Problem..częsty i męczący.

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

nikodem
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2005, 20:08
Skąd: z daleka
Płeć:

Problem..częsty i męczący.

Postautor: nikodem » 11 gru 2005, 20:15

Witam!

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat ponieważ nie wiem czy taki lub podobny temat był już na tym forum (szukałem).

Wiec... mój problem polega na tym, że musze dość często oddawać mocz. Stało się to bardzo męczące ponieważ czasem jest tak, że ledwo wyjde z WC a znów muszę się tam udać. Nie wiem co jest tego przyczyną? Jakies zapalenie? Gdzie (do jakiego lekarza) najlepiej się z tym udać?

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 11 gru 2005, 20:45 przez nikodem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 11 gru 2005, 20:43

najlepiej sie z tym udac na rynek obok stoiska z marchewkami.

Idz do lekarza internisty on Ci powie gdzie dalej...

Kurcze co za pytanie - dokad sie z tym udac :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 11 gru 2005, 23:01

urolog?
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 12 gru 2005, 01:16

urolog?

Na pewno urolog.
Jeśli objawy nie ustąpią, wybierz się najpierw do internisty, później do urologa.
Zdrowia życzę :)
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 gru 2005, 01:37

nikodem pisze:Nie wiem co jest tego przyczyną? Jakies zapalenie? Gdzie (do jakiego lekarza) najlepiej się z tym udać?

Internista. Potem Cie ewentualnie skieruje do urologa. To są objawy zapalenia pęcherza moczowego.
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 12 gru 2005, 17:21

Koko pisze:Na pewno urolog


a jak sie wstydzisz iść do urologa (większośc facetów tak ma.. :/ )spróbuj się podleczyć tabletkami Urosept lub Furagin -na prawde skuteczne
nikodem
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2005, 20:08
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: nikodem » 12 gru 2005, 21:32

me19 pisze:
Koko pisze:Na pewno urolog


a jak sie wstydzisz iść do urologa (większośc facetów tak ma.. :/ )spróbuj się podleczyć tabletkami Urosept lub Furagin -na prawde skuteczne


Wstydzą się faceci urologa wstydzą się kobiety ginekologa cóż tak już jest. Myśle, że nie bedzię to dla mnie wielkim problemem, lekarz też człowiek (jakby się trafiło inaczej to mój pech:d) Te tabletki są na recepte? Jesli tak to może sie okazać ze internista je zaleci.......
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 gru 2005, 23:50

nikodem pisze:może sie okazać ze internista je zaleci.......

Może.
nikodem pisze:stydzą się kobiety ginekologa cóż tak już jest.

Tylko te posrane. ;P
nikodem
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2005, 20:08
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: nikodem » 30 gru 2005, 11:57

Byłem u lekarza i skierował mnie na badanie moczu które wyszło dobrze. Więc dalej nic nie wiem. Pójde do niego po nowym roku chyba jakaś przyczyna tego musi być....
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 30 gru 2005, 14:44

nikodem pisze:
me19 pisze:
Koko pisze:Na pewno urolog


a jak sie wstydzisz iść do urologa (większośc facetów tak ma.. :/ )spróbuj się podleczyć tabletkami Urosept lub Furagin -na prawde skuteczne


Wstydzą się faceci urologa wstydzą się kobiety ginekologa cóż tak już jest. Myśle, że nie bedzię to dla mnie wielkim problemem, lekarz też człowiek (jakby się trafiło inaczej to mój pech:d) Te tabletki są na recepte? Jesli tak to może sie okazać ze internista je zaleci.......


nie jestem lekarzem ale dodam swoje trzy grosze:

a) jeśli chodzi o leki nie eksperymentuj na podstawie rad z forum tylko idź do lekarza

b) miałem kiedys problemy z pecherzem, internista tu na nic, wal prosto do urologa, jesli trzeba to prywatnie - wyjdzie i tak taniej niz wydawanie pieniedzy na niepotrzebne leczenie

c) mialem przepisane bodajże BACTRIM - jeśli to ci przepisze to uważaj - niestety lek ten daje skutki uboczne, w moim przypadku musiałem przerwać kurację ze względu na bóle i puchnięcie brzucha
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 30 gru 2005, 16:30

vraiment pisze:jeśli chodzi o leki nie eksperymentuj na podstawie rad z forum tylko idź do lekarza

To powinien wiedzieć, jest o tym w regulaminie:
Forum[...]Służy jedynie do wymiany doświadczeń, opinii oraz zdań zwykłych ludzi, dlatego też nie mogą ponosić oni odpowiedzialności za ewentualne szkody i straty wywołane zastosowaniem się do ich rad i wskazówek. Jeżeli chcesz z sugestii/rady skorzystać - pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
nikodem
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2005, 20:08
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: nikodem » 30 gru 2005, 16:38

cubasa pisze:
vraiment pisze:jeśli chodzi o leki nie eksperymentuj na podstawie rad z forum tylko idź do lekarza

To powinien wiedzieć, jest o tym w regulaminie:
Forum[...]Służy jedynie do wymiany doświadczeń, opinii oraz zdań zwykłych ludzi, dlatego też nie mogą ponosić oni odpowiedzialności za ewentualne szkody i straty wywołane zastosowaniem się do ich rad i wskazówek. Jeżeli chcesz z sugestii/rady skorzystać - pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność.


Spokojnie na pewno nie będę eksperymentował z lekami.
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 17 sty 2006, 20:21

nikodem pisze:Wiec... mój problem polega na tym, że musze dość często oddawać mocz. Stało się to bardzo męczące ponieważ czasem jest tak, że ledwo wyjde z WC a znów muszę się tam udać.


miałam kiedyś identycznie,dostałam skierowanie na badanie kału i okazało się ze mam jakies cholerstwa,tzn. bakterie :/ ..nie przypomne sobie ich nazwy bo była po łacinie wiec hmm :D ,przepisano mi tabletki jakies,bez sensu jest zebym podawala Ci nazwe,bo to i tak lekarz powinien stwierdzic co powinienes zazywac.ale ogolnie uwazam ze powinienes miec zbadany kał,moze tam cos znajda,skoro mocz masz w porzadku? <browar>
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości