Blokada gości

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lancer
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2003, 20:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Blokada gości

Postautor: Lancer » 29 gru 2003, 14:31

Gdybym ja był szefem tego forum co zablokowałbym możliwość pisania postów dla gości. Dlaczego ?
1.Zmniejszyłoby ilość takich przypadków że ktoś pisze post jako gość:
GOŚĆ: "blebleble"
i niżej już zalogowany:
JAKIŚTAM: "to ja napisałem/am"

2. Może zwiększyło by to liczbę zarejestrowanych użytkowników, w końcu jest możliwość szybkiej, wygodnej rejestracji. Każdy post miałby swojego, znanego właściela.
Niech mieliby możliwość przeglądania forum ale nie pisania.

A Wy jak myślicie ?
Lancer
Awatar użytkownika
thessi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 27 gru 2003, 20:55
Skąd: Kraków
Płeć:

JESTEM ZA BLOKADĄ

Postautor: thessi » 29 gru 2003, 17:23

JEstem za blokadą. CO prowda zarejestrowanie nie wiele da, ale zawsze trza podać jakieś informacje. JEst chyba jakaś mozliwość na blkokady? JA się na tym nie znam ale oburzają mnie takie ochydne posty.
Proponuje by zanim ktoś naipsze nowy post musial przynajmniej kilka razy udzielić się w dyskusjach. Podać swojego maila, jakiś hasło udostępniające poprzez e-maila. Co kolwiek. Nie wiem ale chyba by trioszq pomogło.
Kto chce zostać na forum i tak zostanie :P
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 29 gru 2003, 17:43

powiem wam tak mnie to nie przeszkadza :) usunięcie tych głupich postów to kwestia sekundy więc jak to już agnieszka kiedyś powiedziała on się więcej namęczy przy pisaniu tego niz ja przy usuwaniu :) co do gości to też inna kwestia ponieważ niektórzy wolą napisać coś odrazu i uzyskać jakąś tam odpowiedź bo moze nie maja ochoty się rejestrowac bo jest to dla nich nieistotne
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Agnieszka

moje zdanie na ten temat

Postautor: Agnieszka » 29 gru 2003, 23:03

Wedlug mnie usuwanie zbednych postow na tym forum nie jest problematyczne i kolega Poggie widze ze pilnuje tego za co jestem mu ogromnie wdzieczna bo on zaglada tu o wiele czesciej niz ja. Jesli ktos chce wpisac glupi text i bardzo mu na tym zalezy to sie zarejestruje i to wpisze a ja bede miala wiecej pracy z usuwaniem zarejestrowanych uzytkownikow a nie tylko wpisow. Natomiast wprowadzanie restrykcji dla wszystkich - :shock: hmmm.. i tak nie ma tu az tak wielu uzytkownikow a jesli jeszcze ogranicze mozliwosc uczestniczenia w nim - to nie wiem czy wiecej nie popsuje niz naprawie :-) Moze kiedy to forum bedzie juz mialo sporo zarejestrowanych uzytkownikow i wielu stalych bywalcow wtedy wprowadze wieksze restrykcje dla nowych osob (oczywiscie jesli bedzie to konieczne) Co wy na to?
Awatar użytkownika
thessi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 27 gru 2003, 20:55
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: thessi » 29 gru 2003, 23:11

CHyba masz racje :)
Jestem nowa wiec się jeszcze rozglądam :) :D
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

hym..

Postautor: Dziki Wilk » 02 sty 2004, 10:20

ale mogło by mieć blokade do dwóch postów po dwóch postach dane IP musiało by sie zarejestrować ponieważ nie moglo by dalej brać udziału
Ps.apeluje zróbcie se te advardy będziecie bardziej rozpoznawalni !
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 02 lut 2004, 12:00

Wszyscy tworzymy jakby jedną wielką rodzinkę więc czy to jest takie skomplikowane zarejestrować się tu? najlepiej nie żadnych gości tylko trzeba być zarejetrowanym urzytkownikiem a wtedy pisać do woli inaczej nie przyjmować postów :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 lut 2004, 12:25

Wszystkie za i przeciw chyba juz padly.
Mysle ze dobrze sie dzieje ze mozna pisac jako "gosc". Jak ktos chce to zawsze sie zarejestruje, a od zmuszania jest panstwo ;)

Temat zamykam, bo nie ma co sie wypowiadac. Agnieszka napisala wszystko co trzeba bylo.

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości