Ile moge wsadzic palca?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Ile moge wsadzic palca?

Postautor: Chlopak89 » 19 gru 2005, 21:13

Moja laska jest jeszcze dziewicai narazie ma tak zostac(ma dopiero 15 latek,ja mam 16 :P)Piescilem ja oralnie,a chce to urozmaicic <aniolek2> wiec chce do tego dolaczyc paluszki :P nie chce uszkodzic blony dziewiczej wiec powiedzcie mi ile mniej wiecej moge paluszka tam wsadzic <banan> Dziex z gory...
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 19 gru 2005, 21:19

Tyle ile wchodzi bez zbytniego bolu.

Mi gdy bylam dziewica wchodzil caly, w momencie szczegolnego rozgrzania, z trudem, ale nawet dwa. Wszystko zalezy od ksztaltu blony.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 20 gru 2005, 09:57

No wiem ze zalezy to od ksztaltu blony...ale dam rade ją wyczuć palcem??? <aniolek2>
Awatar użytkownika
Pituś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 lis 2005, 16:24
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Pituś » 20 gru 2005, 18:11

V=pi (RxR)h, gdzie pi=3.14, R-promien podstawy, h- wysokosc walca(dlugosc rury) <banan> hmm.. dzis mialem kolosa z matmy i tak mi jakos zostalo :D:D a ten no .. 15 lat to troche nie za wczesnie ? = )) jak juz musisz .. to troche palca .. ale skoncentruj sie nad gora wejscia :P
.: "Kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą,
i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem" :.
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 20 gru 2005, 19:41

Hahahaha mi się w tym wszystkim śmiać chce z jednego, dziewczyna zaliczyła orala, bedzie miała w cipie palce, pewnie jeszcze dojdzie w końcu anal, ale dalej będzie dziewicą... Chłopie to po prostu parodia, o ile fizycznie dalej będzie dziewicą (bo błona niby będzie), to psychicznie raczej dawno już ją nie jest, więc po co się o błone martwicie... Ja uważam to po prostu za śmieszne i żałosne zarazem.
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 20 gru 2005, 21:54

Chodzi o to ze jej ojciec powiedzial ze z nia pojdzie do Ginka:/ wiec chcemy chwilowo afere sobie darowac...a ten pierwszy raz planuje na dzien kiedy bedziemy obchodzic rok razem:P <banan>

[ Dodano: 2005-12-20, 21:54 ]
Pituś pisze:ale skoncentruj sie nad gora wejscia

???TZN???
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 20 gru 2005, 21:58

Delikatnie, powoli aż dziewczyna Ci powie że czuje opór i lekki ból - tylko uwaga, bo jeśli błona jest cienka to nawet przy najdelikatniejszych pieszczotach może zostać uszkodzona.
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 20 gru 2005, 21:59

Chodzi o to ze jej ojciec powiedzial ze z nia pojdzie do Ginka:/ wiec chcemy chwilowo afere sobie darowac...a ten pierwszy raz planuje na dzien kiedy bedziemy obchodzic rok razem:P

jezzzu to aż tak? ale sory na dobrą sprawę mogła sobie już dawno przebić sama bezmyślnie błone, nie wiedziec o tym, i co wtedy?
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 20 gru 2005, 22:03

zielona pisze:mogła sobie już dawno przebić sama bezmyślnie błone, nie wiedziec o tym, i co wtedy?

Jakto co wtedy?Byloby na mnie :P Ona naprawde na mnie dziala i chce jej dac jak najwiecej przyjemnosci... moze dziewczyny powiedzcie mi co wam sprawia(lub spprawialo gdy bylyscie dziewicami) najwieksza przyjemnosc.Chce zeby bylo jej fajnie, no ale niestety bardziej ruszyc jej jeszcze nie moge...
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 20 gru 2005, 22:17

wiesz, u mnie to było tak, ze praktycznie odrazu od takich pieszczot przeniosło sie do stosunku :> ale raczej to samo co teraz, wszystko to samo+stosunek :> kombbinuj kombinuj :P

swoją drogą uważam, ze ojciec nie odważyłby się pójśc z nią do ginekologa :> straszy tylko.... wiec nikt oprócz was nie musi o tym wiedziec- tzn chodzi mi, ze jesli zgadzacie sie na to oboje, ale widze plany odnośne tego macie, ja nie wnikam :)
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"

[Akurat- "O dziewiątce"]
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 20 gru 2005, 22:30

Szczerze mówiąc 15 lat to za mało. Nic nie jest wtedy
przyjemne, oprócz faktu, że już sie to zrobiło. Przyjemności z seksu człowik uczy się w dorosłym powaznym życiu a dzieciaki które jeszcze nie są do końca rozwiniete...cóz one mogą? Najfajniejsza jest własnie sama pokusa i nieuleganie jej. Fajnie tak w ubraniu było sie sciskać namiętnie...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 20 gru 2005, 22:32

Chlopak89, ojjjjjjjjjjj no jak pojda do lekarza to lepiej niczego tam nie wkladaj, bo gotowi sa sciagnac odciski palcow <hahaha>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 20 gru 2005, 22:50

fajna82 pisze:Szczerze mówiąc 15 lat to za mało. Nic nie jest wtedy
przyjemne, oprócz faktu, że już sie to zrobiło. Przyjemności z seksu człowik uczy się w dorosłym powaznym życiu a dzieciaki które jeszcze nie są do końca rozwiniete...cóz one mogą? Najfajniejsza jest własnie sama pokusa i nieuleganie jej. Fajnie tak w ubraniu było sie sciskać namiętnie...

Taak...masz racje. Jak bedziemy mieli po 18 to sie nagle bramka rozkoszy otworzy i wtedy bedzie przyjemnie...bardzo madrze <mlotkiem2> Tu wiek nie ma nic do rzeczy. Jej bylo cholernie przyjemnie bo mi mowila i z jej ruchow w czasie tego mozna to wywnioskowac...wiec wierz mi.Te "Dzieciaki" jak to mowisz moga wilele...
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 21 gru 2005, 18:49

Chlopak89 pisze:Te "Dzieciaki" jak to mowisz moga wilele...


<pijak>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 gru 2005, 19:55

Te "Dzieciaki" jak to mowisz moga wilele...

no jasne, że moga ale czy sa na to gotowe.
Piszac z młodszymi przypominam soebie co czułam majac tyle samo lat. W wieku 15 lat myslałam o seksie. Ale wolałam sie skupic na innych bardziej subtelnych i delikatnych pieszczotach na poznawaniu swojego ciała. Zanim doszło do pierwszego razu miałam juz wiele pieszczot za soba minetki i lodziki. U mnie nie chodziło o dziewictwo tylko swiadomosc, że fizycznie jestem za młoda. Pozwoliłam sobie na to kiedy miałam lat 16, moze młoda byłam ale w pełni swiadoma swojej decyzji.
Nie róbcie na siłe z siebie dorosłych
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 21 gru 2005, 23:09

Ja wiem ze oboje nie jestesmy gotowi na sex. Podoba mi sie ze po kawaleczku poznajemy swoje cialka :) Tylko szczeze mowiac chcialbym zeby i ona bardziej poznawala moje <aniolek2> hmmm...how about ice cream??? <banan>
Awatar użytkownika
BÓŁKA
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 12 gru 2005, 23:46
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: BÓŁKA » 21 gru 2005, 23:55

Chlopak89 pisze:chce jej dac jak najwiecej przyjemnosci...

to jest dobre myslenie- brawo
Chlopak89 pisze:hmmm...how about ice cream???

ale tym zaprzeczas sam sobie
przeczytaj "Psychologie Seksu" davida grahama a wtedy pojmiesz wiele zeczy
a ona ma 15 lat wiec czego od niej wymagasz?????? <silacz>
jakos leci :P
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 23 gru 2005, 21:32

BÓŁKA pisze:przeczytaj "Psychologie Seksu" davida grahama

No juz sobie motam ta ksiazke bo mi ja duzo osob poleca:D
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 23 gru 2005, 21:40

A ciekawe, jakie macie oceny na świadectwie :D

Przepraszam, ale jak widzę takie problemy 15-, 16-latków, to mam ochotę wygonić ich do nauki. Przecież ona ma 15 lat! I z tatusiem do ginekologa chodzi. I zgrywa anioła. Może weż jej wsadź palec dopiero wtedy, jak będzie się mniej bała tatusia niż palca?

I wychodzi na to, że trochę stara jestem :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 23 gru 2005, 21:41

Powiem krótko..po przeczytaniu tematu nie dziwie się ojcu tej dziewczyny że się o nią martwi..ale z tym ginekologiem to albo autor sobie wymyslil albo ów ojciec ma zjechane..co mu do błony "jego" córki.?

[ Dodano: 2005-12-23, 21:44 ]
Synu a tak na marginesie "wsadzić" możesz drzewko na wiosne..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 23 gru 2005, 22:57

Pegaz pisze:Synu a tak na marginesie "wsadzić" możesz drzewko na wiosne..

Dziekuje za rade "tato". Widze jakies zamilowania w ogrodnictwie..no ale nie o tym post.co do tego ojca i ginekologa to ja po prostu tak straszy zeby nie szalała... a jesli macie zamiar jaja sobie z tego robic to idzcie w domino pograc.Pisze tu o tym bo chce sie czegos dowiedziec.Niektorzy o tym wiedza i doradzaja, a inni....jak widac <brawo1> <brawo1>
goleo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 25 gru 2005, 18:25
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: goleo » 25 gru 2005, 19:42

Ostatnio wlozylem palce, ale dziewczyna mowila zebym glebiej wsadzil a ja nie moglem niewiem czemu bo zawsze wszyscy mowili ze mam bardzo dlugie palce. No wlasnie wpisale do SZUKAJ "Palcowka" to mi pierw wyskoczyl jeden temat potem 4323, ale na pierwszych 5 stronach nic na ten temat nie bylo. Czy ktos pamieta z forum jakies tematy o palcowkach ? i jesli nie sprawilby mu problemu podrzucenie linkow bo ja niestety mam krotki staz na forum i dopiero przegladam tematy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 gru 2005, 19:44

O co ci konkretnie chodzi , napisz to , a odpowiem ci chetnie raz jeszcze !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
goleo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 25 gru 2005, 18:25
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: goleo » 26 gru 2005, 17:15

Andrew pisze:O co ci konkretnie chodzi , napisz to , a odpowiem ci chetnie raz jeszcze !


Jak wsadzam palca do jej c...

Wsadzilem jej jednego palca do cipki zaczalem wykonywac ruchy, ale mowila glebiej a glebiej juz nie moglem mimo iz palce mam dlugie... potem dwa palce i tez nie wiedzialem za bardzo jakie ruchy wykonywac. Chodzi mi o jakas technike co robic czy lepiej jeden palec czy... Wiem ze z czasem sam do tego dojde... ale jakas rade wskazowki co i jak pewnie sie przydadza.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 gru 2005, 17:19

No palce moze i masz dlugie ale chyba nie na 15-18 cm :D, a srednio tyle tam sie miesci, a jeszcze jak sie popiesci ! :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 26 gru 2005, 18:42

To powiedzcie jak piescic...jakąś technike która doprowadzi dziewczyne do szalu.na pewno jest cos takiego.Tylko prosze o szybka pomoc bo mi ta technika potrzebna jest na jutro wieczór :P <aniolek2> <banan>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 gru 2005, 08:32

TFA pisze:No palce moze i masz dlugie ale chyba nie na 15-18 cm :D, a srednio tyle tam sie miesci, a jeszcze jak sie popiesci ! :D


pochwa to jakieś 12 cm reszta ...to naciaganie juz ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 27 gru 2005, 11:04

Chlopak89 pisze:Chodzi o to ze jej ojciec powiedzial ze z nia pojdzie do Ginka:/

Po pierwsze to zastanów się, czy warto budować związek przy perspektywie teścia-idioty
Po drugie nic sie nie martw, lekarza obowiązuje tajemnica lekarska, jeżeli zdradzi ojcu, czy dziewczyna była używana może stracić uprawnienia ;)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
goleo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 25 gru 2005, 18:25
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: goleo » 27 gru 2005, 11:28

Andrew pisze:
TFA pisze:No palce moze i masz dlugie ale chyba nie na 15-18 cm :D, a srednio tyle tam sie miesci, a jeszcze jak sie popiesci ! :D


pochwa to jakieś 12 cm reszta ...to naciaganie juz ! <browar>

No wlasnie ja czulem ze jestem blisko konca, ale potem w myslach myslalem to to moze byc koniec pochwy i nie dalem rady dotknac do konca. Andrew miales mi poradzic jak tam z paluszkami poruszac :)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 27 gru 2005, 13:14

Andrew pisze:pochwa to jakieś 12 cm reszta ...to naciaganie juz !


goleo pisze:No wlasnie ja czulem ze jestem blisko konca


No nie wiem, ja mam wiecej niz 12 a nie zawsze czulem koniec, moze trafialem na tzw. "wiadra" <aniolek2> a goleo palcem to mozesz dotrzec najwyzej do zagiecia pochwy, a tam jest szyjka macicy, a za nia jeszcze pare dobrych cm.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości