Duuużo miłości i udanego seksu wszystkim forumowiczom życzę!

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Duuużo miłości i udanego seksu wszystkim forumowiczom życzę!

Postautor: SueEllen » 02 mar 2004, 09:46

Wyjeżdżam na dłuuugie "wakacje" i nie wiem kiedy i czy w ogóle wrócę na forum. Pozdrawiam wszystkich ciepło, zwłaszcza Agnieszkę, Mavericka, Poggiego, Agę, mariusza, krzysia, J-94, Studenta, sarah, Dzikiego Wilka, foxy, lizaa(ę), Keplianicę, Tomasza, Jarka, Sylwię, Dvoraka, Martynę, Gregory(ego), Kaskę, ewę, grację, Aishę, i całą resztę bardziej i mniej aktywnych bywalców (jesli kogoś pominęłam, bardzo przepraszam :oops: ).

Życzę Wam trafnych decyzji i spełnionych miłości (szczególnie mariuszowi :) - trzymaj się stary, w końcu i do Ciebie uśmiechnie się piękna dziewczyna z Twoich marzeń).

Agnieszce ciekawych pomysłów, cierpliwości i wielu gości na forum i witrynie, Maverickowi powodzenia w moderowaniu i trafnych decyzji co wywalić, co zostawić :twisted: .

Miło się z Wami dyskutowało i "wirtualnie" bardzo Was polubiłam. Muszę przyznać, że przywiazałam się do tego forum. Atmosfera jest tu naprawdę wspaniała.

Trzymajcie się. Papa!
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 02 mar 2004, 09:59

Dzięki Sue!!! Bardzo miło że o NAS WSZYSTKICH (albo prawie wszystkich) pomyślałaś! :D Ciebie też będzie brakowało! Życzę więc powodzenia na "wakacjach", trzymaj się dzielnie! Mam nadzieję, ze wszystko będzie w jaknajlepszym porządku! Wracaj szybko i pochwal się maleństwem! :mrgreen: Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 02 mar 2004, 10:38

szkoda że odchodzisz
którko tu jestem ale polubiłam Cie
POWODZENIA i wracaj szybko
:509:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 mar 2004, 10:47

Jestem wzruszony :mrgreen:
Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci udanych walacji i milutkiego dzidziusia :mrgreen: Wracaj szybko do nas. Będzie nam Ciebie brakowało.

pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 mar 2004, 11:02

Dziękuję , udanego wypoczynku i nie tylko ! :wink: i pozdrowienia !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 02 mar 2004, 11:24

Nie bede sie powtarzał ale życzę ci udanych wakacjii i zdrowego babaska papapa trzymaj się cieplutko SUUELLEN, bede tesknił za twymi radami na te szare i ciezkie zycie
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 02 mar 2004, 12:20

wakacje nie trwają wiecznie a to forum tak :>:>:>:>:>:> wrócisz ;) :mrgreen: :mrgreen:

udanych wakacji :509: :DDDDD
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 02 mar 2004, 17:23

to rowniez sie dolaczam do powyzszych zyczen. milego wypoczynku, zdrowego i slodkiego dzidziusia i duzo radosci jako przyszlej mamie.
I wroc tu do nas czasem. Twoje porady sa bezcenne a po przejsciu przez ciaze i porod bedziesz jeszcze bardziej doswiadczona. A my na pewno bedziemy miec duzo watpliwosci ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 mar 2004, 20:29

Kurcze wszyscy mnie wyprzedzili i glupi po raz setny pisac "dolaczam sie do zyczen"...

Moge za to napisac ze czekamy na Twoj powrot :) I jak zwykle standardowo:
opowiedz jak bylo :d

Pozdrawiam i gratuluje bobaska
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 02 mar 2004, 20:58

Rowniez dołączam sie do zyczen!! Coz moge od siebie , bedzie mi tu Cie bardzo brakowalo. Mimo ze czasem nasze zdania są rozne to jednak mam wielki szacunek do Twoich wypowiedzi i licze sie z Twoim zdaniem :)

Zycze zdrowego maleństwa!!
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 03 mar 2004, 08:49

Dzięki wszystkim, teraz juz naprawdę znikam. Studencie, przykro mi, juz o feminizmie nie podyskutuję z Tobą. Papa!
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 10 mar 2004, 13:19

Bardzo spoznione moze ... ale dolaczam sie do wszstkich wypowiedzi, wroc do nas jak najszybciej, ucaluj bobaska ode mnie, niech sie trzyma zdrowo, i ... bedziemy czekac na Twoje opowiesci po powrocie!! :567:
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości