Zapalenie osierdzia

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Konto usunięte

Zapalenie osierdzia

Postautor: Konto usunięte » 20 mar 2006, 14:31

Witam. Znowu powróciłęm na forum Przepraszam za moją nieobecność, ale wylądowałem w szpitalu. I z tym właśnie problemem zwracam sie do was.
Wylądowałęm w szpitalu na początku lutego. Miałęm zapalenie osierdzia (jak sie okazalo dzisiaj u lekarza z zapaleniem mięsnią sercowego - ale co poradzimy na polskich lekarzy)...
Cały czas mam bóle zamostkowe. jeden lekarz mowi ze to normalne drugi że nie. Nie wiem co zorbić jeden z lekarzy stwierdził że musiałbym mieć koronografie ale troche się tego obawiam. Pozatym na koronografie musialbym zostac w szpitalu. kolejne zarwanie mojego zycia i planu tygodnia etc. Mam sie czego obawiać mial ktoś z was robione cos takiego boli to? robią to pod znieczuleniem? robią to gdzies jeszcze poza WWA?? Bo am dostalem skierowanie a jestem z pod Torunia wiec mam kawalek. Trochesie obawiam tego jest czego??
Awatar użytkownika
anioł stróż
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 30 gru 2005, 01:02
Skąd: z nieba
Płeć:

Postautor: anioł stróż » 20 mar 2006, 16:29

Cóz ja też byłem w szpitaluz innegopowou ale zapalenie też mialem i cóz stary powiedzieć lepej zrób to jak lekarze mówią bo możliwe że to na zdrowie nie wyjdzie Tobie cóz ja też miałem zapalenie po tym nadeszłoże i ropienie mam i w koncu jak mnie przyjeli ttego dnia to w tym samym dniu miałem operacje a po niej ćoż do dziś mamproblemy jak na razie ale mamnadzieje ze wyjde z tego jak lekarze mówili nie ciekawie ze mna było zresztą sam wiem żebyło źle pozdrawiam idź jeślijest to poważne
"gdy śpiew ptaków uroczo gawędzi,
gdy z nieba pada śnieg,
gdy cisza jest taka, że słychać bicie serc,
gdy spojrzę w daleki brzeg,
gdy spogladnę na zdjęcie Twe
czuje radość i siłę ze poznałem Cie"(lolo)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości