Pozycje erotyczne - tłumaczenie

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Agnieszka

Pozycje erotyczne - tłumaczenie

Postautor: Agnieszka » 27 mar 2004, 11:20

Witam wszystkich.
Chce w najblizszym czasie zamiescic na witrynce POZYCJE EROTYCZNE. Te ktore sa na stronce od dawna sa bardzo ubogo i ogolnikowo opisane: http://www.agnieszka.com.pl/pozycje1.htm

Chcialabym zeby to bylo cos czego nie ma jeszcze w "polskim internecie" a nie np. skopiowane zywcem ze strony www.wp.pl jak to widzilam juz na wielu witrynach (wraz z fotkami pozycji). http://erotyka.wp.pl/pozycje_milosne.html?kat=3897

Mam taki pomysl zeby pod kazdym typem pozycji erotycznej (bedzie ich okolo 20) byla mozliwosc napisania swoich wrazen, sugestii, lub plusow i minusow takiej pozycji. Inni internauci wchodzacy na ta podstrone beda oprocz opisu pozycji mogli poczytac co o niej sadza inni internauci oraz beda mogli podzielic sie swoim wrazeniem ze stosowania tej pozycji.

Mysle ze to dobry pomysl tym bardziej ze nie widzialam jeszcze takiego pomyslu uzytego na innych stronach gdzie sa opisane pozycje erotyczne. Zreszta zawsze strona statyczna jest mniej cikawa od takiej ktora w czesci aktualizuja sami internauci (dodajac komentarze)

Zdobylam opisy poszegolnych pozycji erotycznych (po 2 - 3 zdania do kazdej) ale sa one z materialu angielskojezycznego, mam tez do kazdej pozycji fotke pokazujaca ulozenie patrnerow. Opisy pozycji sa w postaci elektronicznej (mam je juz wpisane w Wordzie).

A teraz przejde do sedna sprawy: Mam wielka prosbe, czy ktos moglby mi to przetlumaczyc na jezyk polski? Sama nie bardzo sobie radze - znam angielski w zakresie podstawowym i nie rozumiem conajmniej 70% wyrazow tam zawartych. Jesli ktos moglby mi pomoc i ma na tyle wolnego czasu, checi i znajomosci jezyka ze moglby sprobowac to przetlumaczyc to bardzo bede zobowiazana. Zreszta bedzie to mysle z korzyscia dla wszystkich wchodzacych pozniej na te podstrony :-) Tak jak napisalam wczesniej: jest okolo 20 pozycji, kazda to okolo 2 - 3 - zdania, plik w Wordzie.

Z gory dziekuje za ewentualna pomoc.
Agnieszka
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 27 mar 2004, 20:38

myślę, że coś mogę pomóc :).

Wilk: skończ.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 mar 2004, 21:00

Dziki Wilk pisze:O czywiście że nie pomożemy :D
Heheehe
Ja nie kiwnę palcem : )
Jestem Abnegatem
Kto pomoże ten frajer :P
Ps.Coś czuje, że mój czas w "Domu Wielkiej Agnieszki" dobiega końca.
Muszę :D go opuścić !


CHYBA NA CIEBIE ZAPOLUJĘ , FUTRO Z WILKA I TO TAKIEGO WYLENIAŁEGO ---- ZAWSZE CHCIAŁEM MIEC JAKO PODNUŻEK ;) :P :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 mar 2004, 23:29

A ja wkopie Xaviera :d Czyta ksiazki w wersjach angielskich wiec do niego trzeba sie usmiechnac :d
Co Ty na to Marcin?
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 28 mar 2004, 23:47

Mysle ze to dobry pomysl tym bardziej ze nie widzialam jeszcze takiego pomyslu uzytego na innych stronach gdzie sa opisane pozycje erotyczne. Zreszta zawsze strona statyczna jest mniej cikawa od takiej ktora w czesci aktualizuja sami internauci (dodajac komentarze)


Jest ten pomysł wykorzystany na www.durex.pl tam mozna dodawac komentarze do opisanych pozycji.
Nie zmienia to jednak faktu, ze i tak ciekawie bedzie jak wprowadzisz cos takiego.

Chetnie bym Ci pomogla jednak za duzo ju na siebie wzielam obowiazów. Ale mam nadzieje ze znajdziesz pomoc :)
Agnieszka

Postautor: Agnieszka » 29 mar 2004, 12:34

Wlasnie dokladnie cos takiego mialam na mysli uruchomic jak na www.durex.pl. Ale pomimo ze cos takiego juz jest to i tak zamierzam to zrobic bo jesli wyglad graficzny oraz rodzaj i tresc pozycji bedzie inna to juz nie to samo przeciez (tak mysle)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 30 mar 2004, 01:29

oczywiscie Agnieszko jak najbardziej popieram Twoj pomysł.
i podoba mi sie to ze bede mogla przeczytac zdanie ludzi ktorych juz znam jakis czas z tego forum na temat roznych pozycji :)
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 11 kwie 2004, 20:07

podpisuje sie pod pomyslem./
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 11 kwie 2004, 22:15

Pomysł świetny i w pełni go popieram. Chętnie pomoge żeby samemu w przyszłości wpisac pare słów od siebie na temat wybranejpozycji.
Podeślij pliczke na moją skrzynke, z przyjemnośći podejme sie tłuumaczenia.
Jak podeślesz do większej ilości "lingwistów' bedziesz mogła wybrać najbardziej trawione i poprawne :) tłumaczenie
Awatar użytkownika
spoxing_18
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:17
Płeć:

DO AGNIESZKI

Postautor: spoxing_18 » 17 kwie 2004, 18:45

Agnieszka popieram pomysł ale oprócz tego chciałbym Ci podziękować za to że zrobiłaś tą strone . Jest świetna , to najlepsza strona jaką widziałem o miłości . Jestem tu nowy ale już mi sie podoba . DZIĘKUJE i mam nadzieje że z czasem będzie dużo innych ciekawych żeczyy

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 515 gości