Czy to obrzydliwe??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 27 paź 2004, 14:00

Zresztą dziwie się, że każda odmienna opinia w sprawach seksu odrazu jest uznawana, że ta osoba jest konserwatywna, nie potrafi samemu podejmować decyzji. Jak dla mnie właśnie taka decyzja świadczy o tym, że potrafi sie samemu podejmować decyzje.

Niepopularność wybranej drogi nie świadczy o tym, że samemu podjęło się decyzję. I problem polega nie na tym, że ktoś SueEllen oskarżał o zły wybór kiedykolwiek, ale o stwierdzanie przez nią, że tylko ta droga jest słuszna, a reszta do niej nie dojrzała. To, że akurat Enga poniosło w tym topiku, a nie innym, uważam za usprawiedliwione i wcale mnie nie dziwi. Widocznie nagrabiła sobie gdzie indziej.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 27 paź 2004, 15:25

wg mnie enga wcale nie ponioslo. po prostu wyrazil swoje zdanie, z ktorym nie sposob sie nie zgodzic. SueEllen lubi prowokowac swoim odmiennym zdaniem i pogladami babci Mavericka.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 27 paź 2004, 15:47

foxy_lady pisze:SueEllen lubi prowokowac pogladami babci Mavericka.


:D :D :D :D
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 27 paź 2004, 16:32

Mav napisał:
Sue Ty kurde jestes bardziej konserwatywna od mojej babci!!!
oczywiscie z czalym szacunkiem do twojej babci Maverick. :)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 paź 2004, 16:50

foxy_lady pisze:Hyhy, Twoje 'dzolki' czy 'joki' nikogo nie smiesza. nie wiem czy zauwazyles ?


Moze dlatego ze dzieli nas pewna roznica wieku :D

PS. Nie smiej sie jak nie smiesza i juz :D hyhy
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 27 paź 2004, 16:56

Hyhy pisze:Moze dlatego ze dzieli nas pewna roznica wieku :D

nie, dzieli nas wszytskich Twoje poczucie humoru ;)
PS. Nie smiej sie jak nie smiesza i juz :D hyhy

nie widze inaczej
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 paź 2004, 19:56

Zawsze mówiłem ze przez internet nie da sie ani kogoś poznać , ani zrozumiec , ani cokolwiek przekazac , Oni Sue też do tego dojdą ! trza im tylko czasu ! prawda ??? :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 27 paź 2004, 20:43

SueEllen pisze:Ech, szkoda gadać...

Bardzo przykro się czyta gdy ktoś komuś wróży, bądź snuje wizje zdrady przez partnera. Nie dość, że nie znacie do końca ani mnie, ani tym bardziej Jego i Jego preferencji, a piszecie coś takiego. Dziękuję pięknie za miłe życzenia. Pozostaje mi tylko... życzyć tego samego???


Nie zauwazyłem, żeby ci ktokolwiek życzył czegokolwiek ... no ale to pomijalne ...
Nie interesują mnie tez niczyje preferencje seksualne, nawet nie wiadomo jak odmienne od moich ...
To, co niewątpliwie sama poruszyłas, czyli zdrady itd. wynikają ze znajomości życia, a nie charakteru twojego partnera ... jak się czegoś nie dostaje, to się prędzej czy później szuka gdzie indziej ... tak to jest ... i tyle ... no chyba że twoj swiatopogląd nie zakłada, że jest inna niż twoja opcja ... ale zawsze można się zdziwić ...

A tak generalnie to Ci życzę szczęścia - cokolwiek to dla Ciebie znaczy ...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 27 paź 2004, 21:31

... jak się czegoś nie dostaje, to się prędzej czy później szuka gdzie indziej ...

Eng... a czy zastanowiłeś się, że może w zamian dostaje i daje coś zupełnie innego niż inny mógłby dostać lub dać?
Nie zawsze stereotyp jest najlepszy, a niestereotypowe rozwiązania są szczególnie wiążące...
Nie każdy lubi to samo... :564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 paź 2004, 00:58

nie, dzieli nas wszytskich Twoje poczucie humoru
Buahahaha! Dobre foxy :564: :564: Choc az tak strasznie z tym poczuciem humoru to nie jest ;)
Tak samo jak nie wydaje mi się, iż z powodów braku seksu oralnego jej facet miałby spróbować to z kimś innym
Jezeli go lubi to z pewnoscia sprobuje. No chyba, ze jest mu on obojetny, ale bedzie mu czegos brakowalo, bedzie niedosyt mimo
że może w zamian dostaje i daje coś zupełnie innego niż inny mógłby dostać lub dać
Bo nic nie zastapi tego, moze na chwile zamydlic oczka. Ale to bedzie w nim roslo i dojrzalo. I nawet jak sam nei bedzie robil ze swej strony krokow aby skoczyc w bok, to moze sie znalezc jakas pani, ktora wyczuje te dziure, niespelniona potrzebe i to wykorzysta.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 28 paź 2004, 08:26

Maverick - bez przesady. Nie rób tutaj czarnego scenariusza. :)
Może rzeczywiście Sue jest takim "wyjątkiem potwierdzającym regułę"? A domniemania typu "ona to tylko po bożemu", "nie wie co dobre", "ma jakieś bariery", "nie ma wyobraźni" są trochę śmieszne i nie wiążą się niczym z problemem. Dla mnie jasnym wytłumaczeniem jest, że nie lubi i już. Koniec kropka. Nie jest powiedziane, że ją to brzydzi, nie sądzę, żeby się bała swojej "fizyczności" czy jak tam na TO mówią. Po prostu nie lubi. :)
Moze jednak coś zastępuje tę nielubianą sferę życia? :564:
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 28 paź 2004, 08:31

Hmmmm... zakupy złotą kartą męża ? :D
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 28 paź 2004, 09:24

A zakladacie, ze moze istniec w przyrodzie taki przypadek pary heteroseksualnej, w ktorej obydwoje nie lubia seksu oralnego? Hipotetycznie jest to mozliwe. Nie spotkalam, a przynajmniej nic o tym nie wiem, bo nie wszystkich znajomych o to wypytuje ;) , ale wydaje mi sie to mozliwe. I abstrahuje tu od powodow takiego stanu.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 28 paź 2004, 09:58

A "w zamian" mogą się zabawiać w inny, dość oryginalny sposób, o którym innym jeszcze się nie śniło :galy: :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 28 paź 2004, 10:15

Myslę Mysiorek, że akurat mnie ciężko zaskoczyć czymś oryginalnym ... przynajmniej w tym temacie ... :D
Homo, hetero - a co ma piernik do wiatraka ? ... byle obie strony były tego samego 'wyznania' :)
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2004, 10:19

Eng ,,,, a Ty wszystko lubisz co jest w sexie mozliwe ???? wszystko >????
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 28 paź 2004, 10:45

Krzys: nie jestem świętoszkiem, parę bab w swoim życiu miałem i nie uważam się za mało doświadczonego ... moja obecna partnerka nie jest pierwszą i jedyną jaka dostąpiła 'zaszczytu' obcowania ze mną ... a dziewczyny miałem rózne ...
Poza tym z racji charakteru i temperamentu nie bawiło mnie nigdy tylko 'po bożemu' ...
Wszystko co się mieści w granicach hetero ... no prawie wszystko :D ... ale jeszcze przede mną co nieco :D

:564:
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2004, 10:52

To nie jest odpowiedz na moje pytanie !! nie pytałem Cie o ilosć Bab w Twym zyciu itd.. i o to czy jestes doswiadczony czy tez nie !! to mnie nie interesuje !
Pytałem o wszystko co mozliwe w sexie ... !piszesz co sie miesci w granicach hetero , uscislij!!!! i dlaczego uwazasz ze tylko to co sie miesci w tych granicach jest normalne i do przyjecia a inne juz nie ??? bo tak wynika z Twej odpowiedzi !! inni mogą lubieć cos innego ! albo mała domieszkę ! :564:
I nie wyciagac dleko idacych wnioskó PROSZE ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 28 paź 2004, 11:04

Krzys: facet + kobieta = wszystkie możliwosci z tym zwiazane. Starczy ?
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2004, 11:09

Nie sadzę iż wszystkie ! pomysl ! jest tego tak wiele ! Nawet ja nie wszystko lubię !! A ktos napisał tylko iz z tych wielu rzeczy tylko nie lubi oralu ! moze tak byc , i jest to normalne , choc dla nas moze i dziwne !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 28 paź 2004, 11:16

i jest to normalne , choc dla nas moze i dziwne !

I to miałem na myśli...
Eng, skup się, albo wręcz przeciwnie... rozszerz horyzonty swoich wyobrażeń i spojrzyj dalej niż Twoje doświadczenia sięgają...
Czy w parze K-M mógłbyś zrobić wszystko?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 28 paź 2004, 11:19

Krzys : oral jest standardem, to nawet nie jest 'kochanie się' ... jak się tego nie robi to sorry, ale nie wyobrażam sobie jednoczesnego lubienia analu, o fetyszach i zabawach typu SM nie wspominając ... sex w miejscach publicznych bez oralu to nie jest to :D ...

Powiem tak - poznaję nową dziewczynę i okazuje się, że ona nie lubi/nie przepada za oralem - to jej dziękuję ... dla mnie to jest wyznacznik fizycznego pociągu do partnera ... wystarczy mi jedna w życiu co się brzydziła ... nigdy więcej ...

:564:
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2004, 11:27

Dla nas jest on standartem !! co nie znaczy ze dla wszystkich jak widać , i nie nalezy drzec o to koty . Dla innych stardartem moze byc cos innego
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 28 paź 2004, 11:33

A czy ja drę koty o to ? nie !
Ja drę koty o to, że jestesmy podobno bandą kretynów i nie znamy się wcale na życiu, sexie i wszystkim innym ...
I tak w ogóle to nie powinniśmy głosu zabierać ... w żadnej z tych spraw bo tu autorytet Matki-polki się wypowiedział ...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2004, 11:41

A ja nie odnosze takiego wrazenia !! podejdz do niektórych wypowiedzi po prostu pod innym kątem ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 28 paź 2004, 11:47

Już nie mam możliwosci, bo zamiast rzeczowych argumentów w dyskusji odbywa się kasowanie postów ... czyli odwrót, ucieczka i ignorowanie moich wypowiedzi ... :D
Ostatnio zmieniony 28 paź 2004, 11:50 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 28 paź 2004, 11:48

mam wrazenie ze krzys najpierw uderza w polemike z sueellen, nie zgadzajac sie z nia a pozniej staje murem w jej obronie :570:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 28 paź 2004, 12:00

A pod jakim krzys mam kątem spojrzeć ?
Mam 31 a nie 23 lata więc mam inne doświadczenia, stosunek do życia, sexu i innych spraw ... mam też zdecydowanie inne zasady i moralność ...
Ostatnio zmieniony 28 paź 2004, 15:01 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2004, 12:05

Przypomne tylko iz jak Mysiorek mówił o gwałtach , to tez sie kłuciłem !! a nie miałem racji , wystarczyło spojrzec własnie z innej perspektywy !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 paź 2004, 14:46

Krzys : oral jest standardem, to nawet nie jest 'kochanie się' ... jak się tego nie robi to sorry
No dokladnie. Krzys - a jak ktos nie lubi sie calowac? No przeciez faktycznie moze nie lubic! A le zobacz za to jak w innych sprawach bedzie inny! Ehhh

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 504 gości