romantica

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

mario
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2004, 15:42
Skąd: z bajki
Płeć:

romantica

Postautor: mario » 21 lip 2004, 15:48

Witam, mam pytanie , czy robiliscie kiedykolwiek romantyczne kolacje(męzczyźni) dla swoich uroczych Kobiet?? Jeśli tak to jak to u was wyglądało, jak reagowala dziewczyna na to waszym zdaniem?
A co sądzicie wy Kobiety o takich romantycznych kolacjach? Jak wy to odbieracie.
Ps.
Ja mam zamiar taką kolacje wlasnie zrobic,ale niestety nawet ine wiem co zrobic do jedzenia....prosze o pomysly :562:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 21 lip 2004, 15:52

Hm...

Mo znajomy kiedyś miał tylko 50 zł. Postanopwił, ze zrobi za to romantyczna kolacje. Kupił świece, ładny obrus, wino i przygotował Spagetti.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Re: romantica

Postautor: foxy_lady » 21 lip 2004, 15:58

mario pisze:Ja mam zamiar taką kolacje wlasnie zrobic,ale niestety nawet ine wiem co zrobic do jedzenia....prosze o pomysly :562:

to fantastyczne, marze o takiej kolacji....
mozesz zrobic spagetti llub inna potrawe. proponuje w necie poszukac, jest mase przepisów. np na stroniewww.winiary.pl

smacznego :)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

mario
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2004, 15:42
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: mario » 21 lip 2004, 16:11

spaghetti byloby dobre tylko ja nienawidze tego jedzenia :/
A niechce sie pytać mojej Kobiety bo chce,zeby to była niespodzianka;)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 21 lip 2004, 16:29

No jak to mówią przez żołądek do serca :). I to się sprawdza. Choć ja raz przygotowałam dla mojego ukochanego taką romantyczną kolacje on jak narazie mi jeszcze takiej nie przygotował. Ale na pewno bym się ucieszyła. Najlepiej byłoby gdybyś sam przygotował to wszystko a nie kupował gotowe dania. Wtedy będzie wiedziała, że starasz się dla niej i troche się nad tym popracowałeś. Ale pomysł jest naprawde dobry. Tylko przyrządź jakieś potrawy jadalne :D i coś co będzie twoja ukochana mogła zjeść.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 21 lip 2004, 18:39

Ważne, że wpadasz na takie pomysły...kobiety to lubią :) przynajmniej te które znam.
Nastrój...świeczki, kadzidełko, wino bądz szampan, muzyka!, odpowiednie nastawienie...i coś smacznego Nawet jak bedzie to coś co nie do końca Ci wyjdzie to i tak partnerka zapewne się ucieszy i romantyczna kolacyjka pewnie miło się zakończy :D
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
mario
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2004, 15:42
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: mario » 21 lip 2004, 20:43

oby sie dobrze zaczeło, a koniec powinien tez byc dobry...wlasnie mialem plan na ten dzien z ta kolacja i nie wzialem pod uwage kadzidełek...i potrzebowalbym cos nastrojowego z reagee, ale nie wiem co jest nastrojowe :562:
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 21 lip 2004, 22:32

Zrób cos lekkostrawnego :)
Mam kumpla, który zrobił dziewczynie kolację na dachu bloku. Kocyk, świece, oglądanie gwiazd :)

ps kadzidełka są, jak dla mnie, zbyt ciężkie, usypiają.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 21 lip 2004, 23:46

Mnie czasem wezmie na gotowanie. Ogolnie to lubie gotowac i kilka razy robilem mojej kobiecie czy to obiad czy kolacje. A jak nie wiesz co ugotowac to po prostu przegladnij ksiazke kucharska , ja zawsze tak robie jak nie wiem co przygotowac do jedzenia :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 22 lip 2004, 08:33

Ja robiłem pare razy taką kolację. Wino i spaghetti z tuńczykiem (mój specjał :) ).
O otoczcze czyli świecach itp. nie musze wspominać.
Było pięknie i bardzo romantycznie. Bardzo się podobało.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 22 lip 2004, 09:40

kadzidełka :587:
zostałabym przy swiecach, nawet zapachowych.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 22 lip 2004, 09:42

Masz rację, to tragedia.
A świece są super, naokoło wanny, z szampanem....
Ehh, rozmarzyłem się :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lip 2004, 09:43

polecam ------------- kupujecie tunczyka w sosie własnym i brzoskwinie w puszce , połówki !
W otwory po pestkach (zagłebienia) nakładacie tunczyka ......pycha !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 22 lip 2004, 09:43

Spróbuję :)
mario
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2004, 15:42
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: mario » 22 lip 2004, 17:44

a jesli mojej Dziewczynie smakuja tylko dwa dania:
zupa pomidorowa oraz nalesniki z jagodami...to pasuje to do romantiqi??
I jakie wino do spaghetti pasuje??
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 22 lip 2004, 18:57

tuńczyk..pychotka, ale ma rybi zapach :D
naleśniki z jagodami, ciekawe..letnie, ale brudzą :), chyba, że cali chcecie się w nich wymazać :)
zupa pomidorowa to niezbyt romantyczne danie, ale ja ją KOCHAM!
niemożliwe, że tylko to lubi..zrób może jakies lody, deser w wafelku itd.
ja uwielbiam makaron w kształcie rurek nadziewany jakimś farszem z mięska, polewane żółtym serem i bazylią.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lip 2004, 19:26

A ja uwielbiam " ŁAZANKI" :D ,ZE NIE WSPOMNE O RYBIE W ZALEWIE OCTOWEJ NA SŁODKO !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 22 lip 2004, 20:31

lasagne to uwielbiam najbardziej.
romantyczna kolacja przy swiecach to cos wspanialego i nie znajdziesz kobiety ktora by tego nie lubila. Najwieksza frajda jest jak kolacje szykuje sie we dwoje - gotuje, nakrywa, tworzy nastroj. Wtedy najprzyjemniej sie tym rozkoszuje a ile zabawy przy gotowaniu, o sprzataniu kuhni nie wspominajac ;)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 22 lip 2004, 21:23

krzys pisze:A ja uwielbiam " ŁAZANKI" :D

Oj ja też uwielbiam łazanki :)

W takiej romantycznej kolacji w sumie nie jest ważne danie ale oprawa. Bo romantyczna kolacja może być ze zwykłymi kanapkami ale jeżeli będzie wspaniała atmosfera to wtedy będzie niezapomniany wieczór.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 22 lip 2004, 21:54

romantyczna kolacja przy swiecach to cos wspanialego

Niby tak, ale jakos sobie nie wyobrazam klimatu, swiece obligują do romatycznosci :), a ja z moim L. chyba umarlabym ze smiechu - wlasnie z tej sztucznie wytworzonej atmosfery. To by bylo raczej zabawne niz romantyczne. Ale kto powiedzial, ze ma byc smutno? :570:
Miszel
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2004, 00:18
Płeć:

Postautor: Miszel » 23 lip 2004, 00:27

Moja kobieta zrobiła mi kiedys na kolacje kapuste z grochem i do tego kurczaka z supermarketu.Nie chciałem jej mowic ze ten kurczak smierdzi ,ale naprawde okropnie walił
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 23 lip 2004, 09:14

I jakie wino do spaghetti pasuje??


My uwielbiamy kalifornijskie białe półwytrawne, jak sie nie myle nazywa się Pablo Rosso ale głowy za to nie dam. Butelkę znam i wiem gdzie kupić. Doskonały smak, aromat i niewygórowana cena. Moim zdaniem lepsze niż niektóre francuskie. Po prostu łagodniejsze.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
mario
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2004, 15:42
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: mario » 23 lip 2004, 12:44

no juz jutro ten dzien a, ja nie wiem co zrobic do jedzenia....lazani nigd ine robilem, ba nawet nie wiem czy mojaj mama to umie, a przeciez,nie bede kupowal tego w sklepie...wiec chyba sie zdecyduje na to spaghetti i wlasnie jakies winko oraz romantyczny nastroj przy muzyce reagee :562:
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 25 lip 2004, 00:35

my się spotykamy ok. 16 więc romantycznej kolacji zrobić się nie da, najwyzej romantyczny obiad :D ale jeśli by się kiedyś udało mojemu kochanemu coś takiego zrobić to byłabym bardzo szcześliwa...fajnie jak chlopakowi takie cos przychodzi do glowy :)
I tak jak to ktoś pisał, ważniejsza jest oprawa od samego jedzenia. Świece, muzyka, wino, szampan...no, ale to juz było powiedziane :)
a 50 zł to wcale nie jest tak mało, gdybyśmy my tyle na tydzien mieli... :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
mario
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2004, 15:42
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: mario » 25 lip 2004, 10:55

No i już po całej kolacji...było cudownie...uroczo...po prostu zarąbiscie...ażjestem dumny z siebie....bo pierwszy raz wyszło mi coś co planowałem;)
Moja Kobieta była zachwycona zszkowana tym ,że zrobiłem taka kolacje...nawet w niewiedzy robiąc trafiłem w jej gusta.Bo na kolacje zrobiłem:
Klopsiki na pieczarkach smażone...ziemniaczki oraz mizerie...no i winko Sophia....
Bardzo jej smakowalo muzyczke nastrojowa pusciłem taka jak lubi czyli reagee tylko ze wolne...świeca..oraz kadzidełko....normalnie pycha :P ...a co dalej sie działo to zostawie....lepiej bo to wszytsko spontanicznie było robione :562:
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 25 lip 2004, 11:08

Moja Kobieta była zachwycona zszkowana tym ,że zrobiłem taka kolacje...

Nie dziwie się jej. Ja pamiętam jak mój luby zrobił mi taką kolacje to byłam zszokowana. Zawsze mi się wydawało, że na takie kolacje przychodzi czas w wieku po studiach. No ale było super miło.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 351 gości