłużej odsapnąć... to mu dobrze zrobić i na pewno bedzie sie to zdarzało żadziej...;]
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 paź 2006, 01:42

Wydluz gre wstepna, skup sie na oralnym i pieszczotach, przedluzaj stosunek - miedzy jednym a drugim obejrzyjcie film na dvd - problem zniknie , nie bedzie czasu na trzeci bo kiedys trzeba polozyc sie spac.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
szybkibil
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 21 paź 2006, 22:58
Skąd: z zapłodnienia
Płeć:

Postautor: szybkibil » 22 paź 2006, 02:08

Wy macie ekstra ja gdy kocham się z moją kobieta mam jeden orgazmik tysiące razy namawiałem ją żebyśmy spróbowali jeszcze raz ale na marne powtarza że ona ma juz dość lub że juz zadługo i ją boli ona ma jeden dwa orgazmy w tym czasie ale powiem wam ze muszę się napracować Jak ja przekonać ? <mlotek>
Awatar użytkownika
Jacek
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2006, 15:14
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Jacek » 22 paź 2006, 02:44

edwin pisze:co robić zeby tak sie niedziało

Najlepiej nic. Penis też człowiek i czasem musi po prostu odsapnąć.

p.s
Ile Ty masz lat? Dwanaście??
" Nie wystarczy dużo wiedzieć, żeby być mądrym. " - Heraklit

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości