Czy to obrzydliwe??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
spoxing_18
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:17
Płeć:

Czy to obrzydliwe??

Postautor: spoxing_18 » 14 kwie 2004, 19:04

Zwracam sie z takim problemem . Moja dziewczyna ma 18 lat i kiedy rozmawialiśmy o minecie twierdzi że dlaniej to obrzydliwe i że sie nie onanizuje tylko niewiem czy tak mówi bo niezna jeszcze tego uczucia czy po prostu wstydzi sie otym mówić co jest mniej prawdopodobne gdyż mówimy sobie o wszystkim . Namawiałem ją już kilka razy , powiedziała że mogę jej to zrobić ale ona zdania nie zmieni na temat tego . Prosze nie krytykujcie jej . Z góry dziękuje
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 14 kwie 2004, 19:11

Nie bede jej krytykowala ... bo .. sama kiedys mialam takie samo podejscie, nie onanizowalam sie i do tej pory tego nie robie, i nie pozwalalam chlopakowi zrobic minety, brzydzilam sie tym, tak samo jak zrobieniem mu loda ... bylam mlodsza, to bylo rok temu, pomalu, malymi krokami zaczelam mu na coraz wiecej pozwalac, mnie samej zachcialo sie zrobic mu lodzika, i teraz jest to normalne.
A jesli dokladniej chodzi o minetke, to ja sie troche krepowalam, troche wstydzilam bo to byl i jest moj pierwszy partner z ktorym doszlo i dochodzi do jakichkolwiek zblizen ...
Mysle, ze Twoja dziewczyna nie klamie, ale jak pozna uroki takich pieszczot to .. - zreszta sam zobaczysz, ale wszystko pomalu ... :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 kwie 2004, 19:17

Wszystko sie zmienia !! i tylko krowa nie zmienia swych poglądów ! Tak wiec moze Ona zmienic zdanie jak tego spróbuje .Ma takie zdanie a nie inne bo została tak wychowana , mam jednak nadzieje ze sie to zmieni , bo jesli nie !! to Ciebie juz mi zal ! Mam takiego kolegę co to juz sie rozwiódł z swą pierwsza zoną , a to dlatego iż on chłopak o wielkim temperamencie , skłony do róznych eksperymentów sexualnych itd.. Ona sex tylko po bozemu , zadnej miłosci francuskiej ani pozycji od tyłu , bo to takie zwierzęce no jak tak w ogóle mozna ...itd...itd... !! takiej kobiety wytrzymac nie sposób , dla faceta który lubi sex ! :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 14 kwie 2004, 20:30

U mnie było podobnie jak u Twojej dziewczny, mówiłam wiele rzeczy na początku... ale potem wiele sie zmieniło. Myśle ze jej sie odmieni kiedy może bardziej sie poznacie?
Ja wstydziałam sie tego zeby chłopak robił i minete (zapach, smak) ale przezwycięzyłam to i okazało sie ze niepotrzebnie sie bałam, bo jemu wszystko jak najbardziej odpowiada. Pogadaj o tym z dziewczyną i powiedz jej ze wiesz czego możesz sie spodziewać i ze nie ma sie czego wsytdzić.
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 14 kwie 2004, 21:06

Obrzydliwe.. hymmm.. mozna byloby sie klocic. Bo to zalezy jak do tego podchodzisz. Nie mozna tego traktowac jak jakiegos wymogu pieszczot - predzej jak jakies urozmaicenie. Wazne ze Ty chcesz cos takiego zrobic - Ona to predzej lub pozniej zrozumie i moze polubi ? :) Ehh. No chyba ze sie panicznie brzydzi.. to wtedy nie proponuje. I NIGDY NIC NA SILE i nie probowac nasladowac fikolow !
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 14 kwie 2004, 22:15

już tak jest czasami, że dziewczyna mówi nie na pieszczoty oralne, sama tegop całe szczęscie nie mam, powody mogą byc różne, może akurat nie ma ochoty na takie manewrowanie, może ma obawy przed zapachem, wyglądem, jedno jest pewne, mów jej , że jej "muszelka" jest piękną, niech wie, że Ci się podoba i pieknie pachnie:-)
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 16 kwie 2004, 18:08

Ja akurat nigdy nie uważałam owych pieszczot za coś obrzydliwego, lecz wiem o co chodzi, gdyż moje koleżaki wiele razy szerzyły takie poglądy. Ja jednak uważam, że nie ma tu co się obrzydzać, bo jak może obrzydzać ciało osoby, którą się kocha. Może po prostu potrzebuje trochę więcej czasu niż ty aby mieć pewnosc, że Cie kocha (bo wiele osób nie może znieść krępacji przed osobą z którą nie ma pewnosci na długi związek). Sądze jednak, ze już niedługo zmieni zdanie twoja dziewczyna, gdyż jeszcze nie wie co traci...
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.
Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
Misio
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 05 mar 2004, 16:21
Płeć:

Znam TO ! :-)

Postautor: Misio » 16 kwie 2004, 18:27

Pamietam kiedy ja pierwszy raz rozmawiałem na ten temat z dziewczyna co sądzi o miłosci francuskiej itd. Oczywiscie wiedziałem co usłysze, ( fuj przeciez to jest obrzydliwe nigdy w życiu sie na to nie zgodze ), ale zdawalem sobie sprawe ze jesli pozwoli mi chociarz raz pocałować swoja myszke na pewno zmieni zdanie. No i tak jak myślałem miałem racje, kiedy zrobiłem to pierwszy raz była w niebie, czyłemsie wtedy jak bóg :-). Po wszystkim była strasznie czerwona i zakłopotana gdyż ona i jej zasady ległu w gruzach :-). Gdy spytałem czy to znaczy ze chce bym juz tego nie robił nic mi nie powiedziała, no i to mi wystarczyło teraz gdy o tym rozmawiamy mówi ze dobrze ze stało sie tak jak stalo bo miała by czego załować, bo to jest niesamowite doznanie, ale zakłopotanie zostało ale to według mnie jest słodkie :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 kwie 2004, 06:00

Zauważyłem, że większość dziewczyn uważających to za obrzydliwe, obawia się, że partnerowi może nie odpowiadać zapach i smak. A mi się wydaje, że wystarczy na bieżąco dbać o higienę tych miejsc, by wyzbyc się kompleksów, albo uprzytomnić sobie, że dla faceta ten zapach i smak sa podniecające a i dla niej może to być przyjemne.No, ale kto tego nie spróbuje, ten się nie dowie.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 28 maja 2004, 00:51

Nie pytaj się jej czy możesz, tylko najpierw rozbudź ją delikatnymi pieszczotami, karku i innych górnych stref erogennych, a jak będzie dostatecznie rozbudzona, to dopiero jej pokaż o co Tobie chodziło. Oczywiście jakby nadal się sprzeciwiała to nie nalegaj! Jak poczuje przyjemność z tych pieszczot, to jej stosunek do seksu oralnego się zmieni.
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 28 maja 2004, 08:11

Jak widać z dotychczasowych wypowiedzi większość dziewczyn miała obawy przed tym aby całkowicie pokazac sie swojemu chłopakowi i pozwolic mu na tego typu pieszczoty.I ja rowniez sie pod tym podpisuje! Jak rozmawialismy o tym z moim chlopakiem sama powiedzialam NIGDY! ale nigdy nie mow nigdy... :)
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 28 maja 2004, 08:20

Nie pytaj się jej czy możesz, tylko najpierw rozbudź ją delikatnymi pieszczotami, karku i innych górnych stref erogennych, a jak będzie dostatecznie rozbudzona, to dopiero jej pokaż o co Tobie chodziło.


zgadzam sie z tym :) jak by mi mój chłopak sie spytał czy moze mi cos takiego zroobic to pewnie bym popatrzyła na niego jak na jekiegos zboczenca ;) ale u nas to wyszło jakos samo z siebie i dopiero teraz tak mysle ze ja sie nawet nie bałam ze bedzie mu przeszkadzac smak lub zapach...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 28 maja 2004, 08:35

A ja się o nic nie pytałem, sprzeciwu nie dostałem. Nie brzydziła się, może troszkę była zażenowana na początku, ale szybko o tym zapomniała. :D:D
Pytać - po co?
Lepiej nie pytając, próbować. W przypadku sprzeciwu - cofnąć się i... spróbować ponownie któregoś dnia. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 28 maja 2004, 13:10

Emperor pisze:Pytać - po co?
Lepiej nie pytając, próbować. W przypadku sprzeciwu - cofnąć się i... spróbować ponownie któregoś dnia. :)

Zgadzam się...pewne rzeczy w związku nie wymagają rozmów...jeśli już bedzie gotowa to przełamie się i podda sie Tobie poza tym czy jest tu jakas dziewczyna która nie lubi tego typu pieszczot ?! Dopiero po ich poznaniu dowiadujemy sie jak to wyśmienicie... :) Wszystko jest dla ludzi! :D
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 28 maja 2004, 17:02

Emperor pisze:A ja się o nic nie pytałem, sprzeciwu nie dostałem. Nie brzydziła się, może troszkę była zażenowana na początku, ale szybko o tym zapomniała. :D:D
Pytać - po co?
Lepiej nie pytając, próbować. W przypadku sprzeciwu - cofnąć się i... spróbować ponownie któregoś dnia. :)


Heh, choć u mnie to już było dawno, to jednak stało się nagle i niespodziewanie...
Ja nawet nie zdążyłam nic powiedzieć! ;) A skoro już zaczął i było ciekawie, to czemu miałam się sprzeciwiać. :D
Wcześniej jakoś w ogóle o tym nie rozmawialismy... Ani o robieniu laski.
Sama z siebie jakoś nagle się przełamałam i mu zrobiłam (choć wcześniej byłam przekonana, że w życiu tego nie uczynię)

I seks oralny nie jest niczym obrzydliwym dla mnie... Choć ponad rok temu uważałam robienie laski za coś najbardziej paskudnego na świecie.
Trzeba spróbowac, a potem dopiero gadać, heh. Wiem to po sobie :D
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 28 maja 2004, 18:09

I ja się pod tymi postami podpisuje. Jakoś tak chyba chłopaką mniej głupio pokazać swoje intymne części ciała niż nam dziewczyną. W początkach mojej "nauki" seksu mówiłam że seks oralny nigdy. Ale pewnego dnia mój ukochany zaczął mnie tam pieścić ręką. Byłam podniecona więc kiedy spytał się czy może mnie tam pocałowac zgodziłam się. I podczas pocałunku przyjemnie mnie liznął i sama powiedziałam mu, żeby robił tak dalej. A co do zrobienia facetowi tzw. laski to było z tym więcej problemów. Dopiero od jakiegoś miesiaca robie tak. Wcześniej brzydziłam się tego ale wkońcu postanowiłam się przełamać. Choć pierwszy raz w taki sposób nie był za fajny jak dla mnie (bolały mnie usta) to jednak widziałam jaką rozkosz sprawiłam ukochanemu. I tak z czasem wyszło, że robimy tak.

Jednak sprawdza się przysłowie: Nigdy nie mów nigdy.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 28 maja 2004, 22:07

jestem z moja dziewczyna akurat na tym samym etapie, nawet zapropoowalem temat jak to zrobic, no na razie jeszcze sie nie udalo ale to juz tylko kwestja czasu, ale z rozmowz kolezankami i ich ocenami tego a tagze z tymi starszymi to zauwazylem prawidlowosc ze dziewczyny w wieku 15 - 17zazwyczaj uwazaja to za cos strasznego i wogle a le pozniej z czasem to normalne, faceci tam nie maja takich barjer chyba, ja nie mam, i nie bedzie mi przeszkadzac ani smak ani zapach:)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 29 maja 2004, 00:36

Heh, choć u mnie to już było dawno, to jednak stało się nagle i niespodziewanie...
Ja nawet nie zdążyłam nic powiedzieć! A skoro już zaczął i było ciekawie, to czemu miałam się sprzeciwiać.
Wcześniej jakoś w ogóle o tym nie rozmawialismy... Ani o robieniu laski.
Sama z siebie jakoś nagle się przełamałam i mu zrobiłam (choć wcześniej byłam przekonana, że w życiu tego nie uczynię)

I seks oralny nie jest niczym obrzydliwym dla mnie... Choć ponad rok temu uważałam robienie laski za coś najbardziej paskudnego na świecie.
Trzeba spróbowac, a potem dopiero gadać, heh. Wiem to po sobie

dokladnie mialam identyczna sytuacje jak sophie. jakos nie zastanawialam sie nad seksem oralnym w ogóle, a robienie laski bylo dla mnie czyms odpychającym. Az tu nagle jak zamknelam ozzy a moj kochany mnie piescil jeden zwinny ruch i juz byl z glowka miedyz moimi nogami. Nie mialam nawet jak sie odezwac a i nie mialam nawet ochoty mu przerywac ;)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 29 maja 2004, 08:36

... a jakby sie zapytał, to pewnie byś odmówiła. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
dżony2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:44
Płeć:

Postautor: dżony2 » 03 cze 2004, 20:52

Dobra ja to robię z od niedawna (fakt) z przyjemnością (względnie) ,ale jest jedno ale...chodzi mi o naturalny zapach, który mi przeszkadza...czy są jakieś kosmetyki neutralizujące zapach pochwy? i proszę mi tu nie pisac o mydle,...dbamy o higiene, spokojnie...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 cze 2004, 21:45

Dbacie o higienę i zapach Cie jescze brzydzi???????????????? :551: nie do wiary , wiec nic ci juz nie pomoze !! chyba ze ja wysmarujesz kremem czekoladowym , lub bita smietana ! ale to z kolei zabija ten cudowny naturalny zapach !
Ja tam gdyby cipka miała uchwyt to bym z niej i cherbate pił ! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 03 cze 2004, 21:52

ale jest jedno ale...chodzi mi o naturalny zapach, który mi przeszkadza...


...a ja po prostu radzę tym co to przeszkadza zrezygnowac z tego typu pieszczot.
Kochać i być kochanym
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 04 cze 2004, 12:12

Jarek pisze:
ale jest jedno ale...chodzi mi o naturalny zapach, który mi przeszkadza...


...a ja po prostu radzę tym co to przeszkadza zrezygnowac z tego typu pieszczot.


może to nie jest ta kobieta dla Ciebie? albo jeszcze nie czas na takie pieszczoty dla Ciebie?
Ja osobiscie wprost uwielbiam całować tam moją kobite. Czasami to musi mnie odciągać siłą :P
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 04 cze 2004, 13:15

Mój facet też to uwielbia.. :D
Ja tylko czasem się zastanawiam, czy to aby na pewno mu "smakuje", ale nigdy nie pytałam. I tak ogólnie rzadko o tym myślę. Skoro on to lubi, a mi to sprawia duużą przyjemność ;) to nie ma nawet po co zaczynać tego tematu :D
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 04 cze 2004, 14:51

Emperor pisze:... a jakby sie zapytał, to pewnie byś odmówiła. :)


No tak to już z nami jest, w tych sprawach lepiej się nie pytać a zrobić. Ale znowu nie do przesady.

Ale są też wyjątki, mam bliską koleżanke która ma chłopaka, kochają się (pod obydwoma względami) ale ona za nic nie chce się na to zgodzić. Pytała się mnie jakie to uczucie i takie tam ale mimo moich zapewnień że to jest wspaniała rzecz nie chce się zgodzić. Nawet jak jej ukochany zaczął tak robić bez pytania to ona mu przerwała. Więc nie zawsze to działa.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 cze 2004, 16:06

Ja bym ja powiązał i jej pożądną minetkę zrobił , bo głupia na pewno mysl;i ze mimo wszystko to to jest dla niego obrzydliwe a on tylko to robi by jej przyjemnosc zrobic ! ma zbyt małe o sobie mniemanie i sama siebie sie tam na doole brzydzi stąd takie sa kobiety , nalezy je wiec związać i koniec , wtedy na pewno zmiękną , bo nie ma mozliwosci by było to dla nich nie przyjemne !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 cze 2004, 17:46

Pewnie się boi, że to dla niego będzie szok, jak poczuje smak i zapach. Kochać się kochają, ale chyba jednak nie do końca...
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
diaBliCzka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2004, 22:07
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: diaBliCzka » 04 cze 2004, 21:38

Powiem tak, zawsze zarzekalam sie, ze mineta a feee! a lodzik, o boshe -..nigdy w zyciu!

No, ale nie powiem -..do minety doszlo dosc szybko, emocje i podniecenie wzielo góre ;) A lodzika, ha! Po prostu nie chce nawet sprobowac, zaparlam sie i moze jak znajde odpowiedniego czleka, to Go zaskocze ;P
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 05 cze 2004, 17:19

krzys pisze:Ja bym ja powiązał i jej pożądną minetkę zrobił , bo głupia na pewno mysl;


No nie wiem Krzyś czy to by pomogło, jeżeli spodobałoby się jej to zapewne pomogłoby ale zawsze mógłby zostać do tego uraz.

Ja kiedyś też się zapierałam że lodzik nigdy w życiu. Ale po tym jak mój ukochany zrobił mi minetke byłam bardzo podniecona jeszcze że pomyślałam a spróbuje. Okazało się, że nie jest tak strasznie i nawet było oki. A jakie podniecenie jemu sprawiłam. Tylko bałam się wytrysku w ustach, teraz też się troche tego boje. Nie wiem czemu ale tak mam.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Smak i Zapach

Postautor: misiek » 06 cze 2004, 17:24

Smak I Zapach mojej żony jest najwspanialszy. Pozdrawienia dla Krzysia - również mógłbym oić herbatę. Czasami musi mnie odganiać. Uwielbiam jak wije się niczym wąż. Czuję że jak raz za razem dostaje skurczów. To niesamowite

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości