WYGLONA - WYGOLONY

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

WYGLONA - WYGOLONY

Postautor: misiek » 06 cze 2004, 18:05

Chciałbym się dowiedzieić o preferencje uczestników tegoż forum dot. estetyki.
Czy lubicie "wygolone" i "wygolonych"???
ZApraszam do dyskusji.
Dzięki


MOja żonka niestety nie lubi byc "wygolona". Faktem jest ,że gdy przychodzi potrzeba ( tj. basen, plaża) to usuwa włoski w okolic bikini. Zawsze mówi, że denerwuja ją odrastające włoski. Poprzednia partnerka byłą zawsze "tam" ogolona, zostawiała sobie tylko wąski, seksowny paseczek swoich włosków. Wyglądała "apetycznie" NIgdy nie narzekałą na "odrosty" bo ich nie posiiadała.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 cze 2004, 18:49

Moje kochanie dziś nad ranem stwierdziło, że fajnie by było jakbym była zupełnie wygolona... (teraz mam malutki paseczek) :D
Awatar użytkownika
decon
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 05 cze 2004, 18:22
Płeć:

Postautor: decon » 06 cze 2004, 18:53

Moja dziewczynka ma tyk ino ino...chciaz bywalo tez ze nic nie bylo.
ale ja swoich włosków nigdy nie zgolę!!
Cała Polska czyta forum. 20 minut dziennie. Codziennie.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 06 cze 2004, 20:31

Tak się zastanawiam po co natura nas obdarzyła włosami w "tych" miejscach i chcąc być w zgodzie z naturą nie jestem zwolennikiem ich całkowitego usuwania, a poza tym pseczek u kobiety wygląda sexy i w niczym nie przeszkadza.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 cze 2004, 21:14

A mi tam boberek mojej dziewczyny w niczym a w niczym nie przeszkadza. I niech sobie go ma. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 06 cze 2004, 21:41

Cały problem w goleniu miejsc intymnych w tym, że wiele kobiet dostaje uczulenia w postaci czerwonych, bolących, swędzacych krostek. Ani to ładnie nie wygląda, ani przyjemne dla "właścicielki". Nic dziwnego, że nie chcą się golić.
Jeżeli tak bardzo Ci zależy by była wygolona, zafunduj jej laserowe usuwanie włosów. Kilka zabiegów, portfel lżejszy o kilkaset złotych, ale owłosienie na trwałe zlikwidowane :)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 06 cze 2004, 23:58

nie wyobrazam siebie nie wygolonej
jest to dla mnie kwestia estetyki
obecnie jestem wlascicielka paseczka
wczesnije golilam sie cala
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 cze 2004, 07:14

SueEllen pisze:Cały problem w goleniu miejsc intymnych w tym, że wiele kobiet dostaje uczulenia w postaci czerwonych, bolących, swędzacych krostek. Ani to ładnie nie wygląda, ani przyjemne dla "właścicielki". Nic dziwnego, że nie chcą się golić. (...)


I między innymi dlatego nie chcę, żeby moja dziewczyna się TAM goliła. Nawet jeśli skóra byłaby nie do zdarcia, to jednak przy odrastaniu włosków kłułoby niemiłosiernie. Zresztą, jak mówiłem - jeżyk mi nie przeszkadza wcale a wcale. :)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 07 cze 2004, 12:28

Ja nie jestem zwolenniczką całkowitego golenia tych miejsc. Po to natura dała nam tam włosy żeby były potrzebne. Gole się w paseczek, ale marze sobie o laserowym goleniu, nie byłoby nareszcie problemu. A co do męskiego wyglądu w tych miejscach to niech pozostanie tak jak jest. Z włoskami mi się bardziej podoba. Nie wygolony wygląda (sorki za wyrażenie) jak zwierze pozbawione sierści.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
mysza_de
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 cze 2004, 21:43
Skąd: Bawaria
Płeć:

Postautor: mysza_de » 08 cze 2004, 22:39

Ja tez jestem zwolenniczka wygolonego paseczka i musze przyznac zainteresowala mnie opcja laserowego usuniecia nadmiaru futerka, bo golenie mnie wykancza :565: gdzie takie zabiegi mozna wykonac i jaka jest cena ????
Co do panow, jak dla mnie moga byc troche wystrzyzeni ale wygolenie calkowite jakos tak faktycznie biednie wyglada.
"Grzeczne dziewczynki dostana sie do nieba, niegrzeczne dostana sie wszedzie"
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 08 cze 2004, 22:54

http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... php?t=1080
tutaj masz obszerny juz topic na temat depilacji miejsc intymnych aga tam tez poruszyła kwestie depilacji laserowej. Z tego co ja sie dowiadywałm to sa gabinety dermatologiczne w ktorych wykonuja takie zabiegi adresy znalezc mozna nawet w internecie. Aby calkowicie pozbyc sie owlosienia zabieg trzeba powtorzyc ok. 3 razy. jeden zabieg na okolice bikinii kosztuje ok. 350-400zł z tym ze nie wiem co zalicza sie do wspomnianych w cennikach okolic bikinii.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 cze 2004, 00:20

A co do męskiego wyglądu w tych miejscach to niech pozostanie tak jak jest. Z włoskami mi się bardziej podoba. Nie wygolony wygląda (sorki za wyrażenie) jak zwierze pozbawione sierści.


cos w tym jest ;) moze i kobieta wyglada seksownie jak sie pozbedzie co nieco włosia ale u faceta to chyba lekkie przegiecie (przynajmniej dla mnie)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 09 cze 2004, 07:56

sarah pisze:Aby calkowicie pozbyc sie owlosienia zabieg trzeba powtorzyc ok. 3 razy. jeden zabieg na okolice bikinii kosztuje ok. 350-400zł z tym ze nie wiem co zalicza sie do wspomnianych w cennikach okolic bikinii.


Ponad 1000zł... biorąc pod uwagę małe kłopoty finansowe, które obecnie przeżywam (jak to studenci czasami - jeszcze nie pracuję), to nie ma żadnych szans, by znalezc taką kasę :554:
diaBliCzka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2004, 22:07
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: diaBliCzka » 09 cze 2004, 23:49

Posiadam paseczek i dobrze mi z nim ^^*
A bez niego, no -..jakos mi dziwnie, przyzwyczailam sie do niego :D
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 10 cze 2004, 08:09

w takim razie jesli juz o tym mowa zadam pytanie, pewnie juz gdzies na forum poruszaliscie ten temat ale co tam ;) a wiec: jakich srodków dziewczyny uzywacie do depilacji miejsc intymnych by była ona jak najmniej uciazliwa i bolesna??
Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

...

Postautor: Greyangel » 10 cze 2004, 11:16

Ja tam lubię różnie :) Zmienia mi się z miesiąca na miesiąc, czasami lubię jak na wzgórzach rozkoszy rośnie dżungla a czasami jak krótka sprężysta trawka, czasami nagie pole. W ogóle czasami wygląda fajnie farbowana myszka :) ostatnio podoba mi się jak moja pani maluje futerko na czerwono :). Ona też ma tak jak ja. Co do swoich włosów ... hmm najczęściej przycinam sobie je sam na rządaną przeze mnie długość ale ostatnio moja kobietka powiedziała że przejmie to terytorium i będzie robić po swojemu ;). Jeśli jej to będzie pasować to nie widzę problemu. I tak tamto miejsce może być tylko jej ... być może nie tymczasowo, ale ... to bajka na inny czas i inny post.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 cze 2004, 15:35

agata pisze:w takim razie jesli juz o tym mowa zadam pytanie, pewnie juz gdzies na forum poruszaliscie ten temat ale co tam ;) a wiec: jakich srodków dziewczyny uzywacie do depilacji miejsc intymnych by była ona jak najmniej uciazliwa i bolesna??


Krem Veet "Duo Bikini". Czasem wosk (zostaje wtedy szerszy paseczek). Golarka - jak już nie mam innego wyjścia...
zuza
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:33
Płeć:

Postautor: zuza » 10 cze 2004, 15:44

wpadlam pare razy na pomysl ogolenia calej i baaardzo tego zalowalam...wygladala okroopnie a jak zaczelo odrastac to byl koszmar!!! preferuje zostawienie jednakl cienkiego paseczka
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 10 cze 2004, 16:56

sophie dzieki :)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 cze 2004, 19:52

agata pisze:sophie dzieki :)


Spoko... :D
Po kremie jest przyjemna w dotyku skóra, a samo użycie jest oczywiście bezbolesne. Minusem jest tylko cena i to że opakowanie nie starcza na długo. No ale cóż, czasem trzeba zainwestować :D
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 10 cze 2004, 20:05

Po kremie jest przyjemna w dotyku skóra, a samo użycie jest oczywiście bezbolesne.

...a czy tym kremem można zostawic paseczek?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 cze 2004, 20:11

Jarek pisze:...a czy tym kremem można zostawic paseczek?


Oczywiscie :D
Ja tak robię (tj. od niedawna już nie :) )
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 10 cze 2004, 20:17

Tzn. miejsce, w którym ma zostać pasek, przy nakładaniu kremu należy czymś zasłonić/przykryć? A gdyby niechcąco krem dostał się do środka, czy to czymś grozi?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 cze 2004, 20:24

Jarek pisze:Tzn. miejsce, w którym ma zostać pasek, przy nakładaniu kremu należy czymś zasłonić/przykryć? A gdyby niechcąco krem dostał się do środka, czy to czymś grozi?


Nie trzeba przykrywać, wystarczy ominąć ten fragment nakładając krem.
A co do drugiego pytania, ostatnio potraktowałam tym cały obszar (bez zostawiania paska) i nic mi nie było... Poza tym, to nawet nie ma jak dostać się do wnętrza pochwy, które przecież jest niżej i głębiej, więc nie ma problemu
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 10 cze 2004, 21:01

no to lece do drogerii ;) juz kiedys myslałam o tym kremie ale jakos nie moge sie do tej firmy przekonac ale jak tu słysze takie zachwalanie to sie skusze :) czego sie nie robi zeby dobrze wygladac ;)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 10 cze 2004, 21:34

napisz jak na ciebie zadzialal i czy jestes bardziej zadowolona niz z golenia. wole znac wiecej opinii zanim zainwestuje ;)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 cze 2004, 21:41

Ja czasem używam golarki, ale jakoś często podrażnia skórę. Nie ważne jak bardzo się staram i ile używam pianki.
Pamiętam, jak pierwszy raz użyłam kremu, byłam naprawdę zachwycona. Choć początkowo się obawiałam, bo np. pianka do nóg Veet'a spowodowała kiedyś masę czerwonych plam na skórze (nóg rzecz jasna). Na szczęście krem jest inny, a poza tym, do wrażliwszej skóry, więc chyba mniej "żrący"
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 11 cze 2004, 09:37

wole znac wiecej opinii zanim zainwestuje


heheh strzezonego Pan Bóg strzeze ;) eh ja tam biegne do drogerii trzeba w koncu cos zrobic bo lato juz za pasem ;)
lato
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2004, 00:29
Płeć:

Postautor: lato » 14 cze 2004, 21:34

A czy ktoś wie może do czego jest potrzebne owłosienie łonowe. Jakoś do tej pory nie zastanawiałem się nad tym, ale chyba po coś ono jest, może pełni jakąś funkcję fizjologiczną? Może ktoś z Was czytał coś na ten temat, jeśli tak to dajcie znać
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 14 cze 2004, 22:55

A czy ktoś wie może do czego jest potrzebne owłosienie łonowe.


hmmm nawet w podrecznikach do biologii nie ma tego tematu :) ucza nas ze jest to po prostu pozostałosc po przodkach (nadmierne owłosienie znikneło ale w niektórych miejscach sie zachowało) czy pełni jakies funkcje...hmm, moze gdzies cos znajde na ten temat

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 373 gości