Nie wiem czy to temat na forum...Ale pomóżcie!

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Zuńka

Nie wiem czy to temat na forum...Ale pomóżcie!

Postautor: Zuńka » 05 gru 2003, 10:35

Hej, mam 20 lat, nie wiem po co pisze wiek, ale moze to wam ulatwi pomoc mi. Chodzi mi o to, ze moj chlopak ma za 5 dni urodziny, a ja nie mam zupelnie kasy, wszystko idzie mi na dojazdy do szkoly i na kupywanie ksiazek. A wiem, ze powinnam mu cos kupic, albo przynajmniej zrobic dla niego cos wykatkowego. Pomozcie mi prosze, powiedzcie z czego chlopak moze sie ucieszyc, jaki jest odpowiedni niedrogi prezent, bo wstydze sie mu poweiedziec, ze nie mam dla niego nic, tylko siebiue... Bedzie mu przykro, bo pomysli, ze zapomnialam o jego urzodzinach... Pomozecie? Z gory dzieki za kazde slowo. ps.mam 30 zl w kieszeni:) :(
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 05 gru 2003, 12:00

to jest temat na forum i dodany w bardzo dobrym dziale :) co moge ci doradzic ;) 30 zł to przeciez nie tak mało :D musisz sie zastanowic co twój facet lubi najbardziej :D może czas wybrać się np do śmiesznego sklepu ? chociaz mi wystarczylo by gdyby mnie moja dziewczyna pocałowała i powiedziala pare miłych słówek :D, ja dostałem raz taką bardzo małą ramke od dziewczyny z narysowaną krówką ;) i w środku było jej zdjęcie :) według mnie super ;) i całkiem niedrogie
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 gru 2003, 14:21

Cokolwiek bys nie kupiła , bedzie zadowolony i tak liczy sie najbardiej pamiec ,wiem też ze bez prezentu jest głupio wam młodym .Książke z dedykacją też zdołasz kupic za 30zł
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 05 gru 2003, 17:55

Jeśli jesteście na zaawansowanym stopniu to może pomyślisz nad strpitizem? Wyjdzie niedrogo, a gwarantuje że Mu sie b.b.b.b..b spodoba
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

zdjecie

Postautor: Lulek » 06 gru 2003, 02:21

jesli masz jakas fajna foke na ktorej jestes sama albo z nim to spraw jakas odlatowa ramke i wloz do niej to zdjecie naprawde prezent pierwsza klasa , ja taki dalem mojej dziewczynie gdzie bylem z malym dzieckiem na rekach i bez koszulki ;) i powiem tylko tyle , poplakala sie ze szczescia , rzucila mi sie na szyje i nie chciala puscic :) koszt ok 20 zl wiec nic sie nie martw !! Poggie mial gitowy pomysl pozdro 4 @ll.
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 10 gru 2003, 07:25

Wg. mnie liczy sie przedewszystkim pamięc. Może jakiś ładny długopis... Bo przecież ten prezent będzie cenny, bo będzie od ciebie... Jak kocha to zrozumie i doceni twoje starania.

POzdrawiam...
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

tak

Postautor: ramona » 15 gru 2003, 22:06

nie licze sie co to jest i za ile to jest - licze sie to od kogo - ja bym sie cieszyla nawet z ślicznego wiersza -- bo wiedzała bym ze jest od serca -- co mi po prezecie za 100 zł jeśli ta osoba go daje z musu , nie ważne co by to bylo zawsze liczą sie intencje i uczucia , ja mojej koleżance zrobiłam dwie kartki świąteczne które osobiście malowałam farbkami i wymyśliłam do nich wierszyki na Boże Narodzenie , i nie wiedzałam na jej twarzy smutku lecz wielką radosc , bo nie ma nic wspanialszego niż dar prosto z serca !Coś niepowtarzalnego , a czy coś co zrobi sie samemu jest powtarzalne - kiedyś kupiłam dużą bąbke i ozdobilam brokatem też wyglądało to świetnie i tez osoba obdarowana tym prezetem była zadowolon!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 gru 2003, 21:39

Hej !!! a ja dlaczego nie dostałem zadnego wiersza od ciebie ?? ani bąbki ? ani recznej malowanej kartki :567: :567: :567: :567: :567:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

.................

Postautor: ramona » 19 gru 2003, 02:44

jeszcze nic straconego , wiersz mogę zawsze na pisac - zreszta mam parę których jeszcze nie czytałeś , bombka - a jak masz zamiar ozdobić w tym roku choinke , musze wiedzieć żeby dobrać kolor , a kartka nie bój sie zapewne dojdzie ,

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 285 gości