prozba

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

lew

prozba

Postautor: lew » 29 sty 2004, 20:40

mam pytanie do dziewczyn co lucie dostawac jakie prezenty oprucz kwiatów :?: 8)
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 29 sty 2004, 23:44

"Jesli nie chcesz mojej zguby,
krokodyla daj mi luby!" :lol:

Uwielbiałam i uwielbiam porcelanowe lalki, żelazne ptaki i słonie zrobione ze wszystkiego co może się nadawać do zrobienia słonia, drewniane ryby, firanki- serio! (tak by mieć co tydzień inne w pokoju) lubię też książki - "bezpieczne" są te, polecane przez "Politykę", bieliznę nocną, kolorowe podkładki pod myszkę, świeczki, olejki do kąpieli, perfumy, kadzidła, ramki na zdjęcia (czasem ze zdjęciami), srebrną bizuterię, szkatułki na nią, piosenki pisane, grane i spiewane przez mego ukochanego (dostałam tylko jedną), listy bardziej i mniej zboczone, wyjazdy na weekend w góry, kasztany, szyszki i złote rybki. A najbardziej lubię dostawać słodkie buziaki i czuły długi masaż całego ciała :wink:
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 30 sty 2004, 00:06

Nie lubie prezentow, jesli kogos dobrze nie znam. Jesli facet chce mi sprawic przyjemnosc np. na poczatkowych randkach powinien zaskoczyc mnie czyms niewartosciowym materialnie ( w innym przypadku czuje sie b.niezrecznie), zrobiona wlasnorecznie kartką, zerwanym po drodze kwiatkiem (niezapominajki zawsze mnie wzruszają), pokazaniem mi jakiegos ciekawego miejsca. Z rzeczy niedrogich i niezobowiazujacych ramki są faktycznie sympatyczne. Osobiscie nie przepadam za rzeczami niepraktycznymi w rozdzaju,\ drobiazgow do postawienia na polke, jesli o takie drobiazgi chodzi- powinny miec jakies przeznacznie np. wazon, szkatulka etc. Lubie tez przedmioty artystyczne: obrazy, rzezby (jednak to nie powinny byc seryjnie robione atrapy). Perfumy i bielizna zawsze sie sprawdzaja! Poza tym rzeczy b.indywidualne np.lusterko z wygrawerowaną dedykacją...
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 05 lut 2004, 14:58

perfumy, ubrania, kosmetyki, ksiazki, i tak zwane gadgety czyli male a cieszy, nawet jakis recznie zrobiony prezencik :D
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 08 lut 2004, 11:14

hmmm mase komplementow, gorace pocalunki, ciagle przytulania.. ;) Listy, wyznania milosne (nie musza byc to wielkie eseje ale ja np uwielbiam gdy moj chlopak pisze mi malenka karteczke "kocham cie misiu" i wklada mi ja np do torebki czy piornika;) Nawet o niej nie wiem, lecz gdy ja znajduje to njaproawde milo mis ie robi;) ) Hmmm Łancuszki, misiu, czekoladki, lizaki w ksztalcie serca:P , slodziutkie maskotki.
;)
A! I bielizne;P
Noo i w moim przypadku rowniez ksiazki.
Wsiooo chyba :P

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości