Jak rozpoznac dziewicę.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Jak rozpoznac dziewicę.

Postautor: mariusz » 11 gru 2005, 22:42

Jak myslicie jak poznać czy dziewczyna jest dziewicą, ze jest niedoświadczona? Jakie zachowanie moze ją zdradzić?
Awatar użytkownika
gogusinski
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2005, 16:56
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: gogusinski » 11 gru 2005, 22:49

Ciekawe pytanie :) Jeśli panna jest zielona nawet w pieszczotach to odrazu iwdac po reakcji na nasze poczynania, nie wie co i jak i dlaczego:) A jeśli swera pettingu u niej jest na poziomie zaawansowania to myśle że po reakcji na nasze próby że tak to ujme dogłębniejszych pieszczot:) (zmieszanie, zaciśnięcie kolan itp) Ale tak jak mówie temacik ciekawy :)
cajmer

Postautor: cajmer » 11 gru 2005, 23:07

Zwyczajnie... po zachowaniu. Od razu przecież widać czy dziewczyna jest obeznana w temacie czy nie.
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 11 gru 2005, 23:13

hm a ja bym powiedziała że to nie takie proste. W koncu jeśli chodzi o aspekt cielesny - mogła uprawiać petting wiele razy wczesniej i być w tym bardzo doświadczona.
Aspekt psychiczny /doswiadczenie - hmm są takie, ktore naoglądaja sie róznych filmów itp i kiedy dochodzi do tego pierwszego razu zachowują się jakby były już w tym wszystkim wprawione ;]
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 11 gru 2005, 23:16

Po mnie nie widać...pozory mylą :>

Czasami mozna sie abrdzo pomylić..po pierwsze dziewczyna może być odważną osóbką..i nic jej nie zawstydzi...a po drugie...przeciez może być dobrą aktorką 8)
Awatar użytkownika
Pituś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 lis 2005, 16:24
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Pituś » 11 gru 2005, 23:25

cajmer pisze:Zwyczajnie... po zachowaniu. Od razu przecież widać czy dziewczyna jest obeznana w temacie czy nie.

zebys sie kiedys czasem na tym nie przejechal.. ;))
.: "Kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą,
i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem" :.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 gru 2005, 01:48

Mariusz temata pozazdrosciłeś czy jak?

Toż oczywiste jest, ze dziewicę rozpoznasz tak jak prawiczka. Więc temat bez sensu bo w zasadzie kopia tego powyżej.

Tu warto jedynie dodac, ze kobiety sa lepsze w udawaniu ;)
Dajmar
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 25 sie 2005, 23:32
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Dajmar » 12 gru 2005, 06:34

moon pisze:Tu warto jedynie dodac, ze kobiety sa lepsze w udawaniu


Tylko te ktore maja "doswiadczenie zyciowe" ?, Badz sa starsze ^_^ (troszke moze byc to niezrozumiale, ale niewyspalem sie ;P)
Pisze tylko tam gdzie to ma sens, pisanie bez sensu do niczego nieprowadzi...
cajmer

Postautor: cajmer » 12 gru 2005, 08:29

Pituś pisze:zebys sie kiedys czasem na tym nie przejechal.. )



Nie martw sie nie przejade sie na tym ; ] Nie uprawiam sexu z nieznajomymi dziewczynami. Musze wpierw dobrze poznać moją partnerke zanim do czegokolwiek dojdzie. A w trakcie takiego poznawania dużo sie przeiceż rozmawia : )
Awatar użytkownika
Mentor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 29 maja 2005, 20:12
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Mentor » 12 gru 2005, 12:05

Kiedyś spytałem o to doświadczoną przyjaciłkę powiedziała żebym pogłaskał dziewczynę po brzuchu moja przyjaciółka zanim przeżyła swój pierwszy raz miała przy głaskaniu skurcz po inicjacji żadnej reakcji. Wiem, że jak dobrze pogłaskać nawet facet będzie miał tai skurcz, ale dziewczyny mają go wyjątkowo szybko i maksymalnie gwałtowny jakby całym ciałem.

Sprawdzałem na mojej ukochanej na razie działa czy druga część sprawdzi się zobaczymy. 8)

Oczywiście traktuje to z przymrużeniem oka, ale przyjaciółka klęła się na swoje nazwisko, że tak jest.
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 12 gru 2005, 12:34

Jak rozpoznac dziewicę.


po tym że ma błonkę :D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P

co za temat.... :/
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 12 gru 2005, 13:09

anita pisze:co za temat....


Czytaj kobieto :)
mariusz pisze: Jakie zachowanie moze ją zdradzić?


anita pisze:po tym że ma błonkę

Pewnie spotkam się z Tobą i od razu Ci rękę w majtki włożę aby sprawdzić :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 12 gru 2005, 15:14

A ja mam grzeczne pytanie - po co za wszelką cenę rozpoznawać dziewice??? Ktoś ma "idee fix" na ich punkcie??? Za wszelką cenę poszukuje dziewicy?? A po cholerę???? hehehehe <aniolek2>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 12 gru 2005, 15:16

TedBundy pisze:A po cholerę???? hehehehe


W ramach samodestrukcji :) :)

W końcu musimy zasłużyć na święto Czterdziestu Męczenników :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Anielica
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 30 sie 2005, 23:13
Skąd: from my soul
Płeć:

Postautor: Anielica » 12 gru 2005, 22:05

Jak mozna poznać? A po co zgadywać .... nie lepiej się spytać, przeciez to nic strasznego ani zapytać ani się przyznać. ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 gru 2005, 00:32

Dajmar pisze:Tylko te ktore maja "doswiadczenie zyciowe" ?

Wszystkie.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 13 gru 2005, 08:27

mariusz pisze:Jak myslicie jak poznać czy dziewczyna jest dziewicą, ze jest niedoświadczona? Jakie zachowanie moze ją zdradzić?


nie ma chyba dobrej rady. Ale można porozmawiać o seksie, po prostu. Zobaczyć jak dziewczyna o tym rozmawia. Nie ma reguły, ale dziewica to raczej mniej wylewna będzie i mniej bezpośrednia...
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
BÓŁKA
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 12 gru 2005, 23:46
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: BÓŁKA » 13 gru 2005, 21:35

cos w tym jest jezeli chodzi o brzuch przed reagowała teraz juz nie reaguje na to tylko na cos innego :P
Pozdr

[ Dodano: 2005-12-13, 21:36 ]
chodzi o moje Słonce na niebie
sorki za niedopatrzenie <aniolek2>
jakos leci :P
Awatar użytkownika
tiferet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:52
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: tiferet » 15 gru 2005, 00:51

Mam tajny przepis dziadka jak rozpoznać dziewice :

Najpierw musisz podejść do niej z lewej strony (koniecznie) i dmuchnąć w ucho.... jeśli nie kichnie - to nie dziewica. Jak kichnie przechodzimy do drugiej fazy. Teraz musisz wyczekac moment aż będzie siedziała (koniecznie musi być w spódnicy) i rzucić jej coś na kolana... jak rozłoży nogi i będzie łapać rękami - odpuść sobie - to mężczyzna... jak złapie na spódnice - dobry znak. Potem musisz zapytać - 'wolisz doggie czy pukanko w kuchni?" jak wybierze którąś z opcji - odpuść sobie - prawdopodobnie wypada jej już wątroba; jak da ci w twarz - dobry znak. teraz faza końcowa: spraw żeby podskoczyła - jeśli skoczy lewą nogą - oto Twoja wymarzona dziewica. Teraz pozostaje już tylko udać się do sklepu po młot pneumatyczny....

oj chłopcy, chłopcy....
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 15 gru 2005, 01:01

tiferet pisze:Mam tajny przepis dziadka jak rozpoznać dziewice :

Najpierw musisz podejść do niej z lewej strony (koniecznie) i dmuchnąć w ucho.... jeśli nie kichnie - to nie dziewica. Jak kichnie przechodzimy do drugiej fazy. Teraz musisz wyczekac moment aż będzie siedziała (koniecznie musi być w spódnicy) i rzucić jej coś na kolana... jak rozłoży nogi i będzie łapać rękami - odpuść sobie - to mężczyzna... jak złapie na spódnice - dobry znak. Potem musisz zapytać - 'wolisz doggie czy pukanko w kuchni?" jak wybierze którąś z opcji - odpuść sobie - prawdopodobnie wypada jej już wątroba; jak da ci w twarz - dobry znak. teraz faza końcowa: spraw żeby podskoczyła - jeśli skoczy lewą nogą - oto Twoja wymarzona dziewica. Teraz pozostaje już tylko udać się do sklepu po młot pneumatyczny....

oj chłopcy, chłopcy....



<hahaha> no nie mogę!!!!!To ja sie przyznam bez sprawdzania!!!!! <boje_sie> Jakos nie mam ochoty na tego typu testy <banan>
tylko_ja
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 01 lis 2008, 15:38
Skąd: nibylandia
Płeć:

Postautor: tylko_ja » 05 lis 2008, 12:12

ja jestem dziewica i jakos nie reaguje skurczami na głaskanie po brzuchu....

a co do tego, skad moj facet to wie.. no coz, domyslil sie tego po moim zachowaniu w czasie pierwszej wspolnej nocy... wiele strachow i obaw, na ktore na szczescie zareagowal super i ciagle jest wyrozumialy, odpowiada na wszystkie moje pytania i daje mi wiele, wiele czasu na przelamanie sie...
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 05 lis 2008, 19:38

ja jestem dziewica i jakos nie reaguje skurczami na głaskanie po brzuchu....

Jakby rozpatrywac sprawe od tej strony to ja ciagle jestem dziewica <hahaha>
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 06 lis 2008, 22:18

Hehe - pomysły na sprawdzanie pierwsza klasa :P . Pytanie do autora wątku - po co ci to wiedzieć. Oceniasz kobiety wg takiego kryterium ? Miałem kiedyś do czynienia z tym gatunkiem (dość dawno) - i jakoś nie wspominam tego jako coś szczególnego. Jeśli chcesz być szczęśliwy w związku to również powinieneś być dopasowany pod względem seksualnym. Ja tam idę na łatwiznę - niech się ktoś męczy <diabel> . Panna która ma już doświadczenia w tej dziedzinie lepiej reaguje , jest mniej zblokowana i oszczędzi szybciej syndromu kupca (kac moralny po kupnie czegoś czego tak naprawdę nie potrzebuje - działa podobnie jak wyrzuty sumienia po tym co się stało). Ja oceniam kobiety wg tego jakie są a nie czy są nietknięte. Ostatecznie ktoś mógł naobiecywać niewiadomo czego - ma z tego powodu być piętnowana do końca życia ? BZDURA. Ale każdy ma swój system wartości i nie mi to oceniać.

Moją kobietę z którą planuję się zestarzeć zaciągnąłem do łóżka na drugiej randce, dziewicą nie była - i co ? nie jest warta tego by z nią być ?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 22:26 przez Pit, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lis 2008, 22:29

Pit, autor się pytał o to 2005-12-11. ;P

U mnie dziś pomogło proste zdanie. Spytał kiedy ostatni raz, a ja zgodnie z prawda powiedziałam "nigdy". Fakt, że chodziło tylko o jeden aspekt pożycia, ale co tam.
Więc dla to odpowiedzią na wątek jest - spytać się :)
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 06 lis 2008, 22:50

To pytanie z pewnością zadaje wielu - ja nie bardzo wiem po co - potrzebują się dowartościować czymś takim ?

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lis 2008, 22:54

Pit, czasem warto wiedzieć. Zwłaszcza jeśli są spore różnice w doświadczeniu.
Ja no wolę wiedzieć co było przede mną. Nie rusza mnie to jakoś emocjonalnie, nie mam z tym problemu, ale chcę wiedzieć czego mogę oczekiwać, an ie potem się zdziwić.
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 06 lis 2008, 23:47

Nie uważasz że nasze zachowania są w tym zakresie w znacznym stopniu zależne od naszych relacji z partnerem ? Poprzednie doświadczenia moga być zupełnie niemiarodajne a odwoływanie się do nich czasem krzywdzące partnera i szkodliwe dla związku ? Jak dla mnie wystarczy wiedza niezbędna do własnego bezpieczeństwa (zawsze wspólne badania przed zabawami bez gumy z nową partnerką na dłużej). Reszta jak dla mnie nie jest do niczego potrzebna.

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 lis 2008, 23:49

wszystko ok, tylko bez tych badań. Są granice bezczelności wobec drugiej strony.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lis 2008, 23:59

A potem rte niebezczelne dowiadują się, że z tej wielkiej miłości i taktu maja HIV.
wiem, dla ciebie propozycja wspólnych badan to synonim wyglądasz na takiego który wsadzał gdzie się da .
Moja kuzynka (do niedawna dziewica) ma żółtaczkę typu B, co wyszło kiedy się badała ze swoim facetem. Wiesz nie puszczała się, więc mógł śmiało z nią bez gumki, przecież nic by nie złapał, a tu proszę wirusik. Ona nigdy nie miała żadnego zabiegu w szpitalu, żadnej transfuzji krwi, nie była u kosmetyczki, jedyne gdzie mogła się zarazić to u dentysty albo fryzjera
Pit pisze:Reszta jak dla mnie nie jest do niczego potrzebna.

Jak byłam dziewica to chciałam by facet wiedział, że to będzie mój pierwszy raz, by się mną odpowiednio zajął.
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 07 lis 2008, 00:12

Dzindzer pisze:Jak byłam dziewica to chciałam by facet wiedział, że to będzie mój pierwszy raz, by się mną odpowiednio zajął

- to ta niedziewica nie zasługuje na odpowiednie potraktowanie ? <aniolek> .
Od pewnego czasu każdy pierwszy seks z nową partnerką był dla mnie jak PIERWSZY RAZ bo każda kobieta jest inna - tylko poźniej już mniej się bałem że coś schrzanię :P .

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 303 gości