Czy to obrzydliwe??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 01 lis 2004, 19:58

Mysiorek pisze:
Seks bez uczucia nie jest zly...

Hmmm...


Moj pierwszy raz byl taki...
No moze niezupelnie bez uczucia, bo bylam chyba nim zauroczona..
Ale alko tez dalo swoje...

Jednak tak jak juz pisalam, seks z kims kogo sie kocha nie da sie do niczego porownac.
Jest po prostu najlepszy...
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 02 lis 2004, 13:13

Kompletnie bez uczucia też się zdażało :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 02 lis 2004, 13:20

a ja chyba bym tak nie mogla... ale co ja tam wiem ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 02 lis 2004, 17:19

a ja chyba bym tak nie mogla... ale co ja tam wiem

Po co wiedzieć? Wystarczy CZUĆ :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 03 lis 2004, 20:54

nie wyobrazam sobie sexu bez uczuc moze dlatego ze jeszcze nigdy nic takiego mi sie nie zdazylo
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 03 lis 2004, 20:59

wlasnie, wydaje mi sie to takie... mechaniczne :P jak dla mnie pozbawione jakiegokolwiek sensu (pewnie Krzys teraz na mnie najedzie :D )
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 03 lis 2004, 21:12

mysle tak samo aby chyba tylko zaspokoic swoje potrzeby
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 03 lis 2004, 21:21

moze sa osoby ktorym to pasuje ale ja raczej do nich nie naleze; i chyba sie z tego ciesze, nie zle- NA PEWNO sie ciesze ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lis 2004, 21:53

Coraz bardziej mi to forum przypomina ---czat ---- zróbcie cos z tym !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 03 lis 2004, 22:26

Krzys co chcesz - może zrobiło się trochę czatowo ale w sumie na temat rozmowa się toczy ;) :564:
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Majeczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 09 gru 2004, 15:12
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Majeczka » 12 gru 2004, 21:34

;) ja nie przezylam jeszcze tego pierwszego razu i mam jakies uprzedzenia co do seksu oralnego. Moj facet jest absolutnie za i nie mam pojecia jak bedzie wygladal nasz pierwszy raz tym bardziej ze juz zaczelismy go planowac :D Ale nie widze nic fajnego w robieniu facetowi lodzika albo mi minetki i doskonale ją rozumiem. No ale zeby 18-letnia dziewczyna sie nie onanizowała ??????? No klekajcie narody toć to bzdura wyssana z palca czyż nie :551: z pełnym uszanowankiem dla niej :D :D :D
Gość

Postautor: Gość » 12 gru 2004, 21:48

To poczytaj to co bylo pisane w poprzednich postach Majeczko. Wszystko po kolei, powoli, pojedynczo. Jak sie mysli na 10 razy do przodu to sie ma problem. Do sexu oralnego trzeba dojrzec, jak do wielu innych rzeczy. I wierz ze na pewno zmienisz kiedys zdanie :)
Adamo

Postautor: Adamo » 12 gru 2004, 23:16

No wsumie sie zgodze do twierdzen ze Sex z nieznajomym albo z poznanym w ciagu 5min Jest pozbawiony uczuć :) itp. Ale można wyjaśnić to tak :) Czy tu jakieś osoby sie skarżą? na takie coś NIE!!!! Jedynie co tu jest to "Czemu mnie zdradzila" "zas zraniony" itp Sa to osoby które sie zakochuja i coś czują do tej osoby lecz potem sie rozczarowują i Niektórzy płaczą inni Pija bezustannie itp... A tacy co to robią za kazdym razem z inna albo innym Takich rzeczy nie maja...Wiec coś w tym jest :P Sam Sex Sama Przyjemność a po co teraz uczucie ? Miłość?? potym człowiek sie czuje inaczej .... Dlatego Nie Można krytykować tych co tak robią jeśli sie tak nie robi ;) P.S Ja tak nie robie :) I też nie krytykuje tego bo każdy człowiek chce czegoś innego Nieprawdaż?? Pozdrowionka 4all :564:
Gość

Postautor: Gość » 12 gru 2004, 23:19

Bo jestesmy w epoce komputerow, komorek i internetu. Normalny sposob komunikacji sie zaciera, coraz mneij czasu, coraz wiecej pracy, coraz mniej uwagi dla ludzi wokolo, przez co ludzie coraz rzadziej wierza w milosc (przykladem moze byc Alternati z innego topicu). Panicznie poszukuja choc odrobiny bliskosci ktora otrzymuja w takich przygodnych kontaktach.
Adamo

Postautor: Adamo » 12 gru 2004, 23:28

Jak dla mnie KAthrin Jest to prawda Co napisałaś Ale najważniejszym przykładem Jest Tu Epoka Nauki!!! Która zasłania świat Bo teraz Ludzie Na wyższych Uczelniach Nie Myśla kategoriami Miłości Tylko Kategoriami Wiecej Nauki >>>Lepsza Praca>>>Lepsze Życie>>>niestety ludzie ci dopiero jak to osiągają Zdają sobie sprawe że na co im to wszystko jak nie są teraz wcale szczęsliwi itp... Brak miłości brak zrozumienia wychodzi potem ... Byłem na Wyzszych Uczelniach Państwowych i Robiłem taką ankiete Co ludzie Robią Po SZkole itp ... Czy znajduja czas dla znajomych , Chłopaków , Miłości >>>odp. dobijały ponad 70% osób z Sląskiego Uniwersytetu Odpowiedziała że po zajeciach Uczą sie cały czas i nie maja czasu na Zabawy A co dopiero Miłość ... dla nich miłość jest niepotrzebna bo wtedy nie moga sie skupić na nauce ...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 12 gru 2004, 23:40

Adamo pisze:dla nich miłość jest niepotrzebna bo wtedy nie moga sie skupić na nauce ...


To jest straszne! :/
Na mnie na przyklad moj chlopak wplywa czesto mobilizujaco jesli chodzi o nauke. A poza tym, nie sama nauka czlowiek zyje!
Nie chcialabym sie obudzic w wieku 30 lat z mysla, ze nigdy nie bylam zakochana, nie bylam z kims itd. Kiepska perspektywa by to byla :565:
Adamo

Postautor: Adamo » 12 gru 2004, 23:51

No widzisz sophie a tak to teraz w tym życiu Polaków Jest że często sie ludzie budzą jak już za pózno i co wtedy komuś bo dobrze płatnej pracy jak nie ma tego czegoś nie ma komu to okazać :(( To jest przykre... ale prawdziwe
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 12 gru 2004, 23:54

Wiadomo, ze fajnie miec mieszkanie, samochod, jezdzic w ciekawe miejsca na urlop, ale budzic sie codziennie samemu, wracac po pracy (nawet pozno w nocy) do pustego mieszkania? Nie ma mowy... :565:
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 12 gru 2004, 23:57

Adamo masz jakies do dupy informacje! Jestem na trzecim roku studiow i widze co sie dzieje! Fakt ucza sie ludzie ale tez imprezuja , kochaja , uprawiaja wolny seks!! I to nie sa przypadki to jest masówka!! To ze z ludzie robia z siebie karierowiczow to fakt ale nie przesadzajmy , naprawde full ludzi imprezuje i sie dobrze bawi na studiach :)Ci ktorzy w ogole nie wychodza z domu i sie ucza po szkole to sa wlasnie pojedyncze przypadki...
Adamo

Postautor: Adamo » 13 gru 2004, 00:02

Studiujesz Na Śląsku ????? Uniwersytecie??? ZAPEWNE NIE !! wiec nie mów mi ze mam do dupy informacje :[ Nie wszedzie ludzie imprezuja bawia sie ciesza zyciem kochaja itp ... Pojedyncze przypadki to tutaj imprezuja :P Zreszta jest bardzo dużo ludzi co swoje życie przerabiają tylko w kariere i Tracą to co z Zycia najpiekniejsze młodość . Ale wiem że ty tak nie robisz :D I tego sie 3maj :PP ale nie za mocno bo potem koledzy ida w zapomnienie i zostaniesz na lodzie ...
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 13 gru 2004, 00:05

Studouje na dolnym ślasku ale znam sporo ludzi z Uniwersytetu Jagielońskiego głownie na medycynie i fakt kuja ostro, siedza w ksiazkach calymi nocami , ale tez znajduja czas zeby pojsc sie zabawic i tez maja swoje milosci :)
Adamo

Postautor: Adamo » 13 gru 2004, 00:09

Niektórzy tak :D Student :564: x 10 :)) Proponuje zakonczyć na tym :) Bo bedą kłótnie zaraz :D Ale co do Politechniki Sląskiej w Gliwicach Tam Ludzie Imprezuja , Kochaja sie ponad Norme :D The Beściaki hehe...
Gość

Postautor: Gość » 13 gru 2004, 19:05

Adamo pisze:Uczą sie cały czas i nie maja czasu na Zabawy A co dopiero Miłość ... dla nich miłość jest niepotrzebna bo wtedy nie moga sie skupić na nauce ...


To jest smutne ale nie oszukujmy sie, takie sa czasy. Wielu ludzi mysli kategoriami kasa - kariera - praca, juz nie raz byly nawet na tym forum takie wypowiedzi. Ale to niestety w zyciu nie jest najwazniejsze. Bo nawet gdy ktos jest milionerem, ma super prace a nie ma nikogo bliskiego to jest bardzo nieszczesliwy. Ale swiat taki sie stal, dlatego niektorzy poszukuja choc namiastki bliskosci i akceptacji oszukujac samych siebie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 gru 2004, 19:08

Co niezmienia faktu ze latwiej o szczescie niekochanemu milionerowi niz niekochanemu biedakowi :)
Adamo

Postautor: Adamo » 15 gru 2004, 15:46

Mav czy ja wiem Czy łatwiej ? Jeśli jest bogaty itp to cieżko bedzie mu znaleść prawdziwą miłość , bo wiadomo kobiety też są sprytne :) Czego to sie nie robi dla pieniedzy... A taki biedaczek co on może takiej kobiecie dać prócz czystego otwartego serducha? :) Można klepać biedę i naprawde kochać i być szczesliwym Niż być bogatym i sie zastanawiać czy tak na pewno ona mnie kocha ? czy leci na kase i tylko mi sie wydaje ... Coś ala "Książe w Nowym Jorku" :) dobry przykład <<< Udawał biedaka żeby poznać czy to miłość czy fałsz
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 16 gru 2004, 09:40

ale mav napisal szczescie (przyjemnosc) a nie milosc
a to roznica...
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Adamo

Postautor: Adamo » 16 gru 2004, 14:40

Zrozumiałem że chodziło mu o szczeście w miłości :) Pomyłka srx :564:
Majeczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 09 gru 2004, 15:12
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Majeczka » 17 gru 2004, 20:03

No nie wiem Kathrin czy sie kiedys do niego przekonam...ale własciwie to moze masz racje bo przeciez majac 22 lata musisz cos o tym wiedziec :D A ty też miałas na poczatku takie uprzedzenia co do seksu oralnego ????? A co bys np powiedziała facetowi gdyby chciał ci zrobic minetke a ty bys tego nie chciała... powiedziałabys wprost ?
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 lut 2005, 03:53

Kurcze na nowo odlryłem ten topic.......
Fajnie się składa ze to tylko kwestja czasu i podniecenia sprawi ze minetka stanie opcją osiągalną.......
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
ewunia1111
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:22
Płeć:

UWIELBIAM!!:D

Postautor: ewunia1111 » 10 lut 2005, 20:37

hmm......seks oralny.....w moim przypaku "wyszło" to dosyc naturalnie:) mojemu pierwszemu partnerowi...brzydziłam się robić loda- teraz jak na to patrze,,,traktowałam go jak rzyjacilea, a nie jak mężczyznę- kochanka!!- i tez nigdy sie do tego nie zmuszałam!!a teraz......moje Słoneczko uwielbia, jak go całuję!!i pieszczę...a w sumie troche śmiesznie wyszło...bo kiedyś(na samym początku bycia naszego razem!!)...siedzieliśmy w aucie pod moim domem( było środek nocy ok 3.30) i zaczęlismy sie namietnie całować...i wtedy nie wytrzymałam(ja!),,,,i zaczęłam dobierać sie do jego peniska...a on jak takie bezbronne dziecko...poddał sie moim pieszczotom:Dto było fantastyczne!!...zwłaszzca ze od tamtego czasu...uwieliamy to!!natomiast ze mna...hmmm.....nie mam jakichkolwiek oporów bo moje słoneczko,,,już na samym początku...powiedział mi,,,ze slicznie pachnę,,,a pewnie mój "kobiecy zapach" jest jeszcze cudowniejszy...on sie po prostu za każdym razem "delektuje"...i to tez jest cudowne!!tyle ze jeszcze nie nauczyłam sie....tak odczuwać zeby saeksem oralnym mógł mnie doprowadzić do szcytu rozkoszy;)ale wierze w siebie!!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 473 gości