nagrywarka dvd a lodówka?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

nagrywarka dvd a lodówka?

Postautor: vraiment » 19 sty 2006, 21:37

w ciągu kilku dni chciałbym kupić dwie rzeczy poniżej, proszę napiszcie których firm unikać a które polecacie (z własnego doświadczenia):

1) *nagrywarkę* DVD (nie do kompa, do telewizora) - najlepiej wraz z odtwarzaczem VHS ale niekoniecznie - to co oglądałem dziś to szajs, myślałem o Sony (mam bardzo pozytywne doświadczenia) albo Pioneer (żadnych doświadczeń, renoma marki) ale sieroty nie miały ani jednego takiego egzemplarza :|

2) lodówkę (wcale nie śmieszne :] ) - odradzam zdecydowanie Polar (kupiona w saloonie, padła po 4 latach, nie do naprawienia bubel), Whirlpool i Indesit z tego co (dopiero teraz) wiem ten sam szmelc, myślę albo o Electrolux albo o AEG (słyszałem dobre opinie), Boscha nie mają ale też podobno ostatnie Bosche nie są już tak dobre :|

dzięki! :)
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 19 sty 2006, 21:41

vraiment, najlepsza lodowka MINSK. Jak wymienialismy to po wyciagnieciu z pradu 3 dni chodziła jeszcze na uranie chyba była :D teraz mamy taka wieksza odemnie biala... chyba
vraiment pisze:Whirlpool
chodzi nie narzekamy :) duza ma zamrazarke i w ogóle latwa do utrzymania w czystosci :) psuc sie nie psuje jesszcze
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 19 sty 2006, 21:45

Kermit pisze:vraiment, najlepsza lodowka MINSK. Jak wymienialismy to po wyciagnieciu z pradu 3 dni chodziła jeszcze na uranie chyba była :D


hehe, mieliśmy podobną tyle że w środku byli wynajęci murzyni z Afryki, ale faktycznie... Mińsk na czole jej było :D

wywaliliśmy bo wyżerali nam żarcie z lodówki poza tym w nocy za głośno walili w drzwi bo chcieli na spacer <hahaha>

ale fakt, murzyni twardzi byli :D

Kermit pisze:Whirlpool chodzi nie narzekamy :)


Kermit, ja tylko napisałem co słyszałem, dlatego was teraz proszę o radę :)
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 19 sty 2006, 22:15

vraiment pisze:hehe, mieliśmy podobną tyle że w środku byli wynajęci murzyni z Afryki, ale faktycznie... Mińsk na czole jej było :D

wywaliliśmy bo wyżerali nam żarcie z lodówki poza tym w nocy za głośno walili w drzwi bo chcieli na spacer .hahaha.

ale fakt, murzyni twardzi byli

przez was warstwe antystatyczna i antyrefleksyjna z moniakja zedre :)
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 19 sty 2006, 22:19

Miałem Whirlpool'a 4 lata, do tej pory chodzi u eks-małżonki tj. plus 6 latek.
Przez te 4 latka nic się nie popsuło, później niestety nie wiem ale jest i żyje nadal.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 20 sty 2006, 09:53

Z nagrywarek DVD polecam LG. Ich ostatni produkt, GSA-4167 jest całkiem sympatyczny. Mam poprzedni, 4165 i jestem zadowolony. Dużo dobrego słyszałem, paradoksalnie, o LiteOnach, za to dałbym sobie spokój z Plextorami. Stosunek jakość/cena stanowczo niekorzystny.

A lodówki... AFAIR Amica także produkuje, a do sprzętu kuchennego tej firmy mam sentyment, jako że pracuje całkiem nieźle (obecnie kuchnia, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, okap) i nie jest morderczo drogi.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 sty 2006, 10:11

LiteOn.... mam u siebie i nagrywarke , jak i twardziela w kompie , chodzi od 2001 roku praktycznie na okragło (twardziel) najpierw w kawiarence internetowej , a teraz u mnie w domu , bez zarzutów
z sprzetów domowych , ja polecam Aristona
jesli chodzi o nagrywarki "stacjonarne " polecam LG
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 20 sty 2006, 13:16

Co do Whirlpoola - w tym roku stuknie mu 11 lat i ani razu nie wymagał naprawy. Rzecz jasna nie licząc żarówki :)
soul of a woman was created below

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości