Wasze lekarstwo na nudę?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Wasze lekarstwo na nudę?

Postautor: taka_jedna » 04 lip 2004, 01:05

Są wakacje.
Jeśli ktoś pracuje albo wyjeżdża to tylko pozazdrościć, ale wiele osob jest takich że prawie całe wakacje skazani są na siedzenie w mieście. I co wtedy robicie? Ma ktoś jakieś fajne pomysły? Oryginalne zajęcia? Bo siedzenie przed kompem i czytanie forum to owszem miłe zajęcie, ale nie cały czas.
A na razie to nawet nad wodę nie bardzo się da pojechać bo zimno.
Pomóżcie, bo nam jakoś nic oprócz jezdzenia na rowerkach i spacerów nie przychodzi do głowy :(
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
selene
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 03 lip 2004, 13:09
Płeć:

Postautor: selene » 04 lip 2004, 10:57

Można np udać się na basen.
Poudawać, że umie się grać w kręgle ;)
Jeżeli jest się w posiadaniu komputera, który obsługuje filmy ;), można popytać wśród znajomych czy nie podzielą się jakimś fajnym tytułem.

Jeżeli ma się zwierzę domowe większe od patyczaka [ok, chodziło mi o psa :D], to rewelacyjnym sposobem na uniknięcie nudy jest pogoń za czworonogiem, który akurat postanowił zaprzyjaźnić się z innym przedstawicielem tego gatunku:DDD.

Można wertować również strony w sieci traktujące o darmowych wydarzeniach kulturalnych [ bo jak wiadomo mało kto wyznaję zasadę: kultura kosztuje" :DDD]
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 04 lip 2004, 11:56

Ja codziennie pracuje ale pace mam od 5 rano do 11 a w czwartki od 4 do 11:30 wiec mam jeszcze caly dzien prawie na spedzenie z moim lubym badz znajomymi. codziennie jedziemy "na przygody" wsiadamy na rowerki i zwiedzamy tereny gdzie sa jakies zbiorniki wodne rzeczki laski parki itd. znajdujemy jakies zaciszne miejsce nad woda siadamy na kocyku i albo robmy sobie przyjemny piknik albo po prostu pijemy zimne piwko.
jak pogoda nie dopisuje to siedzimy w domku ogladamy jakis fajny film.
planujemy rowniez wyjscie do kina na shreka 2 :)
kregle sa rowniez niezlym pomyslem zwlaszcza ze mam kregielnie pod domem.
korty tez mam niedaleko wiec pograc mozna w siatke, w kosza czy w tenisa.
przejsc sie na jakies dobre lody.
wyskoczyc na jakas imprezke.
jedyne czego mi brakuje to pogody... ;(
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 04 lip 2004, 12:52

Popieram Selene, basen to naprawde świetna rzecz!Troche popływać, wyleżeć sie w jacussi, pozjezdzac na mega zjezdzalni, troszke biczów wodnych...do tego odnowa biologiczna...kilka minut w saunie oraz w solarium...człowiek odrazu czuje sie lepiej! :) Wieczorkiem przyjemny filmik w domowym zaciszu lub wieczór z ukochanym :) Zdecydowanie lubie tez czynnie spędzać czas, wycieczki rowerowe nawet po mieście moga byc ciekawe, zawsze znajdzie sie jakies jeziorko, przytulny lasek :) Polecam także rolki!!najlepiej ze znajomymi, dużo śmiechu, oraz zdrowego wypoczynku :) Jako ciekawy sposób na nude polecam...fotografowanie :) Ja na spacerki czy wycieczki zawsze biore swoją cyfrówke i pstrykam to co godne uwagi :) Zaraziłam tym rowniez mojego chłopaka i wspólnie wymyślamy różne kompozycje...również akty :D
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
selene
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 03 lip 2004, 13:09
Płeć:

Postautor: selene » 04 lip 2004, 13:53

Z tym aparatem, to nie jest głupi pomysł.
Można zaobserwować bardzo ciekawe zdarzenia, osoby, zwierzęta i uwiecznić je na nośniku.
Niedawno poszłam na spacer, a jako, że mieszkam na osiedlu, to zmuszona byłam oddalić się w zupełnie innym kierunku by nie podziwiać szarości pustaków.
I tak przechadzając się po łace sąsiadującej z mini lasem zauważyłam małą sarnę zajadająca trawkę.
Cud-miód.
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 04 lip 2004, 14:18

Wszytskie powyższe rady są bardzo dobre, ale jeśli ciężko Ci się oderwać od kompa polecam szachy.

Niewtajemniczeni mnie wyśmieją, a wtajemniczeni pewnie pokiwają z politowaniem głową myśląc, iż do reszty zdurniałem namawiając młodych ludzi do myślenia bez widoków na płynące z tego korzyści materialne.

Jednak możesz przynajmniej spróbować :056:
;)...
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 04 lip 2004, 17:20

Moje sposoby na nude to pójście do miejskiej biblioteki i wypożyczenie paru ciekawych książek (bo to zawsze lepiej niż kupić sobie nową), jeżdzenie na rowerze. Basen to super sprawa ale jak ja mieszkam nad morzem to troche głupio zamiast kąpać się w morzu chodzić na basen. No ale my nie mamy aquaparku w pobliżu bo tam można byłoby poszaleć. Można pożyczyć od znajomych jakiś fajny filmik i obejrzyć sobie (obojętnie czy na kompie czy na wideo czy jeszcze może na DVD). Ostatnio moją pasją jest granie na kurniku w makao albo w piłkarzyki :D. Poza tym można spacerować z przyjaciółmi.

No ja od jutra zaczynam prace. No więc od 9 do 17 mam już czas zajęty. A potem to pewnie nie będzie mi się chciało za wiele robić. Ale dobrze, że w wolnych chwilach w pracy będe mogła chwilke posiedzieć przy kompie z dostępem do neta to będe miała czas na posiedzenie na forum :).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 04 lip 2004, 19:27

wlasnie wrocilam z rowerkow i znalezlismy kolejne wspaniale zajecie - nazbieralismy razem 3kg porzeczek i 3kg agrestu - fantastyczna zabawa a jak milo sie potem je :)
I jeszcze Trinity mi przypomniala o ksiazce. Oczywiscie zawsze jakas nosze przy sobie bo nigdy nie wiem kiedy nadarzy sie okazja aby poczytac w autobusie, kolejce, poczekalni albo po prostu w domu przed snem.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 331 gości